Výsledky závodu

Běžíme na hrad - Kunětická hora

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.08.2016



100m - Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hyksa Lukáš 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 28 00:00:30.5 4.
2. Čech Vojta 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 102 00:00:32.6 7.
3. Víšek Adam 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 100 00:00:33.3 8.
4. Haltuf David 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 101 00:00:33.5 9.
5. Kubín Tomáš 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 48 00:00:34.0 10.
6. Zykan Oliver 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 103 00:00:38.0 14.
7. Bárta Šimon 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 127 00:00:38.5 15.
8. Kubizňák Šimon 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 96 00:00:39.3 16.
9. Cycoň Dominik 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 118 00:00:39.5 17.
10. Fryš jindřich 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 108 00:00:41.3 19.
11. Novotný Václav 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 14 00:00:45.3 22.
12. Aaron Pazdírek Marek 2013 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 58 00:00:46.0 23.
13. Ruta Jiří 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 19 00:00:47.3 25.
14. Zeman Michal 2011 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 95 00:00:52.0 28.
15. Luh Petr 2014 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 79 00:00:56.8 29.
16. Motal Daniel 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 54 00:00:58.5 30.
17. Kyncl Martin 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 73 00:01:06.9 35.
18. Erbs Samuel 2013 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 50 00:01:07.8 36.
19. Boccou Etienne 2013 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 130 00:01:37.5 39.
  Dvořák Štěpán 2012 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 77 DNF  

100m - Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Žilková Zuzana 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 57 00:00:28.3 1.
2. Erbsová Sofie 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 52 00:00:29.3 2.
3. Tomášková Antonie 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 131 00:00:29.5 3.
4. Kolářová Adéla 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 99 00:00:31.0 5.
5. Tuláčková Bára 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 91 00:00:31.5 6.
6. Barvíková Kristiana 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 47 00:00:35.0 11.
7. Školařová Iva 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 120 00:00:35.3 12.
8. Fialová Nela 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 88 00:00:36.5 13.
9. Nývltová Tereza 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 75 00:00:40.0 18.
10. Tuláčková Žaneta 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 90 00:00:41.4 20.
11. Nytmanová Natalie 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 25 00:00:43.0 21.
12. Samková Kristýna 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 61 00:00:46.3 24.
13. Horynová Melanie 2013 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 126 00:00:48.0 26.
14. Zemanová Lucie 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 94 00:00:48.8 27.
15. Cejnarová Nikolka 2013 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 83 00:01:02.5 31.
16. Krejzová Sofie 2013 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 21 00:01:05.5 32.
17. Motalová Linda 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 53 00:01:05.6 33.
18. Nývltová Veronika 2014 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 74 00:01:06.8 34.
19. Michálková Terezka 2013 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 66 00:01:09.5 37.
20. Bělková Melanie 2014 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 98 00:01:14.5 38.
  Dvořáková Justýna 2012 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 78 DNF  
  Pozlerová Denisa 2011 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 81 DNS  

300m - Mini M 2009–2010 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bárta Matyáš 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 128 00:01:33.8 1.
2. Tomášek František 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 132 00:01:36.8 2.
3. Barvík Tadeáš 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 46 00:01:38.8 3.
4. Šafránek Tomáš 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 24 00:01:43.8 4.
5. Hyksa Tomáš 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 27 00:01:45.1 5.
6. Hofman Adam 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 149 00:01:46.8 9.
7. Šedivý Roman 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 150 00:01:47.8 10.
8. Pech Jan 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 124 00:01:48.1 11.
9. Renský Matěj 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 107 00:01:49.1 12.
10. Fiala Jan 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 89 00:01:49.6 13.
11. Cycoň David 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 117 00:02:07.1 17.
12. Hejnic Martin 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 142 00:02:11.8 19.
13. Boccou Philippe 2010 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 141 00:02:20.6 22.
  Samuel Jan 2009 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 20 DNS  

300m - Mini Z 2009–2010 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Culková Lucie 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 10 00:01:45.1 6.
2. Renská Adéla 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 106 00:01:45.6 7.
3. Rutová Renata 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 18 00:01:45.8 8.
4. Baráková Kateřina 2010 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 105 00:01:52.1 14.
5. Kubizňáková Ester 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 97 00:01:55.6 15.
6. Nytmanová Nicole 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 26 00:01:57.1 16.
7. Novotná Anežka 2010 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 16 00:02:07.8 18.
8. Novotná Denisa 2010 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 15 00:02:11.9 20.
9. Čermáková Barbora 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 5 00:02:20.1 21.
10. Samková Karolína 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 60 00:02:24.6 23.
11. Lukášová Roz?lie 2009 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 92 00:03:06.8 24.

