Výsledky závodu

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.04.2018



COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Muži junior 16-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Nezval Ondřej COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 25 02:26:12.9 29. PDF
2. Krupka Adam Indičtí běžci COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 195 02:42:59.2 69. PDF
3. Růžek Vojtěch COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 302 02:54:15.2 112. PDF
4. Louda Jakub Klánovice forest COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 206 02:58:05.4 132. PDF
5. Krejbich Daniel COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 190 02:58:41.4 135. PDF
6. Volný Ondřej COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 393 03:17:34.9 211. PDF

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Muži U23 20-23 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Křivohlávek Tomáš Nový Malín COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 12 02:12:32.7 9. PDF
2. Fürst Matouš #zaorgac COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 102 02:13:39.4 11. PDF
3. Fárník Tomáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 16 02:15:34.7 16. PDF
4. Novák David Salomon / Suunto COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 9 02:16:54.4 18. PDF
5. Stejskal Jakub Skialp Dolní Morava COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 337 02:18:54.7 21. PDF
6. Bořil Martin Žďárští sokoli! COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 58 02:24:31.7 24. PDF
7. Štverák Tomáš Beskydští nomádi COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 6 02:34:40.2 42. PDF
8. Špaček Luděk Extreme Obstacle Runners COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 354 02:38:28.2 55. PDF
9. Kalousek Jiří COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 262 02:39:50.7 59. PDF
10. Vavřina Matěj SK Rover Praha COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 381 02:47:12.7 87. PDF
11. Bulan Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 64 03:14:37.9 200. PDF
12. Váša Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 440 03:29:11.9 245. PDF
13. Klíč Mikuláš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 412 03:57:33.0 308. PDF
  David Michal Never Alone COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 82 DNF    

