Výsledky závodu

MČR Off snow 2016 - 1.kolo

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 29.10.2016



5,1 km - CCM

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavel Červenka 30 5,1 km CCM 22 00:13:51.8 85.
2. Dušan Mgr. Erbs 62 5,1 km CCM 93 00:14:03.6 86.
3. Petr Fochler 62 5,1 km CCM 3 00:14:28.6 92.
4. Tomáš Halada 36 5,1 km CCM 66 00:16:03.1 104.
5. Milan Sudek 20 5,1 km CCM 103 00:16:06.8 105.
6. Milan Daško SVK 5,1 km CCM 120 00:16:17.8 106.
7. Jan Hladký 58 5,1 km CCM 15 00:16:49.6 107.
8. Michal Poledník 63 5,1 km CCM 96 00:17:24.6 109.
9. Bronislav Frydrych 20 5,1 km CCM 44 00:17:36.5 110.
10. Petr Pflug 64 5,1 km CCM 67 00:18:06.1 114.
11. Michał Bieda POL 5,1 km CCM 121 00:19:25.8 121.
12. Tomáš Eckschlager 30 5,1 km CCM 21 00:28:45.5 128.

5,1 km - CCW

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martina Štěpánková 62 5,1 km CCW 32 00:14:56.1 96.
2. Soňa Klikarová 49 5,1 km CCW 65 00:15:28.1 101.
3. Martina Wallcon 64 5,1 km CCW 123 00:17:49.0 113.
4. Petra Křížková 62 5,1 km CCW 34 00:18:19.1 115.
5. Petra Bergauer AUT 5,1 km CCW 6 00:18:41.6 118.
6. Petra Bergauer AUT 5,1 km CCW 24 00:19:06.8 119.
7. Simona Fabiánková 64 5,1 km CCW 69 00:21:43.1 122.
8. Joanna Nosal POL 5,1 km CCW 122 00:21:44.3 123.
9. Jana Páslerová 20 5,1 km CCW 102 00:22:36.8 124.
10. Eva Čurlejová SVK 5,1 km CCW 106 00:24:42.5 126.

5,1 km - BKJM

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václav Vančura 30 5,1 km BKJM 26 00:09:06.0 1.
2. Petr ml. Krupička 49 5,1 km BKJM 31 00:09:18.8 3.
3. Jiří Mencák 51 5,1 km BKJM 111 00:09:40.0 7.
4. Martin Hes 30 5,1 km BKJM 84 00:09:40.2 8.
5. Michal Chovanec 49 5,1 km BKJM 71 00:09:42.7 11.
6. Jaroslav Bánoci 5,1 km BKJM 23 00:09:44.0 12.
7. Pavel Pavlů 58 5,1 km BKJM 86 00:09:56.3 23.
8. Martin Hes 5,1 km BKJM 85 00:09:58.2 24.
9. Šimon Cipro 30 5,1 km BKJM 117 00:10:01.2 26.
10. Bojan Bogovič SLO 5,1 km BKJM 2 00:10:22.5 35.
11. Milan Daško SVK 5,1 km BKJM 110 00:10:32.8 37.
12. Patrik Lučanský SVK 5,1 km BKJM 18 00:10:44.2 41.
13. Petr Elster 58 5,1 km BKJM 87 00:10:53.5 42.
14. Jiří st. Strnad 58 5,1 km BKJM 72 00:11:12.9 50.
15. Michal Katzer 30 5,1 km BKJM 60 00:11:33.0 53.
16. Jiří st. Strnad 58 5,1 km BKJM 58 00:11:42.0 57.
17. Ota Prokůpek 36 5,1 km BKJM 29 00:12:10.0 65.
18. Tomáš Hockicko SVK 5,1 km BKJM 108 00:12:58.7 78.
19. David Urbančík 5,1 km BKJM 37 00:13:19.2 81.
20. Arnold Petutschnig AUT 5,1 km BKJM 134 00:14:13.8 88.
21. Jiří Svoboda 56 5,1 km BKJM 80 00:14:27.3 91.

