Výsledky závodu

7 POHOŘÍ - BESKYDY

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.07.2022



Hlavní trať 20+ km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kokośek Oldřich Sachasport Dynafit Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 224 02:07:24.1 1. 1.
2. Jarčuška Václav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 30 02:10:10.5 2. 2.
3. Maloň Tomáš Predator workout Brno Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 83 02:15:45.7 3. 3.
4. Pavlíček Roman RRP Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 108 02:17:57.5 4. 4.
5. El Hassan Júnis Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 26 02:20:44.3 8. 8.
6. Martinek Tomáš KpO Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 86 02:22:22.1 10. 9.
7. Adamec Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 1 02:26:17.6 12. 10.
8. Pivoňka Denis Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 163 02:28:28.0 15. 12.
9. Rašovský Matěj Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 117 02:30:42.2 19. 14.
10. Mokroš Miroslav Vratimov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 209 02:30:59.0 20. 15.
11. Novák Václav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 102 02:33:25.3 22. 17.
12. Ambros Robin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 2 02:35:56.4 25. 20.
13. Zonyga Jan HS Kohútka Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 160 02:36:45.7 26. 21.
14. Gužík Martin VPKOH Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 228 02:37:54.6 27. 22.
15. Kocian Daniel Hupnakolo.cz Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 61 02:39:52.1 29. 24.
16. Buriánek Lukáš Pinguin Shop Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 164 02:40:01.1 31. 26.
17. Pop Marek AKEZ Kopřivnice Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 114 02:40:13.2 32. 27.
18. Nedbálek Václav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 100 02:41:59.7 34. 28.
19. Magnusek Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 82 02:42:20.2 35. 29.
20. Kupčák Vítězslav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 73 02:46:14.4 37. 31.
21. Rychlík Jakub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 120 02:47:38.6 39. 33.
22. Románek Jaroslav Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 208 02:49:12.2 41. 34.
23. Grebnar David Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 226 02:51:17.0 44. 36.
24. Kummer Jiří My2 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 173 02:52:26.0 45. 37.
25. Mrňka Aleš Prostějov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 99 02:56:46.0 52. 40.
26. Rodák Marek Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 118 02:58:49.7 54. 41.
27. Halamicek Marek Beskydy salomon fanclub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 162 03:05:06.6 57. 44.
28. Blažek Lukáš Lesní Albrechtice Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 210 03:09:56.6 61. 46.
29. Iwaszek Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 50 03:11:49.7 63. 48.
30. Huryta Jakub TK Renarkon Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 188 03:11:54.1 64. 49.
31. Poskočil Pavel Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 178 03:20:04.5 71. 55.
32. Hasala David Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 200 03:20:32.9 72. 56.
33. Petrasek Adam Nikadam Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 111 03:29:54.2 77. 59.
34. Gremlica Miroslav Gremlins Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 32 03:47:46.4 87. 63.
35. Vinda Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 144 04:08:08.8 93. 65.
  Pavliska Petr Beskydští čerti Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 109 DNF    

