Výsledky závodu

Nativia Challenge - Kolesa

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.03.2018



ENDURO - ENDURO muži (minimálně 18 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vokrouhlík Michal ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 4 00:35:49.6 1.
2. Šmerda Jakub ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 17 00:38:48.4 2.
3. Půlpán Martin ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 19 00:40:02.6 4.
4. Dočekal Milan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 9 00:40:15.4 5.
5. Sokolíček Dan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 18 00:40:33.9 6.
6. Melecha Jiří ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 216 00:40:37.4 7.
7. Bulant Tomáš ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 1 00:40:58.4 9.
8. Směšný Michal ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 15 00:41:10.6 10.
9. Procházka Jiří ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 6 00:41:31.4 11.
10. Luňák David ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 13 00:41:53.6 12.
11. Boucník Daniel ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 11 00:41:58.9 13.
12. Vaníček Adam ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 7 00:42:01.4 14.
13. Pflug Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 217 00:42:26.1 16.
14. Czerner Lukáš ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 16 00:42:26.4 17.
15. Budák Radek ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 221 00:44:20.6 20.
16. Franěk Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 14 00:45:18.6 21.
17. Kvasnica Jaroslav ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 12 00:45:48.9 22.
18. Czagan Jan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 5 00:45:55.4 24.
19. Větrovský Tomáš ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 226 00:46:27.9 25.
20. Charvát Alan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 220 00:47:12.6 29.
21. Juráček Roman ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 37 00:49:04.9 30.
22. Drapl Lukas ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 2 00:50:52.1 31.
23. Zdanovec Václav ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 10 00:55:45.6 36.
24. Dítě Martin ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 224 00:57:33.6 38.
25. Kanta Milan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 35 00:57:49.1 39.

ENDURO - ENDURO ženy (minimálně 18 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zborníková Eva ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 28 00:38:50.6 3.
2. Marešová Nicole ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 24 00:40:47.6 8.
3. Kuříková Václava ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 26 00:42:24.1 15.
4. Kubelková Eva ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 33 00:42:27.1 18.
5. Kvaková Veronika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 20 00:42:41.4 19.
6. Veselá Klára ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 23 00:45:53.4 23.
7. Svobodová Petra ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 214 00:46:27.9 26.
8. Melechová Dominika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 219 00:46:36.6 27.
9. Šimáňová Lucie ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 187 00:47:10.4 28.
10. Houdová Dominika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 218 00:52:22.9 32.
11. Ulčová Karolína ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 30 00:53:52.6 33.
12. Mazochova Lenka ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 32 00:54:48.3 34.
13. Nehdová Veronika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 215 00:54:59.9 35.
14. Korbová Lenka ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 212 00:56:17.9 37.
15. Zemanová Diana ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 39 00:58:14.9 40.
16. Palátová Jana ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 38 00:59:08.9 41.
17. Doubek Brennerova Lenka ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 27 01:03:02.4 42.
18. Karásková Monika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 22 01:04:14.4 43.
19. Nováková Jana ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 36 01:06:19.4 44.
20. Musilová Blanka ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 21 01:06:21.1 45.
21. Dudková Veronika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 31 01:06:32.6 46.
22. Kočnerová Eva ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 34 01:14:43.9 47.

SPRINT - Junioři (13–17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bohun Sebastian SPRINT Junioři (13–17 let) 52 00:17:01.3 29.
2. Kolář Ondřej SPRINT Junioři (13–17 let) 53 00:20:15.8 95.
3. Jiskra Jakub SPRINT Junioři (13–17 let) 181 00:21:09.8 110.