600m - Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kolářová Tereza 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 140 00:02:16.7 10.
2. Schmídová Petra 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 113 00:02:17.5 12.
3. Pozlerová Edita 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 82 00:02:18.4 13.
4. Skřivánková Šárka 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 64 00:02:40.2 22.
5. Hartmannová Sára 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 146 00:02:43.9 23.
6. Fryšová Eva 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 109 00:02:44.2 24.
7. Pechová Barbora 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 121 00:02:46.9 25.
8. Šafránková Alena 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 23 00:02:48.4 27.
9. Víšková Adriana 2007 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 136 00:02:48.7 28.
10. Hejnicova Hanicka 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 143 00:02:50.9 29.
11. Hrubešová Michaela 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 157 00:02:54.2 30.
12. Kubínová Kristýna 2008 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 49 00:03:00.2 31.

600m - Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Láska Lukáš 2007 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 7 00:02:00.7 1.
2. Žilka Matěj 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 56 00:02:06.2 4.
3. Šedivý Jarda 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 147 00:02:11.2 5.
4. Schmíd Ondřej 2007 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 114 00:02:15.2 8.
5. Kříž Antonín 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 70 00:02:17.4 11.
6. Brada Adam 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 55 00:02:18.7 14.
7. Novotný Kryštof 2007 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 12 00:02:19.7 15.
8. Flašar Marek 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 40 00:02:20.9 16.
9. Horák Daniel 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 110 00:02:22.9 18.
10. Barvík Matyáš 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 45 00:02:27.4 19.
11. Novotny Ondrej 2008 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 86 00:02:34.4 20.
12. Čermák Michal 2007 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 4 00:02:36.7 21.

600m - St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pechová Kateřina 2006 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 122 00:02:05.2 3.
2. Wydrová Sofia 2006 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 133 00:02:11.7 7.
3. Novotná Tereza 2005 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 85 00:02:16.4 9.
4. Novotná Michaela 2006 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 31 00:02:21.7 17.
5. Hrubešová Karolína 2005 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 156 00:02:47.4 26.

600m - St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zykan Patrik 2005 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 104 00:02:02.4 2.
2. Kučera Michal 2006 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 36 00:02:11.7 6.
3. Luk?š Martin 2006 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 93 00:03:02.2 32.

1200m - Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný Petr 2003 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 32 00:03:58.2 1.
2. Krejza Tomas 2004 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 22 00:04:06.2 2.
3. Kučera Vojtěch 2004 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 145 00:04:34.2 3.
4. Novák Patrik 2004 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 42 00:05:23.5 5.

1200m - Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Culková Miriam 2004 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 9 00:04:52.5 4.
2. Pavlíková Sofie 2004 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 80 00:05:34.7 6.

5km - Muži do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vandrovec Vašek 1998 5km Muži do 18 let (1998+) 160 00:20:11.5 2.
2. Novotný Petr 1998 5km Muži do 18 let (1998+) 32 00:28:00.2 32.
3. Zajíček Martin 1998 5km Muži do 18 let (1998+) 186 00:30:47.7 50.
4. Zavřel Vít 1998 5km Muži do 18 let (1998+) 39 00:32:06.5 61.

5km - Ženy 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kozáková Denisa 1979 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 205 00:21:24.0 3.
2. Michálková Veronika 1983 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 68 00:25:22.2 17.
3. Lorencová Gabriela 1979 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 134 00:25:56.5 19.
4. Bártová Václava 1983 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 129 00:26:51.2 25.
5. Krásová Kateřina 1981 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 163 00:27:45.0 30.
6. Bláhová Jaruška 1979 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 65 00:28:12.5 35.
7. Pechová Radka 1977 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 123 00:28:21.0 37.
8. Flídrová Kateřina 1986 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 185 00:29:16.0 41.
9. Humeníková Lucia 1985 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 76 00:30:09.5 47.
10. Čejková Stanislava 1978 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 208 00:30:30.2 48.
11. Konečná Martina 1985 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 168 00:30:45.0 49.
12. Petrová Magdalena 1982 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 152 00:30:48.2 51.
13. Vinšálková Tereza 1978 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 176 00:30:52.7 53.
14. Lipovská Markéta 1986 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 71 00:31:56.7 59.
15. Kováčová Zuzana 1984 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 8 00:33:28.7 65.
16. Kučerová Kateřina 1979 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 35 00:33:46.7 67.
17. Čermáková Soňa 1977 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 2 00:33:55.5 68.
18. Láskova Kateřina 1978 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 6 00:37:47.2 73.