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Muži 24-35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Fejfar Ondřej Inov-8 team / TJ Spartak Vrchlabí COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 1 02:00:16.7 1. PDF
2. Janata Milan SALMING/RUN4FUN COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 4 02:03:04.4 2. PDF
3. Causidis Marek BUFF/SALOMON TEAM COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 3 02:08:00.7 3. PDF
4. Buryška Tomáš RunSport/Salomon Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 5 02:09:34.2 5. PDF
5. Eisner Tomáš Runland Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 93 02:10:52.9 6. PDF
6. Kokošek Oldřich Lightbike running team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 11 02:11:34.4 8. PDF
7. Otevřel Vít Columbia Montrail COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 8 02:14:14.7 12. PDF
8. Konderla Patrik COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 176 02:14:43.2 13. PDF
9. Uherek Jakub Baška COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 14 02:14:53.7 14. PDF
10. Němec Jan OK Chrastava COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 10 02:15:07.7 15. PDF
11. Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 18 02:16:30.7 17. PDF
12. Grün Vojtěch Elite Sport Boskovice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 104 02:17:24.7 19. PDF
13. Borák Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 57 02:17:39.9 20. PDF
14. Hradecký Jan Triatlon Team Příbram COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 132 02:23:12.2 22. PDF
15. Košut Lukáš Jahůdky COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 37 02:23:28.9 23. PDF
16. Hlavatík Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 115 02:24:42.9 25. PDF
17. Francke Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 434 02:24:53.2 26. PDF
18. Bořil Vojtěch XC Vysocina COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 59 02:25:01.2 27. PDF
19. Chlupáč Dominik Rafkarna IDEA Cycling Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 143 02:27:11.2 30. PDF
20. Hübl Radek RunSport/Salomon Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 19 02:27:46.2 31. PDF
21. Prášil Vojtěch COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 276 02:28:09.9 32. PDF
22. Směšný Honzík V12 tedam COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 328 02:30:00.4 37. PDF
23. Kantor Miroslav TOBI Sport Frenštát p.R. COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 164 02:30:21.7 38. PDF
24. Mastník Leoš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 220 02:32:53.7 39. PDF
25. Mooc Filip Ostrava Factory Racing COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 229 02:34:48.2 43. PDF
26. Sedlak Robert Kilpi Racing Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 312 02:35:21.4 44. PDF
27. Svoboda Jan 696 Ralsko COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 13 02:35:55.9 46. PDF
28. Rousek Miloslav Raidlight CZ COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 299 02:35:56.9 47. PDF
29. Durych Martin TJ Dukla Praha COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 89 02:36:03.4 48. PDF
30. Mazura Ondřej Ondřej Mazura COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 24 02:37:36.4 49. PDF
31. Tauchman Jan Liberec COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 362 02:37:47.2 51. PDF
32. Přikryl Roman fKlidu sport team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 282 02:38:14.9 53. PDF
33. Pašek Jan Runland team Plzeň COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 251 02:38:19.7 54. PDF
34. Růžek Pavel COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 301 02:39:36.4 57. PDF
35. Novák Matěj COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 239 02:39:51.4 60. PDF
36. Jirásek Tomáš Running Stones Praha COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 155 02:40:37.7 62. PDF
37. Hochmut Milan AK ŠKODA Plzeň COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 411 02:40:47.9 63. PDF
38. Židek Jan Pivovar Koníček COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 134 02:41:04.9 64. PDF
39. hanzl jiří #trpimrad COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 106 02:41:21.2 65. PDF
40. Kotala Tomáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 181 02:43:09.4 70. PDF
41. Krátký Tomáš ROYAL BAY COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 105 02:44:01.2 73. PDF
42. Krotil Jiří SRTG Praha COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 192 02:44:18.2 75. PDF
43. Balcar Michal RunSport Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 43 02:44:27.7 76. PDF
44. Horníček Jiří Bernosport.sk COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 124 02:44:46.7 78. PDF
45. Havlíček David Osmáci.cz COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 110 02:45:00.7 79. PDF
46. Ewert Adam COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 96 02:45:38.7 81. PDF
47. Loula Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 208 02:45:46.7 82. PDF
48. Rejchrt Karel TOP RUN CLUB COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 292 02:45:51.4 83. PDF
49. Marek Karel #HatersBRNO/EXTRA Brno COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 219 02:45:55.2 84. PDF
50. Cenefels Filip Decathlon COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 66 02:49:23.2 91. PDF
51. Hrabálek Jaroslav MILF team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 130 02:49:58.2 92. PDF
52. Roštík Patrik Pivo a Myslivec COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 298 02:50:02.9 93. PDF
53. Bonk Roman Tri klub Příbram COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 56 02:50:43.7 97. PDF
54. Kopřiva Martin Trailpoint/Compressport COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 178 02:51:41.7 105. PDF
55. Vágner Vlastimil běhejsepsem.cz COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 373 02:52:09.4 106. PDF
56. Chrumko Adam Všeň COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 145 02:52:43.2 108. PDF
57. Töpfer Martin IST Austria COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 365 02:54:23.2 113. PDF
58. Schulze Robert Team Nachti 3-Raum COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 424 02:54:36.9 115. PDF
59. Pátek Ondřej COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 252 02:54:58.4 117. PDF
60. Knébl Ondřej Malý Rohozec COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 172 02:55:00.4 118. PDF
61. Pobořil Ondřej COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 267 02:55:27.4 122. PDF
62. Motyka Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 232 02:56:36.2 125. PDF
63. Hrubý Adam COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 138 02:56:50.4 126. PDF
64. Tvrdík Pavel Wlach transport Polná COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 370 02:56:51.2 127. PDF
65. Hubáček Tomáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 140 02:58:41.9 136. PDF
66. Lukeš Tomáš Přátelé zeleného údolí COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 214 02:59:14.9 139. PDF
67. Jeništa Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 433 03:01:10.2 145. PDF
68. Štěpánek Kamil RUN magazine team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 358 03:01:47.2 147. PDF
69. Ryzí Martin X-TRAIL ORLOVÁ COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 305 03:02:52.4 149. PDF
70. Růžička Lukáš Runsport Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 304 03:04:44.2 154. PDF
71. Kasal Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 166 03:04:56.7 156. PDF
72. Mrklas Luboš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 477 03:06:27.7 163. PDF
73. Macháček Jakub GoWin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 216 03:07:34.9 166. PDF
74. Soukup Roman Snad nechcípnu! COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 332 03:08:47.4 168. PDF
75. Pozler Jiří Never Alone COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 275 03:09:57.4 170. PDF
76. Sladomel Petr Frýdek COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 321 03:10:14.4 171. PDF
77. Žák Jakub Horalka a Tatranka / Hanspaulka COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 404 03:10:46.7 172. PDF
78. Rätze Tobias O-SEE-Sports e.V. COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 289 03:10:47.7 173. PDF
79. Korotvička Ondřej COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 438 03:11:06.4 175. PDF
80. Pechač Jan TJ Benešov u Semily COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 237 03:11:35.7 177. PDF
81. Dvorak Michal COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 90 03:12:01.9 180. PDF
82. Jordak Lukáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 156 03:12:14.9 181. PDF
83. Kostrunek Filip COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 179 03:13:28.2 188. PDF
84. Valihrach Lukáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 376 03:13:53.9 194. PDF
85. Kadavý Tomáš Pardubice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 159 03:13:55.9 195. PDF
86. Švejda Ondřej TJ Sokol Unhošť COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 360 03:14:24.2 197. PDF
87. Romaňák Tomáš Běžci z Rya COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 296 03:14:28.2 198. PDF
88. Behenský Jan Rozběháme Česko COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 50 03:14:43.9 202. PDF
89. Boček Martin Profitko Training Center Liberec COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 55 03:14:51.2 204. PDF
90. Drbohlav Martin EXTRA Brno COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 88 03:15:44.9 206. PDF
91. Poláček Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 426 03:17:15.4 209. PDF
92. Stolfa Kryspin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 339 03:19:02.2 218. PDF
93. Procházka František COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 278 03:22:11.2 219. PDF
94. Reinbergr Tomas Otuzilci Modrany COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 291 03:22:11.4 220. PDF
95. Hron Petr New Roll Runners COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 137 03:24:56.4 226. PDF
96. Koďousek Tomáš Pivo a Myslivec COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 174 03:25:21.9 232. PDF
97. Šlauf Milan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 350 03:25:30.9 233. PDF
98. Večerek Martin Open Gym Brandýs COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 420 03:27:59.2 240. PDF
99. Malina Aleš Hlupýždi COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 217 03:29:37.7 246. PDF
100. Mišove Pavel Never Alone COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 228 03:29:46.7 248. PDF
101. Runge André Dresden COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 300 03:31:38.9 250. PDF
102. Váhala Lukáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 374 03:33:31.9 252. PDF
103. Slapnička Jakub Společenstvo COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 322 03:34:12.2 254. PDF
104. Sedlář Robin Petřvald Climb-team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 568 03:35:01.7 257. PDF
105. Špaček Jiří COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 353 03:35:30.2 260. PDF
106. Kováčik Stanislav - COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 184 03:36:18.5 264. PDF
107. Polák Jan Liberec COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 271 03:36:57.2 266. PDF
108. Jánský Václav SRTG Praha COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 148 03:41:21.7 275. PDF
109. Ondřej Vavruška Společenstvo COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 245 03:41:25.0 277. PDF
110. Pytlík Ondřej COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 284 03:43:27.2 282. PDF
111. Kovarik David EXTRA Brno COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 185 03:43:43.2 283. PDF
112. Eliáš Honza RUN Magazine Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 94 03:43:49.5 284. PDF
113. Kafka Josef Team RaidLight COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 160 03:45:29.2 290. PDF
114. Keresteš Jiří COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 168 03:46:19.2 294. PDF
115. Bláha Luboš Atletika Zábřeh COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 53 03:48:04.2 295. PDF
116. Rajchl Lukáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 286 03:52:52.7 301. PDF
117. Svoboda Jiří COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 418 03:53:06.7 303. PDF
118. Bednář Vít Outdoor CREW COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 49 03:58:13.5 309. PDF
119. Malý Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 218 03:58:15.5 310. PDF
120. Kechner Tomáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 167 04:04:41.5 318. PDF
121. Plocek Lukáš ChaBrusiči COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 266 04:05:28.2 320. PDF
122. Trousil David AC Gomango-Högner COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 366 04:07:15.5 323. PDF
123. Vraný Lukáš BK Semily COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 250 04:13:40.2 330. PDF
124. Baudyš Lukáš Never Alone COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 47 04:54:53.0 357. PDF
125. Mojdl Martin LAME BEACH COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 425 05:06:02.5 364. PDF
126. Paur Pavel COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 253 05:15:15.8 366. PDF