SPRINT - Juniorky (13-17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda SPRINT Juniorky (13-17 let) 168 00:14:28.8 9.
2. Jílková Zuzana SPRINT Juniorky (13-17 let) 8 00:16:08.8 21.
3. Švecová Adriana SPRINT Juniorky (13-17 let) 50 00:16:30.0 25.
4. Lehká Zorka SPRINT Juniorky (13-17 let) 222 00:18:31.0 56.
5. Krutská Eliška SPRINT Juniorky (13-17 let) 49 00:19:16.8 73.
6. Mateiciucová Adéla SPRINT Juniorky (13-17 let) 293 00:19:35.3 82.
7. Truijensová Sarah SPRINT Juniorky (13-17 let) 41 00:21:09.5 109.
8. Dvořáková Lucie SPRINT Juniorky (13-17 let) 51 00:21:12.5 111.
9. Luptovská Viktorie SPRINT Juniorky (13-17 let) 205 00:21:36.8 119.
10. Bezdíčková Jana SPRINT Juniorky (13-17 let) 172 00:21:49.5 122.
11. Burkhadtová Sofie SPRINT Juniorky (13-17 let) 228 00:21:52.3 123.
12. Kovaříková Gabriela SPRINT Juniorky (13-17 let) 292 00:22:00.5 124.
13. Adámková Bára SPRINT Juniorky (13-17 let) 206 00:22:35.8 129.
14. Mašková Věra SPRINT Juniorky (13-17 let) 203 00:22:39.3 130.
15. Jindrová Petra SPRINT Juniorky (13-17 let) 46 00:22:53.0 133.
16. Suchardová Adéla SPRINT Juniorky (13-17 let) 45 00:23:05.0 135.
17. Jaburková Lucie SPRINT Juniorky (13-17 let) 179 00:23:25.3 140.
18. Janovská Adéla SPRINT Juniorky (13-17 let) 48 00:25:26.0 159.
19. Kejřová Anna SPRINT Juniorky (13-17 let) 204 00:25:28.8 160.
20. Sakhová Radana SPRINT Juniorky (13-17 let) 40 00:25:32.5 161.
21. Niederlová Martina SPRINT Juniorky (13-17 let) 44 00:27:46.3 170.
22. Ziklová Veronika SPRINT Juniorky (13-17 let) 43 00:35:29.0 179.

SPRINT - SPRINT Muži se psy do 9,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Olbert Jan SPRINT SPRINT Muži se psy do 9,9 kg 67 00:18:00.4 48.
2. Trna Daniel SPRINT SPRINT Muži se psy do 9,9 kg 66 00:19:27.6 76.
3. Humpolec Pavel SPRINT SPRINT Muži se psy do 9,9 kg 190 00:19:34.4 81.
4. Valík Michal SPRINT SPRINT Muži se psy do 9,9 kg 182 00:20:17.2 96.
5. Fabian Jan SPRINT SPRINT Muži se psy do 9,9 kg 68 00:20:19.7 98.
6. Koukal David SPRINT SPRINT Muži se psy do 9,9 kg 65 00:25:24.7 158.

SPRINT - SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Viktora Václav SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 56 00:14:17.9 7.
2. Tassler Lukáš SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 62 00:14:39.2 10.
3. Tomčo Tomáš SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 59 00:15:23.9 14.
4. Stanka Radim SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 169 00:16:06.7 20.
5. Hrůza Vojtěch SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 178 00:16:39.2 26.
6. Gregovský Libor SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 63 00:16:59.0 28.
7. Beránek Milan SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 64 00:17:08.2 30.
8. Zeman Petr SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 58 00:17:09.7 32.
9. Fabián Jan SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 191 00:18:42.0 58.
10. Kočí Tomáš SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 60 00:18:45.2 62.
11. Prýl Jan SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 55 00:18:46.7 63.
12. Klesal Tomáš SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 61 00:19:03.2 70.
13. Rousek Milosav SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 195 00:19:41.7 83.
14. Konývka Štěpán SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 227 00:19:58.0 88.
15. Pozníček Libor SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 57 00:21:25.2 113.
16. Hylena Zdeněk SPRINT SPRINT Muži se psy 10 - 19,9 kg 54 00:21:32.7 117.

SPRINT - SPRINT muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Milan Sudek SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 198 00:12:50.0 1.
2. Tassler Lukáš SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 77 00:13:26.8 3.
3. jindra Aleš SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 83 00:13:47.2 4.
4. Rinn Jakub SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 73 00:14:02.7 6.
5. Navrátil Jaroslav SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 186 00:15:02.8 11.
6. Flamendr Bendr SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 199 00:15:06.3 12.
7. Švancara Jiří SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 84 00:15:10.8 13.
8. Hes Petr SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 78 00:15:35.0 15.
9. Vaňura Ondřej SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 80 00:16:01.0 19.
10. Zahradník Štěpán SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 98 00:16:10.0 22.
11. Sucharda Jiří SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 189 00:16:28.3 24.
12. Dočekal Milan SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 230 00:16:49.5 27.
13. Škorpil Ondřej SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 170 00:17:12.0 34.
14. Nohejl Martin SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 74 00:17:16.3 36.
15. Turek Marcel SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 81 00:17:22.8 38.
16. Hutla Ondřej SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 75 00:17:38.5 41.
17. Kestler Aleš SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 69 00:18:01.8 49.
18. Mach Ondřej SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 86 00:18:23.3 52.
19. Kyselka Dan SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 296 00:18:28.3 55.
20. Hojda Jan SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 71 00:18:45.0 61.
21. Pilgr Jiří SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 79 00:18:49.5 65.
22. Davídek Miroslav SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 87 00:18:59.8 69.
23. Doubek Lukáš SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 85 00:19:46.5 85.
24. Levý Štěpán SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 70 00:22:08.0 125.
25. Svoboda Petr SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 88 00:23:05.8 136.
26. Remiš Jan SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 82 00:23:50.5 145.
27. Zálešák Martin SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 72 00:25:04.5 156.
28. Eckschlager Tomáš SPRINT SPRINT muži se psy nad 20 kg 294 00:26:24.3 164.

