Výsledky závodu

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.05.2021



LONG - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svatoš Roman FyzioSportTherapy Run team LONG Muži 177 01:37:54.7 1.
2. Kysela Pavel ZP Cyklo Proofy Corratec team LONG Muži 107 01:38:14.2 2.
3. Rexa Martin Kerda Sport Team LONG Muži 162 01:40:24.9 3.
4. Šinkovský Roman GLADIATOR RACE TEAM LONG Muži 180 01:45:05.9 4.
5. Martinez Daniel LONG Muži 132 01:49:28.4 5.
6. Klvaň Norbert Sokol Kolín atletika LONG Muži 88 01:51:10.1 6.
7. Linhart Václav LONG Muži 115 01:52:31.7 7.
8. Kadlas Tomáš LONG Muži 81 01:52:50.2 8.
9. Lukeš Roman JEŠTĚD SKYRACE TÝM LONG Muži 119 01:53:03.0 9.
10. Faltus Jan Horní Heřmanice LONG Muži 47 01:54:05.4 10.
11. Beck Zdeněk Jevany LONG Muži 7 01:54:21.5 11.
12. Ticháček Radek SC Jičín LONG Muži 194 01:56:38.7 12.
13. Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice LONG Muži 205 01:57:54.7 13.
14. Vepřek Martin OCR runners Šumperk LONG Muži 203 01:58:27.4 15.
15. Louda Jan Loudové LONG Muži 116 02:00:30.7 16.
16. Mastník Leoš onewayticket.team LONG Muži 134 02:00:53.2 17.
17. Lindner Tomáš Ještěd SkyRace Tým LONG Muži 114 02:03:14.5 20.
18. Vojtěch Bohumil LONG Muži 208 02:04:59.8 21.
19. Hladík Josef Klánovice LONG Muži 62 02:05:42.7 22.
20. Kvasnička Daniel HKNMPSM LONG Muži 106 02:06:05.5 23.
21. Sedláček Petr Tri-Space LONG Muži 168 02:06:07.1 25.
22. Volek Jakub SRTG Praha LONG Muži 211 02:06:30.7 26.
23. Urban Lukáš TJ Sokol Ruprechtice LONG Muži 197 02:07:37.4 28.
24. Veselý Petr TFRun LONG Muži 206 02:08:17.7 29.
25. Jelínek Marek LONG Muži 77 02:09:07.4 30.
26. SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC LONG Muži 178 02:09:57.2 31.
27. Šudoma Martin LONG Muži 187 02:11:20.5 33.
28. Jančovič Tomáš LONG Muži 75 02:11:22.1 35.
29. Kopřiva Martin Ještěd Sky Race /Trailpoint LONG Muži 91 02:11:40.4 36.
30. Kubrt Matěj LONG Muži 99 02:12:27.2 37.
31. Ježek Adam Horský Pasři LONG Muži 78 02:12:58.2 38.
32. Bradáč Václav JEŠTĚD SKYRACE TÝM LONG Muži 19 02:14:28.5 39.
33. Heneberg David DAYAL LONG Muži 230 02:15:15.4 40.
34. Kadleček David LONG Muži 82 02:15:41.8 41.
35. Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM LONG Muži 118 02:16:43.6 44.
36. Wiesner Richard SK Livecross LONG Muži 215 02:17:09.9 45.
37. Holec Petr EW LONG Muži 63 02:17:11.9 46.
38. Kolumus Kryštof O.J.E.B. Run Revuca LONG Muži 229 02:19:41.9 48.
39. Král Daniel LONG Muži 95 02:19:51.7 49.
40. Malý Martin LONG Muži 131 02:20:44.9 50.
41. Veselý Pavel TFRUN LONG Muži 204 02:24:46.7 52.
42. Keka Ladislav LONG Muži 86 02:26:04.2 53.
43. Janalík Radek McHappy Team LONG Muži 74 02:28:01.9 55.
44. Vaníček Adam Vlajem za psem LONG Muži 202 02:28:12.1 56.
45. Louda Ondřej LONG Muži 117 02:29:19.4 57.
46. Jůzek Pavel Mníšek pod Brdy LONG Muži 111 02:30:54.7 58.
47. Chaloupka Zdeněk Pomáháme pohybem LONG Muži 72 02:31:28.2 59.
48. Bencs Josef Pomáháme pohybem LONG Muži 8 02:31:31.5 60.
49. Nevrkla Jaroslav JEŠTĚD SKY RACE TEAM LONG Muži 141 02:31:53.7 61.
50. Cruces Chamorro Victor Nemame LONG Muži 27 02:34:37.4 64.
51. Doseděl Michal LONG Muži 38 03:06:35.7 69.

