Výsledky závodu

Jihočeský canicross

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.04.2016



3,8 km - SC2

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ženíšek Pavel Truck Thor 3,8 km SC2 6 00:10:51.5 2.
2. Pavlů Pavel, Cip- pointer a Egon- Esp 3,8 km SC2 5 00:12:05.5 4.
3. Pechánková Dita Jasmin, Rony SH 3,8 km SC2 13 00:17:12.2 26.

3,8 km - SC1

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ženíšek Michal Kvap 3,8 km SC1 18 00:10:09.9 1.
2. Hes Martin Mája 3,8 km SC1 15 00:10:53.7 3.
3. Mayer Michal Imigen Warrior soul, beauceron 3,8 km SC1 20 00:14:04.9 9.
4. Družba Lukáš Coudy, kříženec 3,8 km SC1 45 00:14:35.4 14.
5. Ficikova Lucie Ora od Nezdického potoka, POI 3,8 km SC1 26 00:15:53.7 17.
6. Fixova Kateřina Kofola, AUO 3,8 km SC1 34 00:16:46.9 22.
7. Rožňová Anna Rookie K.J., kříženec 3,8 km SC1 32 00:17:38.2 32.
8. Schwab Dominik Cessie Hvezda Els, BOC 3,8 km SC1 48 00:18:02.4 34.
9. Říhová Zuzana Bugí, krátkosrstá kolie 3,8 km SC1 35 00:19:28.4 38.
10. Vodák David Arny, ČHP 3,8 km SC1 39 00:19:34.4 39.
11. Gašpárková Pavla Franco, vořech 3,8 km SC1 43 00:21:14.2 54.
12. Mihulka Martin Fair Play Cederikon,Peruánský naháč 3,8 km SC1 46 00:24:17.2 74.
13. Černý Michael Spooky, SH 3,8 km SC1 40 00:25:00.2 77.
14. Pikulová Lenka Kotleta, SBT 3,8 km SC1 50 00:27:06.9 80.
  Kejíková Jiřina Ella, VOK 3,8 km SC1 21 DNF  

3,8 km - CCM 25+

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Suchý Jirka Špunt,ESP 3,8 km CCM 25+ 51 00:13:26.4 5.
2. Merta Tomáš Ray 3,8 km CCM 25+ 52 00:13:32.7 6.
3. Hes Martin Billy,esp 3,8 km CCM 25+ 69 00:13:43.9 7.
4. Pflug Petr Toby, ESP 3,8 km CCM 25+ 53 00:14:29.7 13.
5. Viktora Václav Ágnes, NO 3,8 km CCM 25+ 54 00:15:54.4 18.
6. Smrčka Petr Arnošt, labrafousek 3,8 km CCM 25+ 65 00:15:56.2 19.
7. Kohout Václav Sam, Labrador 3,8 km CCM 25+ 55 00:17:32.9 31.
8. Stehlík Bronislav Era, golden mix 3,8 km CCM 25+ 61 00:20:14.7 43.
9. Jirak Jan Dominik ČHP 3,8 km CCM 25+ 66 00:21:49.2 61.
10. Hlavica Pavel Tom 3,8 km CCM 25+ 67 00:21:57.1 62.
11. Eckschlager Tomáš Kitty, ESP 3,8 km CCM 25+ 59 00:23:27.1 71.
  Klíma Luboš Fána, NO 3,8 km CCM 25+ 63 DNF  

3,8 km - CCW 25+

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Srchová Michaela Emanuel, ŠZP 3,8 km CCW 25+ 93 00:13:58.4 8.
2. Hložková Veronika Snipe anglicky pointer 3,8 km CCW 25+ 72 00:15:31.1 15.
3. Křížková Petra Mia, ESP 3,8 km CCW 25+ 133 00:15:57.9 20.
4. Suchá Linda Ťuky, ESP 3,8 km CCW 25+ 74 00:16:51.1 23.
5. Lamačová Veronika Clif NKO 3,8 km CCW 25+ 90 00:17:54.6 33.
6. Marková Zuzana Borg de Alphaville bohemia , BOM 3,8 km CCW 25+ 84 00:18:02.7 35.
7. Jedličková Blanka Pejsi, AH 3,8 km CCW 25+ 73 00:19:43.1 40.
8. Dvořáková Lucie, Brix, xNO 3,8 km CCW 25+ 75 00:20:19.9 44.
9. Sládková Hana Bella, hovawart 3,8 km CCW 25+ 94 00:20:30.4 49.
10. Šrámková Monika Briko 3,8 km CCW 25+ 92 00:20:46.9 51.
11. Pikulová Lenka Arco 3,8 km CCW 25+ 186 00:22:01.1 63.
12. Ullmannová Lucie Bonnie Rose Silver Sfinx 3,8 km CCW 25+ 91 00:23:09.1 68.
13. Benešová Kateřina Eti, beauceron (BC) 3,8 km CCW 25+ 77 00:23:49.9 72.
14. Vojtíšková Lada Boogie Z Dlouhého vrchu, NKO 3,8 km CCW 25+ 88 00:24:00.4 73.
15. Nehodová Veronika Forest Fidela, AST 3,8 km CCW 25+ 83 00:25:29.6 78.
16. Jankovská Věra Agáta 3,8 km CCW 25+ 81 00:27:07.7 81.
17. Hýblová Lenka, Dag, GS 3,8 km CCW 25+ 76 00:27:41.1 83.
  Nováková Kristýna Eda, MOK 3,8 km CCW 25+ 79 DNF  
  Kejíková Jiřina Ella, VOK 3,8 km CCW 25+ 87 DNF  

