Výsledky závodu

BARTH Run Velká pardubická

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.04.2016



6,9 km - základní okruh - Běh muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mocek Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 495 00:29:00.2 3.
2. Halbrštát Tomáš Mozaika Run 6,9 km - základní okruh Běh muži 236 00:29:43.5 4.
3. Voráček Milan 6,9 km - základní okruh Běh muži 40 00:31:41.7 5.
4. Voženílek Daniel 6,9 km - základní okruh Běh muži 427 00:31:45.2 6.
5. Štěrba Ondřej 6,9 km - základní okruh Běh muži 215 00:33:07.0 7.
6. Píša Milan TJ Sokol Chvojenec 6,9 km - základní okruh Běh muži 216 00:33:08.0 8.
7. Czagan Jan SDH Dědek 6,9 km - základní okruh Běh muži 15 00:33:43.7 11.
8. Jan Zdráhal 6,9 km - základní okruh Běh muži 428 00:33:56.2 12.
9. Havel Jakub 6,9 km - základní okruh Běh muži 364 00:34:05.7 13.
10. Ptáček Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 420 00:34:06.2 14.
11. Richter Tomáš TJ Sokol Chvojenec 6,9 km - základní okruh Běh muži 205 00:34:23.5 16.
12. Prchal Martin Veterina Aesculap Pardubice 6,9 km - základní okruh Běh muži 306 00:34:25.5 17.
13. DLOUHÝ Vladimír DLOUHÁNI ROUDNICE 6,9 km - základní okruh Běh muži 87 00:34:25.9 18.
14. Paul Pavel 6,9 km - základní okruh Běh muži 116 00:34:53.7 19.
15. Havlík Ladislav 6,9 km - základní okruh Běh muži 429 00:35:03.0 21.
16. janousek Petr 6,9 km - základní okruh Běh muži 110 00:35:07.0 22.
17. Nedbal Karel 6,9 km - základní okruh Běh muži 430 00:35:21.1 23.
18. Janeba Filip ŠEDESÁTKA 6,9 km - základní okruh Běh muži 103 00:35:27.2 25.
19. Loucký Jiří Šebkovice 6,9 km - základní okruh Běh muži 238 00:35:53.0 27.
20. Hodoval Jakub 6,9 km - základní okruh Běh muži 354 00:36:18.7 28.
21. Zadrobílek Martin Kapříci 6,9 km - základní okruh Běh muži 145 00:36:54.5 31.
22. Drabina Pavel 6,9 km - základní okruh Běh muži 133 00:37:59.2 32.
23. Kubát Martin SKP Pardubice 6,9 km - základní okruh Běh muži 77 00:38:07.0 33.
24. Podnecký Jan Los Břežanos 6,9 km - základní okruh Běh muži 49 00:38:18.5 34.
25. Čížek Jakub 6,9 km - základní okruh Běh muži 500 00:38:24.7 36.
26. Macák Ondřej 6,9 km - základní okruh Běh muži 59 00:38:46.2 37.
27. Cinkan Zdenek OK Lokomotiva Pardubice (LPU) 6,9 km - základní okruh Běh muži 204 00:38:47.5 38.
28. Ságl Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 372 00:38:53.7 39.
29. Ščotka Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 431 00:38:58.2 41.
30. Vavrda Luboš 6,9 km - základní okruh Běh muži 274 00:38:58.5 43.
31. Sorokáč Tonda 6,9 km - základní okruh Běh muži 33 00:39:04.0 44.
32. Pokorný Petr medvedi.eu 6,9 km - základní okruh Běh muži 226 00:39:05.0 45.
33. Žák Marian 6,9 km - základní okruh Běh muži 278 00:39:08.7 46.
34. Musil Matouš 6,9 km - základní okruh Běh muži 347 00:40:19.2 47.
35. Zavadil Radek 6,9 km - základní okruh Běh muži 284 00:40:31.2 48.
36. Handlíř David 6,9 km - základní okruh Běh muži 338 00:40:34.7 49.
37. Jirásek Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 300 00:40:36.0 50.
38. Habr Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 39 00:40:47.5 51.
39. Půhoný Jiří 6,9 km - základní okruh Běh muži 506 00:41:05.0 52.
40. Podmelle Libor VC Pivík 6,9 km - základní okruh Běh muži 121 00:41:14.5 56.
41. Kubias Ondřej 6,9 km - základní okruh Běh muži 113 00:42:13.3 61.
42. Dušek Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 188 00:42:34.0 62.
43. Kurka David 6,9 km - základní okruh Běh muži 152 00:42:38.0 63.
44. Janbeček Petr 6,9 km - základní okruh Běh muži 482 00:42:44.5 64.
45. Kamenický Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 297 00:42:45.0 65.
46. Straka Vojta 6,9 km - základní okruh Běh muži 163 00:42:48.2 66.
47. Harant Daniel 6,9 km - základní okruh Běh muži 1 00:42:55.7 68.
48. Kudrna Tomáš Nutrilite team 6,9 km - základní okruh Běh muži 128 00:42:56.7 69.
49. Peml Martin 6,9 km - základní okruh Běh muži 245 00:43:22.5 73.
50. Turčín Štěpán 6,9 km - základní okruh Běh muži 184 00:43:36.2 74.
51. Suchý Michal 6,9 km - základní okruh Běh muži 230 00:44:06.0 77.
52. Bláha Jiří Houmr COOWA team 6,9 km - základní okruh Běh muži 27 00:44:29.0 79.
53. Žítek Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 407 00:44:36.2 81.