5km - Muži 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Erbs Dušan 1979 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 51 00:19:04.5 1.
2. Hrabák Petr 1983 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 194 00:22:55.7 5.
3. Fikr Zdeněk 1983 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 207 00:23:35.5 8.
4. Hrubeš Pavel 1980 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 158 00:23:48.2 9.
5. Kubizňák Daniel 1977 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 192 00:24:02.0 10.
6. Chaloupka Jaromír 1984 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 201 00:24:08.7 12.
7. Cycoň Michal 1978 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 119 00:26:45.0 24.
8. Cink Petr 1979 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 153 00:27:25.0 27.
9. Flídr Jindřich 1984 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 184 00:31:16.0 55.
10. Oumrt Michal 1985 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 191 00:37:42.7 72.

5km - Ženy 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotná Petra 1976 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 29 00:24:33.2 14.
2. Šedivá Hana 1974 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 179 00:27:39.5 29.
3. Kolářová Lucie 1976 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 139 00:29:28.7 42.
4. Kopalová Jana 1973 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 181 00:29:35.7 44.
5. Novotná Renata 1976 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 87 00:30:56.7 54.
6. Barochovská Andrea 1976 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 197 00:33:23.0 64.
7. Horáková Monika 1973 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 112 00:35:04.0 69.

5km - Muži 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horák Laďa 1974 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 111 00:22:01.4 4.
2. Pazdirek Marcus 1975 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 59 00:23:19.2 7.
3. Skoupý Karel 1971 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 204 00:24:06.2 11.
4. Kolář Jindřich 1976 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 17 00:24:19.0 13.
5. Víšek Tomáš 1974 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 137 00:24:45.0 15.
6. Kříž Radim 1974 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 69 00:26:33.0 21.
7. Barvik Roman 1973 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 44 00:26:40.0 22.
8. Pech Ondřej 1971 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 125 00:27:15.5 26.
9. Pavlík Viktor 1969 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 167 00:27:48.2 31.
10. Novotný Petr 1975 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 30 00:28:10.7 34.
11. Kolář Pavel 24.3. 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 138 00:28:58.7 39.
12. Tamchyna Petr 1967 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 180 00:29:39.7 45.
13. Šplíchal Petr 1974 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 203 00:32:50.0 62.

5km - Ženy 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chmelová Iva 1962 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 116 00:33:40.7 66.
2. Novotná Ludmila 1964 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 187 00:36:19.0 70.

5km - Muži 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Medřický Václav 1965 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 155 00:26:13.0 20.
2. Novotny roman 1966 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 144 00:28:04.2 33.
3. Cinkan Zdenek 1962 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 13 00:28:37.7 38.
4. Sedlák Petr 1966 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 135 00:33:17.2 63.

5km - Muži 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cejnar Václav 1951 5km Muži 1956-, 60+ 84 00:23:04.7 6.
2. Bednář Josef 1950 5km Muži 1956-, 60+ 164 00:26:45.0 23.
3. Kališ Přemysl 1952 5km Muži 1956-, 60+ 161 00:27:35.0 28.
4. Suk Petr 1953 5km Muži 1956-, 60+ 72 00:30:49.0 52.

5km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bubeníková Jana 1993 5km Ženy 19-29let 183 00:29:31.7 43.
2. Trojanová Lucie 1992 5km Ženy 19-29let 193 00:29:53.2 46.
3. Kuchtova Martina 1988 5km Ženy 19-29let 202 00:31:29.2 56.
4. Apollonová Elena 1987 5km Ženy 19-29let 169 00:31:42.7 57.
5. Jelínková Eva 1994 5km Ženy 19-29let 178 00:32:01.0 60.
6. Oumrtová Lenka 1988 5km Ženy 19-29let 190 00:37:18.5 71.

5km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tvrdý Aleš 1991 5km Muži 19-29let 177 00:25:02.5 16.
2. Šafařík Pavel 1988 5km Muži 19-29let 151 00:25:48.0 18.
3. Švejda Michal 1993 5km Muži 19-29let 33 00:28:17.7 36.
4. Zvejška Ivo 1989 5km Muži 19-29let 182 00:29:05.5 40.
5. Konvalina Martin 1992 5km Muži 19-29let 206 00:31:56.2 58.

