Výsledky závodu

TURUJ BRDY - WINTER RUN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 10.02.2018



13+ km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šeděnka Jan Koně, dobrý koně !!! 13+ km Muži 170 01:00:42.0 2.
2. Spurný Jiří MotoDesná 13+ km Muži 160 01:01:24.0 3.
3. Cip Roman 13+ km Muži 49 01:02:48.2 4.
4. Jiránek Václav buggymoje.cz 13+ km Muži 66 01:03:08.7 5.
5. Štícha Roman SRTG Příbram 13+ km Muži 183 01:03:18.2 6.
6. Franěk Patrik SRTG Příbram 13+ km Muži 33 01:04:14.2 8.
7. Souček Radek SRTG Příbram 13+ km Muži 242 01:05:10.5 9.
8. Němeček Lukáš TJ Mumraj Sedlice 13+ km Muži 121 01:05:57.0 10.
9. Mraček Lukáš Rozběháme Česko 13+ km Muži 115 01:06:33.0 11.
10. Vaníček Honza 13+ km Muži 192 01:07:03.2 12.
11. Kolář Jiří SRTG Příbram 13+ km Muži 243 01:07:11.1 13.
12. Hanak Michal RAC 13+ km Muži 40 01:07:26.7 14.
13. Kozelka Pavel 13+ km Muži 84 01:07:27.5 15.
14. Hulík Jan SKP Nymburk 13+ km Muži 57 01:07:35.2 16.
15. Černý Lukáš Bráchové 13+ km Muži 16 01:08:07.2 17.
16. Novotný Ladislav Team Faith Příbram 13+ km Muži 123 01:08:32.0 18.
17. Boháček Lukáš Jamné 13+ km Muži 12 01:09:32.2 19.
18. klíma Karel Plzen - Rungo.cz 13+ km Muži 76 01:10:24.2 20.
19. Chval Marek Forrest Gump Team 13+ km Muži 59 01:10:31.5 21.
20. Šulc Vojta AC-HEATING 13+ km Muži 241 01:10:45.0 22.
21. Schneider Patrik SRTG Lázně Kynžvart 13+ km Muži 152 01:11:04.5 24.
22. Karásek Václav 13+ km Muži 71 01:11:14.3 25.
23. Hora Pavel 13+ km Muži 238 01:11:19.7 26.
24. Sevald Ondřej 13+ km Muži 150 01:11:25.2 27.
25. Dolak Milan Toyota Dolak 13+ km Muži 237 01:11:36.7 28.
26. Kučera Vojtěch Ninja Team 13+ km Muži 97 01:12:01.7 29.
27. Petrásek Robin Ninja Team 13+ km Muži 132 01:12:02.2 30.
28. Grin Jakub Toyota Dolák s.r.o. 13+ km Muži 37 01:12:18.7 32.
29. Tymeš Jiří SRTG Příbram 13+ km Muži 235 01:12:43.7 33.
30. Hodermarský Peter Team Faith Příbram 13+ km Muži 47 01:12:59.2 34.
31. Davídek Milan 13+ km Muži 20 01:14:06.7 36.
32. Karas Martin SRTG Příbram 13+ km Muži 70 01:14:19.7 37.
33. Slavíček Petr 13+ km Muži 157 01:14:42.0 38.
34. Eibl Martin 13+ km Muži 27 01:15:08.0 41.
35. Pospíšil Jiří Redpoint Eleven tým 13+ km Muži 136 01:15:09.7 42.
36. Šilingr Zdeněk Seal´s RUN 13+ km Muži 173 01:16:30.0 46.
37. Lojda Lukáš Jihlava 13+ km Muži 103 01:16:38.2 47.
38. Schacherl Jan Team Faith Příbram 13+ km Muži 151 01:17:19.7 50.
39. Mošna Lukáš 13+ km Muži 113 01:17:25.5 51.
40. MICHAL DANIEL RSáci 13+ km Muži 110 01:18:02.2 53.
41. Pajtl Vojtěch 13+ km Muži 127 01:18:54.5 55.
42. Hron Michal 13+ km Muži 52 01:19:36.5 57.
43. Fiala Tomáš 13+ km Muži 236 01:19:46.2 58.
44. Strejc Václav 13+ km Muži 161 01:19:51.7 59.
45. Silovský Filip 13+ km Muži 154 01:20:09.0 60.
46. Bovka Lukáš 13+ km Muži 233 01:20:29.3 61.
47. Paszyc Matouš 13+ km Muži 128 01:21:00.0 63.
48. Skala Petr 13+ km Muži 155 01:22:56.5 68.
49. Moravec Stanislav 13+ km Muži 112 01:23:27.0 69.
50. Matějka Tomáš kápitán 13+ km Muži 108 01:23:27.3 70.
51. Markvart Jakub Cubicor team 13+ km Muži 106 01:24:03.3 73.
52. Žitný Karel Persoo 13+ km Muži 204 01:24:13.7 74.
