Výsledky závodu

Ramaton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 31.05.2018



4,3km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hricišin Dana 4,3km Ženy 132 00:19:14.1 10.
2. Rákosníková Marie 4,3km Ženy X187 00:19:48.6 11.
3. Fráňoová Alexandra 4,3km Ženy 90 00:20:26.3 14.
4. Tvrdá Anna 4,3km Ženy 72 00:20:53.3 15.
5. Hořejší Denisa 4,3km Ženy 32 00:21:22.6 17.
6. Zedníková Věra 4,3km Ženy 39 00:21:45.1 19.
7. Honcová Martina Ekonom Praha Outdoor 4,3km Ženy X74 00:21:49.3 22.
8. Hrochová Lucie 4,3km Ženy 4 00:22:20.6 25.
9. Prozrová Aneta 4,3km Ženy 69 00:22:39.8 27.
10. Sýkorová Klára 4,3km Ženy X78 00:23:10.6 29.
11. Gebednová Marcela 4,3km Ženy 150 00:23:14.1 30.
12. Kašparová Lucie Buddy System VŠE" 4,3km Ženy 177 00:24:05.3 34.
13. Beňová Pavlína 4,3km Ženy X87 00:24:05.6 35.
14. Rožková Daniela 4,3km Ženy 21 00:24:26.3 37.
15. Bambásková Kateřina FMV VŠE 4,3km Ženy 48 00:24:30.6 38.
16. Machová Alena Rum Forrest Rum 4,3km Ženy X253 00:25:07.8 39.
17. Spírová Anna 4,3km Ženy X84 00:25:12.6 42.
18. Dušková Monika 4,3km Ženy 44 00:25:17.6 43.
19. Stránská Veronika Buddy System VŠE 4,3km Ženy 136 00:25:33.1 44.
20. Amlerová Johana 4,3km Ženy X251 00:25:37.3 45.
21. Wimmerová Zuzana 4,3km Ženy 171 00:25:37.8 46.
22. Jelenová Iveta 4,3km Ženy X171 00:25:44.3 47.
23. Vaňharová Gabriela 4,3km Ženy X71 00:25:50.8 49.
24. Bártová Jana Run for Clinton (KSE FMV) 4,3km Ženy 137 00:25:51.8 51.
25. Vlková Dorka 4,3km Ženy X89 00:25:54.8 53.
26. Příkaská Barbora 4,3km Ženy X70 00:26:01.1 55.
27. Davidová Sára 4,3km Ženy X198 00:26:06.8 56.
28. Jezkova Sona 4,3km Ženy 107 00:26:06.8 57.
29. Řepková Klára 4,3km Ženy 174 00:26:08.3 58.
30. Blažková Kateřina 4,3km Ženy 68 00:26:17.6 59.
31. Jirečková Petra 4,3km Ženy 89 00:26:21.8 60.
32. Jurečková Alena 4,3km Ženy 77 00:26:25.8 61.
33. Hofmanová Helena 4,3km Ženy X69 00:26:34.1 62.
34. Hofmanová Kim 4,3km Ženy X68 00:26:34.3 63.
35. Kročilová Kateřina 4,3km Ženy 40 00:26:47.3 67.
36. Mgoyen Myhanh 4,3km Ženy X247 00:26:52.6 70.
37. Bajtlerová Blanka 4,3km Ženy 62 00:27:00.6 72.
38. Toběrná Karolína 4,3km Ženy ¨X249 00:27:28.1 73.
39. Rúžičková Darina 4,3km Ženy X83 00:27:52.3 75.
40. Aunická Barbora 4,3km Ženy X169 00:27:52.8 76.
41. Kupková Anna 4,3km Ženy 85 00:27:53.1 77.
42. Kropáčková Kateřina 4,3km Ženy 19 00:27:53.6 78.
43. Šilpochová Zuzana 4,3km Ženy 20 00:27:54.6 79.
44. Hofierková Lenka 4,3km Ženy 166 00:27:58.8 81.
45. Táborská Nikol 4,3km Ženy X166 00:28:14.3 84.
46. Machačková Denisa VŠE FMV 4,3km Ženy X258 00:28:14.8 85.
47. Zumrová Vanda 4,3km Ženy 101 00:28:30.3 88.
48. Šobová Jaroslava 4,3km Ženy 23 00:28:53.1 89.
