Výsledky závodu

Neratovická 201

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.02.2018



OPEN - Muži 16-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lebeda Maxim AVSP OPEN Muži 16-50 let 15 00:00:34.4 1.
2. Lumpe Martin A. C. Sparta Praha OPEN Muži 16-50 let 39 00:00:38.4 2.
3. Sebera Michal A. C. Sparta Praha OPEN Muži 16-50 let 25 00:00:38.9 3.
4. Mlýnek Lukáš Ostravšti cypi OPEN Muži 16-50 let 17 00:00:39.4 4.
5. Filip Miroslav OPEN Muži 16-50 let 4 00:00:40.3 5.
6. Szonda Istvan OPEN Muži 16-50 let 28 00:00:41.4 6.
7. Matěj Kos OPEN Muži 16-50 let 47 00:00:41.4 7.
8. Kajetán Čásenký OPEN Muži 16-50 let 42 00:00:41.6 8.
9. Paluska Lukáš Příznivci běhu Stránka OPEN Muži 16-50 let 22 00:00:42.4 9.
10. Punk Harry OPEN Muži 16-50 let 24 00:00:42.6 10.
11. Petr Lemarie OPEN Muži 16-50 let 49 00:00:43.4 11.
12. Martin Lhota OPEN Muži 16-50 let 44 00:00:43.6 12.
13. Havlicek Radim OPEN Muži 16-50 let 9 00:00:43.9 13.
14. Marhan Václav OPEN Muži 16-50 let 16 00:00:44.4 14.
15. Valcha Jiří OPEN Muži 16-50 let 32 00:00:44.4 15.
16. Hybš Marek SRTG Kolín OPEN Muži 16-50 let 11 00:00:44.9 16.
17. David Šulák OPEN Muži 16-50 let 54 00:00:45.4 17.
18. Jiří Horák OPEN Muži 16-50 let 45 00:00:45.6 18.
19. David Vágner OPEN Muži 16-50 let 46 00:00:47.1 19.
20. Daniel Petříkov OPEN Muži 16-50 let 43 00:00:47.6 20.
21. Baránek Jan OPEN Muži 16-50 let 1 00:00:51.8 21.
22. Šanda David OPEN Muži 16-50 let 29 00:00:52.4 22.
23. Dvořák Aleš Mexická vlna OPEN Muži 16-50 let 6 00:00:52.9 23.
24. Kabeš Ondřej OPEN Muži 16-50 let 52 00:00:54.9 25.
25. Šanda Pavel OPEN Muži 16-50 let 30 00:00:58.6 30.
26. Beneš Vladimír JOSKATEL Team OPEN Muži 16-50 let 3 00:01:04.1 34.
27. Vízner Luděk Spartan Race Team Vrátno OPEN Muži 16-50 let 33 00:01:04.4 35.
28. Židoň Ladislav Mexická vlna OPEN Muži 16-50 let 36 00:01:05.6 36.
29. Kružík Jiří OPEN Muži 16-50 let 51 00:01:35.9 49.
30. Dalík Jan OPEN Muži 16-50 let 53 00:01:42.1 50.

OPEN - Ženy 16-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Voždová Alena SRTG Neratovice OPEN Ženy 16-50 let 34 00:00:54.6 24.
2. Karolína Růžičková OPEN Ženy 16-50 let 55 00:00:57.1 27.
3. Židoňová Petra Mexická vlna OPEN Ženy 16-50 let 37 00:00:57.6 28.
4. Katarina Třísková OPEN Ženy 16-50 let 48 00:00:58.4 29.
5. Pěknicová Jana Mexická vlna OPEN Ženy 16-50 let 23 00:01:03.1 33.
6. Skalová Linda OPEN Ženy 16-50 let 26 00:01:07.4 37.
7. Jistebnická Jitka OPEN Ženy 16-50 let 12 00:01:07.6 38.
8. Kušnírová Tereza OPEN Ženy 16-50 let 13 00:01:07.9 39.
9. Zemanová Veronika SRTG Neratovice OPEN Ženy 16-50 let 35 00:01:08.9 41.
10. Svatoňová Jana TJ Zentiva OPEN Ženy 16-50 let 27 00:01:10.1 42.
11. Horská Vlasta Spartan Race Team Vrátno OPEN Ženy 16-50 let 10 00:01:19.9 43.
12. Bártová Gabriela OPEN Ženy 16-50 let 2 00:01:23.1 44.
13. Palusková Danuška Příznivci běhu Stránka OPEN Ženy 16-50 let 40 00:01:24.1 45.
14. Musilová Veronika OPEN Ženy 16-50 let 20 00:01:24.4 46.
15. Mochová Lucie Ostravšti cypi OPEN Ženy 16-50 let 18 00:01:35.9 48.
16. Procházková Eva OPEN Ženy 16-50 let 50 00:02:53.1 52.