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Muži 36-45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Brýdl Pavel Mizuno/Leki COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 2 02:08:05.9 4. PDF
2. Mrázek Jan Inov-8 team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 7 02:11:14.2 7. PDF
3. Petr Jiří Salomon/Suunto COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 26 02:12:56.4 10. PDF
4. Štryncl Pavel Salomon-Suunto COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 17 02:25:37.4 28. PDF
5. HULKA Lukas Ještěd Skyrace COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 23 02:28:59.2 33. PDF
6. Balcar Marek Malánky COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 408 02:29:08.9 34. PDF
7. Tuček Ladislav COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 368 02:29:14.4 35. PDF
8. Rexa Martin Kerda Sport COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 293 02:29:22.7 36. PDF
9. Urbánek Petr Brubeck team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 21 02:33:41.9 41. PDF
10. Steklý Radek COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 338 02:37:44.4 50. PDF
11. Klím Tomáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 170 02:38:04.7 52. PDF
12. Kvasnička Daniel HKNMPSM COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 22 02:39:27.4 56. PDF
13. Viej Radomír Neškodní Jedinci COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 386 02:39:38.4 58. PDF
14. Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 375 02:42:23.4 67. PDF
15. Malý Jiří COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 415 02:43:56.2 72. PDF
16. Stahl Jaroslav SV Stříbro COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 333 02:44:08.4 74. PDF
17. Vavák Michal CD*KH COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 380 02:44:33.4 77. PDF
18. Řezáč Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 307 02:46:58.4 86. PDF
19. Leszczynski Radek Ladermon Team Olomouc COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 203 02:47:35.9 88. PDF
20. Tuček Petr AC Tučňák COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 369 02:49:05.0 89. PDF
21. Vondrášek Martin TJ Jiskra Třeboň COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 394 02:49:16.4 90. PDF
22. Kouřil Jaroslav Neběžecký kroužek COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 183 02:50:35.7 96. PDF
23. Sikora Martin NVPP COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 317 02:50:54.7 98. PDF
24. Linka Milan MattoniFreeRun Jablonec nad Nisou COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 76 02:51:10.2 100. PDF
25. Dolejš Tomáš Sokol Mochtín COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 86 02:51:17.7 102. PDF
26. Novotný Luboš AK Křižany COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 242 02:51:38.9 104. PDF
27. Suda Josef SK Přimda COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 341 02:52:14.4 107. PDF
28. Maťátko Jan RunSport COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 221 02:54:13.4 111. PDF
29. Hovorka Jiří COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 128 02:54:24.2 114. PDF
30. Honegr Tomáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 121 02:55:01.7 119. PDF
31. Raphael Bicelli COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 288 02:55:08.9 121. PDF
32. Krása David COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 188 02:56:51.7 128. PDF
33. Chmelař Vítězslav Velké Losiny COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 144 02:57:07.4 130. PDF
34. Kadlas Tomáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 422 02:58:30.4 134. PDF
35. Hráček Radim Team Kamen Dekor COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 131 02:58:55.9 137. PDF
36. Ardamica David ARDY TEAM COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 42 03:00:06.7 143. PDF
37. Cygánek Michal www.hochkoenigman.run COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 73 03:00:56.9 144. PDF
38. Honzajk Jiří Trailpoint COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 122 03:03:11.2 150. PDF
39. Stárek Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 335 03:03:24.7 151. PDF
40. Nevlida Ladislav Arbogard COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 261 03:04:12.2 153. PDF
41. Podolka Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 268 03:04:49.2 155. PDF
42. Vonšík Lukáš Bez klubové příslušnosti COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 395 03:05:15.2 158. PDF
43. Sikora Tomáš X-TRAIL ORLOVÁ COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 318 03:05:31.7 159. PDF
44. Brynda Pavel Alpsport - Ježek na Kopci COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 62 03:05:48.9 161. PDF
45. Kalenský Pavel SUL Ústí nad Labem COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 162 03:06:50.2 165. PDF
46. Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 243 03:07:49.7 167. PDF
47. Rada Martin Ještěd SkyRace COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 285 03:09:35.7 169. PDF
48. Novák Michal SK Babice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 241 03:10:51.9 174. PDF
49. Václavík Rostislav MADEJA SPORT OSTRAVA COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 371 03:11:54.7 179. PDF
50. Šubert Pavel Neběžecký kroužek COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 359 03:12:28.2 182. PDF
51. Bradna Vladimir Northern Warriors COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 61 03:12:44.9 183. PDF
52. Holec Jiří AC GoMango-Hogner COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 117 03:13:05.2 184. PDF
53. Holubec Tomáš ŠSK Kollárovka COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 119 03:13:15.7 185. PDF
54. Žák Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 405 03:13:30.7 189. PDF
55. Ženíšek Radek Atletika Doksy COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 406 03:13:34.2 190. PDF
56. Šlajer Petr COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 487 03:13:44.2 192. PDF
57. Kubínek Pavel Team Kámen Dekor COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 197 03:13:46.7 193. PDF
58. Baxa Jaromír COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 48 03:14:06.9 196. PDF
59. Hegr Tomáš Night Run Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 111 03:14:40.9 201. PDF
60. Hornák Martin ACES Team K. Vary COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 123 03:17:30.9 210. PDF
61. Pešek Petr Fun Bike Ústí nad Labem COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 259 03:17:59.9 213. PDF
62. Rakovický Andrej COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 287 03:18:41.9 216. PDF
63. Jirák Roman Břehy COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 154 03:18:53.2 217. PDF
64. Kubeček Jáchym HK Pardubice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 414 03:22:35.9 221. PDF
65. Sváček Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 342 03:23:45.4 223. PDF
66. Kuhn Pavel KUBE team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 199 03:24:33.7 225. PDF
67. Chalabala Pavel COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 141 03:25:04.9 227. PDF
68. Horyna Daniel Opolany COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 125 03:25:14.7 230. PDF
69. Čurda Dušan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 81 03:25:16.4 231. PDF
70. Reiche Steffen Koma Gera OCR COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 290 03:25:44.9 234. PDF
71. Hrdinka Jirka Run4fun COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 136 03:27:25.2 238. PDF
72. Barcal Richard dos amigos COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 45 03:27:43.4 239. PDF
73. Sysala Robert COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 344 03:28:28.4 243. PDF
74. Zajíc Petr Hlupýždi COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 400 03:29:37.8 247. PDF
75. Ptáček Josef IMIN COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 283 03:31:46.9 251. PDF
76. Řezáč Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 306 03:35:20.4 258. PDF
77. Ondřej Milan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 246 03:36:45.7 265. PDF
78. Pokorný Jiří COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 270 03:38:02.7 269. PDF
79. Novak Michael gone4.run COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 240 03:38:17.0 270. PDF
80. Lindner Tomáš Tým silniční bezpečnosti COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 205 03:40:16.5 272. PDF
81. Jeništa Petr Kolikjeste COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 152 03:41:24.7 276. PDF
82. Kudrna Michal sportigo.cz COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 198 03:42:07.7 279. PDF
83. Carsten Eulitz, Koma Gera OCR COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 65 03:43:09.2 280. PDF
84. Zapletal Petr COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 403 03:44:41.2 287. PDF
85. Tic Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 363 03:44:53.7 288. PDF
86. Kašpar Oldřich COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 500 03:45:00.5 289. PDF
87. Steiner Michal Kostecké panství COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 336 03:45:36.7 291. PDF
88. Karásek Václav COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 165 03:46:18.0 293. PDF
89. Sobotka Kamil COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 330 03:48:25.7 297. PDF
90. Walkowiak Dariusz COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 396 03:48:39.2 298. PDF
91. Bradáč Václav VK Roudnice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 60 03:48:56.2 299. PDF
92. Schwarz Marek Běžecká parta Žižkov COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 316 03:51:50.0 300. PDF
93. Král Daniel COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 187 03:53:16.0 304. PDF
94. Wurm Pavel Hakuna Matata COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 399 03:54:41.2 305. PDF
95. Frank Schulze, Carlsberg Copenhagen COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 101 03:55:07.7 306. PDF
96. RITTER Tomáš Run4Fun COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 295 03:57:31.2 307. PDF
97. Howil Waldemar www.biegowekaizen.pl COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 129 03:58:17.2 311. PDF
98. Právec Zdeněk COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 277 04:00:39.5 314. PDF
99. Černý Miroslav COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 77 04:00:40.0 315. PDF
100. Paslavský Bohumil RozběhámeČesko COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 249 04:10:06.7 325. PDF
101. Petrovič Pavel COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 263 04:13:12.0 327. PDF
102. Čaněk Petr Dva Broďáci COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 74 04:13:27.2 328. PDF
103. Vaniš Martin Tempo Vola COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 378 04:14:39.2 331. PDF
104. Čiernik Jan - COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 78 04:19:29.0 335. PDF
105. Hrubý Jindřich Klokočí COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 139 04:21:03.2 336. PDF
106. Čapek Karel Surrealisti v tilku COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 421 04:24:36.0 338. PDF
107. Cvrkal Martin Victus.cz COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 71 04:25:04.2 339. PDF
108. Růžička David Šneci v běhu COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 303 04:25:20.2 340. PDF
109. Pavlík Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 256 04:25:34.5 342. PDF
110. Pavlicek Radim iMiN COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 254 04:27:04.7 344. PDF
111. Švrček Radek COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 361 04:27:13.2 345. PDF
112. Kozłowski Artur COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 186 04:35:39.2 351. PDF
113. Kraus Aleš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 189 04:49:49.5 356. PDF
114. Šrámek Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 356 05:15:15.8 365. PDF
  Jelínek Vlastimil COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 151 DNF    

