Výsledky závodu

Běžíme na hrad - Bouzov

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.06.2016



100m - Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marek Daniel 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 299 00:00:36.5 1.
2. Lacina Radim 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 354 00:00:36.9 3.
3. Esterka Václav 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 347 00:00:40.7 4.
4. Marek David 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 300 00:00:43.7 5.
5. Bálek Mikuláš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 270 00:00:45.7 7.
6. Rothröckel Šimon Hru155 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 265 00:00:47.4 8.
7. Smolka Mikuláš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 336 00:00:47.7 9.
8. Brada Michal 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 555 00:00:48.2 11.
9. Beneš Michal Bašta team 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 241 00:00:51.7 12.
10. Kozák Šimon 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 337 00:00:59.0 15.
11. Rothröckel Matouš Hru155 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 264 00:01:01.5 16.
12. Kaláb Jan 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 291 00:01:04.7 18.
13. Krump Mikeš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 338 00:01:17.2 22.
14. Bálek Matouš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 271 00:01:30.2 23.
15. Klapil Štěpán 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 345 00:01:35.5 24.
16. Vašek Jakub 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 322 00:01:56.0 25.
17. Divín Šimon 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 320 00:02:06.2 26.

100m - Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jurošová Sabina 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 311 00:00:36.7 2.
2. Ovečková Nela AC Prostějov 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 293 00:00:44.2 6.
3. Dobešová Veronika Moravská Slavia 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 284 00:00:48.0 10.
4. Horníčková Johanka 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 344 00:00:52.5 13.
5. Zábranská Viktorie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 329 00:00:58.0 14.
6. Kalabusová Anna z 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 263 00:01:03.0 17.
7. Vytmanová Natalie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 361 00:01:05.0 19.
8. Bartošová Monika 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 346 00:01:13.5 20.
9. Fromlová Elena 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 357 00:01:16.2 21.

300m - Mini M 2009–2010 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kapl Daniel 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 308 00:01:08.2 1.
2. Růžička Matyáš AC Moravská Slavia Brno 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 371 00:01:09.7 2.
3. Mareš Jan 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 289 00:01:10.5 3.
4. Kolařík Matěj 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 355 00:01:12.7 4.
5. KOlařík Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 356 00:01:13.0 5.
6. Štěpánek Marek 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 245 00:01:14.7 7.
7. Esterka Jiří 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 373 00:01:16.0 8.
8. Krečner Filip 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 352 00:01:16.2 9.
9. Kříž Vojtěch m 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 340 00:01:16.8 11.
10. Brettler Matyáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 294 00:01:17.5 12.
11. Tejkl Antonín 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 339 00:01:19.0 13.
12. Rosta Václav 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 306 00:01:21.5 17.
13. Lacina Pavel 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 388 00:01:21.5 18.
14. Morávek Tomáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 364 00:01:22.2 19.
15. Horníček Hubert 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 362 00:01:26.0 21.
16. Brada Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 444 00:01:32.5 26.
17. Cycoň David 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 247 00:01:40.0 30.
18. Žak Vojtěch 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 386 00:01:45.7 32.
19. Beneš Matěj Bašta team 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 242 00:05:59.0 33.

300m - Mini Z 2009–2010 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Prokešová Johana z 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 251 00:01:14.2 6.
2. Bendová Elen Mk Prostějov 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 330 00:01:16.7 10.
3. Zábranská Sára 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 328 00:01:19.0 14.
4. Tomanová Maja z 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 259 00:01:20.2 15.
5. Kalabusová Ema z 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 262 00:01:20.5 16.
6. Sieskliková Elena 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 302 00:01:25.5 20.
7. Škrabalová Vaneska 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 326 00:01:28.5 22.
8. Klapilová Sára 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 353 00:01:28.7 23.
9. Frmlová Nikolka 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 389 00:01:30.5 24.
10. Nytmanová Nicole 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 367 00:01:30.7 25.
11. Onteková Sophie 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 368 00:01:32.7 27.
12. Grussová Karolína 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 325 00:01:32.8 28.
13. Šnajdrová Nikol 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 343 00:01:35.7 29.
14. Zahradníčková Luvie 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 372 00:01:43.0 31.
  Tesaříková Karolína 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 369 DNF  
  Fialová Justina z 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 268 DNS  
  Petrová Karolína 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 295 DNS  

