Výsledky závodu

MČR Off snow 2016 - 2.kolo

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.10.2016



5,1 km - CCM

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Červenka Pavel 30 5,1 km CCM 22 00:13:48.2 79.
2. Mgr. Erbs Dušan 62 5,1 km CCM 93 00:14:06.2 83.
3. Fochler Petr 62 5,1 km CCM 3 00:14:22.0 89.
4. Halada Tomáš 36 5,1 km CCM 66 00:15:56.2 101.
5. Daško Milan SVK 5,1 km CCM 120 00:15:56.7 102.
6. Sudek Milan 20 5,1 km CCM 103 00:16:00.9 103.
7. Poledník Michal 63 5,1 km CCM 96 00:16:59.9 106.
8. Hladký Jan 58 5,1 km CCM 15 00:17:02.7 107.
9. Frydrych Bronislav 20 5,1 km CCM 44 00:18:16.5 111.
10. Pflug Petr 64 5,1 km CCM 67 00:18:19.2 113.
11. Bieda Michał POL 5,1 km CCM 121 00:20:11.4 119.
12. Eckschlager Tomáš 30 5,1 km CCM 21 00:28:43.7 127.

5,1 km - CCW

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina 62 5,1 km CCW 32 00:14:42.9 90.
2. Klikarová Soňa 49 5,1 km CCW 65 00:15:13.9 95.
3. Wallcon Martina 64 5,1 km CCW 123 00:18:06.5 109.
4. Křížková Petra 62 5,1 km CCW 34 00:18:41.4 114.
5. Bergauer Petra AUT 5,1 km CCW 6 00:18:54.2 116.
6. Nosal Joanna POL 5,1 km CCW 122 00:19:49.4 118.
7. Bergauer Petra AUT 5,1 km CCW 24 00:21:01.2 121.
8. Fabiánková Simona 64 5,1 km CCW 69 00:21:37.5 122.
9. Páslerová Jana 20 5,1 km CCW 102 00:23:08.4 123.
10. Čurlejová Eva SVK 5,1 km CCW 106 00:25:14.2 125.

5,1 km - BKJM

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vančura Václav 30 5,1 km BKJM 26 00:09:03.1 1.
2. ml. Krupička Petr 49 5,1 km BKJM 31 00:09:17.4 2.
3. Hes Martin 30 5,1 km BKJM 84 00:09:28.6 6.
4. Mencák Jiří 51 5,1 km BKJM 111 00:09:36.1 11.
5. Chovanec Michal 49 5,1 km BKJM 71 00:09:43.6 14.
6. Bánoci Jaroslav 5,1 km BKJM 23 00:09:44.6 15.
7. Hes Martin 5,1 km BKJM 85 00:09:51.6 20.
8. Cipro Šimon 30 5,1 km BKJM 117 00:10:00.6 27.
9. Pavlů Pavel 58 5,1 km BKJM 86 00:10:04.6 32.
10. Bogovič Bojan SLO 5,1 km BKJM 2 00:10:12.6 33.
11. Daško Milan SVK 5,1 km BKJM 110 00:10:15.8 35.
12. st. Strnad Jiří 58 5,1 km BKJM 58 00:10:36.5 40.
13. Elster Petr 58 5,1 km BKJM 87 00:10:56.6 47.
14. st. Strnad Jiří 58 5,1 km BKJM 72 00:10:57.4 49.
15. Lučanský Patrik SVK 5,1 km BKJM 18 00:11:16.6 53.
16. Katzer Michal 30 5,1 km BKJM 60 00:11:23.9 57.
17. Prokůpek Ota 36 5,1 km BKJM 29 00:11:56.9 65.
18. Urbančík David 5,1 km BKJM 37 00:13:09.1 77.
19. Hockicko Tomáš SVK 5,1 km BKJM 108 00:14:12.6 84.
20. Svoboda Jiří 56 5,1 km BKJM 80 00:14:48.8 92.
21. Petutschnig Arnold AUT 5,1 km BKJM 134 00:15:27.9 97.