53. Řáha Martin 13+ km Muži 229 01:24:57.7 76.
54. Kubiš Jiří Team Faith Příbram 13+ km Muži 96 01:25:11.7 77.
55. Škaryd Martin 13+ km Muži 176 01:25:16.7 79.
56. Sekmiler Libor 13+ km Muži 149 01:25:30.0 80.
57. Novotný Radim 13+ km Muži 124 01:25:36.5 81.
58. Liška Michal 13+ km Muži 101 01:25:54.0 84.
59. jeřábek Jakub 13+ km Muži 227 01:25:58.5 85.
60. Svozilík Josef 13+ km Muži 167 01:26:05.5 86.
61. Kára Milan Running Academy Cerhovice 13+ km Muži 69 01:26:32.0 90.
62. Černý Michal Bráchové 13+ km Muži 17 01:26:37.0 92.
63. Valtr Tomáš 13+ km Muži 190 01:27:32.3 97.
64. Kolev Dilyan Team K.O. 13+ km Muži 79 01:29:21.3 100.
65. Beran Luboš Veselský Tygr 13+ km Muži 240 01:30:13.8 103.
66. Paur Pavel 13+ km Muži 129 01:31:24.0 105.
67. Zahálka Michal 13+ km Muži 202 01:32:54.5 108.
68. Blecha Vladislav Liga 100 Praha 13+ km Muži 11 01:35:50.8 114.
69. Janoušek Vlastimil SDH Pňovice 13+ km Muži 63 01:39:31.8 117.
70. Váchal Filip SOD Oleško 13+ km Muži 189 01:42:44.0 122.

13+ km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Omová Michaela TJ OOB Turnov 13+ km Ženy 232 00:55:41.0 1.
2. Soukupová Julie AK Škoda Plzeň 13+ km Ženy 158 01:03:46.5 7.
3. Hocká Jana Rozběháme Česko 13+ km Ženy 46 01:10:57.2 23.
4. Ševčíková Alžběta 13+ km Ženy 171 01:12:05.2 31.
5. Mračnová Karolína SRTG Příbram 13+ km Ženy 116 01:14:05.0 35.
6. Jahodová Barbora 13+ km Ženy 61 01:14:43.7 39.
7. Šmoliková Dana 13+ km Ženy 178 01:14:54.2 40.
8. Rumpíková Kristina Frbul Runners 13+ km Ženy 145 01:15:18.2 43.
9. Pulkrábková Mirka Team Faith Příbram 13+ km Ženy 140 01:15:58.0 44.
10. Dvořáčková Tereza 13+ km Ženy 245 01:16:16.0 45.
11. Zelenková Kateřina Rokycanské štěkny 13+ km Ženy 95 01:16:56.7 48.
12. Moravcová Petra 13+ km Ženy 111 01:17:09.2 49.
13. Šímová Martina Team Faith Příbram 13+ km Ženy 174 01:17:44.2 52.
14. Hanzelínová Pavlína 13+ km Ženy 41 01:18:12.7 54.
15. Truksová Veronika 13+ km Ženy 185 01:19:16.0 56.
16. Šiková Aneta Kojotice 13+ km Ženy 172 01:20:56.0 62.
17. Mudrova Bohumila Behny s. r. o. 13+ km Ženy 118 01:21:43.7 64.
18. Stržínková Markéta Orange Team 13+ km Ženy 162 01:22:18.7 65.
19. Beňasová Veronika 13+ km Ženy 8 01:22:23.0 66.
20. Voříšková Klára 13+ km Ženy 197 01:22:44.2 67.
21. Hrubá Pavla 13+ km Ženy 53 01:23:44.0 71.
22. Bejdáková Denisa Cubicor team 13+ km Ženy 6 01:24:03.2 72.
23. Jaklová Iva Tábor 13+ km Ženy 62 01:24:47.3 75.
24. Čeřovská Iva SRTG Lázně Kynžvart 13+ km Ženy 19 01:25:16.2 78.
25. Kuchynková Pavla 13+ km Ženy 99 01:25:37.0 82.
26. Safínová Lucie 13+ km Ženy 146 01:25:53.0 83.
27. Gašová Dita 13+ km Ženy 35 01:26:14.7 87.
28. Dlouhá Dana Running academy Cerhovice 13+ km Ženy 22 01:26:15.0 88.
29. Lohová Monika 13+ km Ženy 102 01:26:17.7 89.
30. Kárová Iveta Running Academy Cerhovice 13+ km Ženy 73 01:26:32.2 91.
31. Černá Gabriela Bráchové 13+ km Ženy 230 01:26:37.3 93.
