Výsledky závodu

Hon na Mikuláše 2015

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 06.12.2015



4 km - Muži – psi nad 15 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šáfr Vladimír Bajkal 4 km Muži – psi nad 15 kg 87 00:11:59.6 7.
2. Jindra Aleš Piha 4 km Muži – psi nad 15 kg 32 00:12:07.1 8.
3. Vokrouhlík Michal Blue Rocket z Ohromujícího světa 4 km Muži – psi nad 15 kg 112 00:12:15.2 9.
4. Cipro Šimon Loype 4 km Muži – psi nad 15 kg 120 00:12:29.9 11.
5. Opolecký Martin Sándor 4 km Muži – psi nad 15 kg 58 00:12:43.2 14.
6. Stanka Radim Gala Zbirožské podzámčí 4 km Muži – psi nad 15 kg 80 00:13:35.6 15.
7. Šimonek Petr Darouš 4 km Muži – psi nad 15 kg 92 00:13:35.6 16.
8. Šebek David Arwen Cloudy Ranč 4 km Muži – psi nad 15 kg 88 00:13:39.7 17.
9. Pflug Petr Toby 4 km Muži – psi nad 15 kg 61 00:13:43.5 18.
10. Ježek Tomáš Pady 4 km Muži – psi nad 15 kg 30 00:13:54.2 19.
11. Beran Láďa Bea Z Chvatelských stádel 4 km Muži – psi nad 15 kg 6 00:13:56.2 20.
12. Stryal Jan Punťa 4 km Muži – psi nad 15 kg 85 00:14:00.4 22.
13. Chytil Jan Galán z Lantíkova 4 km Muži – psi nad 15 kg 27 00:15:21.4 28.
14. Šimonek Petr Elvis 4 km Muži – psi nad 15 kg 93 00:15:27.1 29.
15. Šefl Miroslav Abby Rose Smart Destiny 4 km Muži – psi nad 15 kg 89 00:16:20.1 34.
16. Kodíček Marcel Andělka 4 km Muži – psi nad 15 kg 42 00:16:41.2 38.
17. Kašpárek Jiří Ador the Guardians of Albion 4 km Muži – psi nad 15 kg 34 00:21:19.6 88.

4 km - Muži – psi do 14,99 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vokrouhlík Michal Jingle Bell ze Skalní vyhlídky 4 km Muži – psi do 14,99 kg 113 00:14:14.5 23.
2. Kulich Ondřej Falco Ritakim 4 km Muži – psi do 14,99 kg 46 00:16:03.7 32.
3. Pohl Erik Gepetto Barbarian 4 km Muži – psi do 14,99 kg 62 00:16:41.7 40.
4. Kavřík Pavel Bonnie 4 km Muži – psi do 14,99 kg 37 00:17:56.6 57.
5. Mähring Lukáš Anakin Skywalker 4 km Muži – psi do 14,99 kg 49 00:19:03.3 70.
6. Alinče Enrico Arnold 4 km Muži – psi do 14,99 kg 1 00:19:42.3 74.
7. Chmelař Michal Afrodita z Ebidosu 4 km Muži – psi do 14,99 kg 25 00:22:08.4 91.

