Výsledky závodu

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.12.2021



WINTER SkyRace® - Muži 18 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Žigo Dávid PROefekt team WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 222 01:51:31.6 2.
2. Štverák Tomáš Top4Running/The North Face WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 5 01:54:54.1 4.
3. Mlčoušek Jakub WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 125 02:00:12.0 7.
4. Kadlčík Matyáš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 565 02:23:11.3 46.
5. Nosek Kryštof TJ Bižu Jablonec WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 253 02:29:54.6 52.
6. Vojtěch Bohumil WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 212 02:30:43.3 54.
7. Švarc Tomáš Vlajem za psem WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 197 02:39:57.0 84.
8. Plecháček Jaroslav WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 146 02:41:15.7 85.
9. Dolák Tomáš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 32 02:41:23.5 86.
10. Koutník Jakub Pivo Husar WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 566 02:42:50.1 89.
11. Bureš Martin WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 22 02:46:03.1 96.
12. Havran Daniel Akafuka WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 56 02:47:33.8 99.
13. Pugner Jan WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 156 03:02:03.8 124.
14. Fousek Jakub WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 48 03:16:55.1 144.

WINTER SkyRace® - Ženy 18 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nečasová Zuzana VK Slavia Praha WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 129 02:19:41.3 39.
2. Blaschkeová Lucie WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 18 02:31:42.1 56.
3. Kotvalová Hanka Sky4run WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 93 02:33:02.1 64.
4. Baková Martina WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 568 02:38:03.6 79.
5. Fraňková Alexandra Horoguru WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 49 02:46:03.9 97.
6. Ježková Jaroslava Predator Workout Brno WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 76 02:52:21.1 109.
7. Zajacová Nela Akafuka WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 219 02:56:18.8 117.
8. Pavlinská Jana SRTG Most WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 135 03:03:53.8 127.
9. Stárková Dominika WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 178 03:04:32.7 128.
10. Petraková Adéla WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 140 03:16:46.8 142.
11. Štorcová Kateřina WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 196 03:16:53.5 143.
12. Weissmannová Tereza Beskydy team WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 218 03:20:54.0 147.
  Kulíková Adéla WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 105 DNF  

WINTER SkyRace® - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Töpfer Martin Ještěd SkyRace Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 199 01:57:26.8 5.
2. Skalka Jakub WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 171 01:57:53.3 6.
3. Hruška Jan Kasper Swix Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 67 02:02:11.8 9.
4. Grimmert Tobias ExKern Racing Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 51 02:03:15.1 11.
5. Cenefels Filip ready2win WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 24 02:04:06.6 13.
6. Ondruch Adam WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 571 02:04:49.8 15.
7. Hrda Lukáš IDDQD Runners WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 64 02:05:17.3 16.
8. Kala Jiří CK Přibram WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 248 02:08:39.1 19.
9. Píšek Jaroslav WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 145 02:09:27.5 20.
10. Březina Filip Březinovic Crew WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 21 02:13:53.3 22.
11. Varlamov Anton 2beWinner WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 205 02:16:41.3 28.
12. Beneš Daniel Avalon Fitness WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 16 02:17:32.6 33.
13. Kotala Tomáš CZSA WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 92 02:18:32.3 36.
14. Novotný Jan AK Lomnice nad Popelkou / Rohozec Amulet Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 132 02:19:40.8 38.
15. Kubrt Matěj Ing. Matěj Kubrt WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 103 02:22:06.5 42.
16. Malý Petr WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 120 02:22:19.6 43.
17. Špinar Petr Blbci v Kopci WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 258 02:22:46.6 44.
18. Stolfa Kryspin CSRC WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 182 02:26:46.1 51.
19. Fajfr Daniel WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 41 02:30:02.3 53.
20. Drechsel Benjamin Falkem Göflitz WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 255 02:32:43.6 62.
21. Backes Robert USV Tu Dresden WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 254 02:32:43.8 63.
22. Hrubý Richard Fbc Spartak Žebrák WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 66 02:33:56.6 66.
23. Šálek David Crossfit Praha WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 189 02:34:38.1 67.
24. Slapnička Jakub Doberský hobit WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 173 02:37:59.1 77.
25. Halbich Česlav WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 564 02:38:02.3 78.
26. Lemfeld Radek WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 110 02:38:34.3 82.
27. Almasy Michael WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 7 02:41:50.1 87.
28. Mäčko Anton Betri WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 570 02:43:05.8 90.
29. Řiha Tomáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 243 02:51:32.9 107.
30. Říha Vladimír Gladiator Training WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 166 02:53:19.3 110.
31. Brtník Lukáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 244 02:58:39.3 119.
32. Plocek Lukáš Mika Training WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 148 03:03:24.3 126.
33. Dohnal Filip WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 31 03:05:24.3 131.
34. Voslař Václav WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 572 03:10:56.8 136.
35. Opelka Martin Akafuka WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 245 03:12:51.8 138.
36. Bosák Vladimír WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 19 03:13:16.3 140.
37. Pokorný Jaromír WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 150 03:16:45.2 141.
38. Jech Dalibor SKP Hvězda Jirkov WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 72 03:38:05.6 155.
39. Doseděl Michal WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 34 03:48:25.1 157.
40. Kloda Ladislav WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 88 03:49:58.7 159.
  Šroufek Jaroslav WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 192 DNF  