32. Haranzová Nikola 13+ km Ženy 42 01:26:59.5 94.
33. Špirková Veronika 13+ km Ženy 181 01:26:59.6 95.
34. Pechova Michaela 13+ km Ženy 130 01:27:31.5 96.
35. Rabochová Agáta adidas Runners 13+ km Ženy 142 01:27:34.5 98.
36. Vohradská Renata RSáci 13+ km Ženy 195 01:28:14.0 99.
37. Balajková Tereza 13+ km Ženy 5 01:29:32.8 101.
38. Novotná Jitka 13+ km Ženy 122 01:30:12.8 102.
39. Šnebergerová Michaela 13+ km Ženy 180 01:30:41.5 104.
40. Karásková Jana 13+ km Ženy 72 01:31:44.3 106.
41. Korecká Blanka Šneci v běhu 13+ km Ženy 82 01:32:52.3 107.
42. Horová Lucie Toyota Dolák s.r.o. 13+ km Ženy 50 01:33:20.8 109.
43. Mrázková Eva 13+ km Ženy 117 01:33:21.5 110.
44. Divišová Eva Rokycanské štěkny 13+ km Ženy 21 01:34:15.5 111.
45. Sedlářová Kateřina RSáci 13+ km Ženy 148 01:34:54.8 112.
46. Procházkova Marcela Rozběháme Česko 13+ km Ženy 139 01:35:09.5 113.
47. Kučerová Jana 13+ km Ženy 98 01:38:02.3 115.
48. Vostrá Jana 13+ km Ženy 199 01:39:19.5 116.
49. Janoušková Adéla BKČS 13+ km Ženy 64 01:39:32.3 118.
50. Hrabíková Zdena Rokycanské štěkny 13+ km Ženy 51 01:39:39.8 119.
51. Ječná Nikola 13+ km Ženy 65 01:39:40.0 120.
52. Šebková Lucie 13+ km Ženy 169 01:41:09.5 121.
53. Molnarová Lucie RSáci 13+ km Ženy 93 01:49:17.0 123.
54. Doležalová Zuzana RSáci 13+ km Ženy 24 01:49:17.3 124.
55. Hamrusova Kateřina 13+ km Ženy 234 01:50:02.0 125.
56. Vejdělková Miluše SOD Oleško 13+ km Ženy 193 01:50:31.3 126.
57. Kočalková Marta 13+ km Ženy 77 01:50:31.8 127.
58. Ulmanová Iva 13+ km Ženy 186 01:59:02.0 128.

19+ km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schulhof Jan KSM Hrádek 19+ km Muži 231 01:12:33.0 1.
2. Bena Petr 19+ km Muži 7 01:21:59.2 2.
3. Dočekal František Maraton klub Kladno 19+ km Muži 23 01:23:50.2 3.
4. Havlíček David Osmáci.cz 19+ km Muži 44 01:23:58.7 4.
5. Rumpík Viktor Frbul Runners 19+ km Muži 144 01:25:25.5 5.
6. Václavík Jan KOS Plzen 19+ km Muži 188 01:25:53.2 7.
7. Nový Vlastimil 19+ km Muži 125 01:27:03.0 8.
8. Kilian Patrik Tortilly v mlze 19+ km Muži 74 01:27:18.2 9.
9. zemánek Milan 19+ km Muži 203 01:27:45.7 10.
10. Šíp Ondřej ASK Slavia Praha 19+ km Muži 175 01:28:26.7 11.