Hlavní trať 20+ km - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jan Michal Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 51 02:19:11.7 5. 5.
2. Chvastek David Jobs Contact Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 223 02:19:35.9 6. 6.
3. Hořínek Martin SK Oceláci Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 42 02:20:24.9 7. 7.
4. Škrabánek Petr MK Seitl Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 197 02:26:39.2 13. 11.
5. Jašek Radovan Partyja Frenštát p.R. Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 52 02:29:40.0 18. 13.
6. Kazda Petr Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 196 02:31:21.6 21. 16.
7. Soukup Petr BOOTCAMPS Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 131 02:33:44.8 23. 18.
8. Římal Milan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 121 02:34:37.4 24. 19.
9. Hájek Jakub Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 229 02:39:40.1 28. 23.
10. Šeděnka Martin Šeďové Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 139 02:39:54.8 30. 25.
11. Hejna Petr TJ Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 230 02:46:05.3 36. 30.
12. Chytil Jakub Kurnik Šopa hospoda Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 49 02:47:26.6 38. 32.
13. Žak Robert Tygr a pampeliška Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 201 02:49:42.9 43. 35.
14. Chmela Jan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 71 02:53:19.5 46. 38.
15. Frič Pavel CHECOMACOCO Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 28 02:53:56.7 49. 39.
16. Nesvadba Jiří Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 101 02:59:04.7 55. 42.
17. uherek tomas Borci z beskyd Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 153 03:00:18.8 56. 43.
18. Zaoral Josef Kojetín Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 158 03:07:58.8 60. 45.
19. Slezáček Michal Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 212 03:11:01.0 62. 47.
20. Zbranek Václav Valachbajk team Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 193 03:13:15.6 65. 50.
21. Slovák Tomáš Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 129 03:13:54.8 66. 51.
22. Karský David Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 170 03:16:23.3 67. 52.
23. Beran Jan Vítkov Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 6 03:16:47.7 68. 53.
24. Moravec Antonín Rozběháme Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 98 03:18:11.7 69. 54.
25. Zuzaňák Vilém Biatlon Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 161 03:23:21.7 75. 57.
26. Dovičič Radek Grey Wolf Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 23 03:25:54.0 76. 58.
27. Sailer Radek borec na konec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 122 03:32:54.7 80. 60.
28. Štefanský Pavel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 145 03:34:15.5 81. 61.
29. Štěpán Marek Dolní Lhota Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 146 03:35:24.0 82. 62.
30. Domik Juraj Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 219 03:51:03.0 89. 64.
  Stašek Ilja Odpadlík Žatec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 133 DNF    
  Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 45 DNF    
  Vojtěšek Roman Rover road Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 157 DNF    

Hlavní trať 20+ km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ježková Jaroslava NVPP team Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 195 02:21:50.1 9. 1.
2. Hanko Veronika Veřovice Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 112 02:28:17.4 14. 3.
3. Lipčíková Lucie Karpatské naděje Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 165 02:29:18.8 16. 4.
4. Veselská Renata Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 191 02:29:24.8 17. 5.
5. Románková Věra Olomouc Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 207 02:49:12.2 42. 8.
6. Horváthová Katrin Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 148 02:53:30.3 47. 9.
7. Kartousová Věra Qeenofall Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 58 02:54:38.2 50. 11.
8. Chmelařová Eliška Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 48 02:56:19.1 51. 12.
9. Zonková Petra Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 159 03:06:14.2 58. 14.
10. kvapilova Taťána Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 75 03:07:22.3 59. 15.
11. Poskočilová Anika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 179 03:19:53.4 70. 16.
12. Melecká Kateřina Babylonbike Litultovice Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 89 03:20:54.6 73. 17.
13. Tyburcová Jitka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 152 03:31:24.3 78. 19.
14. Štěpánová Anežka Dolní Lhota Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 147 03:32:47.3 79. 20.
15. Wawraszová Marie TKB Michal Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 56 03:38:46.4 84. 22.
16. Sýkorová Monika Moňulka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 136 03:39:13.2 85. 23.
17. Dominková Šárka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 218 03:51:01.9 88. 25.
18. Koníčková Šárka Naše vinotéka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 64 04:01:17.4 92. 28.
19. Konečná Dominika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 142 04:10:56.5 94. 29.
  Čalfová Andrea Survival Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 11 DNF    

Hlavní trať 20+ km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šimonová Elen X-Trail Orlová Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 184 02:22:51.6 11. 2.
2. Kroužilová Iva Atletika Kolín/ GP Kolín Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 67 02:41:44.2 33. 6.
3. Šeděnková Barbora Šeďové Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 140 02:47:42.7 40. 7.
4. Galiová Inge Stg Karviná Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 29 02:53:32.0 48. 10.
5. Moravcová Gabriela STG Opava Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 96 02:57:01.3 53. 13.
6. Fojtíková Marcela Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 27 03:23:18.4 74. 18.
7. Doleželovi Kateřina Litomyšl Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 20 03:37:13.9 83. 21.
8. Moravanská Věra Veselí nad Moravou Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 95 03:46:41.3 86. 24.
9. Kutty Jana Libeř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 74 03:55:11.9 90. 26.
10. Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 143 03:57:45.7 91. 27.

