Výsledky závodu

T-mobile olympijský běh Most

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.06.2016



4km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stejskal Jakub 4km Muži 112 00:14:30.4 1.
2. Lang Karel 4km Muži 9 00:16:17.2 2.
3. Sukdolák Roman 4km Muži 80 00:16:27.9 3.
4. Klán Lukáš 4km Muži 19 00:17:38.5 4.
5. Stanko Jiří 4km Muži 36 00:18:20.2 5.
6. Polián Radek 4km Muži 38 00:18:21.7 6.
7. Kouba Stanislav 4km Muži 117 00:18:29.2 7.
8. Kratochvíl David 4km Muži 108 00:19:47.2 12.
9. Růně Zbyněk 4km Muži 65 00:19:51.4 13.
10. Fleischmann Jiri 4km Muži 121 00:20:04.4 14.
11. Čech Jaroslav 4km Muži 22 00:20:10.7 15.
12. Fričl Patrik 4km Muži 92 00:20:18.9 16.
13. Malý Milan 4km Muži 63 00:20:45.2 18.
14. Švarcbach Dušan 4km Muži 119 00:21:00.2 20.
15. Nastoupil Martin 4km Muži 200 00:21:04.9 21.
16. Zámostný Tomáš 4km Muži 25 00:21:36.4 23.
17. Hotový Milan 4km Muži 30 00:21:52.2 24.
18. Hendrych Jiří 4km Muži 120 00:21:54.9 25.
19. Večera František 4km Muži 127 00:22:13.7 26.
20. Baran Frantisek 4km Muži 72 00:22:28.7 30.
21. Svašek Petr 4km Muži 14 00:22:35.4 33.
22. Luncar Petr 4km Muži 8 00:22:37.4 34.
23. Lang Karel 4km Muži 76 00:22:58.4 37.
24. Smeták Václav 4km Muži 126 00:23:15.2 39.
25. Potůček Jaroslav 4km Muži 24 00:23:44.4 42.
26. RYSKA PAVEL 4km Muži 34 00:23:54.2 46.
27. Kreml Bohumil 4km Muži 58 00:24:03.2 48.
28. Kujan Josef 4km Muži 49 00:24:30.4 52.
29. Eisenhammer Ladislav 4km Muži 100 00:25:17.7 61.
30. Zolotarjov Maxim 4km Muži 44 00:25:29.4 64.
31. Segeč Marek 4km Muži 97 00:25:30.4 67.
32. Šlemer Rudolf 4km Muži 68 00:25:48.2 69.
33. Podaný Václav 4km Muži 88 00:26:09.7 74.
34. Burda Kamil 4km Muži 85 00:28:12.7 86.
35. Břečka Michal 4km Muži 6 00:28:44.4 92.
36. Stiller Pavel 4km Muži 95 00:29:05.2 96.
37. Punt Jaroslav 4km Muži 74 00:31:25.2 104.
38. Brániš Ivo 4km Muži 31 00:32:53.4 110.
39. Kučera Michal 4km Muži 128 00:35:36.7 113.
  Hrvol Marek 4km Muži 102 DNS  

4km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ležalová Antonie 4km Ženy 4 00:18:30.5 8.
2. Kremlová Pavlína 4km Ženy 54 00:18:50.4 9.
3. Kutílková Kateřina 4km Ženy 70 00:18:54.7 10.
4. Stankova Barbora 4km Ženy 35 00:19:40.9 11.
5. Malá Sára 4km Ženy 61 00:20:44.9 17.
6. Soukupová Lenka 4km Ženy 21 00:20:47.7 19.
7. Šüttöová Kateřina 4km Ženy 13 00:21:09.7 22.
8. Svejkovská Adriana 4km Ženy 3 00:22:18.9 27.
9. Štrébová Monika 4km Ženy 201 00:22:21.2 28.
