Výsledky závodu

Malá Ďáblická

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.09.2018



Dětský běžecký závod - Chlapci a dívky 0-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlmeier Vojta Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 120 00:00:38.9 2.
2. Kohout Jan Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 106 00:00:43.6 7.
3. Bednář David Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 104 00:00:44.3 9.
4. Bednářová Natálie Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 105 00:00:45.1 10.
5. Hartmanová Tereza Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 126 00:00:50.9 12.
6. Menclová Nela Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 101 00:00:51.3 13.
7. Kutina Tadeáš Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 117 00:00:51.9 14.
8. Noucová Zuzana Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 109 00:00:52.1 15.
9. Duben Staník Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 110 00:00:54.8 17.
10. Počárovská Eliška Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 138 00:01:01.4 18.
11. Venečková Adéla Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 102 00:01:03.1 19.
12. Nachsmann Matyáš Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 108 00:01:03.8 20.
13. Husáková Terezka Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 131 00:01:04.4 21.
14. Podbuva Lukáš Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 107 00:01:06.1 22.
15. Mustafov Sebastián Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 113 00:01:06.9 23.
16. Gojko Zoša Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 118 00:01:17.9 24.
17. Maxim Vojta Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 141 00:01:22.9 25.
18. Harapátová Sara Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 123 00:01:30.4 26.
19. Kováčik Patrik Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 140 00:01:43.4 27.
20. Kováčik Ondrej Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 139 00:01:50.9 28.
21. Ďurček Tomáš Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 124 00:02:17.4 29.
22. Husák Tomášek Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 130 00:02:17.7 30.
23. Soukupová Anna Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 0-9 let 129 00:21:49.9 31.

Dětský běžecký závod - Chlapci a dívky 10-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlmeier Kryštof Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 10-14 let 121 00:00:37.1 1.
2. Beran Tobík Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 10-14 let 114 00:00:42.1 3.
3. Pešek Jirka Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 10-14 let 112 00:00:42.4 4.
4. Kutinová Adéla Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 10-14 let 115 00:00:42.9 5.
5. Hartmanová Kateřina Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 10-14 let 127 00:00:42.9 6.
6. Nezkousil Marek Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 10-14 let 137 00:00:43.9 8.
7. Mustafov Salmim Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 10-14 let 111 00:00:46.8 11.
8. Rosenkrancová Liliana Dětský běžecký závod Chlapci a dívky 10-14 let 136 00:00:52.4 16.

Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline - Chlapci a dívky 0-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Podešva Lukáš Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 107 00:00:38.8 4.
2. Přecková Marta Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 142 00:00:41.2 5.
3. Přecek Tonda Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 143 00:00:43.0 7.
4. Vanbounová Adéla Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 102 00:00:51.3 8.
5. Nachsmann Matyáš Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 108 00:00:51.6 9.
6. Sedlmeier Vojta Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 120 00:00:51.9 10.
7. Mustafov Sebík Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 113 00:00:52.7 11.
8. Beranová Johana Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 116 00:00:58.9 12.
9. Duben Staník Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 110 00:01:33.7 13.
10. Duben Staník Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 110 00:01:41.7 14.
11. Vaneček Petr Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 103 00:02:25.3 15.
12. Dubnová Verunka Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 0-9 let 119 00:02:48.4 16.

Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline - Chlapci a dívky 10-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bednář David Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 10-14 let 104 00:00:27.1 1.
2. Kutinová Adéla Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 10-14 let 115 00:00:30.2 2.
3. Kutina Tadeáš Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 10-14 let 135 00:00:32.9 3.
4. Sedlmeier Kryštof Závod pro děti na kole/koloběžce/odrážedle/inline Chlapci a dívky 10-14 let 134 00:00:42.7 6.