5,1 km - BKJW

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Suchá Linda 58 5,1 km BKJW 12 00:09:42.6 13.
2. Štípalová Hana 30 5,1 km BKJW 9 00:09:44.9 16.
3. Válková Renata 49 5,1 km BKJW 89 00:09:52.9 22.
4. Sedlářová Romanovská Lenka 58 5,1 km BKJW 83 00:09:54.4 23.
5. Dana Halásová 1 SVK 5,1 km BKJW 10 00:10:03.8 29.
6. Dana Halásová 2 SVK 5,1 km BKJW 4 00:10:04.5 30.
7. Marešová Nicole 58 5,1 km BKJW 64 00:10:16.3 36.
8. Tamara Muehlehner 5,1 km BKJW 135 00:10:20.1 37.
9. Erlebachová Ilona 30 5,1 km BKJW 14 00:10:22.8 38.
10. Vigodová Katarína SVK 5,1 km BKJW 114 00:11:14.3 51.
11. Smolíková Alena 20 5,1 km BKJW 42 00:12:09.8 69.
12. Smolíková Alena 20 5,1 km BKJW 43 00:14:14.5 87.
13. Benešová Kateřina 64 5,1 km BKJW 70 00:15:30.6 98.

5,1 km - SC1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ženíšek Michal 58 5,1 km SC1 124 00:09:47.3 17.
2. Štěpánková Martina 62 5,1 km SC1 33 00:09:51.1 19.
3. Draslarová Jana 58 5,1 km SC1 57 00:10:23.1 39.
4. Kuříková Václava 58 5,1 km SC1 55 00:10:41.1 43.
5. Tomášková Jana 62 5,1 km SC1 76 00:11:10.8 50.
6. Růžička Petr 58 5,1 km SC1 116 00:11:18.8 54.
7. Vigodová Katarína SVK 5,1 km SC1 115 00:11:23.1 56.
8. Tamara Muehlehner 5,1 km SC1 136 00:12:07.0 68.
9. Vančurová Veronika 30 5,1 km SC1 1 00:12:21.6 72.
10. Pospíšilová Markéta 3 5,1 km SC1 130 00:12:32.3 73.
11. Schönová Lucie 16 5,1 km SC1 47 00:12:37.3 74.
12. Šarkovský Pavel 20 5,1 km SC1 79 00:12:50.0 76.
13. Mánková Lea 30 5,1 km SC1 13 00:13:37.8 78.
14. Havelková Adéla 30 5,1 km SC1 41 00:14:17.3 88.
15. Kubeš Radek 16 5,1 km SC1 19 00:15:24.8 96.
16. Cihlářová Natálie 63 5,1 km SC1 20 00:16:33.4 105.
  Dostál Lukáš 63 5,1 km SC1 56 DNS  

5,1 km - SC11

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopecký Jan 45 5,1 km SC11 36 00:13:52.5 80.
2. Halada Tomáš 36 5,1 km SC11 54 00:15:07.8 94.
3. Bičkošová Lenka SVK 5,1 km SC11 30 00:15:44.3 99.
4. Prokešová Ivana 63 5,1 km SC11 17 00:18:17.3 112.
5. Svobodová Petra 51 5,1 km SC11 104 00:24:17.8 124.

5,1 km - SC2

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tobiášek Michal 30 5,1 km SC2 40 00:09:25.8 5.
2. Marešová Nicole 58 5,1 km SC2 61 00:09:30.6 7.
3. Navrátilová Veronika 30 5,1 km SC2 16 00:09:31.6 8.
4. Milatová Gabriela 63 5,1 km SC2 107 00:09:35.6 10.
5. Cipro Šimon 30 5,1 km SC2 118 00:09:52.6 21.
6. Suchý Jiří 58 5,1 km SC2 7 00:09:55.6 24.
7. Tomanová Dominika 58 5,1 km SC2 119 00:09:59.8 26.
8. Bánoci Jaroslav SVK 5,1 km SC2 25 00:10:04.6 31.
9. Ženíšek Michal 58 5,1 km SC2 125 00:10:15.1 34.
10. Keltner Vlastimil 58 5,1 km SC2 11 00:10:38.1 41.
11. Pospíšilová Markéta 3 5,1 km SC2 128 00:10:53.1 45.
12. Pospíšil Petr 3 5,1 km SC2 129 00:11:15.8 52.
13. Pupík Petr 16 5,1 km SC2 39 00:13:57.8 82.
14. Horňáková Petra SVK 5,1 km SC2 127 00:14:13.3 85.
15. Petutschnig Alina AUT 5,1 km SC2 133 00:16:03.8 104.
16. Schönová Lucie 16 5,1 km SC2 48 00:17:42.1 108.

