Výsledky závodu

StoneMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.08.2018



Triatlon muži - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bystřický Tomáš Dynafit Triatlon muži Muži 23 01:40:31.3 1.
2. Mach František 321start Triatlon muži Muži 46 01:41:03.0 2.
3. Tyrner Dominik LK Škoda Plzeň Triatlon muži Muži 67 01:41:18.5 3.
4. Chudáček Zdeněk 321start Triatlon muži Muži 31 01:44:26.5 4.
5. Peroutka Tomáš Forrest Gump team Triatlon muži Muži 55 01:45:01.1 5.
6. Kubec Václav POLARSHOP.CZ Triatlon muži Muži 43 01:45:51.3 6.
7. Jelínek Petr TTK Slavia VŠ Plzeň Triatlon muži Muži 32 01:46:09.4 7.
8. Krs Honza 321start Triatlon muži Muži 40 01:46:52.8 8.
9. Szabo Norbert TTK Slavia VŠ Plzeň Triatlon muži Muži 61 01:47:08.3 9.
10. Sokol Martin AXON sport team Triatlon muži Muži 57 01:47:52.5 10.
11. Zdvihal Lukáš Lipnoman Triatlon muži Muži 71 01:48:33.3 11.
12. Kunc Jirka 321start Triatlon muži Muži 44 01:49:55.8 12.
13. Bek Jindřich   Triatlon muži Muži 22 01:50:47.8 13.
14. Hlinovský Tomáš Rozběháme Česko Triatlon muži Muži 28 01:51:07.3 14.
15. Dienstbier Oldřich ADS Triatlon muži Muži 24 01:52:22.5 15.
16. Souček Filip   Triatlon muži Muži 58 01:52:53.8 16.
17. Šůcha Honza 321start Triatlon muži Muži 65 01:53:14.0 17.
18. Neprášek Martin AC-Heating Triatlon muži Muži 52 01:56:02.1 18.
19. Neprášek Pavel AC-Heating Triatlon muži Muži 53 01:59:09.8 19.
20. Moudry Ondra 321start Triatlon muži Muži 50 01:59:26.5 20.
21. Friedl Tomáš 321start Triatlon muži Muži 27 01:59:27.1 21.
22. Fiala Michal AC-Heating Triatlon muži Muži 26 02:00:12.1 22.
23. Kadlec Michal Most Triatlon muži Muži 33 02:00:26.3 23.
24. Šulc Vojtěch AC-Heating Triatlon muži Muži 66 02:01:33.0 24.
25. Váka Libor Nevix cyklosport Triatlon muži Muži 68 02:01:56.1 25.
26. Holub Michal PolarShop.cz Triatlon muži Muži 30 02:02:23.3 26.
27. Dvořák Vítězslav Plzeňští NEZMAŘI Triatlon muži Muži 25 02:02:51.8 27.
28. Korcián Petr Fitness Freedom race team Triatlon muži Muži 37 02:03:48.6 28.
29. Korbel Martin Ferrum Racing Triatlon muži Muži 36 02:03:54.3 29.
30. Zeman Jaroslav TAP Triatlon muži Muži 72 02:04:06.6 30.
31. Kofroň Radek 456Cíl Triatlon muži Muži 35 02:04:08.6 31.
32. Vohradský Lukáš   Triatlon muži Muži 70 02:04:36.6 32.
33. Spálenka Petr 456CíL Triatlon muži Muži 59 02:04:42.3 33.
34. Pejchar Tomáš   Triatlon muži Muži 54 02:06:59.3 34.
35. Rubáš Michal   Triatlon muži Muži 60 02:07:57.6 35.
36. Menza Martin Radčice Triatlon muži Muži 48 02:11:13.8 36.
37. Zemánek Robert Plzeň Triatlon muži Muži 73 02:11:31.6 37.
38. Hlinovský Václav Krkavec Triatlon muži Muži 29 02:11:48.1 38.
39. Kraus Jan 321start Triatlon muži Muži 41 02:12:59.6 39.
40. Skála Milan   Triatlon muži Muži 56 02:13:34.1 40.
41. Kovanda Martin   Triatlon muži Muži 39 02:13:51.6 41.
42. Dušek Jiří 321start Triatlon muži Muži 69 02:14:04.1 42.
43. Mužátko Ladislav   Triatlon muži Muži 51 02:14:21.1 43.
44. Kosina Přemysl   Triatlon muži Muži 38 02:17:24.1 44.
45. Krsek Jan   Triatlon muži Muži 42 02:20:55.6 45.
46. Mlčoch Jan   Triatlon muži Muži 49 02:22:38.1 46.
47. Šilingr Zdeněk Seal´s RUN Triatlon muži Muži 62 02:23:41.3 47.
48. Liška David Forrest Gump Team Triatlon muži Muži 45 02:30:32.1 48.
  Klein Honza 321start Triatlon muži Muži 34 DNF  
  Štekl Adam HOKN Triatlon muži Muži 64 DNF  
  Melka Vašek   Triatlon muži Muži 47 DNF  

Triatlon ženy - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemanová Jindřiška TAP Triatlon ženy Ženy 19 01:09:28.8 1.
2. Šturmová Barbora Forrest Gump Team Triatlon ženy Ženy 16 01:16:15.8 2.
3. Janoušková Vendula LK Škoda Plzeň Triatlon ženy Ženy 6 01:18:19.5 3.
4. Šiková Barbora PupenDoIt Triatlon ženy Ženy 20 01:20:28.8 4.
5. Křivohlavá Helena Dva a půl osla Triatlon ženy Ženy 4 01:22:25.5 5.
6. Havlíková Tereza   Triatlon ženy Ženy 3 01:25:55.5 6.
7. Küfnerová Eva 321Start Triatlon ženy Ženy 11 01:26:49.5 7.
8. Kofroňová Kateřina 456Cíl Triatlon ženy Ženy 8 01:28:54.0 8.
9. Peroutková Vlaďka Forrest Gump Team Triatlon ženy Ženy 13 01:31:09.3 9.
10. Vyskočilová Petra Most Triatlon ženy Ženy 17 01:34:15.8 10.
11. Fialová Monika AC-Heating Triatlon ženy Ženy 2 01:38:34.5 11.
12. Šimůnková Eliška Kadaň Triatlon ženy Ženy 14 01:38:59.5 12.
13. Hotařová Lenka   Triatlon ženy Ženy 5 01:39:02.8 13.
14. Mlčochová Veronika   Triatlon ženy Ženy 12 01:40:53.0 14.
15. Kosinová Michaela   Triatlon ženy Ženy 9 01:43:56.3 15.
16. Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří Triatlon ženy Ženy 15 01:44:41.8 16.
17. Janovcova Hana Houbicky Triatlon ženy Ženy 7 01:46:08.0 17.
18. Křivancová Soňa   Triatlon ženy Ženy 10 01:46:23.8 18.
19. Zakovcova Eva Houbicky Triatlon ženy Ženy 18 01:47:11.1 19.
20. Bielková Věra   Triatlon ženy Ženy 1 01:53:14.8 20.