Výsledky závodu

#runjinak České Budějovice

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.10.2018



3,9km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soukup Josef 3,9km Muži 160 00:12:38.2 1.
2. Vavrečka Martin 3,9km Muži 104 00:13:11.8 2.
3. Habara Jaromír 3,9km Muži 113 00:13:38.5 4.
4. Suchý Pavel 3,9km Muži 141 00:13:55.4 5.
5. Pitoňák Marek 3,9km Muži 150 00:14:26.4 6.
6. Kyrál Petr 3,9km Muži 134 00:14:27.2 7.
7. Jozka Vladislav 3,9km Muži 142 00:14:29.4 8.
8. Říha Miroslav 3,9km Muži 162 00:14:58.9 9.
9. Prais Marcel 3,9km Muži 172 00:15:00.4 10.
10. Muráň Dalibor 3,9km Muži 102 00:15:06.2 11.
11. Vojč Pavel 3,9km Muži 161 00:15:08.7 12.
12. Hrubý Jaroslav 3,9km Muži 145 00:15:29.9 13.
13. Kalista Petr 3,9km Muži 136 00:15:36.0 14.
14. Stejskal Pavel 3,9km Muži 173 00:15:52.9 16.
15. Mach Karel 3,9km Muži 112 00:16:12.4 17.
16. Kasanda Jan 3,9km Muži 124 00:16:14.2 18.
17. Kadlec Tadeáš 3,9km Muži 152 00:16:20.9 19.
18. Šojsl Jakub 3,9km Muži 131 00:16:21.2 20.
19. Hruška Jiří 3,9km Muži 111 00:16:21.9 21.
20. Mikšl Rostislav 3,9km Muži 103 00:16:26.2 22.
21. Murčo Tomáš 3,9km Muži 170 00:16:38.2 23.
22. Konášek Václav 3,9km Muži 159 00:16:51.2 24.
23. Novák Václav 3,9km Muži 149 00:16:56.9 25.
24. Čížek Patrik 3,9km Muži 109 00:17:12.4 26.
25. Wehrberger Pavel 3,9km Muži 118 00:17:18.4 28.
26. Růžička Jakub 3,9km Muži 132 00:17:20.9 31.
27. Burek Pavel 3,9km Muži 169 00:17:30.4 32.
28. Skalka Roman 3,9km Muži 143 00:17:37.6 33.
29. Ilčík Jindřich 3,9km Muži 140 00:17:39.4 35.
30. Potužák Jan 3,9km Muži 151 00:17:53.1 38.
31. Vácha Vít 3,9km Muži 138 00:17:53.2 39.
32. Sedlák Petr 3,9km Muži 146 00:18:04.6 42.
33. Maxa Milan 3,9km Muži 166 00:18:46.9 45.
34. scholz Luděk 3,9km Muži 125 00:19:02.1 48.
35. Jareš Jan 3,9km Muži 154 00:20:21.9 53.
36. Valert Radomír 3,9km Muži 137 00:21:02.9 55.
37. Pešek Bohumil 3,9km Muži 165 00:21:03.2 56.
38. Janouch Pavel 3,9km Muži 155 00:21:59.3 59.
39. Koten Libor 3,9km Muži 130 00:22:01.3 60.
40. Rýc Tomáš 3,9km Muži 126 00:22:46.1 66.
41. Černý Michael 3,9km Muži 129 00:22:47.3 67.