54. Schejbal Vladimír silná trojka 6,9 km - základní okruh Běh muži 73 00:44:39.2 82.
55. Lopatář Míra 6,9 km - základní okruh Běh muži 131 00:44:46.0 86.
56. Konečný Tomáš silná trojka 6,9 km - základní okruh Běh muži 72 00:45:08.0 87.
57. Binder Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 25 00:45:09.5 88.
58. Kmoníček Jakub 6,9 km - základní okruh Běh muži 38 00:45:17.4 90.
59. Nosek David 6,9 km - základní okruh Běh muži 263 00:45:24.0 92.
60. Pětník Vojtěch Úžasňákovi 6,9 km - základní okruh Běh muži 197 00:45:54.2 96.
61. Janeba František ŠEDESÁTKA 6,9 km - základní okruh Běh muži 102 00:46:35.9 97.
62. Frömmel Tomáš 6,9 km - základní okruh Běh muži 207 00:46:52.0 98.
63. Beránek Michal 6,9 km - základní okruh Běh muži 493 00:46:58.2 99.
64. kupa david 6,9 km - základní okruh Běh muži 375 00:47:33.5 105.
65. Škrabal Filip 6,9 km - základní okruh Běh muži 290 00:47:51.0 107.
66. Ježek Radim 6,9 km - základní okruh Běh muži 273 00:48:10.7 109.
67. Řehounek Jan 6,9 km - základní okruh Běh muži 9 00:48:26.0 111.
68. Hromjak Milan 6,9 km - základní okruh Běh muži 48 00:49:06.9 114.
69. Pavelka Jindřich 6,9 km - základní okruh Běh muži 47 00:49:07.0 115.
70. Levinský Václav 6,9 km - základní okruh Běh muži 140 00:49:56.4 122.
71. Maruna Róbert VCES 6,9 km - základní okruh Běh muži 247 00:51:01.4 130.
72. Kubelka Martin 6,9 km - základní okruh Běh muži 168 00:51:09.4 131.
73. Nikl Petr 6,9 km - základní okruh Běh muži 8 00:51:51.4 132.
74. Kouba Jan FATAL ERROR 6,9 km - základní okruh Běh muži 212 00:53:17.2 137.
75. Doležal Ondřej FATAL ERROR 6,9 km - základní okruh Běh muži 56 00:54:05.7 140.
76. Horák Martin silná trojka 6,9 km - základní okruh Běh muži 71 01:09:43.7 150.
77. Trávníček Marek 6,9 km - základní okruh Běh muži 30 01:18:17.4 151.
78. Šlor Robert 6,9 km - základní okruh Běh muži 397 02:05:06.1 152.
  Horejsek René G.H LTM 6,9 km - základní okruh Běh muži 52 DNF  
  Burkoň Michal BARTH Run 6,9 km - základní okruh Běh muži 7 DNF  

6,9 km - základní okruh - Běh ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nemešová Jana 6,9 km - základní okruh Běh ženy 305 00:34:16.0 15.
2. Pisková Martina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 179 00:35:00.2 20.
3. Dlouhá Zuzana Dlouháni 6,9 km - základní okruh Běh ženy 88 00:36:51.5 29.
4. Lukošiková Lenka 6,9 km - základní okruh Běh ženy 123 00:36:53.7 30.
5. Boleslavová Karolína Womanpower 6,9 km - základní okruh Běh ženy 333 00:38:57.7 40.
6. Sládková Nikola Womanpower 6,9 km - základní okruh Běh ženy 313 00:38:58.5 42.
7. Čermáková Žaneta PROfair 6,9 km - základní okruh Běh ženy 221 00:41:05.0 53.
8. Konečná Ladislava Seč 6,9 km - základní okruh Běh ženy 265 00:41:06.5 54.
9. Martincová Zuzana 6,9 km - základní okruh Běh ženy 146 00:41:09.7 55.
10. Koubová Michaela 6,9 km - základní okruh Běh ženy 348 00:41:43.5 58.
11. Rykrová Lucie 6,9 km - základní okruh Běh ženy 452 00:41:57.5 59.
12. Kičinová Erika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 337 00:42:01.0 60.
13. Hurtová Veronika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 336 00:42:51.5 67.
14. Hrabinová Marcela 6,9 km - základní okruh Běh ženy 310 00:42:58.0 70.
15. Vránková Pavla 6,9 km - základní okruh Běh ženy 70 00:42:59.2 71.
16. Flekáčová Monika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 474 00:43:01.7 72.
17. Kovářová Monika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 76 00:43:51.2 75.
18. Krytinářová Eva 6,9 km - základní okruh Běh ženy 283 00:44:01.0 76.
19. Turčínová Adéla Báječné ženy v běhu 6,9 km - základní okruh Běh ženy 185 00:44:41.7 83.
20. Majorová Kateřina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 74 00:44:42.7 84.
21. Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu 6,9 km - základní okruh Běh ženy 183 00:44:42.8 85.
