Absolutni výsledky

3K MMB Race

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

ABSOLUTNÍ VÝSLEDKY - 27.08.2016

1 okruh Hobby – cca 12km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat.
1. Holeyšovský Slávek Podsedice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 29 00:47:19.5 1.
2. Cmunt Ondřej Haven Extreme 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 97 00:47:56.0 2.
3. Gerstendörfer Ondřej Praha 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 40 00:49:10.5 3.
4. Douša Roman Usti nad Labem 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 36 00:49:27.7 4.
5. Miroslav Zůna Törött kurvák 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 101 00:51:04.2 5.
6. Zahradník Jakub Kravaťáci 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 64 00:55:12.7 6.
7. Fialová Michaela CK Slavoj Terezín / CykloCity 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 53 00:58:21.5 1.
8. Hoštička Václav SK Sutom 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 121 00:58:33.5 7.
9. Mrkvičková Martina Lhotka nad Labem 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 50 00:59:23.2 2.
10. Balvín Petr Česká Lípa 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 35 00:59:37.7 8.
11. Rasochová Lenka Česká Lípa 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 47 00:59:45.0 3.
12. Šenfeldr Tomáš Kravaťáci 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 18 01:02:31.5 9.
13. Kuda Ladislav 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 41 01:04:19.0 10.
14. Hrabica Karel 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 100 01:04:41.5 11.
15. Dvořák Jan SK Svatoň 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 122 01:05:41.5 12.
16. Samseli Veronika KOmety 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 17 01:06:06.2 4.
17. Hossinger Jan Lovosice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 80 01:06:43.2 13.
18. Holinková Erika TJ SG Doksy 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 99 01:13:46.2 5.
19. Zubatý Jiří Nové Dvory 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 82 01:46:51.2 14.
  Kučerová Ester Koloshop Team 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 22 DNF  
  Papík Jaromír KCR Roudnice n Vltavou 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 127 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat.
1. Cmunt Petr Benny Invest.com 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 39 01:09:43.0 1.
2. Stieber Zdeněk CK Loko Rakovník 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 62 01:11:29.7 1.
3. Derfl Stanislav 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 125 01:12:19.7 2.
4. Bušek Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 16 01:12:31.7 3.
5. Rosypal Ladislav MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 54 01:13:18.7 4.
6. Pecánek Jiří MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 23 01:14:38.7 5.
7. Nosek Daniel Mk - Cyklo Děčín 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 86 01:15:20.4 1.
8. Šakovský Marek Hasiči Praha 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 107 01:15:45.2 6.
9. Pšenička Onřej CK Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 56 01:16:16.4 7.
10. Hopi Vít Cyklopoint Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 72 01:17:27.4 8.
11. Čapek Zdeněk CykloCity Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 9 01:17:35.7 2.
12. Čuchal Petr MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 8 01:18:15.2 2.
13. Pechar Bob Bike point Roudnice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let (M5 - 1966-1957) 119 01:18:40.2 1.
14. Štěrba Roman CK Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 69 01:18:50.9 9.
15. Veverka Vlastimil Koloshop 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 112 01:19:28.7 3.
16. Laube Michal BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 126 01:20:44.2 4.
17. Hrubý Jaroslav KL sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let (M6 - 1956 včetně a starší) 58 01:22:45.2 1.
18. Brant Luboš Cyklo Teplice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 106 01:23:25.7 3.
19. Pecánek Jan MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 70 01:23:29.9 10.
20. Říha Zbyněk BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 7 01:23:33.9 5.
21. Šklíba Josef Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 33 01:24:31.9 6.
22. Poborský Roman Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 71 01:24:54.4 11.
23. Strolený Petr Kl sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 113 01:25:07.4 4.
24. Kváš Josef Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 124 01:25:50.2 7.
25. Jambor Luděk Alltraining.cz 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let (M5 - 1966-1957) 12 01:26:03.4 2.
26. Novák Michal Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 115 01:26:04.2 8.
27. Hašlar Oldřich Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 30 01:26:33.2 9.
28. Zinga Kamil BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 42 01:26:44.9 12.
29. Pressl Dušan SKP Styl Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 4 01:27:00.2 13.
30. Raus Olda MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 14 01:27:22.9 10.
31. Cvejn Jan H28 Ul- DC 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 114 01:27:31.4 14.
32. Hrebinka Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 38 01:27:59.9 15.
33. Striž Jan HC Certi Dobkovicky 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 43 01:29:16.7 11.