WINTER SkyRace® - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kelbichová Vendula KL sport Most WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 85 02:16:04.3 27.
2. Vavříková Petra WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 208 02:17:03.6 31.
3. Zapletalová Zuzana SRTB Praha WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 257 02:22:46.8 45.
4. Malá Kateřina WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 118 02:44:25.0 93.
5. Švarcová Ellen WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 198 02:48:48.8 102.
6. Dopitová Simona WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 33 02:57:27.3 118.
7. Kvapilová Eliška WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 108 03:07:30.3 132.
8. Poštová Jana ZZS HMP WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 154 03:08:57.7 135.
9. Davidová Nikola WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 247 03:28:47.1 153.
10. Michalová Klára WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 249 03:34:24.1 154.
11. linkova zaneta frog WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 113 03:57:18.4 163.

WINTER SkyRace® - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Jiří SALOMON/SUUNTO WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 1 01:49:29.6 1.
2. Brýdl Pavel Salomon / Suunto WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 2 01:54:25.6 3.
3. Dvořák Zdeněk WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 39 02:01:24.6 8.
4. Kašše Tomáš nalehko.com WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 256 02:03:55.8 12.
5. Venca Francke Jan Inov8 team WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 209 02:04:16.1 14.
6. Štryncl Pavel Salomon-suunto WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 251 02:07:29.1 18.
8. Rößler Uwe Sohland WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 161 02:15:41.3 25.
9. Kadlas Tomáš Seveřan WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 78 02:16:46.1 30.
10. Kvasnička Daniel HKNMPSM WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 109 02:25:22.1 48.
11. Reinberger Tomáš Otužilci z Modřan WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 445 02:25:44.1 49.
12. Verdickt Yann WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 210 02:26:43.8 50.
13. Petrášek Václav ZKO 408 Chodov WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 141 02:32:31.1 61.
14. Spak Michal WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 175 02:35:33.8 70.
15. Horsky Petr LEGO WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 63 02:37:36.1 75.
16. Lindner Tomáš Ještěd SkyRace Tým WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 69 02:38:13.6 81.
17. Křivánek Zdeněk ZZS HMP WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 98 02:44:09.1 91.
18. Pilík Ondřej ready2win WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 143 02:46:39.8 98.
19. Valušek Miroslav MK Saitll Ostrava WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 252 02:48:10.6 100.
20. Holec Petr Vlajem za psem WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 62 02:48:25.8 101.
21. Sopr Zdeněk Sokol Citice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 174 02:48:56.8 103.
22. Bradac Vaclav JEŠTĚD SKYRACE TÝM WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 101 02:50:18.9 105.
23. Provazník Tomáš WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 563 02:55:57.3 113.
24. Danko Martin RUMASPORT WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 26 02:56:02.3 114.
25. Hába Jan Joskatel WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 246 02:56:07.6 115.
26. Klusák Lukáš Lu&Lu&Ba Jesenice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 90 02:56:13.6 116.
27. Fiala Lukáš WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 43 02:59:15.2 120.
28. Valenta Petr Budyně WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 203 03:00:58.6 123.
29. Kafka Josef Team RaidLight WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 79 03:04:46.3 129.
30. Bartosiewicz Adam OCR Polska WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 14 03:17:28.8 145.
31. Drahokoupil Jakub WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 37 03:23:03.6 150.
32. Fialka WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 44 03:23:07.6 151.
33. Kinčík Ondrej Zoborská tlupa WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 86 03:49:58.5 158.
  Plíšek Jan Rozběháme ústí WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 147 DNF  

