Výsledky závodu

Horská MTB časovka na Jedlovou

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.08.2016



Časovka 3,2 km - Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavek Matyáš Lawi author team Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 8 00:15:26.6 38.
2. Hoffmann Hannes TSV Grosschone Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 4 00:16:13.3 48.
3. Půbalová Nela Lawi author team Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 92 00:16:58.9 61.
4. Čermák Ondřej KC kooperativa Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 32 00:17:36.4 68.
5. Šurík Jakub Dukla Liberec Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 44 00:18:03.1 73.
6. Bělka ml. Lukáš MAGICVETERANS Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 46 00:18:03.9 75.
7. Ziková Kristýna CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 85 00:21:02.4 87.
8. Kluchová Anežka MAgic Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 2 00:21:04.8 88.
9. Hauswald Franz SRV 1897 e.V Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 19 00:23:26.6 95.
10. Břeněk Jan Herby Servis Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 39 00:23:37.1 96.
11. Gebhardt Petr CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 95 00:25:56.9 99.
12. Gebhardtová Anička CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 94 00:28:05.9 100.
13. Vittur Filip Polevsko Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 43 00:31:52.1 101.
14. Zemanová Tereza CK 1968 Česká Kamenice Časovka 3,2 km Ml. chlapci, ml. dívky 2006 – 2004 (10 – 12 let) 7 00:32:14.8 102.

Časovka 3,2 km - St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Boczanová Nikola CK Šluknovsko Časovka 3,2 km St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 52 00:17:21.4 66.
2. Kovaříková Anna Beespee.cz Časovka 3,2 km St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 80 00:18:45.1 80.
3. Kovaříková Kateřina Beespee.cz Časovka 3,2 km St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 20 00:20:22.1 83.
4. Henke Maurice SRV 1897 e.V Časovka 3,2 km St. dívky + Kadetky 2003 – 2000 (13 – 16 let) 17 00:20:54.6 85.

Časovka 3,2 km - St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hořák Radek Haven team Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 22 00:13:03.3 12.
2. Follprecht Petr Nové Strašecí Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 89 00:13:16.9 16.
3. Dobovecký Matouš Dumstav Varnsdorf Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 42 00:14:05.6 20.
4. Klaus Matěj Bickykl Kříž Team Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 68 00:14:15.4 21.
5. Hilert Milan Libouchec Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 28 00:15:04.3 35.
6. Bělka ml. Radek MAGICVETERANS Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 47 00:15:47.9 42.
7. Brauner David SRV 1897 e.V Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 15 00:16:04.6 44.
8. Follprecht Tomáš Nové Strašecí Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 90 00:16:04.9 45.
9. Krasnička Jiří kolbanka Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 97 00:16:21.1 51.
10. Roeschke Erik SRV 1897 e.V Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 16 00:16:30.6 53.
11. Geisler Tim SRV 1897 e.V Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 18 00:16:31.1 54.
12. Horyna Daniel Benešov nad polučnicí Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 27 00:16:54.4 60.
13. Dorner Jaroslav Haven team Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 77 00:17:01.9 63.
14. Horyna David Benešov nad polučnicí Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 25 00:18:03.8 74.
15. Zika Ladislav CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 86 00:18:36.9 78.
16. Petružálek Jaromír SJ Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 11 00:20:48.1 84.
17. Horký Jakub CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 91 00:21:49.4 90.
18. Hauswald Johanna SRV 1897 e.V Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 14 00:22:53.6 93.
19. Tourek Matěj CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km St. chlapci + Kadeti 2003 – 2000 (13 – 16 let) 103 00:23:40.6 97.

Časovka 3,2 km - Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kloubková Kateřina Rohozec Amulet Cvikov Časovka 3,2 km Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 57 00:14:37.6 26.
2. Lhotková Anežka CK Šluknovsko Časovka 3,2 km Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 79 00:16:11.6 47.
3. Zezulová Kateřina Časovka 3,2 km Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 35 00:16:28.1 52.
4. Stránská Pája CK Šluknosko Časovka 3,2 km Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 63 00:16:59.4 62.
5. Dospělová Lucie CK Šluknovsko Časovka 3,2 km Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 51 00:18:09.1 76.
6. Šafaříková Karolína Dolní Habrtice Časovka 3,2 km Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 26 00:19:28.8 81.
7. Marschnerová Viktoria Herbz Servis - Rumburk Časovka 3,2 km Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 12 00:21:25.8 89.
8. Marschnerová Adriana Herbz Servis - Rumburk Časovka 3,2 km Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 13 00:22:49.6 91.
9. Vokounová Anna KL sport Děčín Časovka 3,2 km Juniorky 1999 - 1981 (17 – 35 let) 29 00:25:54.6 98.

