Absolutni výsledky

Pivni běh - jednotlivci

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

ABSOLUTNÍ VÝSLEDKY - 11.05.2019

6km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat.
1. Nikolas Klimpl Nikolas + Lisec 6km Muž 1237 00:25:55.8 1.
2. Dzilic Muriz MuMoJi 6km Muž 406 00:31:43.3 2.
3. Bubeníček Josef Raketa Pepi 6km Muž 80 00:32:38.8 3.
4. Gotz Petr Inaircom - chrti 6km Muž 541 00:33:00.5 4.
5. Vinohradský Tomáš Běžim na pivo 6km Muž 131 00:33:16.8 5.
6. Němec Lukáš 6km Muž 98 00:33:47.8 6.
7. Holeček Filip Inaircom - chrti 6km Muž 542 00:34:10.3 7.
8. Rostás Lukáš FbC Bory! 6km Muž 93 00:34:14.3 8.
9. Hrabačka Petr In pivo veritas 6km Muž 424 00:34:35.0 9.
10. Sobotník Adam 6km Muž 96 00:35:37.8 10.
11. Janoušek Jaromír SDH Třebýcinka 6km Muž 85 00:35:38.3 11.
12. Křen Jan 6km Muž 25 00:35:59.8 12.
13. Cejnar Tomáš In pivo veritas 6km Muž 423 00:36:11.0 13.
14. Blažek Michal Chámovodi 6km Muž 376 00:36:31.3 14.
15. Houba Robert In pivo veritas 6km Muž 421 00:36:32.3 15.
16. Fanta Daniel In pivo veritas 6km Muž 422 00:36:34.3 16.
17. Dvořáková Dana Action couple 6km Žena 29 00:36:56.0 1.
18. Valenta Jan 6km Muž 22 00:37:05.1 17.
19. Krátký Michal Chámovodi 6km Muž 375 00:37:52.0 18.
20. Moravcová Kateřina 6km Žena 42 00:38:13.3 2.
21. Havránek Lukáš Pizza Doma 6km Muž 132 00:38:14.0 19.
22. Pfeifer Lukáš Inaircom - chrti 6km Muž 544 00:38:14.0 20.
23. Filipčík Tomáš Sorry kámo 6km Muž 330 00:38:18.5 21.
24. Mandausová Vladimíra Bezedna Team 6km Žena 31 00:38:32.0 3.
25. Homolka Jan 6km Muž 110 00:38:35.3 22.
26. Pročka Jiří Action couple 6km Muž 28 00:38:37.0 23.
27. Fryč Tomáš No limit Fejtek 6km Muž 269 00:38:41.3 24.
28. Straňák Tomáš Gomango Hogner 6km Muž 135 00:38:49.3 25.
29. Špot Jan Chlapský klub a alkoholičky 6km Muž 35 00:39:11.5 26.
30. Opalecký Petr JLT running club 6km Muž 434 00:39:30.5 27.
31. Filip Růžička JLT running club 6km Muž 436 00:39:36.8 28.
32. Kadlec Martin 6km Muž 91 00:39:43.0 29.
33. Škop Petr 6km Muž 40 00:39:50.0 30.
34. Krutina David Předenické fretky 6km Muž 127 00:39:57.8 31.
35. Kubásek Tomáš 6km Muž 100 00:40:05.5 32.
36. Kňava Radek JiRaSla 6km Muž 364 00:40:06.5 33.
37. Baše Slavomír JiRaSla 6km Muž 365 00:40:06.6 34.
38. Svoboda Jiří JiRaSla 6km Muž 363 00:40:06.8 35.
39. Hůrka Tomáš Sorry kámo 6km Muž 331 00:40:12.8 36.
40. Němec Jan Sorry kámo 6km Muž 332 00:40:13.3 37.
41. Mandaus Aleš 6km Muž 32 00:40:19.5 38.
42. Voldřich Jakub Krokouši 6km Muž 292 00:40:27.8 39.
43. Voldřich Miloš Krokouši 6km Muž 291 00:40:28.8 40.
44. Šubrt Ondřej 6km Muž 81 00:40:31.8 41.
45. Hájek Dušan Bratři v triku 6km Muž 1232 00:40:39.5 42.
46. Liška Michal Bratři v triku 6km Muž 1231 00:40:40.0 43.
47. Toman Jiří RSáci 6km Muž 265 00:41:10.8 44.
48. Syrovátko Vojtěch Sluníčka 6km Muž 1327 00:41:19.0 45.
49. Vodička Tomáš Sluníčka 6km Muž 1325 00:41:20.3 46.
50. Kravčík Pavel Sluníčka 6km Muž 1326 00:41:23.0 47.
51. Lisec Jan Nikolas + Lisec 6km Muž 1238 00:41:25.6 48.
52. Šlajch Vlastislav EŠTĚ MŮŽEM 6km Muž 237 00:41:28.0 49.
53. Kratochvíl Michal EŠTĚ MŮŽEM 6km Muž 238 00:41:28.3 50.
54. Čermák Roman No limit Fejtek 6km Muž 270 00:41:28.8 51.
55. Fiala Lukáš STRKAN 6km Muž 466 00:41:36.8 52.
56. Krámová Dagmar 6km Žena 33 00:41:42.8 4.
57. Morel Martin Francouzi 6km Muž 256 00:41:45.0 53.
58. Raymond David Francouzi 6km Muž 255 00:41:45.3 54.
59. Novotný David RSáci 6km Muž 266 00:41:47.0 55.
60. Lacinová Ludmila Střížovice 6km Žena 118 00:42:04.3 5.
61. Prusík Luboš Mubearos 6km Muž 442 00:42:05.0 56.
62. Hejret Vojtěch Rumíci 6km Muž 50 00:42:05.3 57.
63. Kašpar Ondřej Sluníčka 6km Muž 123 00:42:11.3 58.
64. Dezort Martin TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 6km Muž 38 00:42:17.6 59.
65. Šedová Jitka 6km Žena 37 00:42:20.3 6.