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Muži 46-55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Fárník Michal COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 98 02:46:02.9 85. PDF
2. Mirko Querfeld PSV Zittau COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 227 02:52:46.4 109. PDF
3. Zámyslický Martin sólo samorost COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 402 02:56:20.2 123. PDF
4. Hladík Josef Klánovice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 113 02:56:30.9 124. PDF
5. Špičák Petr Endorphine COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 355 02:57:18.9 131. PDF
6. Veselý Petr ATLET ŠESTAJOVICE COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 51 02:58:22.7 133. PDF
7. Veselý Pavel ALCATON HSK Horní Rokytnice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 384 02:59:52.2 141. PDF
8. Směšný Pavel V12 team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 329 03:01:27.9 146. PDF
9. Mezník Vladimír LBE COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 225 03:04:00.7 152. PDF
10. Sychrovský Pavel Poděbrady COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 343 03:05:03.2 157. PDF
11. Frank Pavel TJ-Granitol Moravský Beroun COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 409 03:05:43.2 160. PDF
12. Louda Martin Klánovice forest COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 207 03:11:20.9 176. PDF
13. Křivohlávek Pavel COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 431 03:13:19.7 186. PDF
14. Moškoř Martin Kunčice pod Ondřejníkem COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 231 03:18:27.9 214. PDF
15. Prošek Luboš LokoBoys COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 280 03:25:12.2 229. PDF
16. harciník jiří STS Chvojkovice Brod COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 107 03:26:50.7 236. PDF
17. Jarůšek Ladislav Dynafit COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 149 03:34:30.5 256. PDF
18. Bičík Tomáš Elab team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 52 03:35:27.2 259. PDF
19. Roško Jaroslav Rozan COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 297 03:35:44.7 261. PDF
20. Hrček Tomáš COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 135 03:35:57.9 262. PDF
21. Scheithauer Marek COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 314 03:41:47.7 278. PDF
22. Veselý Pavel Kladno COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 385 03:43:20.7 281. PDF
23. Diatka Vladimir COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 83 03:44:30.5 285. PDF
24. Bláha Martin LK Mělník COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 54 03:46:12.5 292. PDF
25. Kocourek Jaroslav SK Černé plíce COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 173 04:00:50.7 316. PDF
26. Sedláček Luděk X-TRAIL ORLOVÁ COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 310 04:05:02.0 319. PDF
27. Peške Pavel NeLi kart COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 260 04:13:08.5 326. PDF
28. Čížek Pavel Šneci v běhu COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 80 04:27:47.7 348. PDF
29. holec mirko Zámecký pivovar Frýdlant COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 118 04:31:56.2 350. PDF
30. Luberda Petr COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 209 05:02:12.0 363. PDF