OPEN - Veteráni muži (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čejka Martin OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 5 00:00:55.1 26.
2. Ge Evžen Maratonské vrány OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 8 00:00:59.9 31.
3. Mráček Pavel Příznivci běhu Stránka OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 19 00:01:02.6 32.
4. Švácha Luboš Sokol Mšeno OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 41 00:01:07.9 40.

OPEN - Veteráni ženy (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Landová Michaela Mexická vlna OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 14 00:01:35.4 47.
2. Dvořáková Helena Dingo team OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 7 00:02:07.9 51.

RAFANI - Muži 16-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Paluska Lukáš Příznivci běhu Stránka RAFANI Muži 16-50 let 208 00:00:45.9 1.
2. Schovanec Jan RAFANI Muži 16-50 let 218 00:00:46.9 2.
3. Nápravník Jan VK Neratovice RAFANI Muži 16-50 let 207 00:00:46.9 3.
4. Sebera Michal A. C. Sparta Praha RAFANI Muži 16-50 let 211 00:00:47.9 4.
5. Babický Jan RAFANI Muži 16-50 let 201 00:00:48.1 5.
6. Doležal Vladimír RAFANI Muži 16-50 let 217 00:00:50.1 6.
7. Marcol Lukáš TTT RAFANI Muži 16-50 let 206 00:00:50.6 7.
8. Janda Jakub SDH LIBIŠ RAFANI Muži 16-50 let 216 00:00:50.9 8.
9. Šprincl David Akademie Neratovice RAFANI Muži 16-50 let 214 00:00:58.4 9.
10. Mchal Čech RAFANI Muži 16-50 let 221 00:01:01.6 10.
11. Petříkov Daniel Spartan Race Team Vrátno RAFANI Muži 16-50 let 209 00:01:01.6 11.
12. Polka Vratislav RAFANI Muži 16-50 let 222 00:01:15.4 13.
13. Dvořák Aleš Mexická vlna RAFANI Muži 16-50 let 202 00:01:17.6 14.
14. Vízner Luděk Spartan Race Team Vrátno RAFANI Muži 16-50 let 215 00:01:34.6 20.

RAFANI - Ženy 16-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Alena Vojtěchovská RAFANI Ženy 16-50 let 219 00:01:18.4 15.
2. Katarina Třísková RAFANI Ženy 16-50 let 220 00:01:19.6 16.
3. Landová Mirka Mexická vlna RAFANI Ženy 16-50 let 205 00:01:25.1 17.
4. Skalová Eva RAFANI Ženy 16-50 let 212 00:01:34.1 19.
5. Horská Vlasta Spartan Race Team Vrátno RAFANI Ženy 16-50 let 204 00:01:45.6 21.

RAFANI - Muži Veteráni (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šporcl Radek Molekuly RAFANI Muži Veteráni (nad 51 let) 213 00:01:07.4 12.
2. Ge Evžen Maratonské vrány RAFANI Muži Veteráni (nad 51 let) 203 00:01:25.6 18.