66. Prokeš Jan STRKAN 6km Muž 467 00:42:24.8 60.
67. GUlač Jakub 6km Muž 75 00:42:38.8 61.
68. Gorschenek Martin STRKAN 6km Muž 465 00:42:39.0 62.
69. Kortán Jakub 6km Muž 63 00:42:42.0 63.
70. Reithar Michal Předenické fretky 6km Muž 126 00:42:42.0 64.
71. Bezděk Martin Chip & Dale 6km Muž 213 00:42:43.5 65.
72. Kroupa Petr Chip & Dale 6km Muž 214 00:42:43.6 66.
73. Lecjaks Václav Sluníčka 6km Muž 124 00:42:47.8 67.
74. Karásek Ondřej Inaircom - chrti 6km Muž 543 00:42:59.0 68.
75. Macháč Olda Pivní pěna 6km Muž 510 00:43:06.8 69.
76. Matějka Honza Pivní pěna 6km Muž 509 00:43:07.6 70.
77. Straka Zdeněk Valící se Bahno 6km Muž 360 00:43:27.3 71.
78. Kučera Štěpán Valící se Bahno 6km Muž 361 00:43:27.5 72.
79. Svoboda Karel Valící se Bahno 6km Muž 362 00:43:27.8 73.
80. Karásek Václav Gaudynová + Sýkora + Karásek 6km Muž 395 00:43:28.5 74.
81. Jahnátek Dušan Gino bezedna 6km Muž 61 00:43:28.8 75.
82. Markvart Jakub Cubicor team 6km Muž 1221 00:43:30.3 76.
83. Bejdáková Denisa Cubicor team 6km Žena 1222 00:43:30.8 7.
84. Krutiš Martin 6km Muž 65 00:43:35.0 77.
85. Jůna Vojta Pivní pěna 6km Muž 511 00:43:36.0 78.
86. Jahnátková Aneta Anetice bezedna 6km Žena 60 00:43:36.5 8.
87. Švejda Lukáš 6km Muž 73 00:43:36.8 79.
88. Königsmark Petr Königsmarková + Königsmark 6km Muž 288 00:43:37.0 80.
89. Königsmarková Eva Königsmarková + Königsmark 6km Žena 287 00:43:37.3 9.
90. Živný Franta Pivní pěna 6km Muž 512 00:43:38.8 81.
91. Kadlec Benešová Eva ABP 6km Žena 89 00:43:41.8 10.
92. Matík Tomáš Chámovodi 6km Muž 377 00:43:42.3 82.
93. Bouc Milan Dlaždiči 6km Muž 1307 00:43:43.8 83.
94. Hlávka Jan Dlaždiči 6km Muž 1309 00:43:44.1 84.
95. Nižňanová Kateřina Dlaždiči 6km Žena 1308 00:43:44.4 11.
96. Grantner Alexander S.P.A.M. 6km Muž 522 00:43:46.8 85.
97. Sýkora Martin Gaudynová + Sýkora + Karásek 6km Muž 394 00:43:47.5 86.
98. Gaudynová Pavla Gaudynová + Sýkora + Karásek 6km Žena 393 00:43:47.8 12.
99. Hnát Marek Národní házená LITICE 6km Muž 357 00:43:53.0 87.
100. Bubník Stanislav Mubearos 6km Muž 441 00:43:53.8 88.
101. Sládková Monika 6km Žena 62 00:44:01.0 13.
102. Šik Martin Rumíci 6km Muž 52 00:44:05.8 89.
103. Lukeš Jan Lukeš + Matas 6km Muž 263 00:44:21.5 90.
104. Matas Michal Lukeš + Matas 6km Muž 264 00:44:21.8 91.
105. Plch Pavel 6km Muž 67 00:44:35.5 92.
106. Plch Martin 6km Muž 66 00:44:41.3 93.
107. Tempír Jiří Ploskačky 6km Muž 119 00:44:49.5 94.
108. Komínek Stanislav Mubearos 6km Muž 443 00:44:51.8 95.
109. Divišová Jana Šmouhy na placku 6km Žena 271 00:45:06.5 14.
110. Valíček Ondřej Šmouhy na placku 6km Muž 272 00:45:08.0 96.
111. Reichmanová Pavlína Pivní královna a její družina 6km Žena 354 00:45:09.8 15.
112. Kohout Václav Pivní královna a její družina 6km Muž 356 00:45:10.1 97.
113. Štěpán Vítězslav 6km Muž 23 00:45:10.3 98.