5,1 km - C

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mencák Jiří 51 5,1 km C 112 00:09:19.2 3.
2. Nešněrová Dagmar 17 5,1 km C 105 00:09:22.5 4.
3. Drabik Andrej SVK 5,1 km C 78 00:09:31.7 9.
4. Vacke Ivo 30 5,1 km C 28 00:09:50.7 18.
5. Mencák Jiří 51 5,1 km C 113 00:10:39.2 42.
6. Urbančík Martin 63 5,1 km C 63 00:10:55.4 46.
7. Copko Erik SVK 5,1 km C 126 00:12:05.7 67.

5,1 km - C1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hájek Viktor SVK 5,1 km C1 74 00:11:51.7 62.
2. Petutschnig Manuela AUT 5,1 km C1 132 00:11:52.0 63.
3. Charouz Jaroslav 16 5,1 km C1 46 00:12:04.7 66.
4. Tomášková Markéta 36 5,1 km C1 49 00:13:53.7 81.
5. Plšek Milan 16 5,1 km C1 50 00:14:14.5 86.
6. Havlíčková Adéla 16 5,1 km C1 45 00:14:46.7 91.
7. Svoboda Martin 16 5,1 km C1 62 00:18:15.2 110.
8. Houdek Jiří 55 5,1 km C1 51 00:18:44.2 115.
9. Svobodová Blanka 9 5,1 km C1 81 00:19:49.0 117.

5,1 km - C

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janko Ota 5,1 km C 35 00:26:07.2 126.

5,1 km - A

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrtěl Martin 49 5,1 km A 52 00:09:38.0 12.
2. Reguli Jakub SVK 5,1 km A 75 00:09:58.3 25.
3. Pažur Miroslav SVK 5,1 km A 59 00:10:02.8 28.
4. Válková Renata 49 5,1 km A 90 00:10:46.3 44.
5. Zetek Václav 35 5,1 km A 77 00:10:57.3 48.
6. ml. Trnka Jiří 49 5,1 km A 91 00:11:19.6 55.
7. Ing. Levíčková Helena 49 5,1 km A 99 00:11:34.3 58.
8. Kolátor Vít 25 5,1 km A 73 00:11:34.7 59.
9. Kolátor Vít 25 5,1 km A 68 00:11:35.0 60.
10. Ing. Zetková Jana 35 5,1 km A 53 00:11:52.8 64.
11. st. Levíček Martin 51 5,1 km A 101 00:15:00.7 93.
12. Ing. Levíčková Helena 49 5,1 km A 100 00:15:46.9 100.
13. Kubín Tomáš 16 5,1 km A 82 00:20:57.2 120.

5,1 km - A1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. ml. Krkoška Štěpán 49 5,1 km A1 94 00:11:44.8 61.
2. ml. Krkoška Štěpán 49 5,1 km A1 95 00:12:16.7 70.
3. Petutschnig Arnold AUT 5,1 km A1 131 00:12:19.5 71.
4. Kůrka Zdeněk 49 5,1 km A1 92 00:12:43.3 75.

2 km - CCjun

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jílková Zuzana 62 2 km CCjun 88 00:07:07.2 1.
2. Štihlová Anežka 2 km CCjun 97 00:07:30.7 2.
3. Pyšková Barbora 63 2 km CCjun 98 00:07:37.2 3.
4. Veselá Kateřina 2 km CCjun 5 00:08:29.9 4.
5. Bečvářová Kristýna 58 2 km CCjun 109 00:10:09.2 5.