10. Trilčová Lucie 4km Ženy 79 00:22:21.2 29.
11. Hendrychová Jitka 4km Ženy 55 00:22:31.2 31.
12. Ličková Hana 4km Ženy 71 00:22:31.4 32.
13. Hojdarová Marie 4km Ženy 20 00:22:48.2 35.
14. Raška Moutelíková Jana 4km Ženy 94 00:22:53.7 36.
15. Rajchmanová Lenka 4km Ženy 116 00:23:10.4 38.
16. Becková Veronika 4km Ženy 42 00:23:24.0 40.
17. Malá Božena 4km Ženy 62 00:23:30.4 41.
18. Burdová Petra 4km Ženy 90 00:23:49.7 43.
19. Vltavská Kateřina 4km Ženy 103 00:23:49.9 44.
20. Blahutová Lucie 4km Ženy 26 00:23:53.7 45.
21. Landová Martina 4km Ženy 123 00:23:55.7 47.
22. Chalupná Jana 4km Ženy 78 00:24:09.7 49.
23. Bedeková Štěpánka 4km Ženy 11 00:24:12.7 50.
24. Stejskalová Monika 4km Ženy 93 00:24:27.9 51.
25. Králová Kateřina 4km Ženy 101 00:24:31.4 53.
26. Šnitrová Iva 4km Ženy 82 00:24:32.5 54.
27. Pastorová Jana 4km Ženy 83 00:24:52.9 55.
28. Uhlíková Simona 4km Ženy 84 00:24:53.0 56.
29. Vytisková Martina 4km Ženy 99 00:24:57.2 57.
30. Stanková Jitka 4km Ženy 37 00:24:59.2 58.
31. Becková Martina 4km Ženy 41 00:24:59.9 59.
32. Potočková Jaroslava 4km Ženy 59 00:25:14.9 60.
33. Cidrychová Aneta 4km Ženy 122 00:25:17.7 62.
34. Gaudlová Katarína 4km Ženy 105 00:25:24.2 63.
35. Kaplanová Klára 4km Ženy 43 00:25:29.5 65.
36. Segečová Michaela 4km Ženy 98 00:25:30.2 66.
37. Dolanská Jana 4km Ženy 33 00:25:38.2 68.
38. Kučerová Lenka 4km Ženy 15 00:25:50.2 70.
39. Patlevičová Monika 4km Ženy 66 00:25:59.4 71.
40. Suchá Žaneta 4km Ženy 67 00:25:59.5 72.
41. Řepová Romana 4km Ženy 202 00:26:03.2 73.
42. Jakešová Alena 4km Ženy 87 00:26:09.9 75.
43. Šindelářová Lucie 4km Ženy 18 00:26:12.7 76.