WINTER SkyRace® - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kranich Franziska LAUFHAUS Oderwitz/Europamarathon Görlitz WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 95 02:20:38.1 41.
2. Zemanová Mirka WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 220 02:36:30.7 73.
3. Skorunková Veronika WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 172 02:38:43.6 83.
4. Hejnicová Eva Aces team KV WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 58 02:45:09.6 95.
5. Petrová Katarína WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 142 02:49:03.6 104.
6. Balogová Lenka WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 13 02:55:10.3 111.
7. Fikejzová Anna BehejBrno.com/OnRunning WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 45 03:22:01.2 148.
7. Kneizlik Marek Tri club Česká Lípa WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 259 02:10:09.1 21.
8. Strassová Michala WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 184 03:51:06.9 160.
9. Maturová Olga Rozběháme Liberec WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 122 03:51:34.9 161.

WINTER SkyRace® - Muži 46 – 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valeš Josef Tanvald WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 204 02:02:15.3 10.
2. Janoušek Libor Giant cycling team WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 242 02:05:34.1 17.
3. Beck Zdeněk BK Jevany WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 15 02:16:00.1 26.
4. Kalný Libor Pomáháme Pohybem Třeboň WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 81 02:16:45.3 29.
5. Karč Jakub WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 567 02:17:25.8 32.
6. Dlab Ladislav Bankok WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 250 02:18:26.8 34.
7. Kutmon Tomáš WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 107 02:18:31.6 35.
8. Lukeš Roman JEŠTĚD SKYRACE TÝM WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 115 02:19:06.8 37.
9. Sychrovský Pavel Poděbrady WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 187 02:20:23.6 40.
10. Synek Jiri Rohozec Amulet Team WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 188 02:23:24.3 47.
11. Hladík Josef Klánovice WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 59 02:31:38.3 55.
12. Klemt André Görlitz WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 87 02:31:48.3 58.
13. Rada Martin Ještěd SkyRace tým WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 158 02:32:01.1 59.
14. Lukeš Jiří TJ Benešov u Semil WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 114 02:32:20.1 60.
15. Mehnert Christoph Bautzener LV Rot-Weiß 90 WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 123 02:34:47.6 68.
16. Toth Václav Kynšperk nad Ohří WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 200 02:35:07.6 69.
17. SCHICK JINDRA Open Cycling Academy WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 168 02:36:03.3 72.
18. Valla Vojtanen TFRun WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 111 02:36:39.0 74.
19. Hanzl Stanislav Cykloservis Hanzl WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 55 02:37:58.8 76.
20. Materna Luboš WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 569 02:44:15.1 92.
21. Hajek Mila hajci WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 53 02:50:36.6 106.
22. Štěpánek Martin Borci ze Skalický WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 195 02:51:55.1 108.
23. Jůzek Pavel WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 77 02:55:25.8 112.
24. Vávra Jan KTSO Praha JV WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 207 02:59:44.5 121.
25. Kubík Roman Běžecký klub Vejvanovice WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 99 03:00:00.6 122.
26. Vokulič Jan WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 213 03:02:42.3 125.
27. Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 25 03:05:19.1 130.
28. Bábala Jan #GLADIATORRACETEAM WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 9 03:07:38.5 133.
29. Antoš Jan SKS WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 8 03:07:42.8 134.
30. Moravec Antonín Rozběháme Pardubice WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 126 03:12:55.1 139.
31. Ševčík František WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 190 03:22:08.0 149.
32. dovicic radek grey wolf WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 36 03:57:18.9 164.
33. Kusala Svätopluk Šneci v běhu WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 106 04:17:32.2 165.
  Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 46 DNF  

WINTER SkyRace® - Ženy 46 - 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Straková Anna JEŠTĚD SKYRACE TÝM - Czech Skyrunning WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 183 02:13:58.8 23.
2. Sekyrová Ivana WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 260 02:14:01.1 24.
3. Pachtovná Iva Mk Seitl Ostrava WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 134 02:31:46.6 57.
4. Rambová Marcela AC Gomango Hogner WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 159 02:33:12.1 65.
5. Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 47 02:35:36.3 71.
6. Pohořalá Martina CZEXXX WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 149 02:38:03.6 80.
7. Šťástková Stáňa Borci ze Skalický WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 194 02:45:06.3 94.
8. Štiťáková Adéla WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 241 03:12:48.8 137.
9. Kubíková Monika Běžecký klub Vejvanovice WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 100 03:20:52.4 146.
10. Dobešová Jana LiveCross WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 30 03:23:36.9 152.