DĚTI - Děti (do 10 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Musil Jakub AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 321 00:01:07.9 8.
2. Kučerová Tereza Atletika TJ Neratovice DĚTI Děti (do 10 let) 351 00:01:08.7 9.
3. Lux Pavel AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 312 00:01:09.7 10.
4. Jistebnický Dominik AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 310 00:01:16.4 12.
5. Urban Oliver DĚTI Děti (do 10 let) 352 00:01:16.4 13.
6. Prejsová Tereza Akademie DĚTI Děti (do 10 let) 331 00:01:17.2 14.
7. Svobodová Karolína DĚTI Děti (do 10 let) 335 00:01:17.2 15.
8. Vožda Dominik SRTG Neratovice DĚTI Děti (do 10 let) 328 00:01:19.4 16.
9. Musil Matěj AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 322 00:01:20.7 17.
10. Dindošová Olivia DĚTI Děti (do 10 let) 342 00:01:22.7 22.
11. Třísková Tereza DĚTI Děti (do 10 let) 344 00:01:25.9 26.
12. Hons Tobiáš DĚTI Děti (do 10 let) 346 00:01:27.9 27.
13. Péter Daniel Akademie všestranné sportovní přípravy DĚTI Děti (do 10 let) 324 00:01:29.9 29.
14. Jistebnický Tobiáš AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 309 00:01:30.7 30.
15. Špačková Barbora AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 333 00:01:31.2 31.
16. Vojta Židoň DĚTI Děti (do 10 let) 336 00:01:35.4 35.
17. Máková Klára AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 317 00:01:36.7 36.
18. Beneš František JOSKATEL Team DĚTI Děti (do 10 let) 302 00:01:37.2 37.
19. Havlová Nikola DĚTI Děti (do 10 let) 343 00:01:37.7 38.
20. Čechlovský Robin DĚTI Děti (do 10 let) 347 00:01:38.7 39.
21. Luxová Rozálie AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 314 00:01:46.9 41.
22. Machačová Hana Volejbal TJ Neratovice DĚTI Děti (do 10 let) 306 00:01:47.9 42.
23. Szonda Karolina DĚTI Děti (do 10 let) 332 00:01:54.4 43.
24. Dobešová Kristýna AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 303 00:02:00.9 44.
25. Máková Petra AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 318 00:02:00.9 45.
26. Čechlovská Nika DĚTI Děti (do 10 let) 348 00:02:02.4 46.
27. Luxová Mariana AVSP DĚTI Děti (do 10 let) 313 00:02:24.4 47.

DĚTI - Děti (od 11 let do 15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomáš Javůrek DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 337 00:00:43.2 1.
2. Nováková Kateřina DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 340 00:00:50.9 2.
3. Lebedová Katy AVSP DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 311 00:00:53.4 3.
4. Urban Kristian DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 353 00:00:54.4 4.
5. Šafrata David DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 339 00:01:02.9 5.
6. Horský Kristián Spartan Race Team Vrátno DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 308 00:01:04.2 6.
7. Máka Štěpán AVSP DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 316 00:01:04.9 7.
8. Jeřábková Aneta AVSP DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 334 00:01:13.2 11.
9. Vanišová Kateřina DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 327 00:01:20.9 18.
10. Mrhálková Ludmila DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 320 00:01:21.7 19.
11. Tomáš Hrabě DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 338 00:01:21.9 20.
12. Zeman Oliver SRTG Neratovice DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 329 00:01:21.9 21.
13. Mrhálková Doubravka Akademie všeobecné sportovní přípravy DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 319 00:01:23.4 23.
14. Lhota Ondřej DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 341 00:01:23.9 24.
15. Machač Filip DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 315 00:01:25.4 25.
16. Filit Denny DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 350 00:01:29.7 28.
17. Fojtková Tereza Akademie všeobecné sportovní přípravy DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 305 00:01:31.4 32.
18. Tom Šnýdl DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 345 00:01:31.4 33.
19. Skala Antonín DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 325 00:01:31.7 34.
20. Zelenka Lukáš DĚTI Děti (od 11 let do 15 let) 349 00:01:38.7 40.