114. Reichman Mirko Pivní královna a její družina 6km Muž 355 00:45:10.5 99.
115. Kubásek Štěpán 6km Muž 95 00:45:11.5 100.
116. HLADÍK Homér 6km Muž 54 00:45:18.3 101.
117. Kellnhofer Ondřej Předenické fretky 6km Muž 129 00:45:18.3 102.
118. Foitík David Tři bratři 6km Muž 323 00:45:19.3 103.
119. Ouda Martin Jašková + Malíková + Šindelářová 6km Muž 327 00:45:22.6 104.
120. Bechyně Pavel Jašková + Malíková + Šindelářová 6km Muž 329 00:45:22.8 105.
121. Fiala Pavel Jašková + Malíková + Šindelářová 6km Muž 328 00:45:23.3 106.
122. Brodský Jirka HZSP Doly Bílina - Vězeňská služba Kynšperk nad ohří 6km Muž 268 00:45:23.8 107.
123. Burda Tomáš HZSP Doly Bílina - Vězeňská služba Kynšperk nad ohří 6km Muž 267 00:45:23.8 108.
124. Bílý Petr ABP 6km Muž 90 00:45:47.6 109.
125. Marek Jiří 6km Muž 107 00:46:02.0 110.
126. Ivaničová Petra MATKY 6km Žena 71 00:46:03.0 16.
127. Velíšek Václav VEL-NES 6km Muž 261 00:46:06.0 111.
128. Ambrož Jan ABP 6km Muž 88 00:46:17.8 112.
129. Heřmánek Josef Dobřanské Střely 6km Muž 371 00:46:20.8 113.
130. Lecjaksová Michaela Dobřanské Střely 6km Žena 369 00:46:21.5 17.
131. Král Josef Dobřanské Střely 6km Muž 370 00:46:23.3 114.
132. Kazda Jakub .... 6km Muž 133 00:46:23.5 115.
133. Fišera Ladislav Národní házená LITICE 6km Muž 359 00:46:25.0 116.
134. Němcová Blanka MATKY 6km Žena 70 00:46:29.0 18.
135. Nožička Tomáš 6km Muž 49 00:46:31.0 117.
136. Homolková Jana Homolková + Hnilička + Lipovský 6km Žena 318 00:46:53.8 19.
137. Hnilička Jan Homolková + Hnilička + Lipovský 6km Muž 319 00:46:53.8 118.
138. Lipovský Jiří Homolková + Hnilička + Lipovský 6km Muž 320 00:46:54.0 119.
139. Bihary Patrik OFC 6km Muž 500 00:47:15.5 120.
140. Kováříková Lenka Čus viď! 6km Žena 1226 00:47:23.5 20.
141. Formánková Tereza Čus viď! 6km Žena 1225 00:47:23.6 21.
142. Benda Jaroslav Jája a Pája 6km Muž 217 00:47:26.0 121.
143. Klindera Pavel Jája a Pája 6km Muž 218 00:47:26.5 122.
144. Nesnídalová Iveta VEL-NES 6km Žena 262 00:47:27.6 22.
145. Homola Patrik 6km Muž 55 00:47:42.3 123.
146. Srbová Barbora MCF Beer Team 6km Žena 273 00:47:49.0 23.
147. Běl Jiří MCF Beer Team 6km Muž 274 00:47:49.5 124.
148. Jaroš Martin 6km Muž 64 00:48:00.0 125.
149. Kúš Miroslav JLT running club 6km Muž 435 00:48:01.8 126.
150. Veindl Lukáš ASK Děčín 6km Muž 94 00:48:06.8 127.
151. Hucl Jan 6km Muž 122 00:48:11.3 128.
152. Sebere Martin Žízniví skladníci 6km Muž 494 00:48:28.5 129.
153. Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 6km Žena 53 00:48:35.8 24.
154. Michálek Lukáš OFC 6km Muž 498 00:48:35.8 130.
155. Ježek Martin S.P.A.M. 6km Muž 524 00:48:35.8 131.
156. Čejka Martin S.P.A.M. 6km Muž 523 00:48:36.3 132.
157. Hrabal Pavel S.P.A.M. 6km Muž 521 00:48:38.0 133.
158. Civišová Zuzana Benešová + Civišová 6km Žena 244 00:48:38.8 25.
159. Krsek Jiří Inaircom - pohodáři 6km Muž 537 00:48:43.8 134.
160. Buchta Vlastimil STRKAN 6km Muž 468 00:48:52.5 135.
161. Ulč Petr Kolikrát žijem?? 6km Muž 440 00:48:53.0 136.
162. Pešek Tomáš Kolikrát žijem?? 6km Muž 437 00:48:53.3 137.
163. Šmat Jakub Sediva + Šmat 6km Muž 1204 00:48:57.3 138.
164. Sediva Barbora Sediva + Šmat 6km Žena 1203 00:48:58.0 26.
165. svoboda roman Pivní Šneci 6km Muž 349 00:49:03.8 139.
166. stolz petr Pivní Šneci 6km Muž 350 00:49:04.8 140.
167. stejskal jakub Pivní Šneci 6km Muž 348 00:49:05.8 141.
168. Oldřiška Rozběháme Kralovice 6km Žena 109 00:49:15.3 27.
169. Vondrová Jana Vondrová + Novák 6km Žena 1209 00:49:22.6 28.
170. Novák Petr Vondrová + Novák 6km Muž 1210 00:49:22.6 142.
171. Viktorin Vašek Viktorin + Viktorin 6km Muž 278 00:49:22.8 143.
172. Bauerová Aneta OFC 6km Žena 499 00:49:23.0 29.
173. Viktorin Tomáš Viktorin + Viktorin 6km Muž 277 00:49:24.5 144.
174. Malý Ladislav 6km Muž 303 00:49:28.3 145.
175. Dvořák Milan DoDna 6km Muž 301 00:49:28.5 146.
176. Ulrychová Barbora 6km Žena 41 00:49:29.8 30.
177. Šteiner Petr 6km Muž 108 00:49:30.3 147.
178. Kračmer Marek 6km Muž 74 00:49:40.0 148.
179. Schinabková Markéta AKM Viktoria 6km Žena 387 00:49:42.0 31.
180. Havlová Jiřina Hrubý + Havlová 6km Žena 1228 00:49:42.5 32.
181. Hrubý Petr Hrubý + Havlová 6km Muž 1227 00:49:42.8 149.
182. Pipošiar Jiří Kolikrát žijem?? 6km Muž 438 00:49:48.8 150.
183. Knotková Monika Nulová šance 6km Žena 284 00:49:50.8 33.
184. Šteiner Jiří Nulová šance 6km Muž 283 00:49:51.3 151.
185. Černovská Michaela AKM Viktoria 6km Žena 388 00:50:06.8 34.
186. Havlíček Vít AKM Viktoria 6km Muž 389 00:50:06.8 152.
187. Malá Magdaléna Rumíci 6km Žena 51 00:50:08.3 35.
188. Lukešová Veronika Lukešová + Lukeš 6km Žena 293 00:50:09.8 36.
189. Uhlík Stanislav Inaircom - pohodáři 6km Muž 540 00:50:10.8 153.
190. Bartošová Rozálie OFC 6km Žena 497 00:50:17.3 37.
191. Pochobradská Jindřiška Bezedna Team 6km Žena 102 00:50:31.0 38.
192. Toncar Václav 6km Muž 72 00:50:51.8 154.
193. Kozlová Stanislava Mekako 6km Žena 382 00:51:04.0 39.
194. Šmídová Marcela 6km Žena 46 00:51:06.3 40.
195. Generalov Anton Sòphia CZ 6km Muž 128 00:51:18.0 155.
196. Szabo Jan DANKESCHNELL 6km Muž 290 00:51:22.0 156.
197. Bidaš Michal JLT running club 6km Muž 433 00:51:35.8 157.
198. Šiklová Edita Šneci v běhu 6km Žena 24 00:51:36.8 41.
199. Zábran Josef Inaircom - chodci 6km Muž 1321 00:51:39.8 158.
200. Tomáš Vrba Předenické fretky 6km Muž 130 00:51:43.8 159.
201. Bubeníček Josef Rakeťáci 6km Muž 295 00:51:44.3 160.
202. Kolářová Lucie Rakeťáci 6km Žena 296 00:51:44.5 42.
203. Farré Andreu ZANINATORS 6km Muž 338 00:52:03.8 161.
204. Strejc Jan Inaircom - pohodáři 6km Muž 538 00:52:03.8 162.
205. Škrlant Marek Inaircom - pohodáři 6km Muž 539 00:52:03.8 163.
206. Čopan Michal Vytrim kus 6km Muž 487 00:52:10.8 164.
207. Lukeš Tomáš Lukešová + Lukeš 6km Muž 294 00:52:11.8 165.
208. Jurek Petr ZANINATORS 6km Muž 336 00:52:17.8 166.
209. Opička Jan 6km Muž 48 00:52:18.3 167.
210. Kohout Filip Národní házená LITICE 6km Muž 358 00:52:21.8 168.
211. Kocová Aneta Kocová + Vaníček 6km Žena 1205 00:52:28.5 43.
212. Vaníček Jan Kocová + Vaníček 6km Muž 1206 00:52:29.0 169.
213. Bolchini Marco ZANINATORS 6km Muž 335 00:52:33.8 170.
214. Konečná Lucie Konečná + Mládek + Žemba + Kapoun 6km Žena 429 00:52:40.5 44.
215. Čengery Pavel 6km Muž 77 00:52:41.5 171.