SPRINT - SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrníčková Pavla SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 120 00:18:10.1 50.
2. Bouchalová Lucie SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 192 00:18:58.9 67.
3. Ptáčková Kateřina SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 122 00:19:06.9 71.
4. Pešková Tereza SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 201 00:19:21.9 74.
5. Šulková Zuzana SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 119 00:19:28.6 78.
6. Mrázková Linda SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 123 00:21:32.4 116.
7. Záhumenská Lenka SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 213 00:21:47.6 121.
8. Sikorová Lenka SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 209 00:22:53.7 134.
9. Zbožínková Alena SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 121 00:23:06.4 137.
10. Beránková Barbora SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 124 00:23:09.9 139.
11. Sůrová Veronika SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 118 00:24:39.2 154.
12. Auředníková Zdeňka SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 117 00:30:23.4 176.
  Sedláčková Martina SPRINT SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 211 DNF  

SPRINT - SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Suchánková Pavlína SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 100 00:17:11.9 33.
2. Fritschová Šárka SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 113 00:17:13.7 35.
3. Poživilová Barbora SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 112 00:17:17.7 37.
4. Pekařová Jana SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 210 00:17:53.4 45.
5. Krauzová Marcela SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 116 00:17:53.7 46.
6. Václavová Linda SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 110 00:18:11.2 51.
7. Dolejšová Tereza SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 164 00:18:42.7 59.
8. Zemanová Martina SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 107 00:18:48.5 64.
9. Růžičková Lucie SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 93 00:18:57.4 66.
10. Neumanova Jana SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 103 00:18:59.4 68.
11. Hávová Kristýna SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 97 00:19:27.7 77.
12. Sůrová Michaela SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 92 00:19:29.2 79.
13. Smolíková Alena SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 196 00:19:33.2 80.
14. Henychova Jana SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 223 00:19:48.9 86.
15. Hradecká Hana SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 229 00:20:07.0 91.
16. Hýsková Baru SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 261 00:20:13.6 94.
17. Znojilová Lucie SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 96 00:20:38.7 104.
18. Taliánová Lucie SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 99 00:20:47.7 106.
19. Vrbová Kristýna SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 106 00:21:21.9 112.
20. Drahošová Michala SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 94 00:21:30.4 114.
21. Kvasnicová SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 207 00:21:30.7 115.
22. Turnerová Lenka SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 90 00:22:23.9 126.
23. Půlpánová Barbora SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 111 00:22:52.2 132.
24. Másilková Kristyna SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 125 00:23:40.7 142.
25. Jírová Kateřina SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 175 00:23:49.2 144.
26. Hanzlíková Bára SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 109 00:24:04.4 149.
27. Vidovičová Helena SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 104 00:24:34.4 153.
28. Feriancova Pavla SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 95 00:25:40.7 162.
29. Potměšilová Dominika SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 102 00:27:48.2 171.
30. Haberzettlová Petra SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 115 00:28:04.7 173.
31. Mukulecká Irena SPRINT SPRINT Ženy se psy 10 - 19,9 kg 177 00:35:28.7 178.