34. Říha Pavel BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 96 01:29:35.2 16.
35. Jabůrek Jan Chomutov 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 120 01:30:54.4 17.
36. Zeman Lukáš 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 108 01:30:58.7 5.
37. Kozelka Jiří Ostrava 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 130 01:31:05.9 6.
38. Beneš Jiří Piškot Tým Obce Jenčice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 49 01:32:15.2 18.
39. Kahoun Robert Ck Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let (M6 - 1956 včetně a starší) 118 01:33:54.4 2.
40. Smetana Martin Kravaťáci 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 20 01:34:06.9 7.
41. Gaube Jan Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 84 01:34:09.2 12.
42. Běloch Tomáš Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 55 01:34:14.9 8.
43. Rokoš Jiří 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let (M5 - 1966-1957) 111 01:34:27.4 3.
44. Krob Lukáš BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 90 01:34:33.2 19.
45. Řezníček Jiří SK Svatoň 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let (M6 - 1956 včetně a starší) 123 01:36:17.9 3.
46. Jíra Jarda MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 2 01:36:45.4 20.
47. Šafaříková Karolína ASK Děčín 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků (Ž) 109 01:37:00.2 1.
48. Došek Pavel MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 31 01:38:28.4 21.
49. Beránek Ivo Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 128 01:38:29.7 13.
50. Rosenbaum Zdeněk Rossla team 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 63 01:38:52.9 22.
51. Macák Jaroslav Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 46 01:38:55.4 9.
52. Ponrt Jiří FunBike Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let (M6 - 1956 včetně a starší) 67 01:39:29.2 4.
53. Michalička Milan Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 28 01:40:54.2 14.
54. Janáček Petr Teplice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 52 01:41:37.9 15.
55. Křížková Jaroslava Pohořany 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků (Ž) 81 01:42:02.2 2.
56. Vlasák Štěpán Česká Lípa 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 102 01:42:30.7 16.
57. Kamenický Vít Kravaťáci 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 19 01:45:03.7 10.
58. Kučerová Tamara Koloshop Team 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků (Ž) 15 01:45:19.2 3.
59. Lev Tomáš Litoméřice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 73 01:45:32.7 11.
60. Zelenák Dušan Glassman TT Teplice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let (M6 - 1956 včetně a starší) 79 01:45:38.7 5.
61. Formánek Jaroslav Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 93 01:45:39.7 12.
62. Vaněk Pravoslav Dubí 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let (M6 - 1956 včetně a starší) 78 01:45:46.2 6.
63. Petr Živec Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let (M5 - 1966-1957) 104 01:45:51.9 4.
64. Krogner Milan 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 131 01:46:58.2 17.
65. Seifrtová jana Firness Sarajevo Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků (Ž) 98 01:50:05.4 4.
66. Vokounová Lucie 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků (Ž) 89 01:50:48.4 5.
67. Pulchart František Top ten Teplice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let (M5 - 1966-1957) 76 01:52:00.4 5.
68. Vacková Pavla Koloshop Team 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků (Ž) 45 01:57:08.2 6.
69. Mikeš Zdeněk Bílina 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let (M5 - 1966-1957) 44 01:57:08.2 6.
70. Brchel Vladimír B.V. PERFEKT, Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let (M6 - 1956 včetně a starší) 60 01:59:59.1 7.
71. Frieser Bedřich B.V. PERFEKT, Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let (M6 - 1956 včetně a starší) 61 01:59:59.4 8.
72. Šálek Jiří Lukavec 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let (M5 - 1966-1957) 6 02:00:35.1 7.
73. Kapoun Ivan Roudnice n.L. 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let (M6 - 1956 včetně a starší) 68 02:02:11.6 9.
74. Sulek Dominik Blonďáci 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Do 18 let (M1 - 1998 včetně a mladší) 75 02:10:25.4 1.
75. Petr Studnička Teplá 14 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 103 02:11:04.4 18.
76. Sulek Karel Blonďáci 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let (M4 - 1976-1967) 74 02:11:23.1 23.
77. Mrázková Vlasta Dřemčice 60 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků (Ž) 32 02:22:48.4 7.
78. Najmr Petr 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 129 02:23:09.9 19.
79. Gerstuger Lubomír 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 105 02:26:27.4 20.
  Alina Hugo Vrbice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 91 DNF  
  Mareš Tomáš 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 117 DNF  
  Oršula Vojtěch 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Do 18 let (M1 - 1998 včetně a mladší) 116 DNF  
  Radič Tomáš Koloshop TEAM 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 57 DNF  
  Soldát Antonín Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let (M2 - 1997-1987) 87 DNF  
  Tomáš Lada Eleven Mercedes Mitas 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 110 DNF  
  Vlk Jakub Teplice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let (M3 - 1986-1977) 88 DNF