216. Rychtaříková Monika Delsart + Bittner 6km Žena 104 00:52:45.3 45.
217. Bittner Milan Delsart + Bittner 6km Muž 260 00:52:45.3 172.
218. Delsart Petr Delsart + Bittner 6km Muž 259 00:52:46.0 173.
219. Tauš Pavel Pivoňky Cerhovice 6km Muž 326 00:52:46.0 174.
220. Spousta Honza Pivoňky Cerhovice 6km Muž 325 00:52:46.5 175.
221. Kerpl Michal ZANINATORS 6km Muž 333 00:52:47.3 176.
222. Totzauer Rostislav ZANINATORS 6km Muž 334 00:52:48.0 177.
223. Jágr Pavel 6km Muž 105 00:52:52.8 178.
224. Tušek Martin Léčebna Dobřany 6km Muž 508 00:53:00.3 179.
225. Starý Lukáš Starý + Kasal 6km Muž 275 00:53:02.5 180.
226. Kasal Jakub Starý + Kasal 6km Muž 276 00:53:05.0 181.
227. Imrichovský Michal Gery haf-haf 6km Muž 113 00:53:09.3 182.
228. Ludvíková Nikola 6km Žena 309 00:53:09.4 46.
229. Smíšková Magdaléna Gery haf-haf 6km Žena 308 00:53:09.8 47.
230. Kubánek Václav Gery haf-haf 6km Muž 307 00:53:10.0 183.
231. Nový ml. Vladislav 1.BTO 6km Muž 306 00:53:15.0 184.
232. Nový Vladislav 1.BTO 6km Muž 304 00:53:15.1 185.
233. Nová Ivana 1.BTO 6km Žena 305 00:53:15.1 48.
234. Hodek Vilem Cobra11 6km Muž 517 00:53:29.8 186.
235. Lisenko Radim Cobra11 6km Muž 519 00:53:30.8 187.
236. Dvořák Míra Cobra11 6km Muž 520 00:53:39.5 188.
237. Kačírek Petr 6km Muž 19 00:53:57.0 189.
238. Havlíček Michal Léčebna Dobřany 6km Muž 506 00:53:57.5 190.
239. Ronovská Pavla 6km Žena 26 00:53:59.0 49.
240. Menclová Daniela ABP 6km Žena 92 00:54:01.8 50.
241. Rabas Pavel DOUBLE ALE 6km Muž 227 00:54:16.0 191.
242. Černý Ondřej Černej chleba 6km Muž 298 00:54:41.0 192.
243. Trejbal Patrik Cobra11+1 6km Muž 125 00:54:41.3 193.
244. Chlebana Rostislav Černej chleba 6km Muž 297 00:54:41.8 194.
245. Vaněček Jan Cobra11 6km Muž 518 00:54:46.5 195.
246. Bernardin Tomáš Mubearos 6km Muž 444 00:54:49.3 196.
247. Tisoň Ondřej Pětipivson 6km Muž 136 00:54:57.3 197.
248. Karban Tomáš Pětipivson 6km Muž 1233 00:54:58.5 198.
249. Kunzmann Martin Pětipivson 6km Muž 1234 00:54:59.0 199.
250. Harant Antonin Léčebna Dobřany 6km Muž 505 00:55:00.0 200.
251. MRDA Ondřej Léčebna Dobřany 6km Muž 507 00:55:00.1 201.
252. KimonoDragon xXxPussyDeStRoYeRs 6km Muž 1315 00:55:10.8 202.
253. NumbDugly xXxPussyDeStRoYeRs 6km Muž 1314 00:55:12.0 203.
254. TitanLordVI xXxPussyDeStRoYeRs 6km Muž 1313 00:55:12.1 204.
255. Divišová Jaroslava Divišová + Končel 6km Žena 1213 00:55:18.0 51.
256. Mládek Josef Konečná + Mládek + Žemba + Kapoun 6km Muž 430 00:55:18.1 205.
257. Končel Luboš Divišová + Končel 6km Muž 1214 00:55:18.3 206.
258. Honzíková Irena Honzíková + Brůha 6km Žena 203 00:55:19.8 52.
259. Brůha Jaroslav Honzíková + Brůha 6km Muž 204 00:55:19.8 207.
260. Grassl Jan DOUBLE ALE 6km Muž 228 00:55:30.0 208.
261. Rozšafný Michal Dream Team 6km Muž 229 00:55:38.5 209.
262. Novák Marek 6km Muž 12 00:55:41.3 210.
263. Sigmund Luděk Sigmund + Pešek 6km Muž 211 00:55:44.3 211.
264. Pešek Tomáš Sigmund + Pešek 6km Muž 212 00:55:48.0 212.
265. Vašíček Jáchym Berková + Vašíček 6km Muž 208 00:55:56.0 213.
266. Berková Eva Berková + Vašíček 6km Žena 207 00:55:56.5 53.
267. Nachtmanová Aneta Deník PUB 6km Žena 1328 00:56:07.3 54.
268. Šuma Zdeněk Deník PUB 6km Muž 1330 00:56:07.8 214.
269. Záhorová Andrea Deník PUB 6km Žena 1329 00:56:08.0 55.
270. Chalupa Ladislav Kocourci 6km Muž 202 00:56:09.5 215.
271. Chalupová Kozderková Jitka Kocourci 6km Žena 201 00:56:09.5 56.
272. Žemba Jaroslav Konečná + Mládek + Žemba + Kapoun 6km Muž 431 00:56:18.8 216.