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Muži 56-99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Ouhrabka Jiří COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 247 02:43:34.4 71. PDF
2. Weigert Miloslav Palkovice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 397 02:51:13.7 101. PDF
3. Skalický Josef Activity Lanškroun / Žichlínek COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 319 03:14:34.2 199. PDF
4. Hojač Mojmír COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 432 03:16:57.2 207. PDF
5. Skočovský Petr Farma Písečná COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 320 03:30:37.4 249. PDF
6. Chlouba František Loudavý samotář COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 142 04:02:54.0 317. PDF
7. Cvrkal Pavel Victus.cz COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 72 04:27:17.5 347. PDF

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Ženy junior 16-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Veigertová Gabriela SK Slavia Jičín COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy junior 16-19 let 382 03:00:02.2 142. PDF
2. Poláková Eliška COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy junior 16-19 let 272 03:13:39.2 191. PDF

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Ženy U23 20-23 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kalousová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 163 02:51:32.4 103. PDF
2. Nesibová Iva Diversity Beasts COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 234 04:08:40.0 324. PDF

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 24-35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Krchová Zuzana Czech Skyrunning Team-Fyziokinesis COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 27 02:33:25.7 40. PDF
2. Ševčiková Petra X-TRAIL Orlová COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 345 02:40:22.2 61. PDF
3. Adamcová Jana OCR.RUNNERS.OSTRAVA COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 40 02:42:07.4 66. PDF
4. Matrasová Kateřina Czech skyrunning - Salming running COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 29 02:42:46.9 68. PDF
5. Urbancová Zuzana Trojanovice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 35 02:50:14.4 94. PDF
6. Vlčková Iveta Inov-8 team / SK Babice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 39 02:50:27.9 95. PDF
7. Holobková Hana Beskydsti Nomadi COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 200 02:50:59.7 99. PDF
8. Zelená Marie ALPSPORT Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 32 02:52:58.9 110. PDF
9. Krstevová Andrea LightBIKE Running Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 194 02:54:46.9 116. PDF
10. Dolejšová Petra Atletika Klatovy COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 87 02:57:01.2 129. PDF
11. Solak Aysen liitle girl medium boy COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 331 02:58:56.2 138. PDF
12. Eliášová Petra TOP RUN CLUB COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 95 03:06:02.9 162. PDF
13. Slavotínková Dominika PlzeňVTahu COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 417 03:14:44.2 203. PDF
14. Vacvalová Lenka Reebok Run Crew Praha COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 372 03:17:14.7 208. PDF
15. Jakešová Klára SK Babice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 38 03:18:40.7 215. PDF
16. Vlasakova Andrea Trail-maniacs COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 391 03:25:46.7 235. PDF
17. Šrytrová Ladislava COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 357 03:28:22.2 241. PDF
18. Jemelíková Adéla SRTG Praha COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 193 03:28:25.2 242. PDF
19. Kubíčková Tereza SK Aktis Praha COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 196 03:29:09.7 244. PDF
20. Bała Anna COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 44 03:34:04.9 253. PDF
21. Nývltová Lucie COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 244 03:37:26.5 267. PDF
22. Košťáková Monika COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 180 03:37:28.5 268. PDF
23. Cuřínová Petra Sneci v behu COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 70 03:39:38.0 271. PDF
24. Salii Nataliia COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 308 03:40:50.2 273. PDF
25. Tichá Jana COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 364 03:48:23.2 296. PDF
26. Slepickova Petra COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 323 03:59:16.2 312. PDF
27. Škodová Eva Trailpoint COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 348 03:59:29.0 313. PDF
28. Bártová Hana Dva Broďáci COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 46 04:13:27.5 329. PDF
29. Vitásková Markéta COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 389 04:27:13.3 346. PDF
30. Matějková Jana Báječné ženy v běhu COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 222 04:28:57.5 349. PDF
31. Vokounová Lucie Exponáti COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 392 04:35:42.0 352. PDF
32. Staňková Tereza Ostrava Factory Racing COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 334 04:44:45.2 354. PDF
33. Náglová Alena COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 416 04:46:23.0 355. PDF
34. Hoskovcová Žaneta COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 126 04:56:08.7 358. PDF
35. Černochová Kateřina COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 75 04:56:09.0 359. PDF
36. Kafková Markéta Night run team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 161 05:00:58.8 360. PDF
37. Podolková Jana COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 269 05:01:27.3 361. PDF
38. Havlanová Marie COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 109 05:01:27.3 362. PDF

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 36-45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Straková Anna Czech Skyrunning Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 28 02:35:34.0 45. PDF
2. Junková Kristýna Runland Team COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 157 02:45:32.9 80. PDF
3. Rambová Marcela AC Gomango Högner COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 30 02:55:02.9 120. PDF
4. Šoubová Kateřina COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 352 03:02:18.7 148. PDF
5. Mikulecká Marcela Runsport/Čistý sport COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 226 03:06:40.2 164. PDF
6. Zajícová Ilona COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 401 03:11:46.4 178. PDF
7. Slušná Zuzana Runsport COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 326 03:14:53.0 205. PDF
8. Luft Lucie LUFTStrong COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 210 03:17:46.7 212. PDF
9. Stopková Jana COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 153 03:23:32.7 222. PDF
10. Vildmonová Pavla SK Praga COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 387 03:25:12.2 228. PDF
11. Bukovská Radka COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 63 03:34:13.0 255. PDF
12. Gavendová Pavla COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 103 03:36:16.0 263. PDF
13. Jakubů Klára COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 146 03:44:34.2 286. PDF
14. Hnízdilová Eva Běžci Slaný COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 116 03:52:55.2 302. PDF
15. Bittnerová Zuzana Rungo pro ženy COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 554 04:05:35.5 321. PDF
16. Kluza-Howil Lila www.biegowekaizen.pl COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 171 04:05:47.7 322. PDF
17. Sedláčková Martina Milovičtí běžci COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 311 04:17:21.2 333. PDF
18. Čierniková Linda - COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 79 04:19:28.7 334. PDF
19. Kozlová Radka COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 423 04:24:36.0 337. PDF
20. Krobová Jindra COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 191 04:25:34.2 341. PDF
21. Adamusová Marie COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 41 04:27:04.5 343. PDF
22. Kabátková Zdenka COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 158 05:21:20.0 367. PDF