4 km - Ženy – psi nad 15 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Halířová Jarmila Stella 4 km Ženy – psi nad 15 kg 16 00:12:33.2 12.
2. Křížková Petra Mia 4 km Ženy – psi nad 15 kg 45 00:13:58.3 21.
3. Ševelová Marie Billy 4 km Ženy – psi nad 15 kg 91 00:14:33.1 24.
4. Horynová Jana Špagetka 4 km Ženy – psi nad 15 kg 20 00:14:44.0 25.
5. Kynclová Zuzana Enormous Nugget Polární úsvit 4 km Ženy – psi nad 15 kg 48 00:14:49.7 26.
6. Kavříková Patricie Annie z Kouzelných hor 4 km Ženy – psi nad 15 kg 39 00:15:58.3 31.
7. Stanovská Šárka Beruška z Vlčí chaloupky 4 km Ženy – psi nad 15 kg 81 00:16:05.3 33.
8. Horňáková Eva Aran od Bernatu Samoty 4 km Ženy – psi nad 15 kg 19 00:16:30.9 35.
9. Salačová Kateřina Cliff Blackbarbarian 4 km Ženy – psi nad 15 kg 77 00:16:36.4 37.
10. Lamačová Veronika Kolík 4 km Ženy – psi nad 15 kg 118 00:16:41.5 39.
11. Wallcon Martina Bronx 4 km Ženy – psi nad 15 kg 115 00:16:45.3 42.
12. Bayerová Helena Arthur Smiling Heavenly Love 4 km Ženy – psi nad 15 kg 2 00:16:48.8 43.
13. Uhlířová Gabriela Cupido Hamyfa 4 km Ženy – psi nad 15 kg 105 00:16:58.2 47.
14. Dvořáková Lucie Brix 4 km Ženy – psi nad 15 kg 11 00:17:06.1 48.
15. Němečková Lenka Roxi 4 km Ženy – psi nad 15 kg 56 00:17:26.5 52.
16. Hrdličková Ivana Quantum of Solace Svěží vítr 4 km Ženy – psi nad 15 kg 23 00:17:36.6 53.
17. Běhalová Veronika Akim 4 km Ženy – psi nad 15 kg 4 00:17:50.8 55.
18. Kupková Petra Charis 4 km Ženy – psi nad 15 kg 47 00:18:29.9 59.
19. Vitoušová Petra Ashanti Brave Heavenly Love 4 km Ženy – psi nad 15 kg 111 00:18:33.6 60.
20. Janáková Pavlína Arberry von Morseli 4 km Ženy – psi nad 15 kg 28 00:18:44.6 62.
21. Vedralová Petra Jamie Merylic 4 km Ženy – psi nad 15 kg 109 00:18:44.9 63.
22. Hladká Tereza Peny od Nezdického potoka 4 km Ženy – psi nad 15 kg 18 00:18:51.1 64.
23. Benešová Kateřina Etincelle Magic Magpie 4 km Ženy – psi nad 15 kg 5 00:18:58.5 67.
24. Brabcová Anna Poppy 4 km Ženy – psi nad 15 kg 8 00:19:01.2 69.
25. Tesková Šárka Enzo Šedý poklad 4 km Ženy – psi nad 15 kg 100 00:19:36.5 73.
26. Forstová Daniela Remy 4 km Ženy – psi nad 15 kg 14 00:19:56.3 77.
27. Tůmová Jitka Ellis 4 km Ženy – psi nad 15 kg 104 00:20:10.8 79.
28. Mohoutová Šárka Kentucky Stone Tennant 4 km Ženy – psi nad 15 kg 53 00:20:11.7 80.
29. Susková Eliška Madoc de Alphaville Bohemia 4 km Ženy – psi nad 15 kg 86 00:20:31.7 85.
30. Korbová Lenka Barnabáš 4 km Ženy – psi nad 15 kg 44 00:20:53.4 86.
31. Nehodová Veronika Forest Fidela 4 km Ženy – psi nad 15 kg 55 00:22:35.6 94.