LONG - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kocumova Zuzana TF run LONG Ženy 89 01:57:57.7 14.
2. Hampejsová Martina ŠNECI na MAX LONG Ženy 57 02:01:58.7 18.
3. Rambová Marcela AC GomangoHögner LONG Ženy 158 02:02:12.9 19.
4. Zapletalova Zuzana SRTG Praha LONG Ženy 216 02:06:06.4 24.
5. Zemanová Mirka LONG Ženy 220 02:07:16.4 27.
6. Daďourková Helena RunBo Team Liberec LONG Ženy 32 02:09:58.1 32.
7. Lamanecova Radka bezimalebolezim LONG Ženy 110 02:11:20.5 34.
8. Honsová Hana Runsport Team LONG Ženy 64 02:15:42.5 42.
9. Hančová Denisa LONG Ženy 59 02:15:43.0 43.
10. Laryšová Radka LiveCross Neratovice LONG Ženy 112 02:18:33.4 47.
11. Voždová Alena livecross LONG Ženy 212 02:22:52.6 51.
12. Bártová Hana Minutt for Minutt LONG Ženy 5 02:28:00.7 54.
13. Příborská Tereza VPmotorsport LONG Ženy 155 02:33:35.7 62.
14. Blažková Lenka LONG Ženy 16 02:34:11.9 63.
15. Petraková Adéla LONG Ženy 150 02:37:05.2 65.
16. Mazochová Lenka Canaries LONG Ženy 232 02:40:50.2 66.
17. Kubíčková Eliška LONG Ženy 98 02:42:41.2 67.
18. Kuchařová Jana TJ Spartak Třebíč LONG Ženy 102 02:49:43.0 68.
19. Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM LONG Ženy 26 03:07:04.5 70.
20. Štěpánková Veronika SRTG PRAHA LONG Ženy 186 03:14:22.6 71.
21. Šmejkalová Hana ACES K.Vary LONG Ženy 181 03:14:54.8 72.
22. Dědková Šárka Ještěd Skyrace tým LONG Ženy 36 03:27:37.7 73.
23. Strassová Michala SRTG Jablonec nad Nisou LONG Ženy 175 03:27:39.5 74.

HALF - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jirák Karel Tri club Česká Lípa HALF Muži 79 00:46:01.1 1.
2. Synek Jiří Rohozec Amulet Team HALF Muži 179 00:51:58.8 2.
3. Barna Martin Ždimiators HALF Muži 2 00:54:33.2 3.
4. Kocum Jan Ještěd Sky Race Team HALF Muži 248 00:55:44.9 4.
5. Ždímal Michal Ždimiators HALF Muži 250 00:56:20.4 5.
6. Skramuský Antonín HALF Muži 226 00:56:24.6 6.
7. Ticháček Kuba SC Jičín HALF Muži 193 00:56:54.0 7.
8. Vajnar Vladimír V&V Runners HALF Muži 198 00:58:51.6 8.
9. Hruška Miloš MHUL HALF Muži 70 00:59:37.1 9.
10. Nedjalkov Lukáš HALF Muži 138 00:59:44.9 10.
11. Tůma Libor Benešovský běžecký klub HALF Muži 196 00:59:47.9 11.
12. Valenta Jakub HALF Muži 199 01:00:48.9 16.
13. Gono Michal SRTG KOLÍN HALF Muži 54 01:01:33.1 17.
14. Fejtek Oto JAKOBY TEAM HALF Muži 48 01:04:12.6 20.
15. TOVSTUKHA ANTON Doctor Čechov HALF Muži 195 01:04:24.1 21.
16. Pavezka Roman Severní větry HALF Muži 146 01:05:36.6 23.
17. Zítko Tomáš Praha 8 HALF Muži 222 01:07:15.2 25.
18. Bobysud Martin Pan Martin :-) HALF Muži 18 01:07:16.9 27.
19. Vlach František SC Jičín HALF Muži 207 01:07:40.3 28.
20. Kéhar Ota Rozběháme Plzeň HALF Muži 85 01:08:13.1 29.
21. Slunečko Jindřich Benešovský běžecký klub - Nedělníci HALF Muži 171 01:09:02.4 32.
22. STOŽICKÝ PETR Benešovský běžecký klub HALF Muži 174 01:09:04.4 33.
23. Hruška Jakub Klub nejlepších muzikantů světa HALF Muži 69 01:09:48.6 34.
24. Kuchař Pavel Sokol Výčapy HALF Muži 101 01:11:02.1 37.
25. Miletín Jakub HALF Muži 136 01:11:02.4 38.
26. Šustr Michal HALF Muži 188 01:11:33.9 39.
27. Reznicek David HALF Muži 163 01:11:35.1 40.
28. Strouhal Zdeněk Staněk Sport Turnov HALF Muži 183 01:12:26.1 43.
29. Malý Daniel BEAST-OCR team HALF Muži 130 01:12:38.1 44.
30. Mostník Leoš Rambajs Liaz Jablonec HALF Muži 73 01:31:52.6 50.
31. Tarnóczy Miroslav My2kemp HALF Muži 192 01:32:49.9 52.
  Myšík Libor HALF Muži 137 DNS  

