Výsledky závodu

O pohár starosty města Česká Kamenice XCO

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.09.2016



5 min - Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schäfer Josef ČKL Harrachov 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 105 00:05:01.7 1.
2. Starý Maxmilián Kamas 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 103 00:05:47.7 2.
3. Synek Rosťa Herby Servis 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 108 00:06:06.0 3.
4. Šlambor Martin Daku Sport Club 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 102 00:06:15.7 4.
5. Stránský Daniel CK Šluknovsko 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 101 00:06:22.5 5.
6. Horník Jan Nový Bor 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 114 00:06:30.0 6.
7. Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 104 00:06:32.7 7.
8. Hašková Barbora Lasvit Bikers 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 106 00:08:15.5 8.
9. Slabion Dominik SKI Paudera 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 215 00:08:16.5 9.
10. Hoffmann Miriam DAV Zittau/Lückendorf 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 112 - 1 kolo 00:05:02.0 10.
11. Hovbel Lukáš Lasvit Bikers 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 107 - 1 kolo 00:05:03.5 11.
12. Svobodová Viktorka Osečná 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 115 - 1 kolo 00:05:18.3 12.
13. Tumpachová Helena CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 109 - 1 kolo 00:05:29.5 13.
14. Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 113 - 1 kolo 00:05:55.5 14.
15. Dlouhá Tereza Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 111 - 1 kolo 00:06:20.7 15.
16. Juhasová Zuzana Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 117 - 1 kolo 00:06:36.5 16.
17. Tumpachová Adéla CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) 116 - 1 kolo 00:06:52.2 17.

10 min - Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horák Martin Junior Cycling Team Liberec 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 201 00:06:06.7 1.
2. Horák Adam Junior Cycling Team Liberec 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 203 00:06:09.7 2.
3. Hašek Jakub Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 204 00:06:51.7 3.
4. Schäferová Magdaléna ČKL Harrachov 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 209 00:06:53.7 4.
5. Břenková Andělka Herby Servis 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 206 00:07:01.0 5.
6. Pávek Lukáš Dukla Liberec 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 225 00:07:06.0 6.
7. Půbal Matouš ČKL Harrachov 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 205 00:07:17.7 7.
8. Patka Kryštof Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 202 00:07:27.5 8.
9. Šelmeci Vojtěch Jiřetín P/J 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 218 00:07:48.7 9.
10. Šlamborová Lucie Daku Sport Club 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 213 00:08:01.7 10.
11. Nováková Jarmila Nový Bor 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 212 00:08:10.5 11.
12. Votýpka Štěpán OK Bor 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 217 00:08:34.2 12.
13. Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 214 00:08:49.5 13.
14. Zámca Jáchym Kamenický Šenov 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 221 00:08:54.0 14.
15. Hovbel Adam Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 223 00:08:56.5 15.
16. Pospíšil Rudolf CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 226 00:08:56.7 16.
17. Patka Marek Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 222 - 1 kolo 00:06:10.2 17.
18. Roučová Amélie CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 224 - 1 kolo 00:06:20.0 18.
19. Babiková Štěpánka CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 227 - 1 kolo 00:06:47.2 19.
20. Břenek Hynek Herby Servis 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 216 - 1 kolo 00:07:05.7 20.
21. Chábek Jan Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 219 - 1 kolo 00:09:35.0 21.
22. Horká Natálie CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 220 - 1 kolo 00:11:09.5 22.
  Stránská Sofie CK Šluknovsko 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 208 DNF  
  Nováková Viktorie Nový Bor 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) 211 DNF  

2 min - Mrňouskové 2013 a později

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dulanský Filip Jiřetín PP 2 min Mrňouskové 2013 a později 1 00:00:35.0 1.
2. Dittrich Pavel Pourky 2 min Mrňouskové 2013 a později 124 00:00:37.0 2.
3. Mertelík Kryštof 2 min Mrňouskové 2013 a později 6 00:00:40.0 3.
4. Hajný Jonáš Česká Kamenice 2 min Mrňouskové 2013 a později 3 00:00:47.0 4.
5. Vetešníková Dana TT Cyklorenova Cvikov 2 min Mrňouskové 2013 a později 4 00:00:48.0 5.
6. Wittur Matyáš Polevsko 2 min Mrňouskové 2013 a později 2 00:02:37.0 6.
7. Zima Matouš Rybniště 2 min Mrňouskové 2013 a později 5 00:02:40.0 7.