4 km - Ženy – psi do 14,99 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stehlíková Dagmar Action Abigale Lucky Aussies 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 83 00:16:35.6 36.
2. Chmelařová Lenka Ruby 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 26 00:16:49.6 44.
3. Požárkova Dušková Helca armani 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 67 00:16:55.4 45.
4. Pokorná Kateřina Blecha 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 63 00:16:57.8 46.
5. Bouchalová Lucie Kosta 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 7 00:17:14.9 50.
6. Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 24 00:17:22.9 51.
7. Popelková Daniela Argo Z Krakonošova 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 64 00:17:57.9 58.
8. Robenková Šárka Goldie 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 72 00:18:44.1 61.
9. Hanáková Zuzana Cinnamon Candy z Jeřeně 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 17 00:18:53.3 65.
10. Dolejší Vendula Beati possidentes te salutant 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 9 00:18:59.7 68.
11. Sedláčková Martina Sheldon 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 78 00:19:04.4 71.
12. Šupinová Barbora Monty 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 96 00:19:17.4 72.
13. Zbožínková Alena Arnold 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 116 00:19:47.3 75.
14. Doubek Brennerova Lenka Dazora Sunny Fellow 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 10 00:20:27.6 83.
15. Popelková Jana Debby Marcafan Bohemia Jack 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 66 00:20:29.5 84.
16. Náměstková Eliška Flaya 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 54 00:21:00.9 87.
17. Kašpárková Hana Phoebe 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 35 00:21:30.5 89.
18. Řimnáčová Zuzana Fawkes 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 76 00:22:25.2 93.
19. Vondrová Zuzana Patrik 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 114 00:22:45.0 95.
20. Víšková Jana Damián z Josefova dvora 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 110 00:24:16.3 96.
21. Stehnová Bára Bonna z Josefova dvora 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 84 00:26:34.3 98.
22. Feranová Jana Hero od Čeníčka 4 km Ženy – psi do 14,99 kg 13 00:35:07.6 100.

4 km - Ženy/muži koloběžka s jedním

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomanová Dominika Tira 4 km Ženy/muži koloběžka s jedním 103 00:08:26.3 1.
2. Ševelová Marie Mája 4 km Ženy/muži koloběžka s jedním 90 00:08:52.8 2.
3. Rataj Martin Cecilka ze Six- Bau 4 km Ženy/muži koloběžka s jedním 70 00:09:12.5 3.
4. Rožňová Anna Rookie K.J. 4 km Ženy/muži koloběžka s jedním 74 00:09:45.4 4.
5. Richterová Adéla Cox ze Six-Bau 4 km Ženy/muži koloběžka s jedním 71 00:10:15.6 5.
6. Konvalinova Aneta Arwin 4 km Ženy/muži koloběžka s jedním 43 00:11:19.4 6.
7. Pekárková Vlasta Alf Falco line 4 km Ženy/muži koloběžka s jedním 60 00:12:19.5 10.
8. Michnová Jana Bora 4 km Ženy/muži koloběžka s jedním 50 00:12:36.6 13.

4 km - Junioři/juniorky (14–17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kaucký Pavel Atom 4 km Junioři/juniorky (14–17 let) 36 00:14:51.6 27.
2. Urban Michal Athos z Keblických strání 4 km Junioři/juniorky (14–17 let) 106 00:17:54.1 56.
3. Miková Zuzana Albien Angel 4 km Junioři/juniorky (14–17 let) 51 00:18:58.3 66.
4. Bečvářová Kristýna Keisy 4 km Junioři/juniorky (14–17 let) 3 00:21:46.8 90.
5. Vaníčková Zuzana Busty Rychlá stopa 4 km Junioři/juniorky (14–17 let) 108 00:27:40.8 99.

4 km - Veteráni – nad 45 let

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Točeková Lucie Chňapík 4 km Veteráni – nad 45 let 101 00:15:31.3 30.
2. Škálová Ilona Ambra 4 km Veteráni – nad 45 let 95 00:16:44.9 41.
3. Rychnovský Jan Esko Bohemia Labín 4 km Veteráni – nad 45 let 75 00:17:14.3 49.
4. Stehlík Bronislav Era 4 km Veteráni – nad 45 let 82 00:17:37.1 54.
5. Eckschlager Tomáš Good by Kitty 4 km Veteráni – nad 45 let 12 00:19:55.3 76.
6. Točeková Martina Gero 4 km Veteráni – nad 45 let 102 00:19:59.7 78.
7. Gill Šárka Astra Latika 4 km Veteráni – nad 45 let 15 00:20:15.7 81.
8. Hovorková Karolína Nina Kelsey Libami 4 km Veteráni – nad 45 let 21 00:20:20.0 82.
9. Novotná Eva Sofie 4 km Veteráni – nad 45 let 57 00:22:14.0 92.
10. Hrabětová Petra Ghost Jax Aurea Rosa 4 km Veteráni – nad 45 let 22 00:24:20.8 97.