44. Liworová Veronika 4km Ženy 69 00:26:34.9 77.
45. Liebigová Klírová Radka 4km Ženy 106 00:26:39.4 78.
46. Turfandovová Barbora 4km Ženy 109 00:26:44.2 79.
47. Dyršmídová Michaela 4km Ženy 104 00:27:07.4 80.
48. Leitgebová Petra 4km Ženy 111 00:27:16.2 81.
49. Skácelová Kateřina 4km Ženy 96 00:27:28.7 82.
50. Baráková Martina 4km Ženy 118 00:27:37.4 83.
51. Halmiová Eva 4km Ženy 60 00:27:47.7 84.
52. Nováková Zuzana 4km Ženy 29 00:27:53.2 85.
53. Pospíchalová Petra 4km Ženy 23 00:28:14.7 87.
54. Pechová Daniela 4km Ženy 17 00:28:26.4 88.
55. Doležalová Marie 4km Ženy 16 00:28:26.7 89.
56. Straussová Jaroslava 4km Ženy 12 00:28:36.9 90.
57. Břečková Hanka 4km Ženy 5 00:28:41.5 91.
58. Dudová Zuzka 4km Ženy 57 00:28:46.4 93.
59. Stillerová Tereza 4km Ženy 115 00:29:03.7 94.
60. Kostková Vanesa 4km Ženy 91 00:29:04.2 95.
61. Stillerová Andrea 4km Ženy 81 00:29:18.2 97.
62. Kupová Andrea 4km Ženy 28 00:29:33.2 98.
63. Fialová Veronika 4km Ženy 32 00:29:35.4 99.
64. Michálková Hana 4km Ženy 75 00:29:37.7 100.
65. Vágnerová Lucie 4km Ženy 39 00:29:41.2 101.
66. Brzobohatá Danuše 4km Ženy 27 00:29:51.2 102.
67. Baranova Iveta 4km Ženy 73 00:31:09.2 103.
68. Vyhlasova Karolina 4km Ženy 40 00:31:25.2 105.
69. Řápková Martina 4km Ženy 110 00:31:26.4 106.
70. Sekrigová Nikola 4km Ženy 125 00:31:37.4 107.
71. Raindlerová Natálie 4km Ženy 124 00:31:37.7 108.
72. Štětková Anna 4km Ženy 130 00:32:40.9 109.
73. Škopková Petra 4km Ženy 114 00:33:28.4 111.
74. Jandová Lenka 4km Ženy 77 00:33:41.9 112.
75. Simonová Michala 4km Ženy 129 00:35:36.9 114.
76. Brabcová Kateřina 4km Ženy 2 01:04:36.5 115.
77. Tabačková Renata 4km Ženy 64 01:04:43.2 116.
  Vovesná Petra 4km Ženy 56 DNS  

8km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Aleš 8km Muži 17 00:28:31.9 1.
2. Ottenschläger Oto 8km Muži 69 00:28:45.7 2.
3. zaloudek jan 8km Muži 89 00:29:53.4 3.
4. Parnica Tomáš 8km Muži 100 00:31:21.7 4.
5. Unger Josef 8km Muži 72 00:31:36.4 5.
6. Ležal Aleš 8km Muži 8 00:32:48.9 6.
7. Dietrich Petr 8km Muži 65 00:33:16.2 7.
8. Růžička Martin 8km Muži 113 00:33:27.7 8.
9. Ouzký Stanislav 8km Muži 130 00:33:55.4 9.
10. Novakovský Jan 8km Muži 127 00:33:57.4 10.
11. Pátek Vladimír 8km Muži 46 00:34:30.7 11.
12. Kirsch Petr 8km Muži 135 00:34:39.2 12.
13. Panitz Erich 8km Muži 15 00:35:56.9 13.
14. Maňák Luboš 8km Muži 57 00:35:57.4 14.
15. Klail Vojtěch 8km Muži 66 00:35:57.9 15.
16. Gombita Josef 8km Muži 40 00:36:19.2 16.
17. Hubený Jan 8km Muži 88 00:36:26.2 17.
18. Kunik David 8km Muži 50 00:36:32.9 18.
19. Plachý Zdeněk 8km Muži 122 00:36:48.7 19.
20. Hospodár Daniel 8km Muži 108 00:36:56.7 20.
21. Šnejdar Duša 8km Muži 139 00:37:14.2 21.
22. Pastyrik Petr 8km Muži 39 00:37:22.4 22.
23. Hojdar Josef 8km Muži 22 00:37:39.4 24.
24. Machuta Petr 8km Muži 112 00:38:09.4 25.
25. Malý Vojtěch 8km Muži 80 00:38:19.7 26.
26. Michajlák Erich 8km Muži 119 00:38:41.2 27.
27. Tomek Martin 8km Muži 132 00:38:43.2 28.
28. Jíra Jiří 8km Muži 78 00:38:45.9 29.
29. vitovsky petr 8km Muži 61 00:39:06.2 30.
30. Staněk František 8km Muži 47 00:39:25.9 31.
31. Brzek Daniel 8km Muži 93 00:39:34.4 32.
32. Řehoř Zdeněk 8km Muži 86 00:39:37.2 33.