22. Patolanova Michaela Báječne ženy v běhu 6,9 km - základní okruh Běh ženy 180 00:45:24.0 91.
23. Kadavá Eva 6,9 km - základní okruh Běh ženy 416 00:45:25.0 93.
24. Macáková Veronika 6,9 km - základní okruh Běh ženy 60 00:45:25.2 94.
25. Dyrynková Barbora Úžasňákovi 6,9 km - základní okruh Běh ženy 198 00:45:53.4 95.
26. Kuchařová Iva Plašan Team 6,9 km - základní okruh Běh ženy 29 00:47:01.9 100.
27. Cipryánová Alena BŽB Seč 6,9 km - základní okruh Běh ženy 317 00:47:10.7 101.
28. Jaromišová Petra 6,9 km - základní okruh Běh ženy 189 00:47:11.7 102.
29. Pilařová Marcela 6,9 km - základní okruh Běh ženy 227 00:47:12.5 103.
30. Morávková Petra 6,9 km - základní okruh Běh ženy 214 00:47:57.7 108.
31. Stříbrná Lenka 6,9 km - základní okruh Běh ženy 186 00:48:18.0 110.
32. Černá Eliška 6,9 km - základní okruh Běh ženy 378 00:48:56.2 113.
33. Mašková Lucie 6,9 km - základní okruh Běh ženy 26 00:49:08.7 116.
34. Kmošková Tereza BARTH run 6,9 km - základní okruh Běh ženy 28 00:49:10.0 117.
35. Čapková Adéla 6,9 km - základní okruh Běh ženy 279 00:49:27.2 118.
36. Fišerová Hana 6,9 km - základní okruh Běh ženy 144 00:49:29.2 119.
37. Kubínková Tereza 6,9 km - základní okruh Běh ženy 208 00:49:35.2 120.
38. Vošvrdová Vanda Neváhej a běž 6,9 km - základní okruh Běh ženy 496 00:49:46.7 121.
39. Čermáková Kamila PROfair 6,9 km - základní okruh Běh ženy 222 00:49:58.0 123.
40. Hodovalová Nella 6,9 km - základní okruh Běh ženy 353 00:49:58.2 124.
41. Podnecká Zuzana Los Břežanos 6,9 km - základní okruh Běh ženy 50 00:49:58.5 125.
42. Dostálková Kateřina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 120 00:50:02.7 126.
43. Nemeitová Martina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 86 00:50:39.7 127.
44. Matěnová Tereza 6,9 km - základní okruh Běh ženy 85 00:50:39.9 128.
45. Čechovičová Jana 6,9 km - základní okruh Běh ženy 332 00:50:45.9 129.
46. Ginzlová Zora Zik 6,9 km - základní okruh Běh ženy 244 00:52:02.9 133.
47. Kohoutová Michaela 6,9 km - základní okruh Běh ženy 377 00:53:06.7 135.
48. Bláhová Lucie 6,9 km - základní okruh Běh ženy 451 00:53:08.7 136.
49. Halamková Tereza FATAL ERROR 6,9 km - základní okruh Běh ženy 210 00:53:17.7 138.
50. Vrátilová Martina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 57 00:53:47.4 139.
51. Bagariova Lucie 6,9 km - základní okruh Běh ženy 19 00:56:10.2 141.
52. Vitkova Karina 6,9 km - základní okruh Běh ženy 58 00:56:11.2 142.
53. Vlasáková Renata 6,9 km - základní okruh Běh ženy 192 01:00:45.7 143.
54. Říhová Markéta 6,9 km - základní okruh Běh ženy 143 01:01:11.9 144.
55. Kmoníčková Pavlína 6,9 km - základní okruh Běh ženy 299 01:09:43.5 147.
56. Pemlová Petra 6,9 km - základní okruh Běh ženy 262 01:09:43.5 148.
57. Zajícová Jitka 6,9 km - základní okruh Běh ženy 98 01:09:43.6 149.
  Knapovska Ivana Knapovska 6,9 km - základní okruh Běh ženy 406 DNS  

6,9 km - základní okruh - Horská kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dušková Jana 6,9 km - základní okruh Horská kola 450 00:25:10.1 1.
2. Malenovský Aleš 6,9 km - základní okruh Horská kola 194 00:26:42.4 2.

6,9 km - základní okruh - Běh se psem muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bojčuk Michal 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 218 00:33:33.0 9.
2. Douda Michal 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 478 00:33:40.5 10.
3. Staněk Vratislav Sentinel 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 509 00:35:22.0 24.
4. Bláhovec Jiří 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 104 00:35:29.0 26.
5. Klusoň Oldřich Dannyho smečka 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 170 00:38:22.8 35.
6. Junghans Jan 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 388 00:47:34.5 106.
7. Kohoutek Michal 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 458 00:48:36.8 112.
  Mazurkiewicz Lukáš 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 156 DNS  
  Špičan Petr PROfair 6,9 km - základní okruh Běh se psem muži 396 DNS  

6,9 km - základní okruh - Běh se psem ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Balcarová Romana Stafbull Team 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 20 00:41:41.3 57.
2. Dlouhá Tereza Dlouháni 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 78 00:44:28.0 78.
3. Půlpánová Barbora 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 62 00:44:33.8 80.
4. Průšková Adéla Dogísci 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 149 00:45:16.5 89.
5. Musílková Kateřina 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 387 00:47:32.5 104.
6. Kreiselová Slávka Rockyho tým 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 164 00:52:59.3 134.
7. Matějková Sára Sarr&Nerro 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 259 01:08:44.0 145.
8. Šlechtová Martina PROfair 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 225 01:09:22.5 146.
  Marešová Eliška PROfair 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 223 DNF  
  Otradovská Martina 6,9 km - základní okruh Běh se psem ženy 157 DNS  

13,8 km - dva okruhy - Běh muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janů Jan Hvězda Pardubice Salomon 13,8 km - dva okruhy Běh muži 469 00:54:24.7 19.
