Výsledky závodu

Běh Dobrý Anděl

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.09.2016



5km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šoula Oldřich 5km Muži 30 00:18:09.8 1.
2. Křivánek Pavel 5km Muži 16 00:18:11.6 2.
3. Cipro Šimon 5km Muži 102 00:18:28.1 3.
4. Jelínek Štěpán 5km Muži 98 00:19:29.6 4.
5. Krasiun Dmitrij Team Muži pro Janu 5km Muži 47 00:19:43.1 5.
6. Pazdera Martin Team Hakim Gymu 5km Muži 39 00:19:51.8 6.
7. Olsen Cristofer 5km Muži 103 00:19:58.6 7.
8. Krasiun Alex Team Muži pro Janu 5km Muži 49 00:20:07.3 8.
9. Kříž František Team Muži pro Janu 5km Muži 51 00:20:24.1 9.
10. Hakim Majer Pavel Team Hakim Gymu 5km Muži 37 00:22:12.3 11.
11. Novotný Jr. Vít Team Děláme to pro radost 5km Muži 45 00:22:21.1 13.
12. Novotný Josef Team Děláme to pro radost 5km Muži 44 00:22:24.6 14.
13. Jirásek Vít Team Správná pětka 5km Muži 59 00:22:49.8 16.
14. Paluba Štefan Team Šanon 5km Muži 32 00:22:59.3 17.
15. Máj Michal 5km Muži 92 00:23:16.3 18.
16. Šanda Petr Team Šanon 5km Muži 35 00:23:37.8 19.
17. Beránek Jiří Team Hakim Gymu 5km Muži 38 00:23:44.3 20.
18. Martinča Tomáš Team Správná pětka 5km Muži 61 00:24:09.1 21.
19. Krasiun Vladimír Team Muži pro Janu 5km Muži 48 00:24:38.8 22.
20. Bejr Michal 5km Muži 28 00:24:57.8 24.
21. Dařina Milan 5km Muži 24 00:26:07.9 30.
22. Nakládal Aleš 5km Muži 91 00:27:04.8 35.
23. Demuth Pavel 5km Muži 22 00:27:13.1 36.
24. Černý Dalibor 5km Muži 27 00:31:26.1 48.
25. Meggy Team Nech to na mě 5km Muži 55 00:33:09.6 52.
26. Pepina 5km Muži 11 00:38:08.9 57.

5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuťková Katarína 5km Ženy 15 00:20:47.8 10.
2. Šnajdrová Alena 5km Ženy 21 00:22:20.8 12.
3. Kudelová Kateřina Team Správná pětka 5km Ženy 58 00:22:47.1 15.
4. Šimsová Jitka 5km Ženy 25 00:24:40.1 23.
5. Vobrubová Jana Team Muži pro Janu 5km Ženy 50 00:25:18.3 25.
6. Kočandrlová Eva Team Správná pětka 5km Ženy 60 00:25:27.1 26.
7. Dostálová Martina Team Šanon 5km Ženy 33 00:26:00.8 27.
8. Hornigová Ivana 5km Ženy 96 00:26:02.6 28.
9. Jasanská Lucie 5km Ženy 23 00:26:07.8 29.
10. Tyburcová Ilona 5km Ženy 10 00:26:16.3 31.
11. Pavlatová Alena Team Správná pětka 5km Ženy 57 00:26:40.3 32.
12. Jelínková Lenka 5km Ženy 99 00:26:40.6 33.
13. Singer Martina 5km Ženy 29 00:26:51.6 34.
14. Václavíková Dita Team Šanon 5km Ženy 36 00:27:35.3 37.
15. Dvořáčková Tereza 5km Ženy 111 00:29:12.3 38.
16. Dočkalová Michaela 5km Ženy 2 00:29:15.1 39.
17. Houdová Kamila 5km Ženy 17 00:29:46.6 40.
18. Střelcová Eliška 5km Ženy 9 00:29:54.8 41.
19. Hasalová Hana Team Šanon 5km Ženy 34 00:30:02.8 42.
20. Buchak Tetyana 5km Ženy 8 00:30:17.6 43.
21. Brabcová Radmila 5km Ženy 19 00:31:14.3 44.
22. Lisnerová Lenka 5km Ženy 20 00:31:14.6 45.
23. Jandová Iva 5km Ženy 4 00:31:19.6 46.
24. Kultová Veronika 5km Ženy 97 00:31:25.8 47.
25. Bohmová Alena 5km Ženy 12 00:32:43.8 49.
26. Cejnarová Jiřinka Team Nech to na mě 5km Ženy 53 00:33:09.3 50.
27. Dyntrová Markéta Team Nech to na mě 5km Ženy 56 00:33:09.3 51.
28. Schullerová Michaela Team Děláme to pro radost 5km Ženy 46 00:36:57.1 53.
29. Rzymanová Vladimíra 5km Ženy 14 00:37:04.3 54.
30. Urbanová Renata Team Nech to na mě 5km Ženy 52 00:37:58.8 55.
31. Hurníková Leona Team Nech to na mě 5km Ženy 54 00:38:08.6 56.
32. Černá Zdeňka 5km Ženy 5 00:41:53.3 58.
33. Petříková Zuzana 5km Ženy 13 00:41:58.0 59.
  Vondráčková Hana Team Děláme to pro radost 5km Ženy 42 DNF  
  Jandová Michaela 5km Ženy 3 DNF  

Děti - Děti

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šnajdr Pavel Děti Děti 74 00:01:55.4 1.
2. Albrechtová Kristýna Děti Děti 72 00:02:13.4 2.
3. Parýzek Ondřej Děti Děti 77 00:02:15.4 3.
4. Bednářová Diana Děti Děti 66 00:02:16.4 4.
5. Majerová Karolínka Děti Děti 81 00:02:35.2 5.
6. Šoula Jakub Děti Děti 64 00:02:36.7 6.
7. Zajíc Filip Děti Děti 93 00:02:37.9 7.
8. Parýzek Dominik Děti Děti 78 00:02:41.4 8.
9. Franc Ondřej Děti Děti 73 00:02:46.1 9.
10. Hornigová Marie Děti Děti 95 00:02:55.1 10.
11. Kronus Jakub Děti Děti 94 00:03:01.1 11.
12. Franc Martin Děti Děti 79 00:03:03.9 12.
13. Černá Klára Děti Děti 101 00:03:04.7 13.
14. Kočandrle Alex Děti Děti 68 00:03:04.9 14.
15. Majerová Gábinka Děti Děti 80 00:03:10.4 15.
16. Machálková Julie Děti Děti 75 00:03:14.1 16.
17. Šoulová Mia Děti Děti 63 00:03:18.6 17.
18. Kočandrle Tobiáš Děti Děti 67 00:03:36.6 18.
19. Cipro Viktorka Děti Děti 100 00:03:56.1 19.
20. Schuller Andreas Děti Děti 71 00:10:07.1 20.