Výsledky závodu

Běh Dobrý Anděl

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 19.09.2018



5km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šoula Oldřich triklub Homolka 5km Muži 56 00:17:41.5 1.
2. Klváček Aleš Supermuži 5km Muži 27 00:18:30.2 2.
3. Křivánek Pavel Neurochirurgie Homolka 5km Muži 32 00:18:59.8 3.
4. Šnajdr Adam SUCHDOL 5km Muži 61 00:19:50.0 4.
5. Krasiun Dmitrij Supermuži 5km Muži 31 00:21:03.1 6.
6. Hreško Ján 5km Muži 19 00:21:25.2 7.
7. Martinča Citron Tomáš Supermuži 5km Muži 36 00:23:07.9 10.
8. Šedivý Tomáš Pětka za Pět 5km Muži 54 00:23:42.8 11.
9. Horák Dominik 5km Muži 17 00:23:54.2 12.
10. Jirásek Vít 5km Muži 24 00:24:42.7 13.
11. Potůček Jakub ČEZ 5km Muži 44 00:25:01.4 15.
12. Šnajdr Pavel SUCHDOL 5km Muži 62 00:25:19.4 16.
13. Samek Josef 5km Muži 46 00:26:29.7 18.
14. Valdman Petr 5km Muži 64 00:26:29.7 19.
15. Sixta David 5km Muži 49 00:26:29.8 20.
16. Paluba Štefan Šanoni 5km Muži 41 00:27:16.8 25.
17. Čaloun Jakub Pětka za Pět 5km Muži 11 00:31:16.0 31.
18. Mestka Josef Tym.Amigo 5km Muži 38 00:32:33.1 39.
19. Slimák Martin 5km Muži 51 00:34:55.6 42.
20. Mestka Votech Tym.Amigo 5km Muži 39 00:42:15.4 46.
  Klán Michal Brzdné záření 5km Muži 26 DNS  
  Halm Filip Radiodiagnostické oddělení 5km Muži 15 DNS  
  Bartoszuk Ondřej 5km Muži 6 DNS  
  Smékal Petr Pětka za Pět 5km Muži 53 DNS  

5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Románková Věra FN Motol 5km Ženy 45 00:20:24.6 5.
2. Šoulová Veronika 5km Ženy 59 00:21:51.9 8.
3. Šnajdrová Alena SUCHDOL 5km Ženy 63 00:22:38.5 9.
4. Sedláčková Eva EVA TEAM 5km Ženy 47 00:25:00.9 14.
5. Antošová Ellen EVA TEAM 5km Ženy 3 00:26:09.3 17.
6. Kočandrlová Eva EVA TEAM 5km Ženy 30 00:26:37.5 21.
7. Hrešková Lucia 5km Ženy 20 00:26:49.5 22.
8. Květoňová Barbora ČEZ 5km Ženy 33 00:27:02.7 23.
9. Dostálová Martina Šanoni 5km Ženy 12 00:27:16.8 24.
10. Böhmová Alena 5km Ženy 8 00:29:24.2 26.
11. Veselá Alena 5km Ženy 60 00:29:32.3 27.
12. Gregorová Daniela 5km Ženy 14 00:29:33.1 28.
13. Antošová Kateřina EVA TEAM 5km Ženy 4 00:30:03.9 29.
14. Pfafová Lenka EVA TEAM 5km Ženy 43 00:30:47.8 30.
15. Hasalová Hana Šanoni 5km Ženy 16 00:31:22.0 32.
16. Albrechtová Kristýna ČURDY 5km Ženy 2 00:31:27.5 33.
17. Slimáková Kateřina 5km Ženy 52 00:31:57.6 34.
18. Chárová Leona ČURDY 5km Ženy 21 00:32:04.7 35.
19. Cejnarová Jindřiška ČURDY 5km Ženy 10 00:32:04.8 36.
20. Brabcová Radmila 5km Ženy 9 00:32:30.0 37.
21. Lisnerová Lenka 5km Ženy 34 00:32:30.7 38.
22. Mayerová Eva ČEZ 5km Ženy 37 00:34:54.8 40.
23. Kačuriková Jana ČEZ 5km Ženy 25 00:34:55.3 41.
24. Seflova Kristyna 5km Ženy 48 00:35:56.7 43.
25. Dyntrová Markéta ČURDY 5km Ženy 13 00:40:18.1 44.
26. Marešová Naďa ČURDY 5km Ženy 35 00:40:18.3 45.
27. Mestkova Jana Tym.Amigo 5km Ženy 40 00:42:59.2 47.
  Janováčová Lenka 5km Ženy 23 DNS  
  Bajová Silvia Quentin na Okoř 5km Ženy 5 DNS  
  Jančálková Renáta 5km Ženy 22 DNS  
  Horáková Alice 5km Ženy 18 DNS  

Děti - Děti

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šoula Jakub bike/skiteam Borová Lada Děti Děti 55 00:00:44.8 1.
2. Parýzek Dominik Děti Děti 42 00:00:46.1 2.
3. Šnajdr David SUCHDOL Děti Děti 80 00:00:47.2 3.
4. Albrecht Matěj Děti Děti 1 00:00:48.5 4.
5. Kočandrle Tobiáš Děti Děti 29 00:00:56.6 5.
6. Šoulová Mia bike/skiteam Borová Lada Děti Děti 58 00:00:58.1 6.
7. Štorek Matěj Děti Děti 79 00:01:00.3 7.
8. Slimák Jakub Děti Děti 50 00:01:01.3 8.
9. Šoulová Ema bike/skiteam Borová Lada Děti Děti 57 00:02:06.8 9.
  Kočandrle Alex Děti Děti 28 DNS