2. Čivrný Jiří 13,8 km - dva okruhy Běh muži 489 00:56:58.7 22.
3. Vokolek Michal 13,8 km - dva okruhy Běh muži 395 00:59:42.9 24.
4. Svoboda Mojmír Hvězda Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh muži 138 01:02:40.0 26.
5. Samek Ondřej 13,8 km - dva okruhy Běh muži 367 01:09:39.3 29.
6. Potůček David 13,8 km - dva okruhy Běh muži 119 01:09:43.5 30.
7. Pidanič Michal HC Jestřábi Přelouč 13,8 km - dva okruhy Běh muži 126 01:09:43.7 31.
8. Eric Chrisstoffels 13,8 km - dva okruhy Běh muži 101 01:09:43.8 32.
9. Malachta Norbert 13,8 km - dva okruhy Běh muži 112 01:09:59.1 33.
10. Čeřovský Jan 13,8 km - dva okruhy Běh muži 359 01:10:39.1 34.
11. Synkule Martin 13,8 km - dva okruhy Běh muži 105 01:12:22.9 35.
12. Říha Jakub ŠAK 13,8 km - dva okruhy Běh muži 381 01:12:32.2 36.
13. Oravec Michal 13,8 km - dva okruhy Běh muži 282 01:12:35.1 37.
14. Kolisko Vladimír TJ Horní Kostelec 13,8 km - dva okruhy Běh muži 114 01:12:48.4 38.
15. Lašek Martin Údolí žízně 13,8 km - dva okruhy Běh muži 379 01:13:59.2 40.
16. Vodička Pavel SK Lvíček Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh muži 148 01:14:23.9 42.
17. Novák Petr Chrudim 13,8 km - dva okruhy Běh muži 220 01:14:25.9 43.
18. Hatlapatka Michal 13,8 km - dva okruhy Běh muži 439 01:14:30.2 44.
19. Klapka Miroslav SK Lvíček Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh muži 84 01:15:02.7 45.
20. Žabčík Marek 13,8 km - dva okruhy Běh muži 14 01:15:13.2 46.
21. Mates Petr 13,8 km - dva okruhy Běh muži 115 01:15:38.4 48.
22. Kučera Zdeněk Alza 13,8 km - dva okruhy Běh muži 51 01:15:51.9 49.
23. Sláma Martin ACL 130 autocentrum Luňák 13,8 km - dva okruhy Běh muži 130 01:16:25.2 50.
24. Grof Tomáš klub podvrcholových běžců 13,8 km - dva okruhy Běh muži 162 01:16:28.2 51.
25. Macháček David Machusové 13,8 km - dva okruhy Běh muži 100 01:17:12.1 52.
26. Jelen Jindra SKI Skuhrov 13,8 km - dva okruhy Běh muži 296 01:17:30.2 53.
27. Petermann Tomáš 13,8 km - dva okruhy Běh muži 66 01:18:01.9 55.
28. Čížek Pavel Bzb 13,8 km - dva okruhy Běh muži 111 01:18:02.4 56.
29. Drahý Zdenek Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Běh muži 93 01:18:25.4 59.
30. Hrdlicka Ales 13,8 km - dva okruhy Běh muži 108 01:18:31.2 60.
31. Černý Jan 13,8 km - dva okruhy Běh muži 363 01:21:15.2 62.
32. Kulíšek Čestmír 13,8 km - dva okruhy Běh muži 231 01:21:49.2 63.
33. Zeman Vladimír Los Břežanos 13,8 km - dva okruhy Běh muži 55 01:24:33.2 66.
34. Vraný Miroslav BARTH Run 13,8 km - dva okruhy Běh muži 21 01:28:18.9 70.
35. Kovárník Jaroslav 13,8 km - dva okruhy Běh muži 334 01:28:57.4 71.
36. Petříček Luboš Crossfit Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh muži 383 01:30:45.9 73.
37. Peška Robert Hlavňov 13,8 km - dva okruhy Běh muži 80 01:31:57.9 75.
38. Balla Marek 13,8 km - dva okruhy Běh muži 22 01:35:16.9 76.
39. Jan Procházka Staročernsko 13,8 km - dva okruhy Běh muži 386 01:39:25.4 78.
40. Maier Jan MI Chrudim 13,8 km - dva okruhy Běh muži 228 01:39:26.7 79.
41. Pabiška Martin MAPIM 13,8 km - dva okruhy Běh muži 301 01:41:26.6 80.
42. Macháč Martin 13,8 km - dva okruhy Běh muži 137 01:45:22.6 82.
43. Svoboda Jakub BARTH 13,8 km - dva okruhy Běh muži 12 01:45:41.1 83.

13,8 km - dva okruhy - Běh ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 158 01:04:40.6 27.
2. Zavřelová Barbora Zavři Němčice 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 5 01:15:16.4 47.
3. Pokorná Kateřina 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 199 01:18:23.2 57.
4. Pětíková Diana 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 13 01:18:24.7 58.
5. Zavřelová Jana Zavři Němčice 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 6 01:19:09.7 61.
6. Kašpárková Lenka 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 344 01:24:13.7 65.
7. Benedová Lenka SK Srch 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 335 01:27:19.7 67.
8. Sorokáčová Veronika 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 16 01:27:34.2 68.
9. Bartůňková Andrea 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 24 01:29:45.7 72.
10. Holušová Karolína 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 190 01:31:33.1 74.
11. Dzurindáková Michaela 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 400 01:37:33.9 77.
12. Jakeschová Jana 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 65 01:42:03.9 81.
13. Hamerníková Lucie 13,8 km - dva okruhy Běh ženy 64 01:47:13.4 84.

13,8 km - dva okruhy - Horská kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dunda Milan Kupkolo Pardubice 13,8 km - dva okruhy Horská kola 122 00:35:54.3 1.