15km - Ženy 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gabriela Hejtíková 1981 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 223 01:08:44.4 7.
2. Fejfarová Karla 1979 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 200 01:16:28.9 16.
3. Bulisova Eva 1984 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 218 01:18:03.9 19.
4. Samková Lenka 1982 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 62 01:21:49.9 27.
5. Renská Lenka 1980 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 172 01:40:08.1 39.
6. Šimečková Angelika 1980 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 225 01:42:13.4 41.
7. Baráková Monika 1979 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 175 01:44:42.1 44.
8. Handlířová Petra 1982 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 174 01:46:58.2 47.
  Voltová Ivana 1984 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 219 DNF  

15km - Muži 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michálek Tomáš 1979 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 67 01:02:59.1 3.
2. Kučera Michal 1977 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 34 01:04:15.1 4.
3. Samek Ondřej 1982 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 63 01:06:14.1 5.
4. Skopal Lukáš 1984 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 209 01:14:22.1 11.
5. Novotný Filip 1977 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 11 01:17:44.1 18.
6. Žabčík Marek 1980 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 215 01:19:15.6 22.
7. Šimeček Tomáš 1978 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 224 01:21:31.6 26.
8. Vítek Pavel 1977 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 217 01:22:40.1 28.
9. Valihrach Lukáš 1984 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 165 01:22:41.7 29.
10. Toman Michal 1981 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 229 01:23:19.6 31.
11. Pospíšil Jaroslav 1978 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 232 01:23:36.9 32.
12. Renský Michal 1979 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 171 01:24:06.9 33.
13. Chodura Ondřej 1986 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 222 01:43:41.7 43.
14. Háněl Tomáš 1980 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 199 02:01:58.4 51.
  Čermák Martin 1978 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 3 DNF  

15km - Ženy 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Flašarová Lenka 1972 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 41 01:20:35.6 24.
2. Zavřelová Jana 1968 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 37 01:25:25.4 36.

15km - Muži 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kratochvíl Miloš 1975 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 233 00:55:47.6 1.
2. Kropáček Jaroslav 1970 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 213 01:08:25.1 6.
3. Fikera Michal 1974 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 216 01:12:50.6 9.
4. Kaláb Martin 1973 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 162 01:13:37.4 10.
5. Kail Tomáš 1972 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 154 01:15:08.1 12.
6. Číž Josef 1971 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 228 01:16:05.6 15.
7. Novák Viktor 1976 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 43 01:18:10.1 20.
8. Vozáb Miloslav 1976 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 210 01:24:35.6 34.
9. Ungvári Jozef 1969 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 159 01:24:55.1 35.
10. Kobera Daniel 1976 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1 01:26:58.1 37.
  Brada Ondřej 1973 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 234 DNF  
  Říman Petr 1967 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 170 DNF  

15km - Muži 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chmel Zdeněk 1962 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 115 01:20:41.4 25.
2. Dohnal Martin 1962 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 221 01:31:10.6 38.

15km - Muži 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuchař Petr 1951 15km Muži 1956-, 60+ 173 01:15:12.6 13.
2. Valihrach Václav 1955 15km Muži 1956-, 60+ 166 01:15:43.6 14.
3. Špok stanislav 1947 15km Muži 1956-, 60+ 212 02:35:38.7 52.

15km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zavřelová Barbora 1992 15km Ženy 19-29let 38 01:18:55.4 21.
2. Hánělová Žaneta 1988 15km Ženy 19-29let 198 01:41:25.6 40.
3. Hedánková Petra 1990 15km Ženy 19-29let 189 01:46:02.4 45.
4. Koláříková Lucie 1992 15km Ženy 19-29let 188 01:46:03.2 46.
5. Herrera Carballido Gwendolin 1988 15km Ženy 19-29let 196 01:49:57.7 48.
6. Kučerová Tereza 1995 15km Ženy 19-29let 230 01:53:09.2 49.
7. Nesvadbová Lucie 1995 15km Ženy 19-29let 231 01:53:46.9 50.

15km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Muras Petr 1989 15km Muži 19-29let 195 01:02:27.9 2.
2. Pešek Pavel 1990 15km Muži 19-29let 226 01:10:31.9 8.
3. Kopřiva Marek 1996 15km Muži 19-29let 148 01:16:50.4 17.
4. Houdek Jakub 1987 15km Muži 19-29let 214 01:20:29.6 23.
5. Splítek Adam 1996 15km Muži 19-29let 227 01:22:57.4 30.
6. Moravec Matyáš 1991 15km Muži 19-29let 211 01:43:34.9 42.
  Verster Rigardt 1988 15km Muži 19-29let 220 DNF