5,1 km - BKJW

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Linda Suchá 58 5,1 km BKJW 12 00:09:41.2 9.
2. Hana Štípalová 30 5,1 km BKJW 9 00:09:52.2 21.
3. Renata Válková 49 5,1 km BKJW 89 00:09:55.0 22.
4. Lenka Sedlářová Romanovská 58 5,1 km BKJW 83 00:09:59.5 25.
5. 1 Dana Halásová SVK 5,1 km BKJW 10 00:10:09.2 30.
6. Muehlehner Tamara 5,1 km BKJW 135 00:10:17.9 33.
7. Nicole Marešová 58 5,1 km BKJW 64 00:10:22.2 34.
8. Ilona Erlebachová 30 5,1 km BKJW 14 00:10:33.2 38.
9. 2 Dana Halásová SVK 5,1 km BKJW 4 00:11:04.0 46.
10. Katarína Vigodová SVK 5,1 km BKJW 114 00:11:16.0 51.
11. Alena Smolíková 20 5,1 km BKJW 42 00:12:20.5 69.
12. Alena Smolíková 20 5,1 km BKJW 43 00:14:40.9 95.
13. Kateřina Benešová 64 5,1 km BKJW 70 00:15:06.0 98.

5,1 km - SC1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michal Ženíšek 58 5,1 km SC1 124 00:09:50.4 18.
2. Martina Štěpánková 62 5,1 km SC1 33 00:09:50.7 19.
3. Jana Draslarová 58 5,1 km SC1 57 00:10:29.7 36.
4. Václava Kuříková 58 5,1 km SC1 55 00:10:42.7 40.
5. Jana Tomášková 62 5,1 km SC1 76 00:10:55.7 43.
6. Katarína Vigodová SVK 5,1 km SC1 115 00:11:33.9 54.
7. Petr Růžička 58 5,1 km SC1 116 00:11:34.5 55.
8. Lukáš Dostál 63 5,1 km SC1 56 00:12:06.0 62.
9. Muehlehner Tamara 5,1 km SC1 136 00:12:07.2 63.
10. Veronika Vančurová 30 5,1 km SC1 1 00:12:12.0 67.
11. Markéta Pospíšilová 3 5,1 km SC1 130 00:12:29.2 71.
12. Pavel Šarkovský 20 5,1 km SC1 79 00:12:53.0 76.
13. Lucie Schönová 16 5,1 km SC1 47 00:12:54.7 77.
14. Lea Mánková 30 5,1 km SC1 13 00:13:18.5 80.
15. Adéla Havelková 30 5,1 km SC1 41 00:14:09.7 87.
16. Radek Kubeš 16 5,1 km SC1 19 00:14:35.7 93.
17. Natálie Cihlářová 63 5,1 km SC1 20 00:15:00.5 97.

5,1 km - SC11

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jan Kopecký 45 5,1 km SC11 36 00:13:38.0 83.
2. Tomáš Halada 36 5,1 km SC11 54 00:15:08.4 99.
3. Ivana Prokešová 63 5,1 km SC11 17 00:15:19.9 100.
4. Lenka Bičkošová SVK 5,1 km SC11 30 00:17:02.4 108.
5. Petra Svobodová 51 5,1 km SC11 104 00:24:56.4 127.

5,1 km - SC2

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michal Tobiášek 30 5,1 km SC2 40 00:09:35.5 4.
2. Gabriela Milatová 63 5,1 km SC2 107 00:09:35.7 5.
3. Nicole Marešová 58 5,1 km SC2 61 00:09:39.2 6.
4. Šimon Cipro 30 5,1 km SC2 118 00:09:45.3 13.
5. Jiří Suchý 58 5,1 km SC2 7 00:09:48.0 15.
6. Veronika Navrátilová 30 5,1 km SC2 16 00:09:50.0 17.
7. Jaroslav Bánoci SVK 5,1 km SC2 25 00:10:01.7 27.
8. Michal Ženíšek 58 5,1 km SC2 125 00:10:06.4 29.
9. Dominika Tomanová 58 5,1 km SC2 119 00:10:10.7 32.
10. Vlastimil Keltner 58 5,1 km SC2 11 00:10:42.0 39.
11. Petr Pospíšil 3 5,1 km SC2 129 00:11:04.5 47.
12. Markéta Pospíšilová 3 5,1 km SC2 128 00:11:26.0 52.
13. Petr Pupík 16 5,1 km SC2 39 00:12:42.7 74.
14. Petra Horňáková SVK 5,1 km SC2 127 00:14:22.2 89.
15. Alina Petutschnig AUT 5,1 km SC2 133 00:15:47.5 102.
16. Lucie Schönová 16 5,1 km SC2 48 00:17:48.7 112.
  Zuzana Šperlichová 16 5,1 km SC2 DNS  