SPRINT - SPRINT ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 131 00:13:02.2 2.
2. Halířová Jarmila SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 180 00:14:02.0 5.
3. Zapletalova Katerina SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 25 00:14:27.5 8.
4. Lesiuková Veronika SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 76 00:15:36.5 16.
5. Kaněrová Michaela SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 3 00:15:42.2 17.
6. Křížková Petra SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 153 00:15:49.5 18.
7. Zoubková Barbora SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 130 00:16:15.5 23.
8. Šrůtková Adéla SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 202 00:17:08.2 31.
9. Lamačová Veronika SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 167 00:17:34.0 39.
10. Bezoušková Gabriela SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 185 00:17:37.5 40.
11. Horynova Jana SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 132 00:17:41.5 42.
12. Cabajová Markéta SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 137 00:17:47.0 43.
13. Dvořáčková Tereza SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 260 00:17:52.0 44.
14. neznámá 1 SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 183 00:17:58.8 47.
15. Junková Kristýna SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 133 00:18:25.5 53.
16. Paris Camille SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 194 00:18:27.4 54.
17. Zuzana Palasová SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 298 00:18:35.2 57.
18. Lukavská Klára SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 158 00:18:43.5 60.
19. Ladrová Andrea SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 152 00:19:08.2 72.
20. Zbožínková Alena SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 29 00:19:27.2 75.
21. Mikova Klára SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 91 00:19:45.7 84.
22. Vojtíšková Lada SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 208 00:19:54.0 87.
23. Němečková Lenka SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 127 00:20:01.5 89.
24. Točeková Lucie SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 173 00:20:06.0 90.
25. Lamačová Veronika SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 166 00:20:09.0 92.
26. Nováková Lenka SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 101 00:20:13.2 93.
27. Haisová Beáta SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 184 00:20:19.0 97.
28. Johanna Bartošová Alžběta SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 144 00:20:27.5 99.
29. Nováková Dominika SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 89 00:20:28.7 100.
30. neznámá 2 SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 197 00:20:30.2 101.
31. Lachmanová Anna SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 136 00:20:32.0 102.
32. Skřivánková Zuzana SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 47 00:20:33.7 103.
33. Zábranská Kristýna SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 143 00:20:46.7 105.
34. Martincová Nikola SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 225 00:20:51.7 107.
35. Hovorková Simona SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 160 00:21:01.0 108.
36. Hartlová Tereza SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 145 00:21:34.7 118.
37. Pinkasová Tereza SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 140 00:21:38.2 120.
38. Jandejsková Klára SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 114 00:22:26.0 127.
39. Vávrová Diana SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 155 00:22:35.0 128.
40. Civínová Petra SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 147 00:22:45.0 131.
41. Jetmarová Lucie SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 151 00:23:08.5 138.
42. Zápalková Zuzana SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 128 00:23:29.0 141.
43. Dohnanska Lucie SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 134 00:23:41.2 143.
44. Škorpilová Králová Lenka SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 171 00:23:51.3 146.
45. Fejtková Andrea SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 154 00:23:52.7 147.
46. Hýblová Lenka SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 156 00:23:58.0 148.
47. Charvátová Lenka SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 141 00:24:05.5 150.
48. Krajčová Vlaďka SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 138 00:24:13.3 151.
49. Tuláčková Anna SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 146 00:24:22.7 152.
50. Sarauerova Adela SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 287 00:25:02.3 155.
51. Kocvrlichová Hana SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 161 00:25:24.0 157.
52. Poláková Marie SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 174 00:25:45.8 163.
53. Černá Kristýna SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 157 00:26:28.0 165.
54. Fröhlichová Nikol SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 149 00:26:38.5 166.
55. Hůlková Michaela SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 108 00:26:47.0 167.
56. Rybová Alžběta SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 135 00:27:03.0 168.
57. Brzáková Soňa SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 200 00:27:44.8 169.
58. Hejzlarová Helena SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 126 00:27:52.5 172.
59. Klorháňová Martina SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 142 00:29:19.5 174.
60. Kuchařová Michaela SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 176 00:30:02.0 175.
61. Horáková Daniela SPRINT SPRINT ženy se psy nad 20 kg 148 00:31:14.8 177.

Děti - Svišti (9–12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kadleček Tomáš Děti Svišti (9–12 let) 162 00:06:21.6 4.
2. Kadleček Vojtěch Děti Svišti (9–12 let) 163 00:06:52.1 7.
3. Pospíšil Čáslava Děti Svišti (9–12 let) 165 00:10:43.3 12.

Děti - Holky (6-8 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václav Petr Děti Holky (6-8 let) 129 00:05:14.0 1.
2. Zuzana Zasadilová Děti Holky (6-8 let) 288 00:06:17.5 3.
3. Stella Musilová Děti Holky (6-8 let) 237 00:07:08.3 8.
4. Ondřej Soukup Děti Holky (6-8 let) 295 00:07:21.8 9.

Děti - Svištice (9-12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zasadilová Tereza Děti Svištice (9-12 let) 291 00:06:13.6 2.
2. Kučírková Anna Děti Svištice (9-12 let) 289 00:06:28.6 5.
3. Šturzová Karolína Děti Svištice (9-12 let) 290 00:06:42.8 6.
4. Denisa Musilová Děti Svištice (9-12 let) 105 00:09:14.3 10.
5. Dvorakova Denisa Děti Svištice (9-12 let) 188 00:09:52.6 11.
6. Martina Niederlová Děti Svištice (9-12 let) 444 00:11:15.6 13.