Výsledky závodu

Brdský kros

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.10.2016



6km - Koloběžka s 1 psem

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gottliebová Ivana Paris 6km Koloběžka s 1 psem 22 00:17:29.8 1.
2. Drncová Zuzana Sunny 6km Koloběžka s 1 psem 16 00:18:01.3 2.
3. Soukup Michael Svarti 6km Koloběžka s 1 psem 19 00:18:19.3 3.
4. Petr Žáček Dorotka 6km Koloběžka s 1 psem 1 00:19:57.6 4.
5. Kočárek Martin Barbucha von Výmar 6km Koloběžka s 1 psem 7 00:21:02.8 5.
6. Schwab Dominik Cessie Hvezda Els 6km Koloběžka s 1 psem 10 00:22:18.8 6.
7. Cylková Anna Bona Bety z Královské březiny 6km Koloběžka s 1 psem 24 00:23:39.1 7.
8. Turnerová Iva Iris Hvězda Vysočiny 6km Koloběžka s 1 psem 8 00:27:22.8 8.

12km - Běh se psem ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Drncová Zuzana Corny 12km Běh se psem ženy 17 00:57:37.2 8.
2. Melechová Dominika Crosby 12km Běh se psem ženy 35 00:59:27.1 11.
3. Gottliebová Ivana Bethany 12km Běh se psem ženy 23 01:06:28.3 16.
4. Eliška Kundráková 12km Běh se psem ženy 39 01:09:27.9 17.
5. Míchalová Eva Catherine z Nerudovky 12km Běh se psem ženy 46 01:09:27.9 18.
6. Veverková Martina Sára 12km Běh se psem ženy 33 01:13:25.9 19.
7. Neckarova Lenka Born Cool Bear Herriko 12km Běh se psem ženy 42 01:13:26.0 21.
8. Svobodová Alena Týna 12km Běh se psem ženy 50 01:16:58.6 22.
9. Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole 12km Běh se psem ženy 27 01:17:22.2 23.
10. Zbožínková Alena Arnold 12km Běh se psem ženy 28 01:17:22.5 24.
11. Machackova Barbora Hartie 12km Běh se psem ženy 38 01:18:29.6 25.
12. Hejlová Linda Mona z Doubravanských polí 12km Běh se psem ženy 40 01:19:10.3 26.
13. Korbová Lenka Barnabáš 12km Běh se psem ženy 26 01:20:49.2 28.
14. Turnerová Iva Iris Hvězda Vysočiny 12km Běh se psem ženy 9 01:25:49.1 29.
15. Králová Helena Cory 12km Běh se psem ženy 54 01:29:05.1 30.
16. Dvořáčková Petra Pepa 12km Běh se psem ženy 44 01:32:35.6 31.
18. Kubešová Václava Keysi 12km Běh se psem ženy 31 01:52:40.2 34.

12km - Běh se psem muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Melecha Jiří Art 12km Běh se psem muži 34 00:49:46.3 1.
2. Čekan Václav Falco 12km Běh se psem muži 49 00:51:06.0 2.
3. Směšný Michal Akim z Hředelských polí 12km Běh se psem muži 52 00:51:10.3 3.
4. Petr Kuželka Bubí 12km Běh se psem muži 47 00:51:12.3 4.
5. Luňák David Kira 12km Běh se psem muži 51 00:54:53.0 5.
6. Voříšek Jaroslav Jessi 12km Běh se psem muži 37 00:55:43.3 6.
7. Váňa Miloslav OLIVER 12km Běh se psem muži 48 00:56:06.5 7.
8. Venda Tomáš Amigo 12km Běh se psem muži 53 00:58:07.5 9.
9. Vaníček Adam Febee Danarny 12km Běh se psem muži 36 00:59:00.1 10.
10. Soukup Michael Fiara 12km Běh se psem muži 20 01:03:09.0 12.
11. David Hlaváček Luna 12km Běh se psem muži 25 01:03:42.8 13.
12. Petr Žváček Dorotka 12km Běh se psem muži 2 01:04:59.5 14.
13. Liebich Martin Jessie 12km Běh se psem muži 45 01:04:59.8 15.
14. Morgenstern Jakub 12km Běh se psem muži 56 01:13:26.0 20.
15. Rau Tomáš Bamboo Bloom the Red Hot Star 12km Běh se psem muži 41 01:19:10.6 27.
16. Kolman Jakub 12km Běh se psem muži 55 01:49:36.5 33.
17. Neckářová Barbora Amber My Dream Australská perla 12km Běh se psem muži 43 01:32:36.6 32.

30km - Běh se psem ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Macháčková Kateřina Hayak 30km Běh se psem ženy 18 03:02:24.5 4.
2. Válová Jitka Degas z Doňovských lesů 30km Běh se psem ženy 13 03:10:03.1 5.
3. Slavotínková Dominica Celeste 30km Běh se psem ženy 15 03:13:45.3 6.
4. Petráková Františka Bren Hradní sklep 30km Běh se psem ženy 14 03:55:33.2 7.
5. Doubek Brennerová Lenka Zorka 30km Běh se psem ženy 29 03:58:46.5 8.
6. hrdličková martina Beruška 30km Běh se psem ženy 21 04:00:46.2 9.
7. Náměstková Eliška Flaya 30km Běh se psem ženy 5 04:07:28.7 10.
8. Štýbrová Kateřina Easily Excellent Qwandoya 30km Běh se psem ženy 6 04:46:18.3 12.
9. Dóková Zuzana Gump 30km Běh se psem ženy 3 05:30:24.5 13.

30km - Běh se psem muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vágner Vlastimil Zoui 30km Běh se psem muži 12 02:45:27.9 1.
2. Valjent Jiří Luky 30km Běh se psem muži 11 02:45:43.9 2.
3. Náměstek Jan Bella 30km Běh se psem muži 4 04:07:29.0 11.
4. Heide Tomáš Lord 30km Běh se psem muži 32 06:02:17.3 14.

30km - Běh muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Doubek 30km Běh muži 30 02:48:36.9 3.