Alternativní trať 10+ km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Chalupa Tadeas Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 46 01:25:30.2 2. 2.
2. Kulhánek Martin Havířov Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 72 01:28:07.1 4. 4.
3. Lettava Marek Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 182 01:29:56.8 8. 7.
4. Droždiák Radim Mushing team Ostrava Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 203 01:30:03.6 9. 8.
5. Fukala Marek Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 215 01:31:12.8 10. 9.
6. Dvorak Michal Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 25 01:32:19.7 12. 10.
7. Sibera Jan Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 222 01:32:43.2 14. 11.
8. Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 156 01:34:44.2 15. 12.
9. Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 24 01:35:24.0 16. 13.
10. Vašut Vladimír Kozbach Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 155 01:38:43.3 21. 16.
11. Volný David Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 227 01:42:45.6 25. 19.
12. Šváček Jindřich Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 150 01:44:35.5 28. 20.
13. Gahura Ivo Staré město Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 206 01:49:12.4 35. 22.
14. Doseděl Michal Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 21 01:59:10.8 50. 26.
15. Bureš Michal Smíšci Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 9 02:02:32.7 57. 27.
16. Staněk Jakub Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 132 02:05:27.9 59. 28.
17. Bařina Michal Lískovec Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 175 02:21:16.7 66. 32.
18. Rokyta Roman Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 180 02:22:25.3 67. 33.
19. david Michal KMB Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 15 02:46:52.9 70. 34.
20. Danielka Filip Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 221 02:46:53.0 71. 35.

Alternativní trať 10+ km - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Prouza Robert Trojanovice Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 183 01:19:47.4 1. 1.
2. Sontag Ivo Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 214 01:25:57.4 3. 3.
3. Hrnčíř Stanislav Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 43 01:28:18.3 5. 5.
4. Bednář Břetislav Město Rýmařov Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 5 01:29:14.7 7. 6.
5. Hruška Roman Hranice Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 44 01:35:58.1 18. 14.
6. Pokorný Zdeněk Czech Samurais Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 220 01:37:36.6 20. 15.
7. Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 13 01:39:29.6 23. 17.
8. Malý Hynek Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 84 01:41:43.1 24. 18.
9. Pavel Jakub Žuchovské Terasy Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 106 01:45:40.8 31. 21.
10. Fojtík Dan Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 199 01:55:38.4 41. 23.
11. Boudný Jan Zdravotník Praha Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 204 01:56:33.9 43. 24.
12. Tobiáš Martin POJ FM Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 151 01:56:36.4 45. 25.
13. Havlena David AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 35 02:06:34.6 60. 29.
14. Mísař Tomáš Běhny Havířov Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 94 02:07:55.9 61. 30.
15. Siuda Bronislav Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 124 02:09:27.1 62. 31.