3,9km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soukupová Valerie 3,9km Ženy 163 00:13:22.2 3.
2. Švábíková Lenka 3,9km Ženy 176 00:15:40.7 15.
3. Neubergerová Michaela 3,9km Ženy 156 00:17:15.9 27.
4. Skalka Suchanova Alice 3,9km Ženy 144 00:17:20.2 29.
5. Kletečková Magdalena 3,9km Ženy 168 00:17:20.4 30.
6. Hüttnerová Marie 3,9km Ženy 139 00:17:39.1 34.
7. Tušerová Jindra 3,9km Ženy 110 00:17:52.1 36.
8. Candrová Kamila 3,9km Ženy 153 00:17:52.2 37.
9. Dvořáková Šárka 3,9km Ženy 147 00:17:55.4 40.
10. Hryzáková Kateřina 3,9km Ženy 148 00:17:56.4 41.
11. Vášová Veronika 3,9km Ženy 174 00:18:11.4 43.
12. Dastichová Magdalena 3,9km Ženy 167 00:18:21.4 44.
13. Vášová Lenka 3,9km Ženy 175 00:18:52.9 46.
14. Hájková Kristýna 3,9km Ženy 120 00:18:53.4 47.
15. Rintová Barbora 3,9km Ženy 119 00:19:11.6 49.
16. Píglová Jana 3,9km Ženy 158 00:19:25.9 50.
17. Jochovičová Irena 3,9km Ženy 117 00:20:10.9 51.
18. Samková Katka 3,9km Ženy 164 00:20:13.1 52.
19. Viršíková Klára 3,9km Ženy 171 00:20:50.3 54.
20. Fuxová Tamara 3,9km Ženy 116 00:21:39.3 57.
21. Nováková Martina 3,9km Ženy 135 00:21:39.6 58.
22. Baloghová Jozefína 3,9km Ženy 105 00:22:22.3 61.
23. Paráková Kateřina 3,9km Ženy 107 00:22:27.8 62.
24. Šustrová Šárka 3,9km Ženy 106 00:22:28.3 63.
25. Nevludová Lucie 3,9km Ženy 115 00:22:45.8 64.
26. Nevludová Vendula 3,9km Ženy 114 00:22:45.9 65.
27. Vydrová Nikola 3,9km Ženy 121 00:23:46.8 68.
28. Housková Michaela 3,9km Ženy 122 00:23:47.6 69.
29. Petrželová Monika 3,9km Ženy 123 00:23:48.3 70.
30. Vítů Marie 3,9km Ženy 133 00:24:03.6 71.
31. Andresová Martina 3,9km Ženy 157 00:25:42.8 72.
32. Váchová Ivona 3,9km Ženy 127 00:26:06.5 73.
33. Váchová Lenka 3,9km Ženy 128 00:26:06.8 74.
  Doudová Radka 3,9km Ženy 108 DNF  

Děti - Děti

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházka Jindřich Děti Děti 14 00:14:56.5 1.
2. Mlích Ondřej Děti Děti 21 00:14:59.2 2.
3. Bouška Jakub Děti Děti 4 00:15:07.3 3.
4. Kyrál Matěj Děti Děti 6 00:15:57.0 4.
5. Candra Štěpán Děti Děti 11 00:16:14.2 5.
6. Zajíček Miroslav Děti Děti 18 00:16:55.0 6.
7. Hojdekr Tomáš Děti Děti 7 00:17:21.2 7.
8. Myslivec Jakub Děti Děti 19 00:17:35.0 8.
9. Hofmanová Agáta Děti Děti 22 00:17:40.8 9.
10. Besedová Klára Děti Děti 36 00:17:48.2 10.
11. Tužilová Karolína Děti Děti 32 00:17:49.7 11.
12. Šmejkal Vojtěch Děti Děti 1 00:17:51.0 12.
13. Vlaštovka Matěj Děti Děti 16 00:18:02.5 13.
14. Balcerová Kateřina Děti Děti 35 00:18:03.7 14.
15. Beseda Ondřej Děti Děti 20 00:18:35.5 15.
16. Habara Tadeáš Děti Děti 2 00:18:38.4 16.
17. Fuxa Patrik Děti Děti 10 00:18:45.2 17.
18. Vodová Tereza Děti Děti 12 00:18:53.4 18.
19. Vostatková Rozálie Děti Děti 27 00:19:15.4 19.
20. Kadlecová Vendula Děti Děti 25 00:19:26.5 20.
21. Hrubý Jan Děti Děti 15 00:19:42.7 21.
22. Štěpánková Klára Děti Děti 30 00:19:51.2 22.
23. Mlích Robin Děti Děti 17 00:19:53.9 23.
24. Wehrberger Vilém Děti Děti 3 00:20:12.9 24.
25. Boušková Karolína Děti Děti 5 00:20:13.9 25.
26. Hofmanová Adéla Děti Děti 23 00:20:39.9 26.
27. Kuthan Jan Děti Děti 8 00:23:22.4 27.
28. Králová Anička Děti Děti 26 00:23:33.6 28.
29. Hanáková Nikola Děti Děti 31 00:23:34.4 29.
30. Charousková Jolana Děti Děti 33 00:25:38.4 30.
31. Kalendová Teodora Děti Děti 24 00:25:38.6 31.
32. Stejskalová Barbora Děti Děti 34 00:25:52.6 32.
33. Bandírek Marek Děti Děti 13 00:27:18.8 33.
34. Procházková Veronika Děti Děti 28 00:28:02.8 34.
35. Mecerová Antonie Děti Děti 29 00:28:04.3 35.
36. Ježek Adam Děti Děti 37 00:31:25.8 36.
  Valíčková Kateřina Děti Děti 9 DNF