2. Koreček Richard Nepasický cyklo tým 13,8 km - dva okruhy Horská kola 470 00:35:55.8 2.
3. Skalický Michael 13,8 km - dva okruhy Horská kola 1111 00:37:44.8 3.
4. Škaloud Jakub VCES 13,8 km - dva okruhy Horská kola 241 00:40:56.3 4.
5. Riha Tomas Dotykačka 13,8 km - dva okruhy Horská kola 382 00:41:55.6 5.
6. Návesník Jakub 13,8 km - dva okruhy Horská kola 11 00:41:56.3 6.
7. Pozdník Tomáš 13,8 km - dva okruhy Horská kola 193 00:42:09.3 7.
8. Hodoval Jakub 13,8 km - dva okruhy Horská kola 355 00:43:39.3 8.
9. Šafařík Martin 13,8 km - dva okruhy Horská kola 37 00:46:05.1 9.
10. Konečný Jaroslav 13,8 km - dva okruhy Horská kola 440 00:46:19.1 10.
11. Konečná Ladislava Seč 13,8 km - dva okruhy Horská kola 441 00:47:14.6 11.
12. Doležal Jiří 13,8 km - dva okruhy Horská kola 213 00:47:47.1 12.
13. Gieselová Pavlína KOOPERATIVA 13,8 km - dva okruhy Horská kola 96 00:48:42.9 13.
14. Hráská Natálie Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Horská kola 350 00:50:52.1 14.
15. Růzha Filip Vces 13,8 km - dva okruhy Horská kola 117 00:51:15.3 15.
16. Šafařík Michal 13,8 km - dva okruhy Horská kola 36 00:53:26.6 16.
17. Hráský Kristián Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Horská kola 4 00:53:41.6 17.
18. Hráská Jolana Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Horská kola 95 00:53:45.3 18.
19. Kněžourová Michala Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Horská kola 92 00:55:02.6 20.
20. Hráský Vladimír Kooperativa 13,8 km - dva okruhy Horská kola 17 00:55:05.6 21.
21. Levinský Václav 13,8 km - dva okruhy Horská kola 141 00:57:45.1 23.
22. Pour Lukáš 13,8 km - dva okruhy Horská kola 91 01:00:14.8 25.
23. Ujec Vladimír VCES 13,8 km - dva okruhy Horská kola 217 01:05:38.8 28.
24. Chaloupecký Milan VCES 13,8 km - dva okruhy Horská kola 106 01:13:46.6 39.

13,8 km - dva okruhy - Běh se psem ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škorpilová Králová Lenka BŽB 13,8 km - dva okruhy Běh se psem ženy 136 01:28:04.5 69.

13,8 km - dva okruhy - Čtyřčlenná štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavel Krejčí, Jan Hurák, Bohuslav Vítek, Karel Novák IVECO 13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 242 01:14:16.7 41.
2. Gabriela Poskočilová, Poskočil Lukáš, Svatopluk Šídlo, Vojtěch Forrest Jump 13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 34 01:17:36.9 54.
3. Nikola Korejtková, Dominika Korejtková, Michal Douda, Ondřej Je Dopijem a pudem 13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 99 01:23:29.9 64.
  Kristýna Vlasáková, Tondova máma, Kamarád bez výhod!, Hele veve Kamarádi s výhodama (běhu). 13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 224 DNF  
  Miroslav Hrdý, Martin Tesař, Petra Bubnová, Josef Buben Pálava 13,8 km - dva okruhy Čtyřčlenná štafeta 3 DNF  

1 km - Rodinný běh pro děti

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Řehounek Jakub 1 km Rodinný běh pro děti 488 00:04:16.8 1.
2. Mudroch Samír 1 km Rodinný běh pro děti 481 00:04:28.5 2.
3. Jelen Jindřich JELENOVI 1 1 km Rodinný běh pro děti 352 00:04:29.8 3.
4. Strnadová Elena AC Pardubice 1 km Rodinný běh pro děti 45 00:04:33.0 4.
5. Kováč Radek 1 km Rodinný běh pro děti 507 00:04:36.0 5.
6. Kovačičová Bára červíci 1 km Rodinný běh pro děti 118 00:04:36.5 6.
7. Strnadová Jitka AC Pardubice 1 km Rodinný běh pro děti 46 00:04:42.3 7.
8. Remounek Jan 1 km Rodinný běh pro děti 487 00:04:42.5 8.
9. Vokolek Michal 1 km Rodinný běh pro děti 394 00:04:46.5 9.
10. Vokolek Tomáš 1 km Rodinný běh pro děti 393 00:04:47.3 10.
11. Martincová Zuzana 1 km Rodinný běh pro děti 147 00:04:48.0 11.
12. Filip Lukošik 1 km Rodinný běh pro děti 124 00:04:49.3 12.
13. Floortje Chrisstoffels 1 km Rodinný běh pro děti 436 00:04:52.5 13.
14. šolc tomáš 1 km Rodinný běh pro děti 166 00:04:54.0 14.
