Výsledky závodu

Beskydský šerpa

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.06.2018



10 km - 4 členný tým

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomáš Musil + Ondřej Soukup + Dušan Olajoš + Jiří Kvita KPNP Rybí 10 km 4 členný tým 18 01:48:00.0 1.
2. Václav Tyleček + David Belej + Libor Uher + Radomír Viej Neškodní jedinci 10 km 4 členný tým 20 01:56:00.0 2.
3. Marian Fiam + Branislav Jaduš + Martin Trizna + Lukáš Švolík VelikeLoko 10 km 4 členný tým 11 01:58:00.0 3.
4. Jakub Vacovský + Tomáš Gawlas + Richard Byrtus + Jakub Zogata Lauba 10 km 4 členný tým 7 02:07:40.0 4.
5. Šterc + Jan Čermák + Robin Odehnal + Tereza Cejpová Jiří Mám holku 10 km 4 členný tým 22 02:07:53.0 5.
6. Ondřej Hašek + Jakub Lupoměský + Lukáš Malenovský + Jan Průcha For Joy 10 km 4 členný tým 12 02:10:00.0 6.
7. David Herber + Martin Mrůzek + Zbyněk Mrůzek + Adam Wollný Žízeň bude velká 10 km 4 členný tým 5 02:19:40.0 7.
8. Ivan Šén + Roman Mello + Stanislav Džubas + Pavel Bereta Ekova 10 km 4 členný tým 6 02:21:17.0 8.
9. Jan Valach + jakub kruba + lukaš topiarz + martin czakan bestkids 10 km 4 členný tým 9 02:24:10.0 9.
10. Jiří Varga + Lukáš Witosz + Martin Neškera + Kamil Stergiadis Saláti 10 km 4 členný tým 10 02:28:00.0 10.
11. Pavel Marsalek + Petr Řehák + Jan Planka + Jan Heindl Kruhaři 10 km 4 členný tým 13 02:31:00.0 11.
12. Alan Franek + Martin Svoboda + Josef Kočvara + Petr Vítovský Chachari 10 km 4 členný tým 3 02:32:15.0 12.
13. Silvestr Varga + Roman Kocúr + Jiří Blahuta + Petr Dulava Kulihrášci 10 km 4 členný tým 16 02:34:20.0 13.
14. Trusina Tomas + Jakub Brych + Michal Krul + Jakub Riha Severni vitr 10 km 4 členný tým 19 02:41:35.0 14.
15. Jan Šváček + Roman Klvana + Jan Rolinc + Radim Foltýnek MH 3 10 km 4 členný tým 8 02:42:30.0 15.
16. Vojtěch Krampota + Martin Horák + Martin Gottvald + Jaroslav Fa Vzhůru k výškám SRTG Havířov 10 km 4 členný tým 21 03:47:15.0 16.
17. Bohdan Sousedík + Jakub Smékal + Aleš Vítek + Petr Smékal Metráček 10 km 4 členný tým 4 03:52:41.0 17.