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 46-55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Hampejsová Martina ŠNECI na MAX COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 34 02:59:29.7 140. PDF
2. Třísková Katarína Praha 6 COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 367 03:13:22.4 187. PDF
3. Divišková Blanka Run4fun COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 85 03:27:24.7 237. PDF
4. Vlaďka Bláhová Mikulášovice COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 390 03:40:54.7 274. PDF
5. Janouchová Jana COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 147 04:15:39.5 332. PDF

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 56-99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Lukášová Mirka COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56-99 let 211 03:24:10.7 224. PDF
2. Procházková Irena TJ Háje COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56-99 let 279 04:43:23.0 353. PDF

COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Dufka Vladislav Červený Kostelec COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 596 01:12:56.4 1. PDF
2. Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 541 01:13:16.4 2. PDF
3. Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 530 01:13:48.1 3. PDF
4. Holomoucký Adam Eleven Mercedes Mitas COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 521 01:15:39.1 4. PDF
5. Staude Kay COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 465 01:17:59.9 5. PDF
6. Krupka Milan Indičtí běžci COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 534 01:22:03.4 6. PDF
7. Piroščák Ján Kamzík 1000+ COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 265 01:22:10.1 7. PDF
8. Püschel Frank Oberlausitzer Wanderfüchse e.V. COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 603 01:22:32.9 8. PDF
9. Pelikan Karel TJ SOKOL PODLAZKY DALOVICE COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 555 01:22:51.4 9. PDF
10. Skelton Jamie Adidas Runners COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 570 01:25:38.1 11. PDF
11. Beránek Lukáš Ho Loko Beroun COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 503 01:26:05.1 12. PDF
12. Winter Jan Liberečtí chrti COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 608 01:26:11.4 13. PDF
13. Vít Jindřich České Budějovice COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 589 01:26:28.6 14. PDF
14. Prager Karel TJ Sokol Sojovice COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 561 01:27:46.1 16. PDF
15. Fritsche Sebastian Team Nachti 3-Raum COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 597 01:27:51.9 17. PDF
16. Vašek Libor Relative Team COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 587 01:27:56.9 18. PDF
17. Kysela Pavel COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 636 01:28:01.6 19. PDF
18. Štencl Václav COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 601 01:28:41.9 20. PDF
19. Lukeš Jiří BK Semily COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 213 01:29:26.4 21. PDF
20. Varlamov Anton Varlamov and co COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 586 01:31:18.4 22. PDF
21. Kuniss Gary COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 537 01:31:52.6 24. PDF
22. Sluťák Josef Hurá do kopce COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 572 01:34:01.6 26. PDF
23. Fritsche Raphael COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 600 01:34:05.6 27. PDF
24. Bondar Grygorii Varlamov and co COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 505 01:34:08.9 28. PDF
25. Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 264 01:34:45.1 30. PDF
26. Šejc Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 582 01:35:11.9 31. PDF
27. Stehlík Ondřej Hullulintu COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 577 01:35:19.1 32. PDF
28. Ardamica David ARDY-TEAM COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 501 01:35:57.1 33. PDF
29. Fenderl David COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 612 01:35:58.4 34. PDF
30. Kopecký Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 529 01:36:14.6 36. PDF
31. Hlavatý Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 519 01:36:48.6 38. PDF
32. Bobál Roman COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 595 01:37:02.4 39. PDF
33. Vojáček Lukáš COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 590 01:37:02.6 40. PDF
34. Morysek Tomáš Pivo a myslivec COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 545 01:37:12.1 42. PDF
35. Voldřich Ondřej Predator Workout Liberec COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 591 01:40:24.2 43. PDF
36. Kosař Pavel COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 439 01:41:10.6 46. PDF
37. Leták Martin COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 204 01:42:05.9 48. PDF
38. Pešek Jaroslav SK Sibiř COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 556 01:42:50.1 51. PDF
39. Plášek Vlastimil COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 559 01:42:51.2 52. PDF
40. Kohout Michael COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 528 01:42:51.2 53. PDF
41. Moravec Karel Running Stones COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 544 01:45:45.9 56. PDF
42. Valenta Michal COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 585 01:47:11.6 57. PDF
43. Szonda Istvan COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 580 01:48:32.4 59. PDF
44. Růžek Michal COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 566 01:49:37.4 61. PDF
45. Paducha Jakub COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 248 01:50:58.4 62. PDF
46. Tarnóczy Miroslav BEAST Varnsdorf COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 584 01:51:59.1 64. PDF
47. Sýkora Kamil COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 578 01:55:24.9 69. PDF
48. Hanák Milan Atlet Šestajovice COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 514 01:55:57.1 70. PDF
49. Dušák Petr COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 510 01:56:35.6 72. PDF
50. Skříček Jiří Pivo a myslivec COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 571 01:56:35.9 73. PDF
51. Dítě Viktor COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 508 01:58:32.6 76. PDF
52. Matosyan Ivan COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 542 02:00:54.1 77. PDF
53. Šedivý Michal shadouz team COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 581 02:01:32.4 78. PDF
54. Ryzner Jan COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 624 02:03:00.4 80. PDF
55. Nevrkla Jaroslav Nehvizdy COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 236 02:03:52.6 82. PDF
56. Szyliajni Marek COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 499 02:05:30.9 85. PDF
57. puškáš attila COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 563 02:07:43.4 87. PDF
58. Havlena David Go Mango COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 515 02:08:25.9 88. PDF
59. Kořínek Vratislav Sám za sebe COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 531 02:11:12.7 89. PDF
60. Mraček Pavel COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 546 02:11:13.9 90. PDF
61. Minařík Josef Saratice COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 543 02:16:43.4 95. PDF
62. Wolf Jiří COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 605 02:24:33.7 101. PDF
63. Niendorf Martin Stern des Südens COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 598 02:25:55.9 102. PDF
64. Rieger Vojtěch Be Happy COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 565 02:35:06.2 103. PDF
65. Nýdr Jiří Be Happy COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 550 02:35:07.2 104. PDF
66. Štryncl Vilda JOVI Team COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 611 02:35:15.9 105. PDF
67. Klíč Roman kámen dekor team COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 527 02:42:19.2 112. PDF
  Moravec Stanislav COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 230 DNF    
  Runge Andre Dresden COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Muži 607 DNF    

COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Fořtová Iveta ELEVENRUNTEAM COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 100 01:24:16.4 10. PDF
2. Pokorná Monika Žďárští sokoli COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 560 01:27:27.1 15. PDF
3. Markéta Myslivcová + PES Rozběháme Česko COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 548 01:31:49.1 23. PDF
4. Kapletová Monika Rohozec Amulet COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 526 01:32:33.4 25. PDF
5. novakova gabriela COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 599 01:34:20.6 29. PDF
6. Holcová Petra COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 520 01:35:59.4 35. PDF
7. Křelinová Martina #trpimrad COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 535 01:36:18.9 37. PDF
8. Dvořáková Denisa Atlet Šestajovice COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 511 01:37:05.4 41. PDF
9. Doring Katarzyna COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 604 01:40:54.9 44. PDF
10. Krahulová Hana Klimkovice COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 532 01:41:07.9 45. PDF
11. Kurfiřtová Petra ZPCyklo PROOFY Corratec team COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 538 01:41:22.4 47. PDF
12. Pácalová Jana COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 552 01:42:10.1 49. PDF
13. Königová Lucie Bootcamp Team COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 602 01:42:39.9 50. PDF
14. Dubská Martina COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 509 01:43:20.6 54. PDF
15. Petrová Katarína COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 558 01:44:13.1 55. PDF
16. Řízková Anna COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 484 01:48:05.1 58. PDF
17. Jarošová Klára COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 523 01:48:32.6 60. PDF
18. Soukupová Veronika Bozkov COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 574 01:51:02.6 63. PDF
19. Tarnóczy Kateřina BEAST Varnsdorf COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 583 01:51:59.6 65. PDF
20. Palánová Kateřina COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 553 01:53:53.9 66. PDF
21. Seifertová Kateřina COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 569 01:53:53.9 67. PDF
22. Kalenská Lenka SUL Ústí nad Labem COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 525 01:55:12.9 68. PDF
23. Bočanová Veronika MILF team COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 504 01:56:07.9 71. PDF
24. Wurmová Lída Hakuna Matata COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 592 01:56:40.6 74. PDF
25. Stárková Dominika COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 576 01:58:04.1 75. PDF
26. Landová Mirka Mexická vlna COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 606 02:01:35.4 79. PDF
27. Kubečková Lucie COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 536 02:03:36.1 81. PDF
28. Sýkorová Alice COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 579 02:04:15.6 83. PDF
29. Fialová Petra COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 512 02:04:20.9 84. PDF
30. Smetanová Dana COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 610 02:05:36.1 86. PDF
31. Spáčilová Šárka Rungo pro ženy COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 575 02:11:14.9 91. PDF
32. Havlenová Radka Gomango COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 516 02:11:35.2 92. PDF
33. Folková Soňa COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 513 02:12:11.9 93. PDF
34. Ohrablová Eva COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 551 02:14:43.2 94. PDF
35. Kyselová Romana TJ Sokol Podlázky-Dalovice COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 539 02:17:13.2 96. PDF
36. Havlínová Jana RUN magazine team COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 518 02:17:16.7 97. PDF
37. Lávová Pavla COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 441 02:22:14.7 98. PDF
38. Szylinska Katarzyna COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 498 02:23:59.9 99. PDF
39. Damová Blanka COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 485 02:24:27.2 100. PDF
40. Štrynclová Johanka JOVI Team COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 609 02:35:16.2 106. PDF
41. Musilová Martina COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 547 02:35:52.7 107. PDF
42. Zýková Martina COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 594 02:35:52.7 108. PDF
43. Bulantová Hana COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 507 02:40:26.7 109. PDF
44. Janusová Petra COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 522 02:40:26.9 110. PDF
45. Zahradníková Nikola COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 593 02:42:18.7 111. PDF
46. Lenhartová Adéla AC Gomango-Högner COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail Ženy 540 02:46:05.9 113. PDF

200 m - Kluci 0-5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vintr Jakub 200 m Kluci 0-5 let 627 00:01:46.6 1. PDF
2. Szonda Daniel 200 m Kluci 0-5 let 644 00:02:03.8 2. PDF
3. Šlajer Antonín 200 m Kluci 0-5 let 491 00:02:22.8 4. PDF
4. Erlebach Tomáš 200 m Kluci 0-5 let 475 00:02:29.8 6. PDF
5. Hůrka Noel 200 m Kluci 0-5 let 631 00:02:37.8 9. PDF
6. Procházka Filip 200 m Kluci 0-5 let 621 00:02:38.0 10. PDF
7. Štafl Ríša 200 m Kluci 0-5 let 635 00:02:42.6 11. PDF
8. Šimůnek Lukáš 200 m Kluci 0-5 let 454 00:02:45.8 13. PDF
9. Limberský Petr 200 m Kluci 0-5 let 643 00:03:00.6 15. PDF
10. Kopecký Ondřej 200 m Kluci 0-5 let 613 00:03:42.6 20. PDF
11. Šimůnek Jakub 200 m Kluci 0-5 let 455 00:03:49.3 21. PDF
12. Šlajer Vilém 200 m Kluci 0-5 let 492 00:04:09.8 22. PDF
13. Podzimek Vojta 200 m Kluci 0-5 let 625 00:04:32.3 24. PDF
14. Kocun Eda 200 m Kluci 0-5 let 456 00:06:59.4 30. PDF