273. Kapoun Michal Konečná + Mládek + Žemba + Kapoun 6km Muž 432 00:56:19.5 217.
274. Patera Jan Krausová + Patera 6km Muž 226 00:56:20.5 218.
275. Krausová Adéla Krausová + Patera 6km Žena 225 00:56:21.5 57.
276. Král Roman Kalistová + Král 6km Muž 311 00:56:26.8 219.
277. Palacký Jan Sací tým 6km Muž 447 00:56:36.5 220.
278. Moravec Jakub Sací tým 6km Muž 446 00:56:36.6 221.
279. Fleischmann Petr Sací tým 6km Muž 448 00:56:36.8 222.
280. Němec Lukáš Sací tým 6km Muž 445 00:56:37.3 223.
281. Haschová Eliška Vacíci 6km Žena 1215 00:56:44.3 58.
282. Vacík Jan Vacíci 6km Muž 1216 00:56:44.5 224.
283. Wagner Václav 6km Muž 120 00:56:54.5 225.
284. Bouda Oldřich J.O.J. Team 6km Muž 1305 00:56:55.0 226.
285. Kučerová Jana J.O.J. Team 6km Žena 1304 00:56:55.3 59.
286. Kochman Jan J.O.J. Team 6km Muž 1306 00:56:56.3 227.
287. Kalistová Radka Kalistová + Král 6km Žena 310 00:57:03.3 60.
288. Cerha Michal 6km Muž 106 00:57:07.5 228.
289. Sýkorová Marcela 6km Žena 312 00:57:12.0 61.
290. Petrovec Luděk 6km Muž 76 00:57:18.3 229.
291. Hambergerová Lucie Dream Team 6km Žena 230 00:57:20.5 62.
292. Polívka Dušan Inaircom - svižníci 6km Muž 1318 00:57:39.0 230.
293. Oliberius Ladislav Inaircom - svižníci 6km Muž 1316 00:57:39.3 231.
294. Škrlant Martin Inaircom - svižníci 6km Muž 1317 00:57:39.5 232.
295. Urbele Miroslav 6km Muž 112 00:57:47.8 233.
296. Škrlant David Inaircom - 10 piv 6km Muž 1208 00:57:50.5 234.
297. Adamec Martin Inaircom - 10 piv 6km Muž 1207 00:57:50.6 235.
298. Urbele Martina 6km Žena 111 00:57:59.5 63.
299. Majerová Tereza Dvě malý (pivka) 6km Žena 1217 00:58:06.3 64.
300. Faitová Gabriela Dvě malý (pivka) 6km Žena 1218 00:58:06.5 65.
301. Chlad Filip Zlej se(n) 6km Muž 300 00:58:16.5 236.
302. Divišová Efi Zlej se(n) 6km Žena 299 00:58:18.8 66.
303. Bayerl Jiří Zlej se(n) 6km Muž 231 00:58:27.1 237.
304. Houdková Lenka KLUBU 100+1 6km Žena 221 00:58:34.0 67.
305. Staněk František KLUBU 100+1 6km Muž 222 00:58:34.3 238.
306. Tunkl Tomáš Kelymanová + Tunkl + Hortová 6km Muž 1323 00:58:42.8 239.
307. Hortová Monika Kelymanová + Tunkl + Hortová 6km Žena 1324 00:58:43.0 68.
308. Kelymanová Johana Kelymanová + Tunkl + Hortová 6km Žena 1322 00:58:43.3 69.
309. Hlinovský Tomáš SCOTTky 6km Muž 373 00:58:45.3 240.
310. Netolický Danie Netolický + Školová 6km Muž 245 00:58:46.0 241.
311. Školová Andrea Netolický + Školová 6km Žena 246 00:58:47.3 70.
312. Šlechta Jan SCOTTky 6km Muž 374 00:58:48.8 242.
313. Charvát Jan SCOTTky 6km Muž 372 00:58:49.3 243.
314. Psota Petr Zlomený játro 6km Muž 317 00:58:53.8 244.
315. Hejný Jan Zlomený játro 6km Muž 315 00:58:55.1 245.
316. Havran Radek Hlasuju proti 6km Muž 347 00:58:55.8 246.
317. Cepková Michaela Hlasuju proti 6km Žena 345 00:58:56.0 71.
318. Havranová Barbora Hlasuju proti 6km Žena 346 00:58:56.6 72.
319. Půta Roman Zlomený játro 6km Muž 316 00:58:57.8 247.
320. Valenta Josef 6km Muž 1240 00:59:01.1 248.
321. Velíšek Martin 6km Muž 1239 00:59:02.3 249.
322. Kratochvílová Soňa PILINKY 6km Žena 223 00:59:04.5 73.
323. Hajská Hana PILINKY 6km Žena 224 00:59:04.6 74.
324. Jánský Petr 6km Muž 87 00:59:07.3 250.
325. Russ Karel 6km Muž 78 00:59:07.3 251.
326. Velíšek Ondřej DANKESCHNELL 6km Muž 289 00:59:11.5 252.
327. Černá Eliška Kodetová + Černá + Převrátilová 6km Žena 367 00:59:23.5 75.
328. Barbitov Aleksei Barbitov + Barbitov 6km Muž 1212 00:59:27.0 253.
329. Barbitov Konstantin Barbitov + Barbitov 6km Muž 1211 00:59:28.0 254.
330. Stelzerová Michaela VACKOVÁ + Stelzerová 6km Žena 216 00:59:28.5 76.
331. Valková Bára Lemonďačky 6km Žena 206 00:59:33.3 77.
332. Plaubová Kateřina Lemonďačky 6km Žena 205 00:59:34.0 78.
333. Dohrmannová Olga Dohrmannová + Gregorová + Potužníková 6km Žena 396 00:59:44.3 79.
334. Potužníková Petra Dohrmannová + Gregorová + Potužníková 6km Žena 398 00:59:44.8 80.
335. Gregorová Lucie Dohrmannová + Gregorová + Potužníková 6km Žena 397 00:59:45.0 81.
336. Kodetová Pavlína Kodetová + Černá + Převrátilová 6km Žena 366 00:59:45.5 82.
337. Zemanová Veronika Raido 6km Žena 250 00:59:53.3 83.
338. Fabián Fáboš 6km Muž 14 00:59:56.3 255.
339. Novotný Jindřich MuMoJi 6km Muž 407 00:59:57.0 256.
340. Brekler Vašek MuMoJi 6km Muž 408 00:59:57.5 257.
341. Říhová Monika MuMoJi 6km Žena 405 00:59:57.6 84.
342. Konrádová Nikola ZLEJ SE,,N” 6km Žena 456 01:00:15.0 85.
343. Růžičková Jana Raido 6km Žena 249 01:00:20.0 86.
344. Drozdová Tereza ZLEJ SE,,N” 6km Žena 453 01:00:24.8 87.
345. Baxová Iveta ZLEJ SE,,N” 6km Žena 454 01:00:30.8 88.
346. Gibfriedová Pavlína ZLEJ SE,,N” 6km Žena 455 01:00:31.3 89.
347. Bohuslavický Martin 6km Muž 82 01:00:32.0 258.
348. VACKOVÁ PETRA VACKOVÁ + Stelzerová 6km Žena 215 01:00:40.0 90.
349. Terelmešová Denisa Terelmešová + Vogeltanzová + Plocková + Tušková 6km Žena 457 01:00:55.8 91.
350. Šištík Ivan 6km Muž 36 01:01:18.5 259.