11. Vohradský Lukáš 19+ km Muži 196 01:28:42.2 12.
12. Svoboda Pavel SK Vlaška 19+ km Muži 165 01:29:07.0 13.
13. Drinka Daniel Drinkas Team 19+ km Muži 26 01:29:28.5 14.
14. Berka Lukáš Bike Club Kralovice 19+ km Muži 9 01:29:39.7 15.
15. Matějka Josef Praha 9 19+ km Muži 107 01:30:08.2 16.
16. Fiala Michal AC-Heating 19+ km Muži 31 01:31:34.2 17.
17. Kšána Martin Kšánovi 19+ km Muži 91 01:31:58.7 18.
18. Hnetila Tomáš 19+ km Muži 45 01:32:05.0 19.
19. Anděl Robert KOS Plzeň 19+ km Muži 2 01:32:10.0 20.
20. Střelka Robert Haka Racing Team 19+ km Muži 163 01:32:40.5 21.
21. Koudelka Drahomir Meixner Consulting 19+ km Muži 83 01:33:09.5 23.
22. Hönig Václav Tortily v mlze 19+ km Muži 48 01:33:12.0 24.
23. Rábik Jan Noufýr 19+ km Muži 141 01:33:16.7 26.
24. Hach Lukáš ŠTEFKO Running Team 19+ km Muži 38 01:34:17.7 27.
25. Hrubý Richard Drinkas Team 19+ km Muži 54 01:34:35.2 28.
26. Zadražil Michal Noufýr 19+ km Muži 201 01:35:06.2 29.
27. Němec Jan Rozběháme Česko 19+ km Muži 120 01:37:06.2 31.
28. Plachý Zdeněk 19+ km Muži 134 01:37:12.5 32.
29. VRAŠTIL PETR Sokol Roztoky 19+ km Muži 200 01:37:29.0 33.
30. Břicháček Miloš adidas Runners Prague 19+ km Muži 13 01:38:23.5 34.
31. Krsek Jan CZEllenges 19+ km Muži 89 01:38:31.7 35.
32. Orság Dominik 19+ km Muži 126 01:38:34.0 36.
33. Kříž Lubomír Modré krvinky 19+ km Muži 90 01:38:36.5 37.
34. Fedorčák Ondřej BIG BULLS Rpety 19+ km Muži 29 01:39:47.5 39.
35. Kroc Miloslav Brandýsek 19+ km Muži 87 01:40:41.5 40.
36. Hájek Tomáš Plzeň 19+ km Muži 39 01:40:51.0 41.
37. Černý Pavel Malý Berlín 19+ km Muži 18 01:41:11.5 42.
38. Korba Lukáš Novovesáci 19+ km Muži 81 01:41:40.0 43.
39. Fenderl David 19+ km Muži 30 01:41:44.0 44.
40. Procházka David 19+ km Muži 137 01:41:48.5 45.
41. Slatkovský Marek Sokol Klabava 19+ km Muži 156 01:41:50.0 46.
42. Capouch Jaroslav PACE UP 19+ km Muži 14 01:43:28.5 47.
43. Sedláček Pavel SRTG Rokycany 19+ km Muži 147 01:43:38.7 48.
44. Chalupa Jan Fabiánův prostředník 19+ km Muži 58 01:46:37.5 53.
45. Drahokoupil Jakub 19+ km Muži 25 01:46:59.2 54.
46. Váňa Miloslav 19+ km Muži 191 01:47:20.7 57.
47. Hubička Filip Družec 19+ km Muži 56 01:50:20.7 59.
48. Szabo David SK Nové Zámky, Slovakia 19+ km Muži 244 01:51:36.2 60.
49. Antoš Jaroslav SRTG Rokycany 19+ km Muži 3 01:52:01.8 61.
50. Bláha Tomáš Běhny CZ. 19+ km Muži 10 01:52:45.0 63.
51. Svoboda Petr RSáci 19+ km Muži 166 01:53:08.5 65.
52. Malínský Bronislav Rozběháme Česko 19+ km Muži 105 01:53:52.8 67.

19+ km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chvalová Teodora Forrest Gump Tea 19+ km Ženy 60 01:25:34.0 6.
2. Čejková Magdalena 19+ km Ženy 15 01:32:47.0 22.
3. Phillips Monika Běhat umí každý 19+ km Ženy 133 01:33:16.0 25.
4. Vrelová Jana 19+ km Ženy 239 01:35:27.5 30.
5. Adamcová Helena PSP - Klub koloběhu Plzeň 19+ km Ženy 1 01:39:09.2 38.
6. Urbanová Zora Příbram 19+ km Ženy 187 01:44:19.0 49.
7. Kubelková Eva Rungo pro ženy 19+ km Ženy 228 01:44:23.0 50.
8. Hruskova Lucie Triatlon Mechenicr 19+ km Ženy 55 01:46:17.7 51.
9. Kondrová Petra 19+ km Ženy 80 01:46:19.5 52.
10. Kubcová Eva 19+ km Ženy 94 01:47:07.5 55.
11. Pearce Iva Fénix Plzeň 19+ km Ženy 85 01:47:14.7 56.
12. Pešanová Daniela Davle, Běhat umí každý 19+ km Ženy 131 01:48:13.2 58.
13. Kroupova Petra 19+ km Ženy 88 01:52:42.0 62.
14. Hašková Kristýna 19+ km Ženy 43 01:53:04.5 64.
15. Kramářová Vladimíra RS Fitness 19+ km Ženy 86 01:53:09.7 66.
16. Fryčková Pavlína Běhny CZ. 19+ km Ženy 34 01:56:45.8 68.
17. Spáčilová Šárka Rungo pro ženy 19+ km Ženy 159 01:59:20.5 69.
18. Šmídlová Monika 19+ km Ženy 177 02:04:28.5 70.
19. Procházková Lenka 19+ km Ženy 138 02:07:47.0 71.
20. Šmolíková Michaela SRTG Rokycany 19+ km Ženy 179 02:07:48.0 72.
21. Kšánová Kateřina Kšánovi 19+ km Ženy 92 02:08:18.3 73.
22. Fabianová Ivana 19+ km Ženy 28 02:11:31.0 74.