5,1 km - C

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Andrej Drabik SVK 5,1 km C 78 00:09:09.8 2.
2. Jiří Mencák 51 5,1 km C 112 00:09:41.6 10.
3. Ivo Vacke 30 5,1 km C 28 00:09:47.4 14.
4. Dagmar Nešněrová 17 5,1 km C 105 00:09:48.0 16.
5. Jiří Mencák 51 5,1 km C 113 00:10:57.1 44.
6. Martin Urbančík 63 5,1 km C 63 00:11:10.9 49.
7. Erik Copko SVK 5,1 km C 126 00:11:40.6 56.

5,1 km - C1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Viktor Hájek SVK 5,1 km C1 74 00:11:47.9 60.
2. Jaroslav Charouz 16 5,1 km C1 46 00:12:09.6 64.
3. Manuela Petutschnig AUT 5,1 km C1 132 00:12:49.8 75.
4. Milan Plšek 16 5,1 km C1 50 00:13:25.6 82.
5. Markéta Tomášková 36 5,1 km C1 49 00:13:46.8 84.
6. Adéla Havlíčková 16 5,1 km C1 45 00:14:25.3 90.
7. Martin Svoboda 16 5,1 km C1 62 00:17:41.6 111.
8. Jiří Houdek 55 5,1 km C1 51 00:18:20.3 116.
9. Blanka Svobodová 9 5,1 km C1 81 00:19:14.6 120.
  Zdeněk ČR Brůna 16 5,1 km C1 38 DNS  

5,1 km - C2

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ota Janko 5,1 km C2 35 00:24:38.8 125.

5,1 km - A

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martin Vrtěl 49 5,1 km A 52 00:09:50.9 20.
2. Jakub Reguli SVK 5,1 km A 75 00:10:05.9 28.
3. Miroslav Pažur SVK 5,1 km A 59 00:10:09.4 31.
4. Václav Zetek 35 5,1 km A 77 00:11:01.0 45.
5. Renata Válková 49 5,1 km A 90 00:11:10.7 48.
6. Vít Kolátor 25 5,1 km A 68 00:11:42.9 58.
7. Jiří ml. Trnka 49 5,1 km A 91 00:11:45.8 59.
8. Helena Ing. Levíčková 49 5,1 km A 99 00:11:48.8 61.
9. Vít Kolátor 25 5,1 km A 73 00:12:22.3 70.
10. Jana Ing. Zetková 35 5,1 km A 53 00:12:29.4 72.
11. Martin st. Levíček 51 5,1 km A 101 00:14:38.1 94.
12. Helena Ing. Levíčková 49 5,1 km A 100 00:16:00.8 103.
13. Tomáš Kubín 16 5,1 km A 82 00:18:29.6 117.

5,1 km - A1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpán ml. Krkoška 49 5,1 km A1 94 00:12:10.0 66.
2. Štěpán ml. Krkoška 49 5,1 km A1 95 00:12:13.0 68.
3. Arnold Petutschnig AUT 5,1 km A1 131 00:12:30.6 73.
4. Zdeněk Kůrka 49 5,1 km A1 92 00:13:08.9 79.

2 km - CCjun

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zuzana Jílková 62 2 km CCjun 88 00:07:16.8 1.
2. Anežka Štihlová 2 km CCjun 97 00:07:39.1 2.
3. Barbora Pyšková 63 2 km CCjun 98 00:07:43.3 3.
4. Kateřina Veselá 2 km CCjun 5 00:08:19.3 4.
5. Kristýna Bečvářová 58 2 km CCjun 109 00:09:34.6 5.
  Michaela Dvořáková 2 km CCjun 27 DNS