600m - Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jurošová Lucie 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 310 00:02:05.0 5.
2. Dobešová Pavlína Moravská Slavia 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 282 00:02:08.2 6.
3. Tomanová Stela z 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 258 00:02:10.0 8.
4. Johanová Sára 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 281 00:02:12.2 10.
5. Zahradníčková Teraza 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 374 00:02:17.0 14.
6. Dobešová Petra Moravská Slavia 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 283 00:02:18.7 16.
7. Marková Valérie 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 301 00:02:21.2 18.
8. Trojancová Monika Orel Vyškov 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 358 00:02:24.0 23.
9. Štegnerová Natále 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 383 00:02:37.7 31.
10. Škrabalová Hana 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 334 00:02:41.5 33.
11. Kaplová Zuzana 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 318 00:02:41.5 34.
12. Štěpánková Zuzka 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 243 00:02:45.2 36.
13. Přikrylová Zuzana z 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 377 00:02:48.7 38.
14. Kuncová Sabina 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 248 00:02:53.2 39.
15. Kopotová Karolína 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 321 00:02:53.3 40.

600m - Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rašner Patrik TriSK Olomouc 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 407 00:02:04.0 4.
2. Rašner Jiří TJ Šumperk 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 380 00:02:17.2 15.
3. Kříž Antonín m 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 341 00:02:20.0 17.
4. Škrabal Jakub 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 327 00:02:21.3 19.
5. Šnajdr Jakub 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 342 00:02:22.7 21.
6. Horníček Mikuláš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 379 00:02:23.2 22.
7. Mašín Matouš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 385 00:02:29.0 27.
8. Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 600 00:02:29.2 28.
9. Mareš Vojtěch 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 290 00:02:31.7 29.
10. Přikryl Vítek m 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 375 00:02:38.0 32.
11. Novotný Ondřej 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 313 00:02:42.5 35.

600m - St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petrová Nina 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 360 00:01:56.7 1.
2. Novotná Tereza 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 312 00:02:14.7 12.
3. Baďurová Amálie Rebelky Tovačov 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 254 00:02:15.2 13.
4. Novotná Michaela z 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 391 00:02:22.0 20.
5. Mašínová Magdalena 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 384 00:02:24.5 24.
6. Morávek Jan 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 363 00:02:24.7 25.
7. Hlavinková Eliška Rebelky Tovačov 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 253 00:02:26.2 26.
  Kropáčková Nela 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 402 DNS  

600m - St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kamenčák Marek KloKamDa 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 351 00:02:00.0 2.
2. Tejkal Fanda 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 288 00:02:03.0 3.
3. Kučera Michal m 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 287 00:02:09.5 7.
4. Tesařík David 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 370 00:02:11.2 9.
5. Novotný Pepa m 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 315 00:02:14.2 11.
6. Fiala Jindřich m 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 266 00:02:36.7 30.
7. Škrabal Šimon 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 332 00:02:45.5 37.

1200m - Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný Petr m 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 397 00:04:04.3 1.
2. Morávek Michal 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 365 00:04:14.6 3.
3. Gruss Zdeněk 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 324 00:04:19.1 6.
4. Střelba Antonín 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 395 00:04:34.8 9.
5. Hopjan Vilém Tygřice 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 273 00:04:47.3 10.
6. Klobušický Michal KloKamDa 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 349 00:04:51.5 12.
7. Novotný Eda m 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 316 00:05:04.5 14.
8. Looseley Jakub 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 426 00:06:43.3 15.

1200m - Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klobušická Lucie KloKamDa 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 348 00:04:08.0 2.
2. Prokešová Kristýna z 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 250 00:04:15.3 4.
3. Jurgová Kateřina 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 297 00:04:19.0 5.
4. Hopjanová Adéla Tygřice 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 274 00:04:31.0 7.
5. Trojancová Iveta Orel vyškov 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 359 00:04:31.3 8.
6. Krmelová Anna 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 279 00:04:54.0 13.
  Rostová Eliška 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 307 DNS  

1200m - St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Daňková Anna 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 411 00:04:49.3 11.
  Kropáčková Daniela 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 403 DNS  

5km - Ženy do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovářová Barbora 5km Ženy do 18 let (1998+) 421 00:37:04.6 21.
2. Čampišová Natálie 5km Ženy do 18 let (1998+) 382 00:38:47.1 26.
3. Kumiová Michaela Tygřice 5km Ženy do 18 let (1998+) 277 00:40:16.9 27.
4. Galbavá Bára 5km Ženy do 18 let (1998+) 413 00:43:29.9 47.
5. Skopalíková Lucie 5km Ženy do 18 let (1998+) 422 00:48:33.6 61.
6. Hopjanová Bára Tygřice 5km Ženy do 18 let (1998+) 275 00:51:42.6 70.
  Hrazdilová Anna 5km Ženy do 18 let (1998+) 458 DNS  

5km - Muži do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vandrovec Václav van Drack Klokan team 1905 5km Muži do 18 let (1998+) 443 00:26:18.4 2.
2. Bartoň Vít Orel Veřovice 5km Muži do 18 let (1998+) 454 00:33:22.1 6.
3. Zapletal Patrik 5km Muži do 18 let (1998+) 390 00:33:42.1 8.
4. Mayer František 5km Muži do 18 let (1998+) 381 00:36:07.6 19.