49. Kuznetsova Polina FMV VŠE 4,3km Ženy 70 00:28:55.8 90.
50. Kračman Antonín 4,3km Ženy 197 00:29:19.6 91.
51. šedivá Klára 4,3km Ženy X190 00:29:50.8 92.
52. Hubáčková Šárka 4,3km Ženy 102 00:29:57.3 93.
53. Boumová Romana 4,3km Ženy 148 00:30:04.3 94.
54. Pyrová Tereza 4,3km Ženy 69 00:30:31.1 95.
55. Hadynová Lucie 4,3km Ženy 95 00:30:36.3 96.
56. Čalkovská Eva 4,3km Ženy 100 00:30:53.1 98.
57. Procházková Petra Buddy System VŠE 4,3km Ženy 25 00:30:53.3 99.
58. Aunická Zuzana 4,3km Ženy X168 00:30:55.3 100.
59. Valerie Lopez Rodriguez Sara 4,3km Ženy 105 00:31:11.8 101.
60. Lukůvková Tereza Buddy System 4,3km Ženy 104 00:31:24.1 102.
61. Nárožná Tereza 4,3km Ženy 79 00:31:33.8 103.
62. Zástěrová Dorota 4,3km Ženy X260 00:31:34.3 104.
63. Thanh Tranová Thanh 4,3km Ženy X261 00:31:38.8 106.
64. Šedová Veronika 4,3km Ženy 180 00:32:29.3 107.
65. Šafránková Jana 4,3km Ženy 176 00:32:30.8 108.
66. Víšková Šárka 4,3km Ženy 29 00:33:02.1 110.
67. Černá Lenka 4,3km Ženy 127 00:34:41.6 111.
68. Kračmanová Helena 4,3km Ženy 113 00:35:35.3 113.
69. Vlasáková Jitka 4,3km Ženy 190 00:38:15.8 114.
70. Šimanová Eliška 4,3km Ženy 93 00:38:30.3 115.

4,3km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Splítek Karel Charlieho andílci 4,3km Muži 55 00:14:49.8 1.
2. Kácha Jalub 4,3km Muži X192 00:16:20.6 2.
3. Minařík Jan VŠE 4,3km Muži 56 00:16:27.3 3.
4. Čepera Jan 4,3km Muži 17 00:16:32.6 4.
5. šplíchal Vojtěch 4,3km Muži X193 00:17:27.8 5.
6. Mojžiš Marián 4,3km Muži X156 00:17:48.3 6.
7. Vojtěšek Cyril 4,3km Muži 91 00:18:18.1 7.
8. Dopita Zdeněk FMV VŠE 4,3km Muži 73 00:19:10.8 8.
9. Bubrhanzl Šimon 4,3km Muži 54 00:19:13.3 9.
10. Šmejda Jan 4,3km Muži 154 00:20:01.3 12.