Alternativní trať 10+ km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Palicová Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 177 01:29:12.1 6. 1.
2. Bublíková Dominika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 192 01:31:44.7 11. 2.
3. Pavinská Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 107 01:32:43.1 13. 3.
4. Prosserová Kateřina Brno Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 116 01:36:30.7 19. 5.
5. Větrovská Nina Nina Větrovská Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 198 01:39:00.8 22. 6.
6. Chalupova Patricie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 47 01:43:55.3 26. 7.
7. Dohnalová Andrea Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 202 01:44:14.2 27. 8.
8. Hyršová Romana Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 181 01:44:38.4 29. 9.
9. Kotalová Kristýna Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 186 01:44:41.7 30. 10.
10. Kolodějová Aneta MTO Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 189 01:47:29.8 32. 11.
11. Bauerová Lucie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 3 01:48:25.0 33. 12.
12. Smékalová Eliška SK černé plíce Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 225 01:48:48.8 34. 13.
13. Lantová Zuzana Tuči Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 77 01:52:36.7 37. 15.
14. Paľová Vanesa Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 105 01:52:57.7 38. 16.
15. Pelohová Kateřina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 217 01:54:42.4 39. 17.
16. Čelakovská Martina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 12 01:56:16.1 42. 19.
17. Černá Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 211 01:56:34.0 44. 20.
18. Dohnalová Karolína Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 18 01:58:09.1 46. 21.
19. Kopková Iveta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 172 01:58:45.2 47. 22.
20. Oškerová Monika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 176 01:59:06.4 49. 24.
21. Kleinová Zuzana My2 Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 171 01:59:22.1 51. 25.
22. Syptáková Renata Růžďka Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 137 02:00:15.2 52. 26.
23. Kikerlová Soňa Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 60 02:00:28.9 53. 27.
24. Skotáková Veronika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 126 02:01:07.9 54. 28.
25. Binderová Viktorie M & V Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 7 02:01:12.0 55. 29.
26. Střížová Tereza Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 134 02:05:06.0 58. 31.
27. Hořáková Petr Bruzovice Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 40 02:12:56.1 63. 32.
28. Válková Veronika Frýdek-Místek Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 154 02:15:08.3 65. 34.
29. Mančíková Markéta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 174 02:23:36.5 68. 35.
30. Buvalová Andrea Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 194 02:58:47.6 72. 37.

Alternativní trať 10+ km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Urasiková Dagmar Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 213 01:35:50.5 17. 4.
2. Droždiaková Petra Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 205 01:52:32.2 36. 14.
3. Kudelova Věra Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 70 01:55:38.0 40. 18.
4. Lantová Romana Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 76 01:59:05.4 48. 23.
5. Dančová Kateřina Hlučín Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 14 02:02:05.9 56. 30.
6. Strouhalová Marta Báječné ženy v běhu Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 167 02:13:23.1 64. 33.
7. Šnapková Jana Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 166 02:33:09.8 69. 36.
8. Sobotková Šárka Mushing team Ostrava Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 130 03:19:49.8 73. 38.
9. Šustová Marie Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 149 03:56:34.6 74. 39.
  Jurkovská Lenka Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 168 DNF    

Kari Traa RUN 5+ km - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Gavlíková Jarmila MK Seitl Ostrava Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 31 00:35:24.5 1. 1.
2. Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 127 00:35:45.2 2. 2.
3. Gemmelová Jana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 187 00:35:56.2 3. 3.
4. Musilová Markéta Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 190 00:36:16.9 4. 4.
5. Marcoňová Natálie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 85 00:36:52.2 5. 5.
6. Šachteli Veronika Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 138 00:37:09.1 6. 6.
7. Doleželová Lucie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 19 00:38:25.2 7. 7.
8. Karská Nikola Atletika Holešov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 169 00:39:45.7 8. 8.
9. Kubová Simona Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 69 00:40:08.5 9. 9.
10. Kousalová Michaela WilliJemSe Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 65 00:40:56.1 10. 10.
11. Mohylová Soňa Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 185 00:41:19.0 11. 11.
12. Lyková Lucie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 81 00:41:24.8 12. 12.
13. Kroutilová Petra Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 66 00:41:26.5 13. 13.
14. Lastovičková Zuzana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 79 00:42:32.2 14. 14.
15. Mořkovská Simona Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 216 00:43:15.5 15. 15.
16. Siudová Lucie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 125 00:45:31.7 16. 16.
17. Havlenová Elena AC Gomango Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 36 00:45:43.5 17. 17.
18. Havlenová Radka AC Gomango Hogner Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 37 00:45:45.3 18. 18.
19. Lásková Mana - Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 68 00:48:59.3 19. 19.
20. Lastovičková Ivana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 78 00:49:58.3 20. 20.
21. Bavorová Alena Trutnov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 4 01:24:56.2 21. 21.
22. Nowaková Zuzka Běhny Havířov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 103 01:24:56.2 22. 22.