15. Donbak Petr Barča 1 km Rodinný běh pro děti 475 00:04:54.5 15.
16. Strnad Vítek AC Pardubice 1 km Rodinný běh pro děti 44 00:04:55.0 16.
17. Maixnerová Jolana PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 257 00:04:56.5 17.
18. Maixner Radoslav PRofair 1 km Rodinný běh pro děti 254 00:04:57.5 18.
19. Trník Michal 1 km Rodinný běh pro děti 403 00:04:58.0 19.
20. Čáslavková Julie 1 km Rodinný běh pro děti 485 00:05:00.0 20.
21. Raim Ladislav nový hradec králové 1 km Rodinný běh pro děti 159 00:05:03.3 21.
22. Cipryán Tobiáš BŽB Seč 1 km Rodinný běh pro děti 318 00:05:04.3 22.
23. Trník Marek 1 km Rodinný běh pro děti 404 00:05:09.3 23.
24. Zavadil Adam 1 km Rodinný běh pro děti 285 00:05:09.5 24.
25. Herzánová Noemi 1 km Rodinný běh pro děti 460 00:05:10.0 25.
26. Šolc Jarda 1 km Rodinný běh pro děti 165 00:05:11.8 26.
27. Vavrda Luboš 1 km Rodinný běh pro děti 275 00:05:12.3 27.
28. Matthey Eva 1 km Rodinný běh pro děti 508 00:05:12.5 28.
29. Fojtíková Monika Monika Fojtíková 1 km Rodinný běh pro děti 31 00:05:15.8 29.
30. Trník Vojtěch 1 km Rodinný běh pro děti 433 00:05:20.5 30.
31. Morkes Tomáš Morkesáci 1 km Rodinný běh pro děti 464 00:05:27.0 31.
32. Zdvořáčková Iveta 1 km Rodinný běh pro děti 82 00:05:27.5 32.
33. Špičan Petr PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 302 00:05:30.1 33.
34. Trník Tomáš 1 km Rodinný běh pro děti 402 00:05:33.8 34.
35. Horák Adam 1 km Rodinný běh pro děti 443 00:05:37.3 35.
36. Zieglerová Adéla 1 km Rodinný běh pro děti 389 00:05:37.8 36.
37. Fabián Michael Dangerous strawberries 1 km Rodinný běh pro děti 380 00:05:37.8 37.
38. Špičanová Nella PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 303 00:05:38.8 38.
39. Hrdá Eliška 1 km Rodinný běh pro děti 160 00:05:43.3 39.
40. Vortel Martin 1 km Rodinný běh pro děti 243 00:05:44.8 40.
41. Dvořáková Jana 1 km Rodinný běh pro děti 81 00:05:45.0 41.
42. Patolan Michael Popovice 1 km Rodinný běh pro děti 181 00:05:49.5 42.
43. Chýle Jonáš 1 km Rodinný běh pro děti 315 00:05:50.8 43.
44. Vortel Alexandr 1 km Rodinný běh pro děti 249 00:05:50.8 44.
45. Jelenová Monika JELENOVI 2 1 km Rodinný běh pro děti 351 00:05:52.5 45.
46. Patolan Jan Popovice 1 km Rodinný běh pro děti 182 00:05:52.8 46.
47. Morkes Lukáš Morkesáci 1 km Rodinný běh pro děti 463 00:05:54.0 47.
48. Gvizd David 1 km Rodinný běh pro děti 356 00:05:55.3 48.
49. Lukosik Robin 1 km Rodinný běh pro děti 127 00:05:56.0 49.
50. Lukošiková Lenka 1 km Rodinný běh pro děti 125 00:05:56.3 50.
51. Šíblová Adéla 1 km Rodinný běh pro děti 357 00:05:58.0 51.
52. Mlýnková Lucie 1 km Rodinný běh pro děti 418 00:05:59.1 52.
53. Vodvářková Aneta 1 km Rodinný běh pro děti 239 00:06:01.3 53.
54. Chrisstoffels Rob 1 km Rodinný běh pro děti 434 00:06:03.8 54.
55. Kulíšková Kateřina 1 km Rodinný běh pro děti 233 00:06:07.0 55.
56. Vokolková Lucie 1 km Rodinný běh pro děti 391 00:06:08.0 56.
57. Herzánová Valentýna 1 km Rodinný běh pro děti 459 00:06:11.3 57.
58. Vokolková Gábina 1 km Rodinný běh pro děti 392 00:06:11.8 58.
59. Chýlová Eliška 1 km Rodinný běh pro děti 314 00:06:15.5 59.
60. Petr Janeček Filip, 1 km Rodinný běh pro děti 483 00:06:18.8 60.
61. Flekačová Sára 1 km Rodinný běh pro děti 473 00:06:19.3 61.
62. Vortelová Viktorie 1 km Rodinný běh pro děti 250 00:06:19.8 62.
63. Kašpar Lukáš 1 km Rodinný běh pro děti 504 00:06:23.8 63.
64. Šejvlová Markéta 1 km Rodinný běh pro děti 476 00:06:25.3 64.
65. Páleník Martin 1 km Rodinný běh pro děti 342 00:06:26.0 65.
66. Vortelová Eva 1 km Rodinný běh pro děti 248 00:06:27.8 66.
67. Grof Tomáš KPB 1 km Rodinný běh pro děti 498 00:06:30.3 67.
68. Kulíšek Jan 1 km Rodinný běh pro děti 234 00:06:31.0 68.
69. Kulíšek Čestmír 1 km Rodinný běh pro děti 235 00:06:31.5 69.
70. Grofová Gabriela KPB 1 km Rodinný běh pro děti 499 00:06:32.5 70.
71. Janeš Šimon 1 km Rodinný běh pro děti 484 00:06:34.6 71.
72. Vavrda Kristián 1 km Rodinný běh pro děti 442 00:06:35.0 72.
73. Suchá Natali 1 km Rodinný běh pro děti 370 00:06:36.5 73.
74. Čeřovská Edita 1 km Rodinný běh pro děti 361 00:06:36.8 74.
