Výsledky závodu

Dogbiatlon Ostrava

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 26.06.2016



2 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Daško Milan Musher klub Trenčín 2 km Muži 101 00:09:04.7 1.
2. Petr Olšar DDT 2 km Muži 41 00:09:18.5 2.
3. Rinn Jakub 2 km Muži 63 00:09:38.2 3.
4. Hockicko Tomáš SHT 2 km Muži 116 00:09:42.7 4.
5. Družba Lukáš NutsGo 2 km Muži 132 00:10:13.7 5.
6. Rusek Martin KCHČF 2 km Muži 12 00:10:16.2 6.
7. Pavlas David Havířoff 2 km Muži 48 00:10:23.7 7.
8. Strapáč Petr 2 km Muži 146 00:10:26.2 8.
9. Šlosar Jan 2 km Muži 66 00:10:28.2 9.
10. Řezáč Martin Mushing Team Ostrava 2 km Muži 11 00:10:30.5 10.
11. Sedlačík Tomáš 2 km Muži 28 00:10:31.7 11.
12. Olbert Jan 2 km Muži 26 00:10:44.5 13.
13. Ryšánek Jarmil 2 km Muži 105 00:10:45.5 14.
14. Loubal Martin 2 km Muži 62 00:11:02.5 15.
15. Mrovec Tomáš Mushing Team Ostrava 2 km Muži 46 00:11:17.5 19.
16. Strapáč Petr 2 km Muži 106 00:11:29.5 21.
17. Rajdus Vojtěch SRTG Havířov 2 km Muži 71 00:11:47.7 23.
18. Prokůpek Martin 2 km Muži 47 00:11:57.5 25.
19. Klega Lukáš Záchranáři Frýdek-Místek 2 km Muži 43 00:12:00.7 26.
20. Družba + Coudy Lukáš 2 km Muži 113 00:12:02.0 27.
21. Mayer Michal MudMushers 2 km Muži 49 00:12:25.0 32.
22. Kočí Tomáš Zvířata doma 2 km Muži 24 00:12:41.2 35.
23. Brynda Pavel 2 km Muži 125 00:12:43.7 36.
24. Mareš Václav 2 km Muži 45 00:12:46.7 37.
25. Pentka Jan Záchranáři Frýdek-Místek 2 km Muži 55 00:13:35.7 42.
26. Kakáč Radim Blansko 2 km Muži 128 00:13:55.7 45.
27. Mitura Jakub 2 km Muži 136 00:14:35.7 50.
28. Šigut Martin Záchranáři Frýdek-Místek 2 km Muži 77 00:15:39.5 56.
29. Homola Ondřej 2 km Muži 109 00:15:49.0 59.
30. Tesař Tomáš 2 km Muži 100 00:16:55.5 67.
  Vaštyl Stanislav 2 km Muži 108 DNS  

2 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lesiuková Veronika 2 km Ženy 56 00:10:35.0 12.
2. Břeská Martina Mushing team Ostrava 2 km Ženy 52 00:11:06.1 16.
3. Hrníčková Pavla behejsepsem.cz 2 km Ženy 64 00:11:08.0 17.
4. Weissová Aneta Čeladná 2 km Ženy 15 00:11:13.0 18.
5. Schönová Lucie Hanácký mushers club 2 km Ženy 80 00:11:27.0 20.
6. Kollegová Alena Canisross Beskydy/ Mattoni FreeRun 2 km Ženy 35 00:11:41.8 22.
7. Suchánková Pavlína Behejsepsem.cz 2 km Ženy 90 00:11:56.2 24.
8. Bláhová Kristýna 2 km Ženy 112 00:12:19.0 28.
9. Lacinová Kateřina Mushing team Ostrava 2 km Ženy 6 00:12:23.8 29.
10. Pavloušková Jana Musher Club Český Ráj 2 km Ženy 23 00:12:24.5 30.
11. Fryzová Kristina Mushing team Ostrava 2 km Ženy 8 00:12:24.5 31.
12. Ulmanová Adéla Mushing team Ostrava 2 km Ženy 84 00:12:26.8 33.
13. Šmahlíková Pavla Canicross Beskydy 2 km Ženy 33 00:12:31.0 34.
14. Slezáková Adriana SRTG Havířov 2 km Ženy 70 00:13:01.3 38.
15. Kakáčová Jana MC Český ráj 2 km Ženy 124 00:13:08.8 39.
16. Havlíčková Adéla 16 - Hanácký 2 km Ženy 85 00:13:13.5 40.
17. Alfery Alexandra 2 km Ženy 57 00:13:31.0 41.
18. Cihlářová Natalie Mushing Team Ostrava 2 km Ženy 5 00:13:45.5 43.
19. Hrtánková Marie Dead Dog Team 2 km Ženy 34 00:13:49.3 44.
20. Brzáková Soňa 2 km Ženy 89 00:14:03.0 46.
21. Neckařová Simona SKMPFM 2 km Ženy 19 00:14:06.3 47.
22. Čurlejová Eva 2 km Ženy 82 00:14:12.0 48.
23. Zbožínková Alena behejsepsem.cz 2 km Ženy 25 00:14:34.4 49.
24. Novotna Pavla 2 km Ženy 37 00:14:45.0 51.
25. Macounová Dagmar Canicross Jablonec 2 km Ženy 117 00:14:52.2 52.
26. Julie Smetanová 2 km Ženy 140 00:15:04.3 53.
27. Cermanová Jana 2 km Ženy 86 00:15:09.8 54.
28. Korbová Lenka 2 km Ženy 120 00:15:17.2 55.
29. Grulíková Radka 2 km Ženy 39 00:15:41.0 57.
30. "Hadey" Hrozová Martina 2 km Ženy 88 00:15:46.8 58.
31. Malinčíková Markéta Psí centrum Jonatán 2 km Ženy 78 00:15:55.8 60.
32. Šimůnková Adriana Speedypaws 2 km Ženy 79 00:15:58.3 61.
33. Lukšová Pavla 2 km Ženy 121 00:16:03.3 62.
34. Golhová Monika 2 km Ženy 29 00:16:13.3 63.
35. Novotná Kateřina 2 km Ženy 18 00:16:28.8 64.
36. Černá Kristýna 2 km Ženy 10 00:16:30.3 65.
37. Tokarčíková Michaela 2 km Ženy 40 00:16:50.3 66.
38. Petra Svobodová 2 km Ženy 58 00:17:01.0 68.
39. Pavlosková Naděžda 2 km Ženy 32 00:17:07.3 69.
40. Klementová Marcela 2 km Ženy 75 00:17:18.3 70.
41. Pospíšilová Jana 2 km Ženy 22 00:17:26.3 71.
42. Kolaříková Lucie 2 km Ženy 38 00:17:58.8 72.
43. Šmahlíková Kateřina Canicross Beskydy 2 km Ženy 36 00:18:26.5 73.
44. Růžičková Tereza 2 km Ženy 104 00:18:29.0 74.
45. Wantuła Monika 2 km Ženy 51 00:18:47.5 75.
46. Vevericikova Monika klub severskych psu 2 km Ženy 42 00:19:00.5 76.
47. Suchánková Hana 2 km Ženy 72 00:20:00.8 77.
48. Hockicková Gabriela SH Haniská 2 km Ženy 83 00:20:06.0 78.
49. Piskláková Hana 2 km Ženy 92 00:20:15.3 79.
50. Maňáková Zuzana 2 km Ženy 50 00:20:33.3 80.
51. Štěpánková Magda NutsGo 2 km Ženy 16 00:23:29.0 81.
52. Pécsiová Klára 2 km Ženy 53 00:23:38.0 82.