Časovka 3,2 km - Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Loubková Ivana BigShock!Kolokram.cz Časovka 3,2 km Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let) 58 00:14:32.9 25.
2. Kovářková Jana Herby Servis Časovka 3,2 km Ženy 1980 a dříve (36 – 99 let) 59 00:21:01.1 86.

Časovka 3,2 km - Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Arnold Zdenda Havon Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 81 00:12:53.6 9.
2. Švorc Jiří Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 48 00:12:53.9 10.
3. Duschke René TSV Grosschone Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 5 00:13:00.3 11.
4. Pleschinger Martin UNIQA Jihlava Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 84 00:13:04.6 13.
5. Ehrlich Václav SKI Paudera Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 34 00:13:14.1 15.
6. Kovařík Jirka beespee.cz Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 10 00:14:30.8 23.
7. Karban Pavel Herbz Servis - Rumburk Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 36 00:14:46.8 28.
8. Juhas Jiří CVK Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 101 00:14:50.4 29.
9. Klemm Gunnar Team Buschmuhle Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 64 00:14:56.9 32.
10. Boczan Jan autonemeckaCZ Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 54 00:15:04.1 34.
11. Linc Daniel Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 87 00:15:12.4 36.
12. Kouhout Zdeněk Re Tos Vavnsdorf Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 49 00:15:42.1 40.
13. Mosig Uwe SRV 1897 e.V Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 98 00:15:44.4 41.
14. Hájek Jiří Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 55 00:16:15.1 49.
15. Vlček Pavel CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 60 00:16:31.1 55.
16. Honzátko Čestmír Zajíc von Šaratic Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 66 00:16:32.4 56.
17. Zinga Kamil BTT Libochovice Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 71 00:16:48.4 59.
18. Vogeltanz Ladislav kolbenka bike team Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 23 00:17:40.6 69.
19. Hauswald Jens SRV 1897 e.V Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 99 00:17:54.6 71.
20. Horký Roman CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 75 00:18:02.4 72.
21. Horký Jiří CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km Veteráni II 1976 – 1967 (40 – 49 let) 30 00:22:57.3 94.

Časovka 3,2 km - Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Homolka Dalibor Bohemie Nový Bor Časovka 3,2 km Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 88 00:14:55.1 31.
2. Bouška Karel MAGICVETERANS Časovka 3,2 km Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 65 00:16:16.4 50.
3. Bezchleba Karl Jiřetín Časovka 3,2 km Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 45 00:16:34.9 57.
4. Vohnout Miroslav Časovka 3,2 km Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 83 00:17:19.9 64.
5. Vokoun Petr KL sport Děčín Časovka 3,2 km Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 33 00:17:25.1 67.
6. Gebhardt Petr CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 93 00:17:50.1 70.
7. Šimonek Václav CykloClub Varnsdorf Časovka 3,2 km Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 96 00:19:39.4 82.
8. Marek Vojtěch CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km Veteráni III 1966 a dříve (50 – 99 let) 1 00:22:52.1 92.

Časovka 3,2 km - Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machek Ivo SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 82 00:11:15.9 1.
2. Novota Jan Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 37 00:12:38.1 7.
3. Schwarz Herbert Herbz Servis Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 69 00:12:43.6 8.
4. Nosek Daniel MK-Cyklo Děčín Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 41 00:13:19.3 17.
5. Tumpach Josef Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 100 00:14:44.4 27.
6. Conk Jakub CK Šluknovsko Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 56 00:14:50.9 30.
7. Bureš Lukáš kolbenka bike team Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 76 00:15:25.4 37.
8. Viktora Tomáš CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 61 00:15:34.2 39.
9. Mamaj Jaroslav Chřibská Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 3 00:16:09.8 46.
10. Ficenec Jan Hájenka Prysk Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 70 00:17:20.4 65.
11. Netuka Vladimír Herbz Servis Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 38 00:18:23.1 77.
12. Vetešník Ladislav Cvikov Časovka 3,2 km Veteráni I 1986 – 1977 (30 – 39 let) 31 00:18:42.1 79.