75. Kopecká Rozálie PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 272 00:06:36.8 75.
76. Maierová Alžběta MMI Chrudim 1 km Rodinný běh pro děti 445 00:06:39.6 76.
77. Pour Sebastian 1 km Rodinný běh pro děti 90 00:06:39.8 77.
78. Petermannová Leila 1 km Rodinný běh pro děti 67 00:06:40.0 78.
79. Lingrová Kateřina 1 km Rodinný běh pro děti 448 00:06:42.5 79.
80. Kosík Daniel 1 km Rodinný běh pro děti 79 00:06:43.0 80.
81. Nosková Lucie 1 km Rodinný běh pro děti 277 00:06:45.5 81.
82. Nosek David 1 km Rodinný běh pro děti 281 00:06:45.8 82.
83. Nosková Adélka 1 km Rodinný běh pro děti 276 00:06:48.8 83.
84. Maierová Anežka 1 km Rodinný běh pro děti 446 00:06:52.6 84.
85. Seligr Lukáš 1 km Rodinný běh pro děti 368 00:06:54.5 85.
86. Štěrbová Natálie 1 km Rodinný běh pro děti 447 00:06:57.6 86.
87. Seligrová Pavlína 1 km Rodinný běh pro děti 369 00:06:58.8 87.
88. Valenta Martin 1 km Rodinný běh pro děti 173 00:07:01.0 88.
89. Mudroch Laura Mudroši 1 km Rodinný běh pro děti 479 00:07:01.8 89.
90. Mlýnek Jonáš 1 km Rodinný běh pro děti 419 00:07:02.0 90.
91. Zárubová Zuzana 1 km Rodinný běh pro děti 376 00:07:02.5 91.
92. Mokrý Mikuláš 1 km Rodinný běh pro děti 461 00:07:04.1 92.
93. Mokrý Maxim 1 km Rodinný běh pro děti 462 00:07:04.1 93.
94. Hofman Adam 1 km Rodinný běh pro děti 293 00:07:04.5 94.
95. Kopecky Matyas PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 271 00:07:05.5 95.
96. Zavadil Jan 1 km Rodinný běh pro děti 286 00:07:05.6 96.
97. Kopecký Mikuláš PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 270 00:07:06.5 97.
98. Zavadil Radek 1 km Rodinný běh pro děti 287 00:07:07.1 98.
99. Černá Stella 1 km Rodinný běh pro děti 366 00:07:07.3 99.
100. Černý Jan 1 km Rodinný běh pro děti 362 00:07:07.3 100.
101. Škrdlová Jitka Nela, David 1 km Rodinný běh pro děti 264 00:07:08.0 101.
102. Schimolerová Aneta 1 km Rodinný běh pro děti 480 00:07:09.0 102.
103. Páleníková Lucie 1 km Rodinný běh pro děti 340 00:07:11.5 103.
104. Morávek Jaromír Moris 1 km Rodinný běh pro děti 454 00:07:11.8 104.
105. Maixnerová Sofie PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 258 00:07:12.0 105.
106. Hoza Adam 1 km Rodinný běh pro děti 486 00:07:13.0 106.
107. Páleník Tomáš 1 km Rodinný běh pro děti 341 00:07:13.3 107.
108. Burkoňová Petra 1 km Rodinný běh pro děti 417 00:07:22.3 108.
109. Maixnerová Eliška PRofair 1 km Rodinný běh pro děti 256 00:07:24.5 109.
110. Burkoňová Eliška 1 km Rodinný běh pro děti 421 00:07:25.0 110.
111. Burkoňová Anička 1 km Rodinný běh pro děti 422 00:07:25.3 111.
112. Maixnerová Alena PRofair 1 km Rodinný běh pro děti 255 00:07:28.3 112.
113. Dzurindák Jáchym 1 km Rodinný běh pro děti 449 00:07:31.0 113.
114. Škrda Ladislav 1 km Rodinný běh pro děti 477 00:07:38.0 114.
115. Flekač Radim 1 km Rodinný běh pro děti 471 00:07:43.8 115.
116. Flekáčová Nela 1 km Rodinný běh pro děti 472 00:07:44.8 116.
117. Krejčí Pavel Valentina 1 km Rodinný běh pro děti 253 00:07:50.5 117.
118. Krátká Michaela 1 km Rodinný běh pro děti 492 00:07:53.8 118.
119. Kligar Jiří 1 km Rodinný běh pro děti 456 00:07:55.3 119.
120. Vávra Filip 1 km Rodinný běh pro děti 457 00:07:56.8 120.
121. Smolík Tomáš 1 km Rodinný běh pro děti 142 00:08:11.5 121.
122. Ločárek Pavel Běhá celá rodina 1 km Rodinný běh pro děti 408 00:08:14.5 122.
123. Ločárek Daniel Běhá celá rodina 1 km Rodinný běh pro děti 409 00:08:15.3 123.
124. Červinková Aneta Běhá celá rodina 1 km Rodinný běh pro děti 410 00:08:15.8 124.