33. Baroch Lukáš 8km Muži 52 00:40:03.7 34.
34. Beck Pavel 8km Muži 42 00:40:08.9 35.
35. Orság Josef 8km Muži 129 00:40:20.2 36.
36. Hurda Mirloslav 8km Muži 138 00:40:20.4 37.
37. Bartoš Láďa 8km Muži 82 00:40:23.7 38.
38. Nerad Jaroslav 8km Muži 96 00:40:27.4 39.
39. Nociar Martin 8km Muži 75 00:40:58.4 41.
40. Chavik Martin 8km Muži 140 00:40:58.4 42.
41. Kamenský Peter 8km Muži 59 00:41:15.9 43.
42. Šrámek Jiří 8km Muži 44 00:41:28.2 44.
43. Štolfa Ladislav 8km Muži 49 00:41:28.9 45.
44. Ulrych Josef 8km Muži 38 00:41:41.9 46.
45. Pelc Jaroslav 8km Muži 92 00:41:43.4 47.
46. Brzek Tomáš 8km Muži 101 00:41:56.7 48.
47. Radics Marek 8km Muži 58 00:41:56.9 49.
48. Pataky Marek 8km Muži 107 00:41:57.2 50.
49. Čermák Ondřej 8km Muži 55 00:42:05.9 51.
50. Bauhof Ruda 8km Muži 79 00:42:28.2 53.
51. Stýblo Josef 8km Muži 73 00:42:47.2 54.
52. Maťha Vít 8km Muži 76 00:42:53.2 55.
53. Končel František 8km Muži 62 00:43:08.2 56.
54. Mráz Jaroslav 8km Muži 28 00:43:10.7 57.
55. Khalizev Anatoly 8km Muži 63 00:43:42.9 59.
56. Hanuš Michal 8km Muži 43 00:43:49.7 61.
57. Mareš Petr 8km Muži 32 00:43:59.9 62.
58. Vacek František 8km Muži 91 00:44:21.9 63.
59. Vopat Petr 8km Muži 7 00:44:40.2 65.
60. Piwowarski František 8km Muži 85 00:44:58.9 66.
61. Kratochvil Frantisek 8km Muži 21 00:44:59.9 67.
62. Hyksa Václav 8km Muži 34 00:45:16.4 68.
63. Urban Zdeněk 8km Muži 13 00:45:34.9 69.
64. Dolanský Pavel 8km Muži 35 00:45:35.9 70.
65. Narovec Libor 8km Muži 53 00:45:45.9 71.
66. Marek Michal 8km Muži 77 00:46:05.2 73.
67. Turzó Jan 8km Muži 99 00:46:21.7 76.
68. Dvořák Losan Teplice Jan 8km Muži 74 00:46:51.9 78.
69. Tomáš Rostislav 8km Muži 97 00:47:20.7 82.
70. Sutyo Dušan 8km Muži 121 00:47:43.2 86.
71. Sýkora Michal 8km Muži 131 00:47:46.4 87.
72. Šroutek Jarloslav 8km Muži 134 00:47:49.2 88.
73. Masopust Karel 8km Muži 60 00:47:52.2 89.
74. Rein David 8km Muži 141 00:48:04.2 92.
75. Drexler Zdeněk 8km Muži 98 00:48:13.2 93.
76. Duffek Pavel 8km Muži 18 00:49:21.4 96.
77. Prokeš Miroslav 8km Muži 104 00:49:41.7 97.
78. Paul Karel 8km Muži 70 00:50:02.9 98.
79. Čečrle Stanislav 8km Muži 116 00:55:07.2 106.
80. Gruber Radek 8km Muži 120 00:56:24.0 107.
81. Červenka Karel 8km Muži 95 00:57:10.0 109.
