Výsledky závodu

Vlkodlak race

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.04.2016



5km s překážkami - Canicross ženy se psy nad 17kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tesková Šárka Enzo Šedý poklad 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 217 00:24:09.6 23.
2. Kubenová Veronika Whisky 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 177 00:27:10.6 34.
3. Zentrichová Viola Ťulda 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 250 00:27:45.4 35.
4. Reiterová Monika Arny 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 229 00:28:37.6 38.
5. Marketa Konecna Grim 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 214 00:29:20.1 40.
6. Petra Listopadová Fly 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 178 00:29:55.4 43.
7. Matoušková Eliška Psycho 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 228 00:30:11.9 45.
8. Kovarova Andrea Max 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 247 00:30:44.4 46.
9. Čmakalová Hana Charlie 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 248 00:31:21.1 48.
10. Hrdličková Ivana Darth Vader 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 175 00:31:26.9 50.
11. Ficenzová Karolína Bary 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 183 00:32:06.9 51.
12. Fiedlerová Klára Betty-Be Walentein 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 222 00:34:43.4 56.
13. Černá Kristýna Joy 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 223 00:36:28.1 61.
14. Brzáková Soňa 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 206 00:36:52.1 63.
15. Froňková Hana (+5min penalizace) Nevica 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 225 00:39:56.9 67.
16. Cupánková Andrea Nela 5km s překážkami Canicross ženy se psy nad 17kg 179 00:41:48.6 70.

5km s překážkami - Canicross ženy se psy do 17kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Požárková Dušková Helena Arny 5km s překážkami Canicross ženy se psy do 17kg 171 00:24:57.3 26.
2. Valterová Bára Cashka Valkar 5km s překážkami Canicross ženy se psy do 17kg 234 00:26:24.6 30.
3. Brabcová Anna Poppy 5km s překážkami Canicross ženy se psy do 17kg 209 00:26:29.8 31.
4. Vitoušová Petra Aida 5km s překážkami Canicross ženy se psy do 17kg 180 00:26:50.1 33.
5. Robenková Šárka Goldie 5km s překážkami Canicross ženy se psy do 17kg 243 00:27:47.1 36.
6. Balcarová Romana (+5min penalizace) Britany 5km s překážkami Canicross ženy se psy do 17kg 227 00:33:39.1 53.
7. Řimnáčová Zuzana (+5min penalizace) Fawkes 5km s překážkami Canicross ženy se psy do 17kg 244 00:37:07.1 64.
8. Vagalová Nikola (+5min penalizace) Bella 5km s překážkami Canicross ženy se psy do 17kg 226 00:39:10.1 65.

5km s překážkami - běh ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomicová Andrea Bacardi Porta Bohemica 5km s překážkami běh ženy 221 00:35:30.6 58.
2. Vidovičová Helena - 5km s překážkami běh ženy 230 00:36:17.6 59.
3. Kramperová Mirka 5km s překážkami běh ženy 232 00:42:17.0 71.

5km s překážkami - Canicross muži se psy nad 17kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Opolecký Martin Sándor 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 249 00:20:13.4 16.
2. Družba Lukáš Crash / Cody 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 231 00:22:29.4 19.
3. Karč Jakub 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 182 00:23:53.1 22.
4. Ešner Lukáš Rony 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 193 00:24:11.1 24.
5. Kodíček Marcel Andělka 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 219 00:25:25.6 27.
6. Čížek Pavel Tony 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 900 00:25:58.9 28.
7. Podolský Radim Setner 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 225 00:26:07.4 29.
8. Fidrmuc Jan Princesse Bengie de Füssé 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 249 00:28:22.1 37.
9. Matějka Ondřej "Brigita" Lady Wolf Kuklík 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 224 00:30:03.4 44.
10. Kozák Jaroslav Fripon 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 180 00:33:47.2 54.
11. Malášek Radek Pegy Krosandra 5km s překážkami Canicross muži se psy nad 17kg 233 00:34:06.6 55.

