Výsledky závodu

RUN PRAHA - PLZEŇ

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.09.2018



100 km - EXTREME muži 1 závodník

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Mrázek Černošický démon 100 km EXTREME muži 1 závodník 104 08:38:25.8 14.
2. Pavel Dušek Dušek 100 km EXTREME muži 1 závodník 110 09:09:03.5 25.
3. Lukáš Studnař Veselí nad Lužnicí/VIVOBAREFOOT ČB 100 km EXTREME muži 1 závodník 105 09:13:35.0 31.
4. Martin Holeček VIVOBAREFOOT ČB 100 km EXTREME muži 1 závodník 107 10:31:45.3 63.
5. Martin Vondrák Horní Bříza 100 km EXTREME muži 1 závodník 119 11:14:14.1 67.
6. Jiří Solitaire 100 km EXTREME muži 1 závodník 103 11:14:15.1 68.
7. Stanislav Bílek Vivobarefoot České Budějovice 100 km EXTREME muži 1 závodník 112 11:27:52.4 70.
8. Petr Buchlovský Petr Buchlovský 100 km EXTREME muži 1 závodník 111 11:27:52.9 71.
9. Zdeněk Beneš Beny company 100 km EXTREME muži 1 závodník 115 11:30:23.8 72.
10. Vladimír Chrástecký Chrásťa 100 km EXTREME muži 1 závodník 120 13:04:05.4 74.
11. Ondrej Borusik KSV 100 km EXTREME muži 1 závodník 109 14:01:25.2 75.
12. Tomáš Zahálka KILPI Racing Team 100 km EXTREME muži 1 závodník 114 14:19:21.0 76.
  Tomáš Vrzala Tomova rychlá rota 100 km EXTREME muži 1 závodník 113 DNF  
  Marek Mach nolimits 100 km EXTREME muži 1 závodník 106 DNF  
  Nikos Mach Nikos je frajer 100 km EXTREME muži 1 závodník 108 DNF  

100 km - EXTREME ženy 1 závodnice

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petra Solnařová Pepka 100 km EXTREME ženy 1 závodnice 117 11:27:52.3 69.
  Věra Hamplová Bílej sopl 100 km EXTREME ženy 1 závodnice 118 DNF  

100 km - COUPLE ženy 2 závodnice

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. wRebel-duo wRebel-duo 100 km COUPLE ženy 2 závodnice 202 09:21:16.3 37.

100 km - CLOUPLE mix 2 závodníci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jeden měsíc běžce - core Jeden měsíc běžce - core 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 201 10:14:34.1 57.

100 km - ELITE muži 3-4 závodníci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Řečická Squadra Řečická Squadra 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 306 07:51:16.2 2.
2. Rychlej a rychlejší Rychlej a rychlejší 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 308 09:07:43.3 23.
3. ASSA ABLOY ASSA ABLOY 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 305 09:15:00.8 32.

100 km - ELITE ženy 3-4 závodnice

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. čtyřbab čtyřbab 100 km ELITE ženy 3-4 závodnice 310 09:48:33.8 52.

100 km - ELITE mix 3-4 závodníci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Turtle Running Team Turtle Running Team 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 505 08:11:38.5 6.
2. Pura Vida Pura Vida 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 303 08:19:41.7 9.
3. BK Chýně Dream Team BK Chýně Dream Team 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 511 09:07:50.8 24.
4. Bylo nás 6 Bylo nás 6 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 301 09:20:35.8 36.
5. Join the Dark Side Running Team Join the Dark Side Running Team 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 302 10:09:26.8 56.
6. Druhý dech Druhý dech 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 311 10:52:43.1 65.

100 km - ULTRA muži 5-6 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rockaway Rockaway 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 519 07:45:46.0 1.
2. Veselí Sviny Veselí Sviny 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 309 08:07:03.2 5.
3. Laňky Laňky 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 307 08:18:41.0 8.
4. TJ BIČ TJ BIČ 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 520 08:44:17.5 16.
5. Kamarádi Kamarádi 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 521 09:12:30.1 30.

100 km - ULTRA ženy 5-6 závodnic

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Advenťačky Advenťačky 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 523 09:41:45.1 51.
2. Kašparovy rychlé tlapky Kašparovy rychlé tlapky 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 522 09:51:45.6 53.
3. Kamarádky kamarádů Kamarádky kamarádů 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 525 09:55:08.1 54.
4. Šest-tet Šest-tet 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 526 09:56:29.6 55.
5. Princezny zezPlzně Princezny zezPlzně 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 524 10:25:07.1 61.