11. Zemánek Jakub 4,3km Muži 80 00:20:20.1 13.
12. Klouček Martin Buddy System VŠE 4,3km Muži 178 00:21:19.6 16.
13. Golan Tomáš VŠE Buddy system 4,3km Muži X259 00:21:43.6 18.
14. Klaučo Jakub 4,3km Muži 117 00:21:45.6 20.
15. Hanák Petr 4,3km Muži 76 00:21:48.6 21.
16. Pícha Jan 4,3km Muži 53 00:21:56.1 23.
17. Havelka Ondřej 4,3km Muži 129 00:21:56.3 24.
18. Pomahač Lukáš 4,3km Muži 159 00:22:32.1 26.
19. Hřeboutý Martin 4,3km Muži X195 00:23:06.6 28.
20. Kokeš Richard Favorit 4,3km Muži X205 00:24:04.8 33.
21. Budzanowski Andrzej 4,3km Muži 52 00:24:07.1 36.
22. Machálek Tomáš 4,3km Muži 9 00:25:08.1 40.
23. Vávra Martin 4,3km Muži 164 00:25:50.3 48.
24. Honem Rudolf 4,3km Muži X182 00:25:51.6 50.
25. Hasik Gabriel Run for Clinton (KSE FMV) 4,3km Muži 75 00:25:51.9 52.
26. Křeček Martin 4,3km Muži X248 00:25:55.6 54.
27. Klátil Jan 4,3km Muži 42 00:26:36.6 64.
28. Kušnír Kamil 4,3km Muži 78 00:26:41.6 65.
29. Bič Josef 4,3km Muži 126 00:26:44.3 66.
30. Krupička Aleš 4,3km Muži 122 00:26:47.8 68.
31. Sejkora Jiří Run for Clinton (KSE FMV) 4,3km Muži X246 00:26:52.3 69.
32. Šotola Jan 4,3km Muži 51 00:26:54.1 71.
33. Bažant Jakub 4,3km Muži 24 00:27:48.6 74.
34. Zumr Ruda 4,3km Muži 110 00:28:08.8 82.
35. Zumr David 4,3km Muži 115 00:28:11.1 83.
36. Ptáček Stanislav 4,3km Muži 82 00:28:20.8 86.
37. Zumr Eda 4,3km Muži 108 00:28:30.1 87.
38. Hána Jan 4,3km Muži 114 00:30:41.6 97.
39. Hušek Pavel 4,3km Muži 86 00:31:37.3 105.
40. Kračman Adam 4,3km Muži 89 00:35:35.1 112.

4,3km - Na kolečkách

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havel Václav 4,3km Na kolečkách 74 00:23:49.1 31.
2. Hricuk Tomáš 4,3km Na kolečkách 176 00:23:49.8 32.
3. Marek Holeček, Matyáš Jurkovič 4,3km Na kolečkách 12 00:25:09.8 41.
4. Janoušek Martin 4,3km Na kolečkách 11 00:27:56.6 80.
5. Wernerová Michaela 4,3km Na kolečkách 15 00:32:37.8 109.

8,6km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vltavská Kristýna VŠE 8,6km Ženy 112 00:41:38.8 29.
2. Ševčíková Martina 8,6km Ženy 65 00:41:49.6 30.
3. Švomerová Veronika 8,6km Ženy X252 00:41:57.6 31.
4. Vošičková Adéla 8,6km Ženy X189 00:43:54.8 41.
5. kasperová zuzana BK Pražírna 8,6km Ženy 14 00:45:37.8 49.
6. Froňková Štěpánka 8,6km Ženy 92 00:45:43.3 50.
7. Hušková Veronika 8,6km Ženy 145 00:46:27.9 55.
8. Bočková Petra 8,6km Ženy 16 00:46:48.6 56.
9. Šnellerová Tereza 8,6km Ženy 27 00:46:51.3 57.
10. Honcová Pavlína 8,6km Ženy X73 00:47:03.3 61.
11. Balíková Kristýna 8,6km Ženy 195 00:47:07.6 62.
12. Lojkova Kristyna 8,6km Ženy X203 00:47:14.1 63.
13. Rakušanová Františka 8,6km Ženy 97 00:47:22.3 65.
14. Královcová Petra ElCamino.cz 8,6km Ženy 30 00:48:03.8 68.
15. Horníčková Gabriela 8,6km Ženy 165 00:48:32.6 72.
16. Navrátilová Barbora FMV VŠE 8,6km Ženy X250 00:48:36.3 73.
17. Dvořáková Šárka 8,6km Ženy 47 00:48:49.6 75.
18. Kleinerová Barbora 8,6km Ženy 45 00:48:56.3 77.
19. Synková Lucie BK Pražírna 8,6km Ženy 116 00:49:40.1 83.
20. Sedlařiková Jana 8,6km Ženy 34 00:49:46.8 84.
21. Bláhová Alexanda 8,6km Ženy X162 00:49:46.9 85.
22. Jahodářová Adriena 8,6km Ženy X254 00:50:14.6 86.
23. Marečková Edita 8,6km Ženy 50 00:51:05.6 88.
24. Šabatová Petra 8,6km Ženy 133 00:51:28.8 89.