HALF - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fraňková Alexandra Horoguru HALF Ženy 51 00:59:52.1 12.
2. Bartáková Jana Česká Lípa HALF Ženy 3 01:00:01.4 13.
3. Hamplová Věra PlzeˇH HALF Ženy 58 01:00:05.6 14.
4. Cvrčková Ines KLSG Jablonec nad Nisou HALF Ženy 28 01:00:45.1 15.
5. Kalusová Sabina Ty&Já HALF Ženy 84 01:02:54.4 18.
6. Bradáčová Jana JEŠTĚD SKYRACE TÝM HALF Ženy 20 01:03:51.6 19.
7. Popovičová Romana Šneci z Krče HALF Ženy 152 01:05:22.9 22.
8. Tarnóczy Kateřina BEAST-OCR team HALF Ženy 190 01:05:39.6 24.
9. Zítková Kateřina Praha HALF Ženy 223 01:07:15.8 26.
10. Bahenská Veronika HALF Ženy 1 01:08:25.4 30.
11. Prchlikova Barbora Benešovský běžecký klub HALF Ženy 153 01:09:01.4 31.
12. Valoušková Kristýna V&V runners HALF Ženy 201 01:10:46.1 35.
13. Zítková Drahomíra HALF Ženy 224 01:10:48.3 36.
14. Raslová Marie HALF Ženy 161 01:11:35.9 41.
15. Dvořáková Lenka HALF Ženy 44 01:11:38.1 42.
16. Cýrus Andrea HALF Ženy 29 01:16:03.4 45.
17. Čepelková Zuzana Loudové HALF Ženy 30 01:18:25.4 46.
18. Dvořáková Denisa TFRun HALF Ženy 43 01:18:44.1 47.
19. Rytířová Lucie TF RUN HALF Ženy 165 01:18:44.1 48.
20. Novotná Zdeňka HALF Ženy 228 01:25:56.9 49.
21. Tarnóczy Markéta My2kemp HALF Ženy 191 01:32:46.9 51.
22. Bušová Tereza HALF Ženy 23 01:35:49.7 53.
23. Maturová Olga HALF Ženy 135 01:39:16.6 54.
24. Pyrchalová Tereza Rozběháme Liberec HALF Ženy 157 01:39:17.9 55.
25. Bušová Jana HALF Ženy 24 01:39:18.9 56.
26. Němcová Jiřina HALF Ženy 139 01:43:30.9 57.

SHORT - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ondracek Hynek Já&ty SHORT Muži 142 00:36:27.3 3.
2. Lebduška Jan KSM HRÁDEK SHORT Muži 113 00:38:39.1 8.
3. Rapčan Ladislav Pajp tým SHORT Muži 159 00:40:53.2 12.
4. Koudelka Daniel SHORT Muži 94 00:45:31.6 15.
5. Habel Miroslav RunBo Team Liberec SHORT Muži 56 00:47:10.4 21.
6. Mácha Zbyněk Pomáháme pohybem SHORT Muži 122 01:02:10.1 29.