5km - Ženy 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kalabusová Zuzana z 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 261 00:38:32.9 25.
2. Horníčková Tereza 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 432 00:40:18.2 28.
3. Karasová Kamila 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 405 00:40:19.1 29.
4. Petrová Magdalena 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 446 00:41:58.4 35.
5. Kučerová Kateřina z 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 286 00:42:51.4 42.
6. Neumannová Lucie Praha 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 429 00:42:54.4 43.
7. Kumiová Jana Tygřice 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 278 00:43:07.6 45.
8. Košťálová Markéta 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 366 00:45:04.4 57.
9. Rostová Pavla 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 309 00:49:30.4 63.
10. Marková Eva 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 298 00:50:29.9 67.
11. Bartošová Petra 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 427 00:51:35.6 68.
12. Štěpánková Jana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 246 00:57:02.1 72.
  Fialová Petra z 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 269 DNF  

5km - Muži 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rašner Tomáš TriSK Olomouc 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 408 00:26:09.6 1.
2. Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 431 00:31:40.1 4.
3. Navrátil David 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 437 00:32:01.1 5.
4. Bartoň Karel Orel Veřovice 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 455 00:34:17.4 13.
5. Kozák Jan 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 416 00:40:43.1 31.
6. Horníček Vladimír 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 433 00:41:06.9 32.
7. Prokeš Tomáš m 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 249 00:41:57.6 34.
8. Cink Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 445 00:41:58.9 36.
9. Divín Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 319 00:44:55.4 56.
10. Petržela Jiří 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 442 00:46:15.9 59.
11. Ševčík Jan Nevidím a běhám 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 449 00:50:16.5 66.
12. Fiala Tomáš m 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 267 00:53:05.9 71.

5km - Ženy 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotná Petra z 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 399 00:35:07.1 17.
2. Novotná Renata 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 314 00:41:35.9 33.
3. Prokešová Lucie z 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 252 00:42:00.4 37.
4. Štolcarová Marcela 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 419 00:42:18.1 39.
5. Střelbová Lenka JuuL 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 396 00:42:45.9 41.
6. Novotná Jana z 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 317 00:43:32.4 49.
7. Přikrylová Leona z 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 378 00:47:08.4 60.
8. Krmelová Anna 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 280 00:48:49.1 62.
9. Daňková Gabriela KloKamDa 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 415 00:50:16.5 64.
10. Klobušická Ivana KloKamDa 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 350 00:50:16.5 65.
11. Hopjanová Jana Tygřice 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 276 00:51:42.4 69.

5km - Muži 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Jaroslav 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 296 00:30:50.4 3.
2. Pazdírek Marcus 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 412 00:33:39.1 7.
3. Žak Robert 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 417 00:34:05.1 10.
4. Skoupý Karel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 444 00:34:09.6 11.
5. Šuranský Tomáš atletico DK mont 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 448 00:34:15.4 12.
6. Kolář Jindřich 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 260 00:35:02.9 16.
7. Kříž Radim m 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 425 00:35:24.1 18.
8. Ondráček Marcel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 303 00:36:12.6 20.
9. Přikryl Pavel m 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 376 00:37:33.9 22.
10. Galbavý Pavel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 414 00:43:30.6 48.
11. Novotný Petr m 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 398 00:44:25.4 53.

5km - Ženy 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vykydalová Eva Tygřice 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 272 00:45:52.1 58.

5km - Muži 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Suk Petr 5km Muži 1956-, 60+ 387 00:42:16.4 38.
2. Sedlář Drahomír 5km Muži 1956-, 60+ 450 00:43:20.9 46.

5km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sehnálková Kamila AK Olomouc 5km Ženy 19-29let 439 00:34:54.6 15.
2. Koláříková Lucie 5km Ženy 19-29let 435 00:38:01.4 23.
3. Hedánková Petra 5km Ženy 19-29let 434 00:38:01.6 24.
4. Plšková Aneta 5km Ženy 19-29let 424 00:40:23.4 30.
5. Grácová Eva 5km Ženy 19-29let 394 00:42:30.9 40.
6. Krejčí Barbora 5km Ženy 19-29let 447 00:42:55.9 44.
7. Cablíková Michaela 5km Ženy 19-29let 393 00:43:33.9 50.
8. Niklová Šárka 5km Ženy 19-29let 304 00:43:57.1 51.
9. Hubeňáková Hana 5km Ženy 19-29let 305 00:44:16.9 52.
10. Přichystalová Šárka 5km Ženy 19-29let 430 00:44:37.9 54.
11. Sehnálková Lucie Lentilky na útěku 5km Ženy 19-29let 438 00:44:43.6 55.