125. Strůnovå Šárka Muma 1 km Rodinný běh pro děti 280 00:08:18.1 125.
126. Jiroušek Lukáš 1 km Rodinný běh pro děti 385 00:08:27.5 126.
127. Jiroušková Nikola 1 km Rodinný běh pro děti 384 00:08:27.8 127.
128. Procházková Elen 1 km Rodinný běh pro děti 490 00:08:28.5 128.
129. Morávková Kateřina Moris 1 km Rodinný běh pro děti 453 00:08:29.1 129.
130. Marešová Eliška PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 240 00:08:31.0 130.
131. Vávra Jakub 1 km Rodinný běh pro děti 455 00:08:34.8 131.
132. Pavlů Kateřina 1 km Rodinný běh pro děti 432 00:08:37.0 132.
133. Korečková Aneta Nepasický cyklotým 1 km Rodinný běh pro děti 467 00:08:39.0 133.
134. Korečková Markéta 1 km Rodinný běh pro děti 468 00:08:39.5 134.
135. Hofmanová Jitka 1 km Rodinný běh pro děti 292 00:08:41.5 135.
136. Ceral Radovan 1 km Rodinný běh pro děti 294 00:08:42.5 136.
137. Procházková Aneta 1 km Rodinný běh pro děti 491 00:08:43.5 137.
138. Koreček Richard Nepasický cyklotým 1 km Rodinný běh pro děti 465 00:08:51.5 138.
139. Koreček Jakub Nepasický cyklotým 1 km Rodinný běh pro děti 466 00:08:52.8 139.
140. Pokorná Radka 1 km Rodinný běh pro děti 444 00:08:57.0 140.
141. Málková Adélka Čarodějky z Pardubic 1 km Rodinný běh pro děti 497 00:08:58.0 141.
142. Kašpar Matěj 1 km Rodinný běh pro děti 505 00:09:09.0 142.
143. Kašparová Klára 1 km Rodinný běh pro děti 503 00:09:11.8 143.
144. Anna Horejsková René 1 km Rodinný běh pro děti 18 00:09:21.5 144.
145. Sofie Horejsková Eliška 1 km Rodinný běh pro děti 54 00:09:21.8 145.
146. Donátová Petra 1 km Rodinný běh pro děti 53 00:09:22.3 146.
147. Horejsek René 1 km Rodinný běh pro děti 2 00:09:23.3 147.
148. Malenovská Tereza 1 km Rodinný běh pro děti 412 00:09:26.1 148.
149. Malenovská Bára 1 km Rodinný běh pro děti 414 00:09:27.8 149.
150. Malenovská Klára 1 km Rodinný běh pro děti 413 00:09:28.1 150.
151. Malenovský Aleš 1 km Rodinný běh pro děti 411 00:09:28.4 151.
152. Kopecká Monika PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 269 00:09:46.5 152.
153. Klepetková Sára Klepetkovi 1 km Rodinný běh pro děti 437 00:09:51.0 153.
154. Šlechtová Hana PROfair 1 km Rodinný běh pro děti 346 00:09:51.7 154.
155. Klepetkova Jana Klepetkovi 1 km Rodinný běh pro děti 169 00:09:51.8 155.
156. Klepetko Martin Klepetkovi 1 km Rodinný běh pro děti 438 00:09:53.3 156.
157. Dobrová Natálie 1 km Rodinný běh pro děti 501 00:09:54.0 157.
158. Nováková Petra 1 km Rodinný běh pro děti 435 00:09:57.8 158.
159. Čeřovská Helena 1 km Rodinný běh pro děti 360 00:10:09.5 159.
160. Valentová Zuzana 1 km Rodinný běh pro děti 174 00:10:16.8 160.
161. Krtičková Jana 1 km Rodinný běh pro děti 172 00:10:17.8 161.
162. Leuchter Daniel Leuchter gang :-) 1 km Rodinný běh pro děti 343 00:10:26.5 162.
163. Krčmářová Michaela 1 km Rodinný běh pro děti 415 00:10:56.3 163.
164. Cipryánová Viktorie BŽB Seč 1 km Rodinný běh pro děti 316 00:11:05.8 164.
165. Cipryán Karel BŽB Seč 1 km Rodinný běh pro děti 319 00:11:08.3 165.
166. Čeřovský Jan 1 km Rodinný běh pro děti 365 00:11:12.3 166.
167. Kulíšková Lenka 1 km Rodinný běh pro děti 232 00:11:21.3 167.
168. Krtičková Jana 1 km Rodinný běh pro děti 178 00:11:55.3 168.
169. Krtičková Lucie 1 km Rodinný běh pro děti 175 00:11:55.8 169.
170. Procházková Kateřina 1 km Rodinný běh pro děti 177 00:11:59.5 170.
171. Procházková Tereza 1 km Rodinný běh pro děti 176 00:12:00.0 171.
172. Kučerová Marcela 1 km Rodinný běh pro děti 494 00:12:02.3 172.
173. Kašpar Michal 1 km Rodinný běh pro děti 502 00:12:04.5 173.
174. Šafařík Michal MJDV 1 km Rodinný běh pro děti 35 00:12:13.3 174.
175. Mergancová Jana 1 km Rodinný běh pro děti 304 00:12:14.3 175.
176. Šafaříková Denisa 1 km Rodinný běh pro děti 288 00:12:14.8 176.
177. Šafařík Vojtěch 1 km Rodinný běh pro děti 289 00:12:16.3 177.
178. Drabinová Eliška 1 km Rodinný běh pro děti 135 00:16:36.3 178.
179. Drabinová Lenka 1 km Rodinný běh pro děti 134 00:16:43.0 179.