Časovka 3,2 km - Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Ondřej TT Cyklorenova Cvikov Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 53 00:12:01.6 2.
2. Šorf Pavel Haven Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 78 00:12:02.9 3.
3. Bogar Kryštof Betch.nl Superior Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 102 00:12:05.4 4.
4. Ružička Zbyněk SKI Paundera Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 9 00:12:16.8 5.
5. Hlavatý Jan Bicykl Kříž Team Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 67 00:12:17.6 6.
6. Dirigl Filip Lasvit Bikers Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 72 00:13:10.4 14.
7. Vansteenkiste Maxime CK Šluknovsko Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 50 00:13:27.3 18.
8. srbecky filip CK Šluknovsko Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 73 00:13:35.6 19.
9. Viktora Martin CK 1967 Č.Kamenice Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 62 00:14:16.9 22.
10. Hozba Tomáš CC Varnsdorf Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 40 00:14:31.6 24.
11. Stárek David CK Šluknovsko Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 104 00:15:03.4 33.
12. Bormann Eric TSV Grosschone Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 6 00:15:50.3 43.
13. Wagner Felix SRV 1897 e.V Časovka 3,2 km Junioři + Muži 1999 – 1987 (17 – 29 let) 21 00:16:35.1 58.

2 min - Mrňouskové 2013 a později

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dulanský Filip Jiřetín 2 min Mrňouskové 2013 a později D4 00:00:17.5 1.
2. Vetešníková Dana TT Cyklorenova Cvikov 2 min Mrňouskové 2013 a později D3 00:00:21.0 2.

5 min - Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stránský Daniel CK Šluknovsko 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D25 00:04:12.2 1.
2. Starý Maxmilián Kama3 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D23 00:04:15.2 2.
3. Synek Rosťa Herby Servis 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D7 00:04:24.2 3.
4. Šafránek Adam CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D17 00:04:33.5 4.
5. Šlambor Martin Pakli sport klub 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D15 00:04:37.5 5.
6. Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D16 00:04:44.0 6.
7. Hašková Barbora Lasvit Bikers 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D14 00:04:58.7 7.
8. Hovbel Lukáš Lasvit Bikers 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D10 00:05:51.2 8.
9. Svobodová Viktorie Osečná 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D29 00:07:15.0 9.
10. Tumpachová Helena CK 1968 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D21 00:07:33.5 10.
11. Juhasová Zuzanka Česká kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D26 00:09:34.5 11.
12. Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D31 00:09:40.5 12.
13. Tumpachová Adélka CK 1968 Česká Kamenice 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D22 00:10:23.7 13.
14. Novák Ondřej Jiřetín 5 min Naděje I 2012 - 2010 (4 - 6 let) D2 00:11:44.5 14.

10 min - Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horák Adam Junior Czckling Team Liberec 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D28 00:06:29.7 1.
2. Horák Martin Junior Czckling Team Liberec 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D27 00:06:30.0 2.
3. Patka Kryštof Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D12 00:06:58.2 3.
4. Hašek Jakub Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D13 00:07:04.2 4.
5. Půbal Matouš ČKL Harrachov 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D8 00:07:08.0 5.
6. Stránská Sofie CK Šluknovsko 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D24 00:07:52.0 6.
7. Šafránek Matěj CK 1967 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D18 - 1 kolo 00:06:31.5 7.
8. Břenková Andělka Herby Servis 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D5 - 1 kolo 00:06:48.7 8.
9. Břeněk Hynek Herby Servis 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D6 - 1 kolo 00:06:58.5 9.
10. Nesnídalová Barka CK 1968 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D20 - 1 kolo 00:07:32.2 10.
11. Hovbel Adam Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D9 - 1 kolo 00:07:38.0 11.
12. patka marek Lasvit Bikers 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D11 - 1 kolo 00:07:44.0 12.
13. Linc Štěpán 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D30 - 1 kolo 00:07:50.2 13.
14. Votýpka Štěpán Ok Bor 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D32 - 1 kolo 00:07:50.5 14.
15. Soukupová Lucie CK 1968 Česká Kamenice 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D19 - 1 kolo 00:07:51.2 15.
  Pavek Lukáš Lawi author team 10 min Naděje II 2009 – 2007 (7 – 9 let) D1 DNF