2 zkrácené okruhy - Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hoffmann Hannes TSV Großschönau 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 302 00:06:16.0 1.
2. Pávek Matyáš Dukla Liberec 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 301 00:06:16.2 2.
3. Šurík Jakub Dukla Liberec 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 303 00:06:35.5 3.
4. Bělka Lukáš Magic Bike Team 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 304 00:07:04.5 5.
5. Čermák Ondřej KC Kooperativa 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 305 00:07:26.0 6.
6. Geisler Maxmilian SRV 1897 e. v. 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 312 00:07:47.5 8.
7. Dvořáček Tobias Bicykl Kříž Junior team 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 310 00:08:03.5 9.
8. Hauswald Franz Sebnitzer RV 1897 e. v. 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 308 00:08:04.0 10.
9. Břenek Jan Herby Servis 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 311 00:08:28.5 12.
10. Cobl Filip Schrödingerův Institut 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 315 00:08:45.7 14.
11. Gedhardt ml. Petr TJ Česká Kamenice 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 314 00:08:50.0 15.
12. Wittur Filip Polevsko 2 zkrácené okruhy Ml. chlapci 2006 – 2004 (10 – 12 let) 313 00:09:51.5 16.

2 zkrácené okruhy - Ml. dívky 20

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Půbalová Nela ČKL Harrachov 2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 351 00:06:40.5 4.
2. Kluchová Anežka Magic Bike Team 2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 353 00:07:36.0 7.
3. Ziková Kristýna CK 1967 Česká Kamenice 2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 352 00:08:08.2 11.
4. Gedhardtová Anna TJ Česká Kamenice 2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 356 00:08:43.5 13.
5. Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 2 zkrácené okruhy Ml. dívky 20 361 00:10:29.5 17.

3 okruhy - St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bolzanová Nikola CK Šluknovsko 3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 451 00:33:11.7 13.
2. Kovaříková Kateřina Beespe.cz/Plzeň 3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 452 00:36:46.0 21.
3. Hauswald Johanna Sebnitzer RV 1897 e. v. 3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 454 00:40:49.3 24.
4. Ryšavá Vendy Sloup v Čechách 3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 457 - 1 kolo 00:34:11.5 27.
  Kovaříková Anna Beespe.cz/Plzeň 3 okruhy St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 453 DNF  

3 okruhy - St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hořák Radek Haven team 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 402 00:24:44.3 1.
2. Follprecht Petr Nové Strašecí 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 406 00:27:14.5 2.
3. Dubovecký Matouš Dumstav Vansdorf 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 403 00:27:42.0 3.
4. Mileret Milan Zelenina Libouchec 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 404 00:28:30.2 4.
5. Hanousek Filip Superior Cyklofit Cycling Team 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 410 00:28:39.5 5.
6. Rötschke Erik SRV 1897 e. v. 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 409 00:30:31.3 6.
7. Dörner Jarda Haven team 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 408 00:30:46.2 7.
8. Geisler Tim Sebnitzer RV 1897 e. v. 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 407 00:31:23.7 9.
9. Veselý Miroslav CK Šluknovsko 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 415 00:31:32.0 10.
10. Henke Maurice Sebnitzer RV 1897 e. v. 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 412 00:32:03.3 11.
11. Bělka Radek Magic Veterans 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 405 00:33:46.5 15.
12. Frank Lukáš CK 1967 Česká Kamenice 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 413 00:34:48.5 16.
13. Petružálek Jaromír SI 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 414 00:35:12.0 17.
14. Horký Jakub CK 1967 Česká Kamenice 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 411 00:35:50.2 19.
15. Follprecht Tomáš Nové Strašecí 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 416 - 1 kolo 00:25:29.0 26.
  Klaus Matěj Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 3 okruhy St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 401 DNF  

3 okruhy - Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lhotáková Anežka CK Šluknovsko 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 501 00:31:14.0 8.
2. Zezulová Kateřina CK Šluknovsko 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 502 00:32:19.7 12.
3. Loubková Kateřina Rohozec Amulet Cvikov 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 503 00:33:25.8 14.
4. Marschnerová Viktoria Herby Servis/Rumburk 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 506 00:35:20.8 18.
5. Marschnerová Adriana Herby Servis/Rumburk 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 507 00:36:19.0 20.
6. Vokounová Anna KL Sport Děčín 3 okruhy Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 504 - 1 kolo 00:38:32.2 28.

3 okruhy - Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopecká Ivana MK – cyklo Děčín 3 okruhy Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let) 552 00:38:01.3 22.
2. Kovářová Jana Herby Servis 3 okruhy Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let) 551 00:40:40.5 23.
3. Valachová Šárka Staré Křečany 3 okruhy Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let) 555 00:43:24.0 25.