WINTER SkyRace® - Muži 56 – 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselý Petr TFRUN WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 10 02:42:32.1 88.
2. Dušánek Miroslav JEŠTĚD SKYRACE TÝM WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 57 03:42:05.9 156.

WINTER SkyRace® - Ženy 56 - 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dědková Šárka WINTER SkyRace® Ženy 56 - 99 let 27 03:56:19.4 162.

WINTER Trail - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fárník Tomáš WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 439 01:04:32.8 1.
2. Mach Tomas DHL ITS Prague WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 364 01:05:31.3 2.
3. Koudelka Filip eD system Silvini team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 355 01:05:53.8 3.
4. Lohr Petr MUSHER CLUB ČESKÝ RÁJ/ Airon Boy WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 361 01:11:30.3 4.
5. Hrbek Filip WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 337 01:12:19.6 5.
6. Grasset Jean Ski Club Le Poizat WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 322 01:16:59.8 6.
7. Faltus Jan Horní Heřmanice WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 317 01:19:09.8 7.
8. Jašek Vojtěch WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 347 01:20:17.3 9.
9. Herman Jan Canmore Cougars WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 329 01:21:43.3 11.
10. Murčl Dušan Mrcina WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 446 01:23:30.3 12.
11. Regner Tomáš Biatlon Liberec WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 385 01:24:29.1 13.
12. Lukeš Petr WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 363 01:25:20.1 14.
13. Sedláček Petr Tri-Space WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 391 01:26:05.3 15.
14. Polach Marian WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 380 01:28:10.3 16.
15. Janas Robert Ready 2win WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 437 01:28:34.3 17.
16. Erben Jirka Stadion Nový Bor WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 315 01:30:44.1 19.
17. Gantner Filip WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 321 01:31:56.3 21.
18. Böhme Kay Kraftwerker WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 308 01:34:06.8 22.
19. Žák Michal WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 420 01:35:14.3 23.
20. Nedjalkov Lukáš Stopaři PRO team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 370 01:35:17.3 24.
21. Ihring Zdeněk WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 343 01:36:52.8 26.
22. Příhoda Robin WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 384 01:38:54.1 27.
23. Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodov WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 415 01:39:34.3 28.
24. Čermák Vít WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 311 01:41:13.6 30.
25. Poddaný Standa ForViktorie WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 379 01:42:35.3 34.
26. Hlinčík David Česká Lípa WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 331 01:42:37.6 35.
27. Jireček Petr WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 435 01:43:55.8 36.
28. Hloušek Jan Rabyně WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 332 01:44:12.1 38.
29. Roček David WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 440 01:44:44.6 39.
30. Mlch Filip Kalda team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 368 01:45:32.1 40.
31. Šalanda Marek Jindřichův Hradec WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 400 01:45:39.1 41.
32. Šulc Honza WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 404 01:46:23.6 42.
33. Chaloupka Zdeněk Pomáháme pohybem WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 341 01:46:39.1 44.
34. Chaloupka Zdeněk Pomáháme pohybem WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 342 01:46:39.8 45.
35. Nevrkla Jaroslav JEŠTĚD SKY RACE TEAM WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 373 01:46:48.1 46.
36. Kral Petr WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 356 01:47:00.8 47.
37. Chaloupka Daniel Pomáháme pohybem WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 340 01:47:05.6 49.
38. Bobysud Martin WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 307 01:47:40.1 52.
39. Haluška Ladislav WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 326 01:48:02.6 54.
40. Zindulka Robert WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 419 01:48:29.4 55.
41. Kazdera Vojtěch WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 353 01:48:29.6 56.
42. Kuchyňka Ivan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 358 01:49:08.8 59.
43. Kurfiřt Jakub Vlajem za psem WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 360 01:49:43.6 60.
44. Rypien Pavel JEŠTĚD SKYRACE TÝM WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 390 01:49:54.1 61.
45. Peške Pavel MK Hlinsko WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 378 01:51:27.1 64.
46. Filípek Tomáš Pomáháme pohybem WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 319 01:52:30.1 68.
47. Svoboda Leoš WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 399 01:53:08.6 69.
48. Tůma Libor Benešovský běžecký klub WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 409 01:53:35.8 70.
49. Slunečko Jindřich Benešovský běžecký klub WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 395 01:53:38.8 72.
50. Andonovski Stefan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 301 01:55:28.1 75.
51. Lukášek Jiří WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 362 02:07:23.6 79.
52. Šourek David WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 444 02:10:05.1 80.
53. Šedivý Michal Shadouz team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 401 02:12:43.1 83.
54. Bencs Josef Pomáháme pohybem WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 303 02:45:32.6 85.
55. Hrubeš Jiří WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 339 02:46:01.1 87.