5km s překážkami - Canicross muži se psy do 17kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Družba Lukáš Crash 5km s překážkami Canicross muži se psy do 17kg 248 00:20:55.9 17.
2. Stanka Radim Lump 5km s překážkami Canicross muži se psy do 17kg 239 00:22:35.4 20.
3. Šefl Miroslav Abby Rose Smart Destiny 5km s překážkami Canicross muži se psy do 17kg 234 00:24:22.6 25.
4. Zentrich Ivo Frodo 5km s překážkami Canicross muži se psy do 17kg 173 00:29:52.6 42.

5km s překážkami - běh muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šutora Rostislav 5km s překážkami běh muži 174 00:28:40.6 39.

5km s překážkami - SC1

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mayer Michal Imigen Warrior soul 5km s překážkami SC1 172 00:13:22.2 1.
2. Martin Rataj Cecilka ze Six-Bau 5km s překážkami SC1 233 00:13:46.9 2.
3. Rožňová Anna Rookie 5km s překážkami SC1 246 00:14:39.2 3.
4. Ficíková Lucie Ora Od Nezdického potoka 5km s překážkami SC1 160 00:14:54.9 4.
5. Konvalinová Aneta Arwin 5km s překážkami SC1 236 00:15:31.9 5.
6. Soukup Michael Svarti (Wild Sun Breath of Winter) 5km s překážkami SC1 227 00:15:53.7 6.
7. Paloušová Veronika Max 5km s překážkami SC1 215 00:16:14.4 7.
8. Vávra Rostislav 5km s překážkami SC1 212 00:16:46.4 8.
9. Říhová Zuzana Bugí 5km s překážkami SC1 245 00:17:12.4 9.
10. Kottová Aneta Inka 5km s překážkami SC1 175 00:17:36.9 10.
11. Hloušek Jan Caesar 5km s překážkami SC1 194 00:18:03.2 11.
12. Palaščak Martin Gama Framto Rolau 5km s překážkami SC1 176 00:18:08.2 12.
13. Froněk Adam Satyr 5km s překážkami SC1 224 00:18:17.4 13.
14. Matějka Ondřej "Brigita" Lady Wolf Kuklík 5km s překážkami SC1 223 00:18:24.2 14.
15. Fixová Kateřina Kofola 5km s překážkami SC1 139 00:18:55.2 15.
16. Košičan Matej Dare To Stare Shamanrock "B.C." 5km s překážkami SC1 240 00:21:37.2 18.
17. Mihulka Martin Fair Play Cederikon 5km s překážkami SC1 237 00:22:39.9 21.
18. Tomanová Anežka Azariáš Indiana River 5km s překážkami SC1 186 00:31:20.7 47.

5km s překážkami - Senioři

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rychnovský Jan Dexter Charašik 5km s překážkami Senioři 191 00:26:38.6 32.
2. Pažinová Monika Adolf 5km s překážkami Senioři 199 00:29:36.8 41.
3. Sládek Martin Falco 5km s překážkami Senioři 244 00:31:26.1 49.
4. Točeková Martina gero nebo kimi 5km s překážkami Senioři 161 00:32:23.6 52.
5. Feldsteinová Růžena Saki 5km s překážkami Senioři 146 00:36:32.1 62.
6. Gill Šárka (+5min penalizace) Astra Latika 5km s překážkami Senioři 124 00:41:45.6 69.
7. Satková Radovana Elfí 5km s překážkami Senioři 170 00:46:47.3 73.

5km s překážkami - Junioři

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smetánková Adéla Angie 5km s překážkami Junioři 200 00:34:47.1 57.
2. Bláhová Marie Bella 5km s překážkami Junioři 141 00:36:19.6 60.
3. Vaštová Lucie Alexis Pearl Heavenly Love 5km s překážkami Junioři 187 00:39:24.3 66.
4. Vidovičová Jovana Hector od Křemílka/Tonks 5km s překážkami Junioři 247 00:41:18.1 68.
5. Kučerová Daniela Bonnie 5km s překážkami Junioři 211 00:42:20.3 72.