25. Novotná Marie 8,6km Ženy X173 00:51:31.3 90.
26. Břešťálová Daniela BI 8,6km Ženy 130 00:51:31.6 91.
27. Rambousková Gabriela 8,6km Ženy 41 00:52:50.3 94.
28. Drazdanska Zuzana 8,6km Ženy X204 00:53:52.3 97.
29. Vintiková Eliška 8,6km Ženy 57 00:54:16.1 99.
30. Bedřichová Petra 8,6km Ženy X86 00:54:21.4 101.
31. Klímová Hana 8,6km Ženy 9 00:55:42.3 106.
32. Hrušková Simona 8,6km Ženy 161 00:56:24.8 107.
33. Machová Vladimíra 8,6km Ženy 33 00:56:30.6 108.
34. Gorčíková Barbora 8,6km Ženy X255 00:56:33.9 109.
35. Matoušková Gabriela 8,6km Ženy 157 00:56:36.1 111.
36. Pižemová Natália 8,6km Ženy X181 00:58:28.9 112.
37. Glisníková Hana 8,6km Ženy X79 00:58:41.4 113.
38. Bohúnová Kateřina 8,6km Ženy 192 01:00:49.6 118.
39. Špetlová Kristýna 8,6km Ženy 196 01:04:08.6 119.

8,6km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mocek Jakub Mocíno 8,6km Muži 142 00:30:49.1 1.
2. Mach Tomas Ztělesněné zlo 8,6km Muži 43 00:31:10.6 2.
3. Pešek Jiří BKČS 8,6km Muži 128 00:31:43.1 3.
4. Krejčí Filip Brambory pečený 8,6km Muži 124 00:32:33.6 4.
5. Polášek Petr VSK MFF UK 8,6km Muži 38 00:32:36.1 5.
6. Taušer Josef VŠE/FMV 8,6km Muži 163 00:33:51.3 6.
7. Koudelka Filip 8,6km Muži 3 00:34:59.1 7.
8. Gottfied Jakub 8,6km Muži 162 00:35:25.3 8.
9. Ptáčník Jiří 8,6km Muži 46 00:36:05.8 9.
10. Páleník Marek 8,6km Muži 109 00:36:13.6 10.
11. Rusnák Lukáš 8,6km Muži X167 00:36:51.8 11.
12. Kořínek Miroslav 8,6km Muži 49 00:37:03.8 12.
13. Němeček David 8,6km Muži 96 00:37:31.1 13.
14. Simandl Petr 8,6km Muži X72 00:37:34.3 14.
15. Linhart Václav 8,6km Muži 67 00:38:10.6 15.
16. Majdič Ladislav 8,6km Muži X174 00:38:59.1 16.
17. Rážek Jan 8,6km Muži 173 00:39:15.3 17.
18. Jezek Jiri 8,6km Muži 118 00:39:15.8 18.
19. Láža Jan FMV VŠE 8,6km Muži 13 00:39:16.3 19.
20. Král Jakub Králíci 8,6km Muži X65 00:39:28.3 20.
21. Heřman Marek 8,6km Muži 36 00:39:37.6 21.
22. Kavka Jakub 8,6km Muži X163 00:39:38.3 22.
23. Šíp Michal 8,6km Muži X185 00:40:24.6 23.
24. Stránský Pavel 8,6km Muži 22 00:40:43.3 24.
25. Matas Jan 8,6km Muži X199 00:40:50.6 25.
26. Meszkast Petr 8,6km Muži 61 00:40:53.3 26.
27. Němec Lukáš 8,6km Muži X76 00:41:28.3 27.
28. Šebestík Ondra 8,6km Muži 193 00:41:33.8 28.