WINTER Trail - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 394 01:19:37.8 8.
2. Šlechtová Ester WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 403 01:20:31.1 10.
3. Bicová Karolína WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 436 01:28:48.3 18.
4. Vávrová Veronika PROefekt team WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 413 01:31:04.1 20.
5. Fenclová Petra AK KLADNO WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 318 01:35:25.1 25.
6. Janušková Tereza WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 346 01:40:28.8 29.
7. Faltová Eliška Triclub Česká Lípa WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 316 01:41:26.6 31.
8. Hanelová Veronika WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 327 01:42:13.6 32.
9. Regnerová Jana Biatlon Liberec WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 386 01:42:23.8 33.
10. Mokranova Veronika WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 369 01:43:56.1 37.
11. Ballaschová Lucia WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 302 01:46:38.8 43.
12. Pavlina Matlasová WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 376 01:47:02.3 48.
13. Haluška Iva WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 325 01:47:27.8 50.
14. Tarnóczy Kateřina BEAST OCR team WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 406 01:47:29.3 51.
15. Větrovská Nina WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 414 01:47:59.3 53.
16. Tourková Jarmila WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 408 01:48:45.6 57.
17. Klimentová Julie WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 354 01:48:52.6 58.
18. Šmejkalová Hana BKČS WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 438 01:50:41.6 62.
19. Meluzínová Nikola Rozběháme Ústí WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 443 01:50:54.6 63.
20. Jungová Lucie WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 350 01:51:35.8 65.
21. Kurfiřtová Péťa WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 441 01:52:16.1 66.
22. Jakubcová Kateřina GoodFellas CrossFit Liberec WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 344 01:52:24.6 67.
23. Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 382 01:53:36.8 71.
24. Dušková Alena Mattoni free run WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 312 01:53:41.1 73.
25. Susann Diener Kraftwerker WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 398 01:55:23.3 74.
26. Piloušková Tereza WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 447 01:56:19.3 76.
27. Poláková Barbora Ještěd SkyRace Tým WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 333 02:03:09.1 77.
28. Andělová Monika Olympia Spartan Training KH WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 442 02:06:34.8 78.
29. Hábová Blanka Fresh bába WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 323 02:10:06.1 81.
30. Kadečková Tereza WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 351 02:10:21.8 82.
31. Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 345 02:13:28.5 84.
32. Bencsová Bohumila Pomáháme pohybem WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 304 02:45:33.2 86.
33. Hrdinková Monika Pondělní dietáři WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 338 02:56:12.8 88.
34. Kuklová Květa Báječné ženy v běhu WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 359 02:56:13.6 89.
35. Závadská Eva WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 418 03:47:15.9 90.
36. Urbanova Veronika SRTG Praha WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 411 03:47:17.4 91.

WINTER Easy - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bálik Štěpán WINTER Easy Muži bez rozdílu věku 561 00:32:01.0 1.
2. Malý Daniel BEAST-OCR team WINTER Easy Muži bez rozdílu věku 513 00:38:23.5 5.
3. Vlček Dominik DreamTeam WINTER Easy Muži bez rozdílu věku 523 00:39:23.8 6.
4. Šafařík Petr DreamTeam WINTER Easy Muži bez rozdílu věku 522 00:40:50.5 9.
5. Smutný Ondřej DreamTeam WINTER Easy Muži bez rozdílu věku 520 00:40:52.5 10.
6. Leitner Jiří DreamTeam WINTER Easy Muži bez rozdílu věku 512 00:42:56.6 11.