200 m - Divky 0-5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Seifertová Jana 200 m Divky 0-5 let 642 00:02:17.0 3. PDF
2. Sedláčková Kamila 200 m Divky 0-5 let 458 00:02:25.0 5. PDF
3. Hudecová Rosálie 200 m Divky 0-5 let 637 00:02:31.8 7. PDF
4. Kosařová Karolína 200 m Divky 0-5 let 481 00:02:32.8 8. PDF
5. Gotvaldová Anna 200 m Divky 0-5 let 473 00:02:44.8 12. PDF
6. Vaňková Andrea 200 m Divky 0-5 let 620 00:02:48.1 14. PDF
7. Kyselová Natálka 200 m Divky 0-5 let 639 00:03:03.8 16. PDF
8. Langrová Viktoria 200 m Divky 0-5 let 466 00:03:04.1 17. PDF
9. Gromová Veronika 200 m Divky 0-5 let 480 00:03:12.0 18. PDF
10. Jirotková Tereza 200 m Divky 0-5 let 647 00:03:27.3 19. PDF
11. Tučková Anna 200 m Divky 0-5 let 493 00:04:25.1 23. PDF
12. Řezáčová Bára 200 m Divky 0-5 let 463 00:04:38.1 25. PDF
13. Hůrková Zoretka 200 m Divky 0-5 let 632 00:04:38.3 26. PDF
14. Kyselová Terezka 200 m Divky 0-5 let 638 00:05:04.5 27. PDF
15. Wurmová Eliška 200 m Divky 0-5 let 648 00:06:23.0 28. PDF
16. Kocunová Ela 200 m Divky 0-5 let 457 00:06:55.6 29. PDF
17. Ježková Jóža 200 m Divky 0-5 let 453 00:09:42.1 31. PDF
18. Tokárová Zina 200 m Divky 0-5 let 449 00:10:44.8 32. PDF
19. Zajícová Teraza 200 m Divky 0-5 let 497 00:12:13.6 33. PDF

600 m - Kluci 6-7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Tuček Štepán 600 m Kluci 6-7 let 490 00:03:13.3 4. PDF
2. Tokár Matěj 600 m Kluci 6-7 let 450 00:03:16.8 5. PDF
3. Třešňák Bruno 600 m Kluci 6-7 let 464 00:03:17.3 6. PDF
4. Buchta Zdenda 600 m Kluci 6-7 let 626 00:04:02.3 20. PDF
5. Bahník Josef 600 m Kluci 6-7 let 617 00:04:06.6 22. PDF
6. Ježek Jonáš 600 m Kluci 6-7 let 452 00:04:07.6 23. PDF
7. Honegr Adam 600 m Kluci 6-7 let 615 00:04:11.3 24. PDF
8. Novák Tomáš 600 m Kluci 6-7 let 472 00:04:16.8 26. PDF
9. Vaněk Lukáš 600 m Kluci 6-7 let 619 00:04:27.1 27. PDF
10. Podseník Jan 600 m Kluci 6-7 let 447 00:04:30.1 28. PDF
11. Mráček Tomáš 600 m Kluci 6-7 let 618 00:05:13.6 32. PDF

600 m - Divky 6-7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Fixová Magda 600 m Divky 6-7 let 461 00:03:37.3 12. PDF
2. Budínová Klára 600 m Divky 6-7 let 634 00:04:00.1 19. PDF
3. Straková Lenka 600 m Divky 6-7 let 641 00:04:05.6 21. PDF
4. Podsedínová Lucka 600 m Divky 6-7 let 445 00:04:34.0 29. PDF
5. Zajícová Elena 600 m Divky 6-7 let 496 00:04:53.1 30. PDF
6. Milušková Anna 600 m Divky 6-7 let 467 00:05:10.3 31. PDF

600 m - Kluci 8-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kovařík Pavel 600 m Kluci 8-10 let 443 00:03:22.1 8. PDF
2. Ježek Josef 600 m Kluci 8-10 let 451 00:03:38.6 13. PDF
3. Vojáček Mikuláš 600 m Kluci 8-10 let 630 00:04:11.6 25. PDF

600 m - Divky 8-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Nováková Denisa 600 m Divky 8-10 let 470 00:02:41.1 1. PDF
2. Fixová Anna 600 m Divky 8-10 let 462 00:02:49.1 2. PDF
3. Emlerová Šárka 600 m Divky 8-10 let 469 00:03:12.6 3. PDF
4. Marcínígová Lucie 600 m Divky 8-10 let 614 00:03:17.6 7. PDF
5. Vintrová Nikola 600 m Divky 8-10 let 628 00:03:24.3 9. PDF
6. Šaldová Valerie 600 m Divky 8-10 let 460 00:03:31.8 10. PDF
7. Nejedlá Karolína 600 m Divky 8-10 let 478 00:03:32.1 11. PDF
8. Podsenická Ema 600 m Divky 8-10 let 448 00:03:44.6 14. PDF
9. Nováková Elen 600 m Divky 8-10 let 474 00:03:47.1 15. PDF
10. Sedláčková Blanka 600 m Divky 8-10 let 459 00:03:55.1 16. PDF
11. Jirotková Kristýna 600 m Divky 8-10 let 646 00:03:56.1 17. PDF
12. Walkowiak Magda 600 m Divky 8-10 let 649 00:03:58.6 18. PDF

1200 m - Kluci 11-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Honegr Filip 1200 m Kluci 11-12 let 616 00:05:42.8 1. PDF
2. Vojnáček Lukáš 1200 m Kluci 11-12 let 629 00:07:15.1 6. PDF
3. Bradna Lukáš 1200 m Kluci 11-12 let 444 00:07:15.3 7. PDF

1200 m - Dívky 11-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Ardamicová Aneta 1200 m Dívky 11-12 let 623 00:06:19.3 4. PDF
2. Budinová Jasmína 1200 m Dívky 11-12 let 633 00:06:51.8 5. PDF
3. Křížková Emma 1200 m Dívky 11-12 let 471 00:08:48.3 9. PDF

1200 m - Kluci 13-15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jirotka Ondřej 1200 m Kluci 13-15 let 645 00:07:41.8 8. PDF

1200 m - Dívky 13-15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kolaříková Gábina 1200 m Dívky 13-15 let 442 00:05:50.6 2. PDF
2. Emlerová Markéta 1200 m Dívky 13-15 let 468 00:05:58.8 3. PDF