29. Toušek Pavel 8,6km Muži X77 00:41:57.8 32.
30. Tetřev Matti 8,6km Muži X161 00:42:56.6 33.
31. Kalců Milan FMV 8,6km Muži X256 00:42:58.8 34.
32. Hruška Martin 8,6km Muži 5 00:43:03.1 35.
33. Kořínek Karel 8,6km Muži 60 00:43:06.8 36.
34. Dibelka Lukáš 8,6km Muži 81 00:43:28.1 37.
35. Netík Jarda 8,6km Muži 66 00:43:45.6 38.
36. Miřátský Jan 8,6km Muži X177 00:43:52.3 39.
37. Kašpar Jan 8,6km Muži 31 00:43:52.6 40.
38. Volmut František 8,6km Muži 10 00:43:56.3 42.
39. Světík Dan 8,6km Muži 119 00:44:44.6 43.
40. Patočka Vojtěch 8,6km Muži 151 00:45:01.3 44.
41. Zajíc Rostislav 8,6km Muži X153 00:45:09.8 45.
42. Didek Julián One and half beer 8,6km Muži X202 00:45:20.1 46.
43. Adámek Miloslav 8,6km Muži 63 00:45:25.3 47.
44. Kasper Jan BK Prazirna 8,6km Muži 94 00:45:37.6 48.
45. Přibyl Marek 8,6km Muži 143 00:45:43.8 51.
46. Mojžíšek Tomáš 8,6km Muži 26 00:45:57.8 52.
47. Vostrý Petr 8,6km Muži 169 00:46:07.8 53.
48. Veselý Josef 8,6km Muži X178 00:46:27.1 54.
49. Vokolek Aleš 8,6km Muži 58 00:46:58.8 58.
50. Krupka Lukáš 8,6km Muži X263 00:47:00.3 59.
51. Roubal Zdeněk Praha 6 8,6km Muži 125 00:47:01.8 60.
52. Pokorný Jan 8,6km Muži 167 00:47:14.3 64.
53. Pavel Jan 8,6km Muži X176 00:47:22.6 66.
54. Voldřich Martinb 8,6km Muži X88 00:47:48.3 67.
55. štufka Miroslav 8,6km Muži X183 00:48:26.3 69.
56. Hankovský Jakub 8,6km Muži 99 00:48:26.6 70.
57. Vyskočil Jiří 8,6km Muži 139 00:48:26.6 71.
58. Famfollet Jan VŠE FMV KSE 8,6km Muži 121 00:48:38.8 74.
59. Kovačovič Matej 8,6km Muži 160 00:48:49.6 76.
60. Průcha Adam 8,6km Muži 191 00:49:10.8 78.
61. Peann Michael 8,6km Muži 18 00:49:15.1 79.
62. Dus Daniel 8,6km Muži 172 00:49:15.8 80.
63. Šlehofer Lukáš 8,6km Muži 179 00:49:27.3 81.
64. Exl David 8,6km Muži 35 00:49:32.8 82.
65. Najman Ondřej TJ Proboštov 8,6km Muži X75 00:50:15.1 87.
66. Vyskočil Jiří 8,6km Muži 37 00:51:58.3 92.
67. Zikeš Tomáš 8,6km Muži X262 00:52:24.3 93.
68. Baierl Jakub 8,6km Muži 181 00:53:32.6 95.
69. Janča Marek 8,6km Muži 71 00:53:32.6 96.
70. Štruncl Michal 8,6km Muži 8 00:54:15.1 98.
71. Vondra Zdeněk 8,6km Muži X90 00:54:21.1 100.
72. Raška Jakub 8,6km Muži X157 00:54:22.6 102.
73. Wagner Petr Tým Nula 8,6km Muži 59 00:54:30.8 103.
74. Jose dela Cruz Capetillo Juah 8,6km Muži 156 00:54:45.3 104.
75. Vik Tomáš 8,6km Muži 123 00:54:45.6 105.
76. Felipe Fernandes 8,6km Muži X257 00:56:35.1 110.
77. Palaščak Boris 8,6km Muži X85 00:58:41.4 114.
78. Strejček Jiří 8,6km Muži X80 00:58:51.4 115.
79. Kopinec Stanislav 8,6km Muži X210 00:59:26.6 116.
80. Klabík Josef 8,6km Muži 194 01:00:27.4 117.
81. Kalivoda Vladimír 8,6km Muži X209 01:06:04.1 120.
82. Novotný Lukáš 8,6km Muži X66 01:06:23.6 121.
  Nagy Miloš 8,6km Muži 87 DNF