6 okruhů - Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pleschinger Martin Uniqa Jihlava 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 801 00:47:06.5 1.
2. Švorc Jiří Big Shock Team 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 803 00:47:30.5 2.
3. Arni Arnold Zdeněk Haven Team 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 809 00:49:21.5 3.
4. Ehrlich Václav SKI Paudera 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 802 00:50:17.8 4.
5. Juhas Jiří CVK Česká kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 819 00:51:41.8 5.
6. Vlček Pavel Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 807 00:52:16.5 7.
7. Karban Pavel Herby Servis/Rumburk 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 808 00:53:18.3 8.
8. Horák Jan SAC Bělá pod Bezdězem 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 811 00:53:33.3 9.
9. Linc Daniel CK 1967 Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 815 00:53:47.8 10.
10. Boczan Jan autonemecko.cz 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 818 00:53:52.0 11.
11. kovařík Jiří Beespe.cz/Plzeň 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 810 00:54:43.3 12.
12. Kohout Zdeněk ReTOS Vansdorf 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 821 00:55:00.0 13.
13. Mosig Uwe SRV 1897 e. v. 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 813 00:55:02.3 14.
14. Horký Roman CK 1967 Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 812 00:55:46.0 15.
15. Vogeltanz Ladislav Kolbenka 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 820 - 1 kolo 00:50:29.0 19.
16. Horký Jiří CK 1967 Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 816 - 2 kola 00:47:41.8 21.
17. Hauswald Jens Sebnitzer RV 1897 e. v. 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 814 - 2 kola 00:47:43.8 22.
  Seidl Robert SLČR 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 717 DNS  
  Hájek Jirka CK 1967 Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 817 DNS  

6 okruhů - Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ščučka Radek SKI Paudera 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 904 00:52:03.0 6.
2. Bouška Karel Magic Veterans 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 902 00:57:32.8 16.
3. Vokoun Petr KL Sport Děčín 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 903 00:58:28.3 17.
4. Bezchleba Karel Jiřetín pod Jedlovou 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 908 01:00:04.3 18.
5. Šimonek Václav CC-Vansdorf 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 905 - 1 kolo 00:55:51.5 20.
6. Marek Vojta CK 1967 Česká Kamenice 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 910 - 5 kol 00:47:19.0 23.
  Homolka Dalibor Bohemie Nový Bor 6 okruhů Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 901 DNF  

9 okruhů - Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schwarz Herby Herby Servis 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 703 01:05:58.6 1.
2. Machek Ivo Superior Cyklofit Cycling Team 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 701 01:06:25.3 3.
3. Nosek Pavel BNC CZ Racing team 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 705 01:06:27.0 4.
4. Novota Jan CK Šluknovsko 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 702 01:08:22.0 7.
5. Scholze Patrick Bad Bikers / UTB-Sport e. v. 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 709 01:08:27.5 8.
6. Jiranek Tom Lawi Team 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 713 01:09:12.0 9.
7. Viktora Tomáš CK 1967 Česká Kamenice 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 714 01:13:26.8 12.
8. Vobora Pavel Rohozec Amulet Team 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 715 01:13:53.0 13.
9. Bureš Lukáš CK Kolokrám Svijany 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 704 - 1 kolo 01:07:53.0 15.
10. Bartůněk Libor Kolokrám 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 712 - 1 kolo 01:08:05.8 16.
11. Szczotka Kyštof Zary 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 720 - 1 kolo 01:08:55.5 17.
12. Tumpach Josef CK 1967 Česká Kamenice 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 708 - 1 kolo 01:09:26.8 18.
13. Nosek Daniel MK – cyklo Děčín 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 707 - 1 kolo 01:13:51.0 22.
14. Wolinski Krysztof Kacper-rowery.com 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 719 - 2 kola 01:09:13.0 24.
15. Netvila Vladimír Herby Servis/Rumburk 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 718 - 2 kola 01:11:52.3 25.
16. Starý Oldřich Kamaz 9 okruhů Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 711 - 4 kola 01:13:08.8 27.

9 okruhů - Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Ondřej Haven Team 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 601 01:06:00.5 2.
2. Podrazil Tomas TJ Sokol Hole Vrchy 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 618 01:07:38.0 5.
3. Stránský Vojtěch Dexter Cykling 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 619 01:07:55.3 6.
4. Dirigl Filip Lasvit Bikers 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 602 01:10:35.8 10.
5. Růžička Zbyněk SKI Paudera 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 603 01:10:53.8 11.
6. Fiala Ondřej KUR Sport 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 614 - 1 kolo 01:06:43.3 14.
7. Srbecký Filip CK Šluknovsko 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 612 - 1 kolo 01:10:21.8 19.
8. Viktora Martin CK 1967 Česká Kamenice 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 607 - 1 kolo 01:11:05.0 20.
9. Stárek David CK Šluknovsko 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 613 - 1 kolo 01:13:38.3 21.
10. Pacina Jan KL-Sport Tryfit Děčín 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 617 - 2 kola 01:07:47.5 23.
11. Brauner David SRV 1897 e. v. 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 611 - 2 kola 01:11:51.3 26.
  Vansteenkiste Maxime CK Šluknovsko 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 610 DNF  
  Gedhardt Pavel Malá Veleň 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 616 DNF  
  Lajbl Petr CK Šluknovsko 9 okruhů Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 615 DNF