Výsledky závodu

Fast dog

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.09.2016



2,9km - canicross kobiety z psem do 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Blahova Krystyna 2,9km canicross kobiety z psem do 19.9 kg 48 00:13:26.0 11.
2. Doubek Brennerová Lenka 2,9km canicross kobiety z psem do 19.9 kg 28 00:13:46.0 12.
3. Korbova Lenka 2,9km canicross kobiety z psem do 19.9 kg 45 00:13:51.2 13.
4. Wierzbicka Kamila 2,9km canicross kobiety z psem do 19.9 kg 23 00:15:25.7 15.
5. Macounova Dagmar 2,9km canicross kobiety z psem do 19.9 kg 46 00:19:14.7 17.

2,9km - canicross mężczyźni z psem do 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gałek Jan 2,9km canicross mężczyźni z psem do 19.9 kg 19 00:12:28.3 7.
2. Sefl Miroslav 2,9km canicross mężczyźni z psem do 19.9 kg 36 00:12:52.8 9.
3. Ogórek Krzysztof 2,9km canicross mężczyźni z psem do 19.9 kg 27 00:13:10.8 10.

2,9km - canicross kobiety z psem ponad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dybikowska Julita 2,9km canicross kobiety z psem ponad 20 kg 20 00:10:51.7 3.
2. Michalik Beata 2,9km canicross kobiety z psem ponad 20 kg 47 00:11:05.0 4.
3. Palibuda Zofia 2,9km canicross kobiety z psem ponad 20 kg 49 00:16:10.0 16.

2,9km - canicross mężczyźni z psem ponad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rinn Jakub 2,9km canicross mężczyźni z psem ponad 20 kg 18 00:09:32.0 1.
2. Legierski Krzysztof 2,9km canicross mężczyźni z psem ponad 20 kg 26 00:11:47.2 5.
3. Kołodziej Adam 2,9km canicross mężczyźni z psem ponad 20 kg 1 00:11:56.5 6.
4. Jaworski Artur 2,9km canicross mężczyźni z psem ponad 20 kg 12 00:12:39.2 8.
5. Charedczak Michal 2,9km canicross mężczyźni z psem ponad 20 kg 50 00:15:05.0 14.

2,9km - canicross starsi chłopcy (8 - 12 lat)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hachoł Aleksander 2,9km canicross starsi chłopcy (8 - 12 lat) 6 00:10:20.7 2.

2,6km - scooter z jednym psem

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jarecka Agnieszka 2,6km scooter z jednym psem 4 00:05:18.7 2.
2. Dvořáčková Tereza 2,6km scooter z jednym psem 44 00:06:41.9 6.
3. Wysocki Konrad 2,6km scooter z jednym psem 24 00:07:26.9 8.
4. Rikitatt Monika 2,6km scooter z jednym psem 37 00:09:15.9 13.
5. Gettel Justyna 2,6km scooter z jednym psem 21 00:10:15.4 14.

2,6km - bikejöring kobiety

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jarecka Agnieszka 2,6km bikejöring kobiety 3 00:05:26.8 3.
2. Dolecka-Kiezik Barbara 2,6km bikejöring kobiety 14 00:07:55.5 10.
3. Gettel Justyna 2,6km bikejöring kobiety 22 00:07:59.3 11.

2,6km - bikejöring mężczyźni

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Świderski Michał 2,6km bikejöring mężczyźni 33 00:05:17.3 1.
2. Borysewicz Aleks 2,6km bikejöring mężczyźni 5 00:05:57.8 4.
3. Kurczyński Artur 2,6km bikejöring mężczyźni 13 00:06:27.3 5.
4. Wiecierzyński Piotr 2,6km bikejöring mężczyźni 41 00:07:22.3 7.
5. Cyran Alfred 2,6km bikejöring mężczyźni 8 00:07:36.5 9.
6. Wysocki Konrad 2,6km bikejöring mężczyźni 25 00:08:26.8 12.