WINTER Easy - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rapčanová Klára WINTER Easy Ženy bez rozdílu věku 518 00:34:04.0 2.
2. Pávová Gabriela WINTER Easy Ženy bez rozdílu věku 516 00:37:48.8 3.
3. Beránková Alžběta Jiskra Nový Bor WINTER Easy Ženy bez rozdílu věku 502 00:38:06.3 4.
4. Střižóková Jana V blbym věku WINTER Easy Ženy bez rozdílu věku 562 00:39:35.6 7.
5. Beránková Veronika Jiskra Nový Bor WINTER Easy Ženy bez rozdílu věku 504 00:39:59.5 8.
6. Hozáková Markéta CZSA WINTER Easy Ženy bez rozdílu věku 510 00:45:15.0 12.
7. Hartmanová Marcela WINTER Easy Ženy bez rozdílu věku 508 00:46:39.1 13.
8. Němcová Martina WINTER Easy Ženy bez rozdílu věku 514 00:46:39.8 14.
9. Nováková Petra WINTER Easy Ženy bez rozdílu věku 515 00:58:53.6 15.
10. Rožboudová Lucie Pomáháme pohybem WINTER Easy Ženy bez rozdílu věku 519 00:58:55.6 16.

Běhejsepsem.cz SkyRace® - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánek Jan Plzeň VTahu Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 236 02:08:45.8 1.
2. Kristejn Lukáš Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 229 02:10:05.8 2.
3. Kalous Jiří Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 227 02:28:37.5 3.
4. Vaníček Adam Vlajem za psem Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 240 02:50:22.8 8.

Běhejsepsem.cz SkyRace® - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláková Jaroslava Slavia pojišťovna Sport team Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 233 02:29:11.6 4.
2. Beranová Magdalena Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 223 02:41:06.3 5.
3. Krombholcová Barbora MC Metuje Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 230 02:44:55.3 6.
4. Šulcová Magdaléna Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 237 02:49:46.6 7.
5. Kovac Katerina MCCR Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 228 03:15:48.5 9.

Běhejsepsem.cz Trail - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ortlepp Ben Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 429 01:27:40.6 1.
2. Marcinčín Martin Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 428 01:37:32.6 3.
3. Skarke Jakub Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 432 01:40:47.6 5.
4. Kvasnicka Michal qasna&adar Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 427 01:45:20.8 8.

Běhejsepsem.cz Trail - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrublovská Radka Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 433 01:33:30.1 2.
2. Weinertová Magdaléna Vlajem za psem Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 434 01:38:15.8 4.
3. Cipro Viktorie Behejsepsem Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 424 01:41:00.6 6.
4. Doubková Mona Běhejsepsem.cz Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 425 01:41:35.6 7.
5. Ortlepp Michaela Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 430 02:28:53.8 9.

Běhejsepsem.cz Easy - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fajgl Luboš Sokol Cítov Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 530 00:26:45.8 3.
2. Šlechta Boris Praha 4 Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 556 00:27:42.5 5.
3. Soukup Miroslav Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 551 00:29:37.3 6.
4. Svatuška Zdeněk Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 553 00:33:35.8 8.
5. Melichar Zdeněk Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 542 00:37:03.3 14.

Běhejsepsem.cz Easy - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hypešová Natálie Běhej se psem Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 535 00:25:17.8 1.
2. Hýsková Baru Behejsepsem Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 536 00:25:57.3 2.
3. Blažková Petra BolkaDogRun Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 525 00:26:50.5 4.
4. Spudilová Adéla Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 552 00:33:30.3 7.
5. Hyblerová Barbora Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 534 00:33:35.9 9.
6. Cajkářová Anna Vlajem za psem Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 526 00:34:08.8 10.
7. Zítková Michaela Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 560 00:35:45.3 11.
8. Peichlová Marcela Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 548 00:36:46.0 12.
9. Pátková Tereza Vlajem za psem Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 547 00:36:52.3 13.
10. Civínová Petra Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 527 00:37:08.3 15.
11. Metelková Lucie Musher club Český ráj Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 543 00:40:01.8 16.
12. Herrmannová Petra JEŠTĚD SKYRACE TÝM Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 555 00:41:29.8 17.
13. Mrázková Kristýna Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 545 00:41:32.1 18.
14. Ťoukálková Alena CROSS DumbleDogs Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 557 00:41:46.8 19.
15. Votočková Ivana Trutnov Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 558 00:41:58.3 20.
16. Kročilová Kateřina Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 538 00:42:04.8 21.
17. Fantová Jitka Kladenská hobitice Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 531 00:42:58.1 22.