Výsledky závodu

7 POHOŘÍ - JIZERSKÉ HORY

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.06.2022



Hlavní trať 20+ km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hradecký Jan Triathlon team Příbram Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 26 02:26:07.6 1. 1.
2. Albrigtsen Tobias ALPE PROF Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 2 02:31:57.5 2. 2.
3. Mitáček Jan VSK Humanita Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 47 02:35:27.9 3. 3.
4. Kadeřábek Michal KČT Slavoj Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 34 02:44:39.5 6. 5.
5. Hrda Lukáš IDDQD Runners Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 109 02:49:57.6 8. 6.
6. Čermák Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 88 02:51:02.9 9. 7.
7. Kasal Alexandr Village Boys Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 108 03:07:49.7 13. 11.
8. Skuhravý David Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 106 03:11:33.4 14. 12.
9. Skácel Jan Johanina uklížecka Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 117 03:23:23.7 17. 14.
10. Mlynka Ladislav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 103 03:24:08.9 18. 15.
11. Devátý Zdeněk Pobežime? Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 114 03:26:03.1 20. 16.
12. Svrček Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 76 03:35:21.0 26. 20.
13. Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 35 03:40:21.3 29. 22.
14. Černý Ondřej Mír a lásku Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 4 03:43:01.1 30. 23.
15. Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 33 03:52:33.8 36. 27.
16. Drahokoupil Jakub Rozvážně a s radostí Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 9 04:02:32.6 38. 28.
17. Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 66 04:26:03.6 44. 31.
18. Šulc Jakub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 80 04:58:02.2 46. 33.
19. Semerád Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 70 05:05:51.1 50. 36.

Hlavní trať 20+ km - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ježek Přemysl AC Slovan Liberec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 31 02:41:12.2 4. 4.
2. Pešta Lukáš Radvánovice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 57 02:54:13.3 10. 8.
3. Kutmon Tomáš Praha Modřany Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 39 03:01:40.9 11. 9.
4. Mašek Pavel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 94 03:02:16.5 12. 10.
5. Soukup Petr BOOTCAMPS Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 96 03:18:48.6 16. 13.
6. Hejna Petr TJ Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 91 03:31:25.9 23. 17.
7. Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 28 03:33:09.6 24. 18.
8. Slovák Tomáš Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 73 03:33:57.4 25. 19.
9. Šťastný Michal Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 78 03:35:43.6 27. 21.
10. Kubeček Jáchym HK Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 112 03:47:17.2 33. 24.
11. Pánek Jan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 55 03:48:58.2 34. 25.
12. Regner Tomáš Biatlon Liberec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 64 03:51:05.4 35. 26.
13. Pancl Ondřej Holce Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 105 04:03:05.0 40. 29.
14. Mlíka Jindra Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 48 04:03:46.2 41. 30.
15. Sailer Radek borec na konec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 69 04:29:00.1 45. 32.
16. Král Josef Dolní Bousov Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 92 05:00:16.0 47. 34.
17. Hyka Karel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 29 05:05:50.5 49. 35.

Hlavní trať 20+ km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Matrasová Kateřina Svět Běhu Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 110 02:48:27.4 7. 2.
2. Pilátová Monika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 100 03:14:38.7 15. 3.
3. Šulcová Eliška ÚCHRPCH Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 98 03:24:29.4 19. 4.
4. Meranová Lenka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 45 03:26:44.5 21. 5.
5. Kaštánková Andrea Nutrend Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 102 03:27:28.0 22. 6.
6. Černá Pavlína Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 89 03:47:01.0 32. 9.
7. Linhartová Radka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 93 03:57:22.9 37. 10.

Hlavní trať 20+ km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 46 02:43:35.2 5. 1.
2. Košková Martina Kora Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 113 03:38:34.1 28. 7.
3. Šalandová Jiřina Praha Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 97 03:46:37.8 31. 8.
4. Panclová Radana Holce Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 104 04:03:04.6 39. 11.
5. Ottová Lucie Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 53 04:15:12.1 42. 12.
6. Regnerová Jana Biatlon Liberec Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 65 04:25:45.2 43. 13.
7. Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 77 05:00:33.9 48. 14.

Alternativní trať 10+ km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Marek Jerie Tj Magla Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 41 01:30:14.9 2. 1.
2. David Michal KMB Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 6 01:33:10.4 3. 2.
3. Malinský Václav NALEHKO.com Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 42 01:38:40.7 4. 3.
4. Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 85 01:43:56.8 8. 5.
5. Hájek Matěj SKP Kornspitz Jablonec Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 14 01:54:20.4 10. 6.
6. Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 10 01:56:51.6 12. 7.
7. Mikeš Marek Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 101 01:56:51.9 13. 8.
8. Novák Martin Praha Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 50 02:12:25.4 17. 10.
9. Frydrych Jakub Praha Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 12 02:23:56.1 21. 11.
10. Gazdos David Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 13 02:31:30.3 23. 12.
11. Janda Tomáš ŠNECI V BĚHU DĚČÍN Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 30 02:49:16.3 27. 14.

Alternativní trať 10+ km - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Sontag Ivo Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 107 01:43:34.3 7. 4.
2. Pokorný Zdeněk Czech Samurais Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 95 01:59:01.2 15. 9.
3. Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 16 02:35:21.7 24. 13.

Alternativní trať 10+ km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pušová Michaela SWSL Lučany Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 63 01:28:41.1 1. 1.
2. Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 72 01:53:45.2 9. 4.
3. Větrovská Nina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 99 01:56:02.9 11. 5.
4. Smetanová Barbora SKP Kornspitz Jablonec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 74 01:58:34.3 14. 6.
5. Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 61 02:22:41.5 19. 9.
6. Pacltova Lucie Jablonné v Podještědí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 54 02:30:22.5 22. 11.
7. Čoričová Patricie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 90 02:39:54.9 26. 13.
8. Kohutova Tereza Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 36 03:02:28.8 28. 14.
9. Laušmanová Hana Praha 7 Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 40 03:02:29.6 29. 15.

Alternativní trať 10+ km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Svatošová Jana Fyziosport Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 43 01:40:06.3 5. 2.
2. Hradecká Kateřina Triathlon team Příbram Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 25 01:41:54.5 6. 3.
3. Šonková Romana Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 116 02:09:46.0 16. 7.
4. Havlenová Radka AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 19 02:18:47.6 18. 8.
5. Holická Marta Hrádek Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 23 02:23:01.7 20. 10.
6. Nováková Radomíra Kočky + Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 52 02:37:25.8 25. 12.
7. Šustová Marie Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 81 04:19:58.5 30. 16.

Kari Traa RUN 5+ km - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 71 00:48:51.2 1. 1.
2. Roučková Ollie Czech Samurais - CZexxx Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 67 00:57:30.5 2. 2.
3. Tvrzníková Anna Pobežime? Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 115 01:11:37.0 3. 3.
4. Černá Jana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 3 01:17:59.6 4. 4.
5. Zajíčková Barbora Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 111 01:23:01.8 5. 5.
6. VANĚČKOVÁ Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 84 01:23:45.1 6. 6.