351. Tušková Petra Terelmešová + Vogeltanzová + Plocková + Tušková 6km Žena 460 01:01:25.0 92.
352. Tlustá Petra Dienstbier + Tlustá 6km Žena 280 01:01:28.8 93.
353. Dienstbier Ondřej Dienstbier + Tlustá 6km Muž 279 01:01:29.3 260.
354. Gregušová Lucie Slavoj Retards 6km Žena 402 01:01:33.5 94.
355. Greguš Miroslav Slavoj Retards 6km Muž 401 01:01:33.8 261.
356. Greguš Pavel Slavoj Retards 6km Muž 403 01:01:34.5 262.
357. Greguš Pavol Slavoj Retards 6km Muž 84 01:01:35.5 263.
358. Gregušová Marika 6km Žena 404 01:01:36.3 95.
359. Bucková Petra Klatovandy 6km Žena 344 01:01:39.5 96.
360. Mezerová Kateřina Klatovandy 6km Žena 342 01:01:40.0 97.
361. Lébl Martin 6km Muž 83 01:02:00.5 264.
362. Urbankova Pavla Urbankova + prosnak + prosnak 6km Žena 351 01:02:03.0 98.
363. prosnak Peter Urbankova + prosnak + prosnak 6km Muž 352 01:02:03.3 265.
364. prosnak Richard Urbankova + prosnak + prosnak 6km Muž 353 01:02:04.0 266.
365. Housková Jana JA-NA bezedna 6km Žena 69 01:02:04.6 99.
366. Vogeltanzová Pavlína Terelmešová + Vogeltanzová + Plocková + Tušková 6km Žena 458 01:02:05.0 100.
367. Šetlík František 6km Muž 27 01:02:25.3 267.
368. Mosinger Tomáš 6km Muž 99 01:02:35.5 268.
369. Huamani Dominik WPA dílna 6km Muž 535 01:02:54.0 269.
370. Plocková Denisa Terelmešová + Vogeltanzová + Plocková + Tušková 6km Žena 459 01:02:59.8 101.
371. Kratochvíl Jarda 6km Muž 1242 01:03:06.3 270.
372. Lekavý Láďa 6km Muž 1241 01:03:06.8 271.
373. Zelinský Ondřej WPA dílna 6km Muž 533 01:03:17.3 272.
374. Altmann Miroslav WPA dílna 6km Muž 534 01:03:17.4 273.
375. Šůchová Olesja WPA dílna 6km Žena 536 01:03:17.8 102.
376. Kuňák Martin Kuňák + Trlica 6km Muž 281 01:03:25.0 274.
377. Trlica Jiří Kuňák + Trlica 6km Muž 282 01:03:25.5 275.
378. Převrátilová Petra Kodetová + Černá + Převrátilová 6km Žena 368 01:03:35.5 103.
379. Vaněk Roman Co najdeme vypijeme 6km Muž 474 01:03:37.8 276.
380. Velíšková Martina Co najdeme vypijeme 6km Žena 476 01:03:38.0 104.
381. Vaňková Silvie Co najdeme vypijeme 6km Žena 473 01:03:38.3 105.
382. Wolf Petr Co najdeme vypijeme 6km Muž 475 01:03:38.8 277.
383. Harmáček Václav Litice 6km Muž 30 01:03:56.5 278.
384. Malina Ondrej 6km Muž 68 01:04:10.5 279.
385. Perníček Jan WPA team 6km Muž 526 01:04:31.8 280.
386. Silovská Zuzana 6km Žena 59 01:04:45.5 106.
387. Berková Helena Pomalá střela 6km Žena 209 01:04:49.5 107.
388. Berka Josef Pomalá střela 6km Muž 210 01:04:50.0 281.
389. Kotorová Veronika Madam dojela... 6km Žena 464 01:04:59.5 108.
390. Morávková Markéta Madam dojela... 6km Žena 461 01:05:27.0 109.
391. Kouřilová Petra Holky z Medové 6km Žena 564 01:05:34.1 110.
392. Plíšková Zlata Holky z Medové 6km Žena 563 01:05:34.1 111.
393. Bašková Lída Holky z Medové 6km Žena 562 01:05:34.3 112.
394. Vogeltanzová Eva Holky z Medové 6km Žena 561 01:05:34.8 113.
395. " Havís "" Havránek" Jirka Princezny zezPLzně 6km Muž 566 01:05:41.5 282.
396. Suchanová Ester Princezny zezPLzně 6km Žena 567 01:05:41.5 114.
397. Doubravová Kateřina Princezny zezPLzně 6km Žena 568 01:05:41.8 115.
398. Němec Honza Princezny zezPLzně 6km Muž 565 01:05:41.8 283.
399. Papež Martin Kokeňáci 6km Muž 570 01:05:42.3 284.
400. Papežová Jitka Kokeňáci 6km Žena 569 01:05:42.3 116.
401. Nýdlová Adéla RSáci 6km Žena 79 01:05:49.8 117.
402. Králová Jana Bratři v triku 6km Žena 117 01:06:20.3 118.
403. Hlavnička Roman WPA team 6km Muž 528 01:06:38.3 285.
404. Hájek Jan WPA team 6km Muž 527 01:06:47.3 286.
405. Humlová Kateřina WPA team 6km Žena 525 01:06:47.8 119.
406. Šindler Jakub Hunters of promile 6km Muž 554 01:06:53.8 287.
407. Vogeltanz Jiří Hunters of promile 6km Muž 556 01:06:54.0 288.
408. Kouřil Tomáš Hunters of promile 6km Muž 553 01:06:54.1 289.
409. Novák Libor Hunters of promile 6km Muž 555 01:06:54.3 290.
410. Kudějová Dita 6km Žena 10 01:07:03.3 120.
411. Šůma Karel 6km Muž 86 01:07:04.3 291.
412. Sušánek Mŕa Last-minute 6km Muž 253 01:07:15.3 292.
413. Červenková Markéta Last-minute 6km Žena 254 01:07:15.5 121.