82. Bruňa Vlastimil 8km Muži 136 00:57:30.2 110.
83. Emingr Jiří 8km Muži 11 01:02:32.0 117.
84. Sapoušek Miroslav 8km Muži 30 01:03:16.0 119.
85. Štětka Jiří 8km Muži 26 01:06:19.5 120.
86. Horna Tomáš 8km Muži 10 01:16:26.6 123.
  Paparega Jan 8km Muži 102 DNS  
  Dvořák Karel 8km Muži 41 DNS  
  Procházka Tomáš 8km Muži 33 DNS  
  Jakubec Dušan 8km Muži 12 DNS  

8km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Melonová Hana 8km Ženy 128 00:37:28.2 23.
2. Vítková Zuzana 8km Ženy 3 00:40:28.7 40.
3. Anežka Křížová 8km Ženy 109 00:42:08.2 52.
4. Longauerová Lenka 8km Ženy 118 00:43:18.9 58.
5. Píchalková Alexandra 8km Ženy 123 00:43:48.2 60.
6. Blínová Lucie 8km Ženy 94 00:44:29.4 64.
7. Růžičková Zuzana 8km Ženy 114 00:45:49.4 72.
8. Majerová Kateřina 8km Ženy 14 00:46:06.2 74.
9. Pištorová Petra 8km Ženy 125 00:46:06.2 75.
10. Krlínová Michaela 8km Ženy 54 00:46:35.9 77.
11. Dopitová Zuzana 8km Ženy 1 00:46:57.4 79.
12. Dvořáková Martina 8km Ženy 4 00:47:04.2 80.
13. Feriancová Monika 8km Ženy 5 00:47:15.2 81.
14. Žáčiková Kateřina 8km Ženy 51 00:47:23.7 83.
15. Hrdinová Jana 8km Ženy 37 00:47:33.9 84.
16. Jakubašeková Kateřina 8km Ženy 31 00:47:40.2 85.
17. Šüttöová Lenka 8km Ženy 16 00:47:57.9 90.
18. Robelová Lucie 8km Ženy 83 00:48:03.7 91.
19. Hojdarová Hana 8km Ženy 23 00:48:13.2 94.
20. Havlůjová Marcela 8km Ženy 71 00:48:13.2 95.
21. Dolanská Michaela 8km Ženy 36 00:50:13.2 99.
22. Coprivová Eva 8km Ženy 117 00:50:56.2 100.
23. Šrámková Hana 8km Ženy 45 00:53:08.7 101.
24. Barochová Pavla 8km Ženy 105 00:53:42.2 102.
25. Lucie Ležalová Ivana 8km Ženy 9 00:54:35.9 103.
26. Fajčíková Alice 8km Ženy 133 00:55:00.9 104.
27. Andělová Martina 8km Ženy 115 00:55:06.9 105.
28. Raková Veronika 8km Ženy 124 00:57:09.9 108.
29. Tschechlerová Petra 8km Ženy 137 00:57:30.4 111.
30. Cidrychová Helena 8km Ženy 24 00:58:38.9 112.
31. Kuchtová Jana 8km Ženy 67 00:59:10.2 113.
32. Malá Michaela 8km Ženy 81 00:59:31.7 114.
33. Řehořová Klára 8km Ženy 87 00:59:33.2 115.
34. Bachová Romana 8km Ženy 64 00:59:53.7 116.
35. Sapoušková Lenka 8km Ženy 29 01:03:15.5 118.
36. Štětková Helena 8km Ženy 25 01:06:19.7 121.
37. Zuzčaková Jaromíra 8km Ženy 110 01:06:41.2 122.
38. Prokešová Miroslava 8km Ženy 103 01:16:26.7 124.
39. Mádlová Šárka 8km Ženy 126 01:16:27.8 125.
  Burdová Kamila 8km Ženy 56 DNF  
  Kuncová Peťula 8km Ženy 84 DNS  
  Krausová Klára 8km Ženy 106 DNS