SHORT - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojtekova Michaela Power fitness Liberec SHORT Ženy 209 00:27:58.6 1.
2. Hrušková Sabina KLSG Jablonec n/Nisou SHORT Ženy 71 00:32:14.3 2.
3. Panochová Iveta ZPcyklo Proofy CORRATEC team SHORT Ženy 145 00:36:41.3 4.
4. Beránková Alžběta Jiskra Nový Bor SHORT Ženy 10 00:37:35.3 5.
5. Hanušová Štěpánka Rychlé tlapky SHORT Ženy 61 00:37:52.1 6.
6. Bažantová Iveta #Gladiator Race Team SHORT Ženy 234 00:38:05.6 7.
7. Damašková Gabriela SHORT Ženy 33 00:38:59.1 9.
8. Beránková Veronika Jiskra Nový Bor SHORT Ženy 11 00:39:04.6 10.
9. Rapčanová Klára Pajp tým SHORT Ženy 160 00:40:51.6 11.
10. Dufková Kateřina SHORT Ženy 42 00:41:13.1 13.
11. Slavíková Magdalena Jakoby Team SHORT Ženy 231 00:42:27.1 14.
12. Kyselová Petra ZPcyklo PROOFY Corratec team SHORT Ženy 108 00:45:54.4 16.
13. Dědičová Daniela Rozběhnito.cz SHORT Ženy 35 00:46:27.1 17.
14. Fichtnerová Adéla KLSG Jablonec n/ Nisou SHORT Ženy 49 00:46:36.8 18.
15. Drozdová Martina RunBo Team Liberec SHORT Ženy 40 00:47:08.6 19.
16. Maršíková Štěpánka Rumbo Team SHORT Ženy 233 00:47:09.4 20.
17. Křenková Blanka SHORT Ženy 239 00:47:19.9 22.
18. Sornasová Jana Rozběháme Plzeň SHORT Ženy 172 00:49:21.9 23.
19. Petříková Tereza Zero DC Team SHORT Ženy 151 00:50:51.1 24.
20. Hanušová Dagmar SHORT Ženy 60 00:53:00.9 25.
21. Máchová Veronika Taekwon do Třeboň SHORT Ženy 125 01:01:46.4 26.
22. Bencsová Bohumila Pomáháme pohybem SHORT Ženy 9 01:02:02.1 27.
23. Máchová Miluše Pomáháme pohybem SHORT Ženy 124 01:02:09.9 28.

Běhejsepsem.cz LONG - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cipro Šimon Běhejsepsem.cz Běhejsepsem.cz LONG Muži 25 01:46:28.2 1.
2. ZELENKA JIŘÍ Rock Point Runnig Team Běhejsepsem.cz LONG Muži 218 02:03:15.7 3.
3. Švancara Jiří MALIRUN Běhejsepsem.cz LONG Muži 189 02:07:28.4 4.
4. Valenta Petr Budyně Běhejsepsem.cz LONG Muži 200 02:49:51.3 10.
5. Ďásek Jan Mushers klub Metuje Běhejsepsem.cz LONG Muži 34 03:48:29.9 12.

Běhejsepsem.cz LONG - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kadlečková Katerina MCČR Běhejsepsem.cz LONG Ženy 83 02:02:45.9 2.
2. Buchtova Tereza Běhejsepsem.cz LONG Ženy 21 02:08:02.4 5.
3. Sedláková Jaroslava Slavia pojišťovna Sport team Běhejsepsem.cz LONG Ženy 169 02:11:28.7 6.
4. Kubelková Eva TJ Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz LONG Ženy 97 02:22:10.5 7.
5. Miksová Romana Šneci v běhu Běhejsepsem.cz LONG Ženy 227 02:36:46.0 8.
6. García Rivas Marta Běhejsepsem.cz LONG Ženy 53 02:39:00.7 9.
7. Skořinská Kristýna Běhejsepsem.cz LONG Ženy 170 02:56:02.7 11.

Běhejsepsem.cz HALF - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotil Martin Musher klub JCC Běhejsepsem.cz HALF Muži 93 00:50:15.1 2.
2. Fajgl Luboš Sokol Cítov Běhejsepsem.cz HALF Muži 46 00:54:54.6 5.
3. Prášek Tomáš Běhejsepsem.cz HALF Muži 249 01:00:03.0 9.
4. Dítě Martin Briard Team Běhejsepsem.cz HALF Muži 37 01:15:41.6 15.