414. Starcková Eva Starck klub 6km Žena 1224 01:07:21.5 122.
415. Starcková Eva Starck klub 6km Žena 1223 01:07:22.3 123.
416. Kuděj Tomáš 6km Muž 11 01:07:27.8 293.
417. Spousta Michal Pivoňky Cerhovice 6km Muž 324 01:07:48.5 294.
418. Kubáskková Pavlína Madam dojela... 6km Žena 463 01:08:07.0 124.
419. Hejná Alena Madam dojela... 6km Žena 462 01:08:10.5 125.
420. Brožek Jan Krbcová + Brožek 6km Muž 1202 01:08:29.5 295.
421. Krbcová Pavlína Krbcová + Brožek 6km Žena 1201 01:08:30.5 126.
422. Hejsa Daniel Bezedna Team A 6km Muž 452 01:08:44.0 296.
423. Bláha Milan Bezedna Team A 6km Muž 451 01:08:44.1 297.
424. Novodomec Martin 6km Muž 103 01:08:44.5 298.
425. Čopan Matúš Vytrim kus 6km Muž 488 01:08:55.0 299.
426. VELÍŠEK Martin 6km Muž 6 01:08:59.8 300.
427. PEROUTKA Standa 6km Muž 5 01:09:14.8 301.
428. Hellebrand Zbyněk Kuttelwascherová + Hellebrand 6km Muž 1236 01:09:24.0 302.
429. Kuttelwascherová Martina Kuttelwascherová + Hellebrand 6km Žena 1235 01:09:24.4 127.
430. Havlíčková Kristýna Mírumilovné vodky 6km Žena 380 01:09:24.8 128.
431. Wolframová Kristýna Mírumilovné vodky 6km Žena 378 01:09:25.5 129.
432. Čepičková Ivana Mírumilovné vodky 6km Žena 379 01:09:25.6 130.
433. Polívková Zuzana 6km Žena 43 01:09:27.8 131.
434. Vlas Jiří Vyšlapaný kecky 6km Muž 1301 01:09:30.0 303.
435. Dubská Kateřina Vyšlapaný kecky 6km Žena 1303 01:09:30.5 132.
436. Rádlová Lenka Vyšlapaný kecky 6km Žena 1302 01:09:31.8 133.
437. Bílek Tomáš KEGS on LEGS 6km Muž 258 01:09:32.6 304.
438. Poláková Veronika Vytrim kus 6km Žena 485 01:09:33.3 134.
439. Křenová Ludmila KEGS on LEGS 6km Žena 257 01:09:33.5 135.
440. Věnečková Vendula Šubrtová + Věnečková 6km Žena 286 01:09:37.8 136.
441. Šubrtová Eliška Šubrtová + Věnečková 6km Žena 285 01:09:38.3 137.
442. Lembergerová Ivana Vytrim kus 6km Žena 486 01:10:09.8 138.
443. Kučerová Andrea Kučerová + Kozáková + Svobodová + Královec 6km Žena 469 01:10:13.5 139.
444. Kozáková Jana Kučerová + Kozáková + Svobodová + Královec 6km Žena 470 01:10:14.8 140.
445. Svobodová Simona Kučerová + Kozáková + Svobodová + Královec 6km Žena 471 01:10:18.8 141.
446. Královec Jiří Kučerová + Kozáková + Svobodová + Královec 6km Muž 472 01:10:19.8 305.
447. Pezlarova Lucie Damicky na pivku 6km Žena 1312 01:10:34.0 142.
448. Chvojková Petra bez treninku 6km Žena 386 01:11:24.5 143.
449. Hrinko Maroš bez treninku 6km Muž 385 01:11:25.5 306.
450. Benešová Žaneta bez treninku 6km Žena 384 01:11:30.8 144.
451. Zukal Martin Zukal + Hrčkuláková 6km Muž 247 01:11:45.8 307.
452. Hrčkuláková Veronika Zukal + Hrčkuláková 6km Žena 248 01:11:46.8 145.
453. Mach Lukáš Pivo je naším motorem 6km Muž 479 01:12:33.5 308.
454. Bricín Lukáš Pivo je naším motorem 6km Muž 480 01:12:33.8 309.
455. Mleziva Michal Pivo je naším motorem 6km Muž 478 01:12:34.3 310.
456. Kříž Jan Pivo je naším motorem 6km Muž 477 01:12:34.3 311.
457. Kaslová Natálie Dámská liga elektrikářů 6km Žena 339 01:15:22.8 146.
458. Herold Čeněk Dámská liga elektrikářů 6km Muž 341 01:15:23.6 312.
459. Plevač Antonín Dámská liga elektrikářů 6km Muž 340 01:15:23.8 313.
460. Nenadovič Filip Nenadovič + Prokop + Přibyl + Chloupek 6km Muž 513 01:15:28.3 314.
461. Krupová Alena Squashové zadky 6km Žena 425 01:17:08.0 147.
462. Melková Iveta Melková + Melka 6km Žena 251 01:17:35.8 148.
463. Melka Josef Melková + Melka 6km Muž 252 01:17:36.3 315.
464. Dyntarová Petra Squashové zadky 6km Žena 426 01:17:49.3 149.
465. Koldušková Klára Squashové zadky 6km Žena 427 01:17:49.3 150.
466. Hošek David Squashové zadky 6km Muž 428 01:17:49.8 316.
467. Kalista Karel 6km Muž 15 01:19:25.5 317.
468. Bach Rizzatti Daniela Běhuneschopní 6km Žena 101 01:19:33.5 151.
469. Tuháček Ondra Víkend TV NOVA 6km Muž 548 01:19:39.8 318.
470. Cholinská Veronika Víkend TV NOVA 6km Žena 545 01:19:40.0 152.
471. Koranda Adam Víkend TV NOVA 6km Muž 546 01:19:40.3 319.
472. Pilmaierová Veronika Víkend TV NOVA 6km Žena 547 01:19:40.3 153.
473. Zocherová Katka 6km Žena 13 01:20:47.5 154.
474. Piskulova Veronika Damicky na pivku 6km Žena 1310 01:21:14.8 155.
475. Benešová Gabriela WPA+Thai 6km Žena 530 01:22:04.3 156.
476. Houhová Jan WPA+Thai 6km Žena 531 01:22:04.5 157.
477. Chamula Michal WPA+Thai 6km Muž 529 01:22:05.5 320.
478. Kongram Daorung WPA+Thai 6km Žena 532 01:22:05.6 158.
479. Linhartová Petra Damicky na pivku 6km Žena 1311 01:23:20.8 159.
480. Hrubec Martin Šumavská elita 6km Muž 420 01:24:54.5 321.
481. Krbec Jaroslav Šumavská elita 6km Muž 419 01:24:54.8 322.
482. Valešová Michaela Šumavská elita 6km Žena 417 01:24:54.8 160.
483. Barchánek Petr Dementy 6km Muž 549 01:25:12.5 323.
484. Marek Ředina Dementy 6km Muž 550 01:25:12.8 324.
485. Markéta Soukupová Dementy 6km Žena 551 01:25:13.3 161.
486. Kristýna Kolářová Dementy 6km Žena 552 01:25:14.6 162.
487. Meinzrová Michaela Heliová + Zímová + Meinzrová + Ševčíková 6km Žena 491 01:25:43.3 163.
488. Ševčíková Michaela Heliová + Zímová + Meinzrová + Ševčíková 6km Žena 492 01:25:44.3 164.