100 km - ULTRA mix 5-6 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. BK Chýně Hvězdný tým BK Chýně Hvězdný tým 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 512 07:59:37.8 3.
2. Písek team Písek team 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 517 08:22:53.5 10.
3. Dohoň ho! Dohoň ho! 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 501 08:44:57.8 18.
4. Kafaři bez Míry Kafaři bez Míry 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 515 08:56:37.3 20.
5. SKH Racing SKH Racing 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 509 09:15:59.8 33.
6. Running Academy Cerhovice 3 Running Academy Cerhovice 3 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 513 09:20:20.6 35.
7. Running Academy Cerhovice 4 Running Academy Cerhovice 4 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 504 09:21:32.1 38.
8. Running Academy Cerhovice 1 Running Academy Cerhovice 1 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 514 09:25:16.1 40.
9. Running Academy Cerhovice 2 Running Academy Cerhovice 2 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 510 09:30:47.1 42.
10. Šneci v běhu Šneci v běhu 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 507 09:34:38.1 45.
11. V+J OBUV V+J OBUV 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 506 09:35:33.6 46.
12. DCKM - Team DCKM - Team 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 503 09:36:00.6 47.
13. Jeden měsíc běžce Jeden měsíc běžce 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 516 09:38:19.8 48.
14. Rokytka Rokytka 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 518 09:38:51.8 49.
15. CLARA 4 FIT five CLARA 4 FIT five 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 508 10:14:43.4 58.
16. Výběr z bobulí Výběr z bobulí 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 502 11:49:25.4 73.

100 km - FUN muži 7-8 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zodiac Galleys Zodiac Galleys 100 km FUN muži 7-8 závodníků 709 09:16:47.3 34.

100 km - FUN ženy 7-8 závodnic

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. IK-Sportuj IK-Sportuj 100 km FUN ženy 7-8 závodnic 708 10:35:35.9 64.

100 km - FUN mix 7-8 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dannyho parťáci vysokomýtští Dannyho parťáci vysokomýtští 100 km FUN mix 7-8 závodníků 702 08:30:25.0 12.
2. Linde Pohony s.r.o. Linde Pohony s.r.o. 100 km FUN mix 7-8 závodníků 912 08:35:45.6 13.
3. Chapman Taylor Chapman Taylor 100 km FUN mix 7-8 závodníků 705 08:44:18.8 17.
4. Karlín 2 Karlín 2 100 km FUN mix 7-8 závodníků 706 08:51:11.1 19.
5. Cortex Cortex 100 km FUN mix 7-8 závodníků 902 08:59:23.3 21.
6. DoHaje Run Team DoHaje Run Team 100 km FUN mix 7-8 závodníků 707 09:06:21.8 22.
7. Intenzivní běhny Intenzivní běhny 100 km FUN mix 7-8 závodníků 915 09:09:33.6 27.
8. #pinkrules #pinkrules 100 km FUN mix 7-8 závodníků 703 09:22:14.8 39.
9. Reprezentace SDH Pňovice a hosté Reprezentace SDH Pňovice a hosté 100 km FUN mix 7-8 závodníků 701 10:27:48.4 62.

100 km - RELAX mix 9-10 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. KOSTAL Tým A KOSTAL Tým A 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 906 08:02:36.3 4.
2. Rozběháme Česko - Soběslav Rozběháme Česko - Soběslav 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 916 08:18:15.6 7.
3. Cisco Cisco 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 909 08:30:06.6 11.
4. Lazy speedy beasts Lazy speedy beasts 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 901 08:44:16.3 15.
5. Inaircom Inaircom 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 905 09:09:32.6 26.
6. Běžím za LItice Běžím za LItice 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 910 09:10:56.1 28.
7. INTERSOFT-Automation - Rychlé Volty INTERSOFT-Automation - Rychlé Volty 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 914 09:10:56.8 29.
8. PMDP PMDP 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 908 09:26:37.9 41.
9. Rozběháme Česko - Klatovy Rozběháme Česko - Klatovy 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 913 09:31:02.6 43.
10. KOSTAL Tým B KOSTAL Tým B 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 904 09:32:55.6 44.
11. Šnek tým Šnek tým 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 903 09:39:32.6 50.
12. SamecFamily SamecFamily 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 911 10:17:28.2 59.
13. CLARA 4 FIT ten CLARA 4 FIT ten 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 907 10:20:38.2 60.
14. Splašení blázni Splašení blázni 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 704 11:13:26.7 66.