5km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrba Lukáš SVVAT 5km Muži 19-29let 392 00:33:56.4 9.
2. Zbožínek Pavel 5km Muži 19-29let 440 00:34:52.1 14.

15km - Ženy do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čampišová Natálie 15km Ženy do 18 let (1998+) 481 01:42:19.3 41.

15km - Muži do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
  Žak Marek 15km Muži do 18 let (1998+) 418 DNF  

15km - Ženy 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bendová Jitka Maratonsky klub Prostějov 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 331 01:18:50.5 15.
2. Krčmářová Gabriela 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 471 01:23:05.3 25.
3. Povalová Eva 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 476 01:24:22.0 27.
4. Hrazdilová Martina 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 465 01:28:19.0 31.
5. Renská Lenka Náchod 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 461 01:38:02.8 38.
6. Kašpárková Hana 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 255 01:40:22.0 39.
7. Rysnarová Eva Magistraliter pharma 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 475 01:42:30.3 43.
8. Handlířová Petra 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 463 01:49:11.6 46.
9. Baráková Monika 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 462 01:49:11.6 47.

15km - Muži 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zajdlik Filip Splaseni goroli 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 400 01:02:47.5 1.
2. Kučera Michal m 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 285 01:05:49.0 3.
3. Deutsch Aleš 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 479 01:11:51.5 9.
4. Fröml Martin Mk Prostějov 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 423 01:18:50.8 16.
5. Bartoš Jiří Mají Bagr 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 428 01:20:08.0 18.
6. Renský Michal Náchod 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 460 01:21:30.0 22.
7. Vašek Libor 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 323 01:22:52.0 24.
8. Pacák Jiří 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 473 01:25:10.3 28.

15km - Ženy 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Selucká Blanka Kyjov 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 469 01:21:19.8 21.
2. Tomanová Lenka z 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 257 01:26:31.8 29.
3. Šnoblová Markéta Techtherm Team 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 477 01:26:34.0 30.
4. Daňková Marketa 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 410 01:28:47.0 34.
5. Kunčarová Alena Mattoni Freerun 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 453 01:49:06.6 45.

15km - Muži 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krikl Dalibor Techtherm Team 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 478 01:05:17.5 2.
2. Toman Igor m 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 256 01:06:03.8 4.
3. Kropáček Jaroslav 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 401 01:06:21.3 5.
4. Kaláb Martin 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 292 01:12:37.8 10.
5. Petrů Roman 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 459 01:14:35.3 11.
6. Fikera Michal Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 457 01:14:42.8 13.
7. Kovář David 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 420 01:19:43.3 17.
8. Kepka Jiří Baskeťáci Vsetín 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 456 01:20:33.8 19.
9. Škrabal David Dubicko 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 335 01:20:59.3 20.
10. Vařeka Pavel Orrero 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 404 01:22:08.0 23.
11. Hrazdil Roman 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 464 01:28:19.8 32.
12. Simon Richard 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 409 01:28:33.0 33.
13. Záviška Václav Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 466 01:33:39.3 35.
14. Štěpánek Vladimír 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 244 01:36:52.0 36.
15. Žak Robert 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 480 01:42:19.0 40.
16. Šuranský Tomáš atletico DK mont 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 448 01:42:19.8 42.

15km - Ženy 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jurošková Miluše 15km Ženy 1957 - 1966, 50-59 451 01:51:46.1 48.

15km - Muži 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Selucký Jiří Kyjov 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 470 01:07:38.5 6.
2. Skalický Josef ACTIVITYLA ŽICHLÍNEK 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 436 01:08:11.3 7.
3. Knápek Lubomír LK Šumperk 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 474 01:08:58.3 8.
4. Gorčák Jaroslav Hranice 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 467 01:18:07.0 14.
5. Gorčák Martin Hranice 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 468 01:46:23.1 44.

15km - Muži 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuchař Petr Martón klub Kladno 15km Muži 1956-, 60+ 452 01:23:53.8 26.

15km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hybš Marek SRTG Čelákovice 15km Muži 19-29let 441 01:14:41.5 12.
2. Pacák Jan 15km Muži 19-29let 472 01:36:55.3 37.