Běhejsepsem.cz HALF - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vytinová Monika Tj Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz HALF Ženy 213 00:49:45.1 1.
2. Pecháčková Jana SC. SPERANZA Běhejsepsem.cz HALF Ženy 147 00:53:15.9 3.
3. Kučerová Iveta Vlajem za psem Běhejsepsem.cz HALF Ženy 100 00:54:35.1 4.
4. Blažková Petra BolkaDogRun Běhejsepsem.cz HALF Ženy 17 00:56:33.1 6.
5. Pencova Jitka Běhejsepsem.cz HALF Ženy 148 00:57:51.8 7.
6. Blahoutová Libuše Běhejsepsem.cz HALF Ženy 15 00:58:04.9 8.
7. Weinertová Magdaléna Vlajem za psem Běhejsepsem.cz HALF Ženy 214 01:02:32.4 10.
8. Janovská Markéta MC Kladno Běhejsepsem.cz HALF Ženy 76 01:06:57.9 11.
9. Kopáčková Michaela BolkaDogRun Běhejsepsem.cz HALF Ženy 90 01:07:42.0 12.
10. Ošťádalová Eva TJ Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz HALF Ženy 143 01:11:43.2 13.
11. Horynová Eva Mýtina/ Dixi Severozápadní cesta Běhejsepsem.cz HALF Ženy 65 01:14:31.1 14.
12. Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM Běhejsepsem.cz HALF Ženy 149 01:27:40.4 16.

Běhejsepsem.cz SHORT - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vokrouhlík Michal Běhejsepsem.cz SHORT Muži 210 00:23:51.4 2.
2. Malík Tomáš Musher club Český ráj Běhejsepsem.cz SHORT Muži 126 00:25:19.6 3.
3. Řezáč Tomáš Běhejsepsem.cz SHORT Muži 166 00:25:36.6 4.
4. Prýl Jan BolkaDogRun Běhejsepsem.cz SHORT Muži 154 00:32:54.6 16.
5. Batulka Batty Martin PunkTrail Běhejsepsem.cz SHORT Muži 6 00:36:33.9 23.
6. Eckschlager Tomáš Běhej se psem Běhejsepsem.cz SHORT Muži 45 00:40:55.9 30.
7. Bartušek Tomáš Běhejsepsem.cz SHORT Muži 225 00:43:02.1 32.
8. Beznoska Matěj Běhejsepsem.cz SHORT Muži 12 00:45:42.9 33.

Běhejsepsem.cz SHORT - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina SK Děti severu Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 185 00:22:43.1 1.
2. Fricová Anna Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 52 00:25:59.8 5.
3. BARTOŠOVÁ Lenka Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 4 00:27:28.1 6.
4. Horynová Jana Canicross Loučeň Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 66 00:28:42.3 7.
5. Křížková Petra SK DĚTI SEVERU Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 96 00:28:49.3 8.
6. Čermáková Klára ORUN RUNNING TEAM Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 31 00:29:00.1 9.
7. Lamačová Veronika Musherclub Český ráj Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 109 00:30:25.5 10.
8. Masná Anežka CC Víska Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 133 00:30:43.4 11.
9. Šplíchalová Karolína MK Tlapky v tahu Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 184 00:30:50.6 12.
10. Kůrová Petra Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 104 00:31:27.1 13.
11. Rusová Valerie Musher's klub Děčín Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 164 00:31:41.6 14.
12. Granátová Andrea Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 55 00:31:50.4 15.
13. JÓkÚty Silvia Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 80 00:33:01.6 17.
14. Neumanová Jana Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 140 00:33:27.1 18.
15. Zasadilová Tereza MC Metuje Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 217 00:33:52.1 19.
16. Spudilová Adéla Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 173 00:33:55.4 20.
17. Hozáková Martina BolkaDogRun Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 67 00:34:37.8 21.
18. Franců Tereza Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 50 00:35:03.0 22.
19. Macounová Veronika BolkaDogRun Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 121 00:37:13.8 24.
20. Zelenková Pavlína BolkaDogRun Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 219 00:37:44.6 25.
21. Zikmundová Veronika Běhej se psem Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 221 00:37:48.4 26.
22. Doubková Monika Běhej se psem Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 39 00:38:09.6 27.
23. Bulavová Zuzana Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 22 00:38:49.4 28.
24. Machová Diana Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 123 00:39:22.6 29.
25. Beznosková Andrea Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 13 00:42:06.8 31.
26. Málkova Barbora Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 127 00:53:47.4 34.
27. Luňáková Adéla Běhejsepsem.cz SHORT Ženy 120 00:54:38.6 35.