489. Zímová Lucie Heliová + Zímová + Meinzrová + Ševčíková 6km Žena 490 01:25:44.3 165.
490. Heliová Barbora Heliová + Zímová + Meinzrová + Ševčíková 6km Žena 489 01:25:49.1 166.
491. Limberský Daniel 6km Muž 21 01:26:55.5 325.
492. Šlajerová Markéta 6km Žena 20 01:27:04.5 167.
493. Benedikt Petr Tornáda 6km Muž 560 01:27:10.5 326.
494. Lisá Kristýna Tornáda 6km Žena 558 01:27:10.6 168.
495. Lisá Lenka Tornáda 6km Žena 557 01:27:10.8 169.
496. Černá Gabriela Tornáda 6km Žena 559 01:27:11.0 170.
497. Matějka Jiří Žízniví skladníci 6km Muž 493 01:28:34.5 327.
498. Froněk Michael Šumáci 6km Muž 501 01:29:03.3 328.
499. Mentl Stanislav Šumáci 6km Muž 504 01:29:05.3 329.
500. März Ondřej Šumáci 6km Muž 503 01:29:07.3 330.
501. Zeman Jan Šumáci 6km Muž 502 01:29:07.3 331.
502. Kuzmina Světlana Žízniví skladníci 6km Žena 496 01:29:18.3 171.
503. Zetek Jiří Žízniví skladníci 6km Muž 495 01:29:22.0 332.
504. Rodek Martin Bezedna Team A 6km Muž 449 01:30:08.3 333.
505. Tuzarová Jana Bezedna Team A 6km Žena 450 01:30:09.5 172.
506. Chloupek Lukáš Nenadovič + Prokop + Přibyl + Chloupek 6km Muž 516 01:30:41.8 334.
507. Přibyl Michael Nenadovič + Prokop + Přibyl + Chloupek 6km Muž 515 01:32:06.3 335.
508. Langová Irena Žížničky 6km Žena 235 01:34:06.3 173.
509. Procházková Kateřina Žížničky 6km Žena 236 01:34:06.3 174.
510. Berka Josef Tři bratři 6km Muž 321 01:35:01.8 336.
511. Mizera Jan Hasiči Žebrák 6km Muž 416 01:36:00.8 337.
512. Marková Michaela Hasiči Žebrák 6km Žena 414 01:36:05.5 175.
513. Pergl Jan Hasiči Žebrák 6km Muž 413 01:36:06.8 338.
514. Velek Lukáš Hasiči Žebrák 6km Muž 415 01:36:07.0 339.
515. Sýkora Tomáš 6km Muž 17 01:36:08.3 340.
516. Neubauerová Lucie 6km Žena 16 01:36:23.5 176.
517. Kalistová Johana Tři bratři 6km Žena 322 01:38:05.0 177.
518. PIŠTĚKOVÁ Barbora 6km Žena 8 01:43:22.0 178.
519. Procházka Petr Dost hustý kapříci 6km Muž 484 01:44:09.0 341.
520. Diviš František Dost hustý kapříci 6km Muž 483 01:44:19.5 342.
521. Krásná Zdeňka Dost hustý kapříci 6km Žena 482 01:44:28.3 179.
522. Michálková Monika Dost hustý kapříci 6km Žena 481 01:44:39.8 180.
523. Čapková Monika Předenické fretky 6km Žena 116 01:45:14.0 181.
524. Čapek Vojtěch Předenické fretky 6km Muž 121 01:45:14.3 343.
525. Nesnídal Martin Předenické fretky 6km Muž 576 01:45:15.8 344.
526. Čapek Stanislav Předenické fretky 6km Muž 573 01:45:16.0 345.
527. Nesnídal Straková Eva Předenické fretky 6km Žena 575 01:45:17.3 182.
528. Fialka Václav Předenické fretky 6km Muž 574 01:45:19.3 346.
529. Sikytová Pavla Násosky 6km Žena 410 01:46:35.8 183.
530. Pospíšilová Pavlína Násosky 6km Žena 412 01:46:36.5 184.
531. Sikyta Roman Násosky 6km Muž 409 01:46:36.8 347.
532. Macháčková Kateřina Násosky 6km Žena 411 01:46:37.3 185.
533. Tuháčková Šárka Tornáda 6km Žena 115 01:56:58.8 186.
534. Konečná Andrea Tornáda 6km Žena 114 01:57:11.3 187.
535. MÍKOVÁ Kateřina 6km Žena 9 01:59:24.0 188.
536. STRNADOVÁ Kateřina 6km Žena 7 01:59:51.0 189.
537. Pešková Zuzana Inaircom - chodci 6km Žena 1320 02:02:29.3 190.
538. Pešek Petr Inaircom - chodci 6km Muž 1319 02:02:29.3 348.
539. Reierson Paige Běhuneschopní 6km Žena 391 02:05:43.3 191.
540. Miller Tomáš Běhuneschopní 6km Muž 390 02:05:43.8 349.
541. Ziegler Pepík Běhuneschopní 6km Muž 392 02:05:45.6 350.
542. Polák Petr Martin Kočárek + Polák 6km Muž 240 02:10:43.5 351.
543. Martin Kočárek Miloš Martin Kočárek + Polák 6km Muž 239 02:10:46.5 352.
544. Mátlová Kateřina Rychlý nohy 6km Žena 219 02:14:40.8 192.
545. Vitáková Kateřina Rychlý nohy 6km Žena 220 02:16:15.3 193.
546. KOPÍRÁK Vlastislav ALL-STAR TEAM 6km Muž 3 03:31:26.3 353.
547. KUDRNA Tomáš ALL-STAR TEAM 6km Muž 2 03:33:14.3 354.
548. KUDRNA Martin ALL-STAR TEAM 6km Muž 4 03:33:19.3 355.
549. SLÁDEK Aleš ALL-STAR TEAM 6km Muž 1 03:33:20.8 356.