3,8 km - CCM 24,9-

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hladký Jan Peny od Nezdického potoka, POI 3,8 km CCM 24,9- 101 00:14:13.1 10.
2. Vokrouhlík Michal Roky, BOC 3,8 km CCM 24,9- 99 00:14:14.9 11.
3. Jindra Aleš Piha, ESP 3,8 km CCM 24,9- 98 00:14:20.9 12.
4. Melecha Jiří, Art 3,8 km CCM 24,9- 57 00:15:31.7 16.
5. Halada Tomáš Altay, SH 3,8 km CCM 24,9- 100 00:16:15.1 21.
6. Šebek David Sheldon - Bígl 3,8 km CCM 24,9- 105 00:16:53.9 24.
7. Zeman Petr Meggie, AUO 3,8 km CCM 24,9- 127 00:17:18.4 27.
8. Štětina Tomáš Arya, Chodský pes 3,8 km CCM 24,9- 104 00:17:23.4 28.
9. Tesárek Štěpán Ema/kříženec 3,8 km CCM 24,9- 102 00:18:50.6 36.
10. Mašek Pavel Frodo, Samojed 3,8 km CCM 24,9- 103 00:19:46.4 41.
11. Kavřík Pavel Bonnie kříženec 3,8 km CCM 24,9- 128 00:20:41.4 50.
12. Havelka Mikuláš Tonya, BOC 3,8 km CCM 24,9- 130 00:21:32.4 58.
13. Hojda Jan Argonath Havlovický čert, AUO 3,8 km CCM 24,9- 106 00:22:48.9 67.

3,8 km - CCW 24,9-

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kavříková Patricie Annie BOC 3,8 km CCW 24,9- 137 00:17:07.6 25.
2. Tomanová Dominika Tirer, ESP 3,8 km CCW 24,9- 131 00:17:24.1 29.
3. Řezníčková Pavla Balů, NKO 3,8 km CCW 24,9- 135 00:18:55.1 37.
4. Chajbulina Jana Bombay, xAPBT 3,8 km CCW 24,9- 147 00:19:46.9 42.
5. Uhlířová Gabriela, Aram, BOC 3,8 km CCW 24,9- 176 00:20:27.6 46.
6. Zemanová Zuzana Robin, kříženec 3,8 km CCW 24,9- 166 00:20:28.4 47.
7. Fürstová Petra Dixie, BOC 3,8 km CCW 24,9- 145 00:20:29.6 48.
8. Melechová Dominika Crosby, JRT 3,8 km CCW 24,9- 150 00:20:59.1 52.
9. Dřevěná Soňa Merlin, kříženec 3,8 km CCW 24,9- 148 00:21:14.1 53.
10. Tykalová Lucie Big Boss Impossant Bohemia, SBT 3,8 km CCW 24,9- 161 00:21:28.9 56.
11. Brabcová Anna Poppy, voříšek 3,8 km CCW 24,9- 182 00:21:34.6 59.
12. Pilatova Jitka Zeryk, krizenec 3,8 km CCW 24,9- 178 00:22:07.1 64.
13. Valterová Bára Cashka Valkar, australský ovčák 3,8 km CCW 24,9- 184 00:22:21.9 65.
14. Fabiánková Simona Bady, bigl 3,8 km CCW 24,9- 140 00:22:38.1 66.
15. Sedláčková Martina Inri, NSDTR 3,8 km CCW 24,9- 144 00:23:18.9 69.
16. Pažinová Monika Adolf - APBT 3,8 km CCW 24,9- 138 00:23:25.9 70.
17. Šolcová Lucie Diesel Speed Haliba AUO 3,8 km CCW 24,9- 183 00:24:31.9 75.
18. Voráčková Eliška Arlet Bestagility, mudi 3,8 km CCW 24,9- 180 00:24:35.6 76.
19. Karvánková Kateřina Kájina (Carrú Queen of Diamonds) královský pudl 3,8 km CCW 24,9- 163 00:27:03.4 79.
20. Řimnáčová Zuzana Fox, PRT 3,8 km CCW 24,9- 169 00:27:28.1 82.
21. Černá Kristýna Joy, AUO 3,8 km CCW 24,9- 165 00:29:52.4 85.

3,8 km - CCW Junioři

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jílková Zuzana Enie, ESP 3,8 km CCW Junioři 190 00:17:27.4 30.
2. Balíková Eliška Bali, Border kolie 3,8 km CCW Junioři 200 00:20:22.8 45.
3. Dvořáková Michaela Nero, x No 3,8 km CCW Junioři 191 00:21:22.1 55.
4. Veselá Kateřina Ellis, Labradorský retrívr 3,8 km CCW Junioři 193 00:21:29.8 57.
5. Hrdá Helena Bongo -kříženec 3,8 km CCW Junioři 199 00:21:35.9 60.
6. Votavová Štěpánka CCW Junioři 3,8 km CCW Junioři 202 00:27:53.3 84.
7. Houšková Marie Adelle Princes Dance von Petrowich,AUO 3,8 km CCW Junioři 196 00:31:45.6 86.

2 km - Začátečník

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hes Martin Ven,ohař 2 km Začátečník 203 00:06:34.8 1.
2. Herčíková Markéta Brumík ze Selských lesů (Bonny),BOC 2 km Začátečník 206 00:09:51.1 2.
3. Pilátová st. Jitka Natálka, labradorský retrívr 2 km Začátečník 208 00:10:36.1 3.
4. Vidovičová Helena Hector od Kremilka 2 km Začátečník 205 00:10:49.3 4.
5. Sedláček Tomáš Inri,Toller 2 km Začátečník 210 00:10:50.8 5.
6. Libor,Koten Terry,kříženec, 2 km Začátečník 209 00:10:58.1 6.
7. Schwarzová Lucie Joe, BOC 2 km Začátečník 204 00:11:44.1 7.