Výsledky závodu

ČS běh do schodů

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.11.2017



Schody - Host muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Seifert William Schody Host muži 15 00:01:49.8 21.
2. Novotný Jan TTT Schody Host muži 79 00:01:52.0 27.
3. Komárek Tomáš Hosté Schody Host muži 3 00:01:52.1 28.
4. Bačák Marian Florbal team Schody Host muži 7 00:01:54.3 34.
5. Veselý Vojtěch Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská Schody Host muži 2 00:02:11.3 61.
6. Chotěbor Tomáš SPKolo Loap Schody Host muži 133 00:02:12.1 62.
7. Jakeš Jakub Hosté Schody Host muži 4 00:02:33.3 88.
8. Ge Evžen Schody Host muži 144 00:02:41.1 92.

Schody - Host ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krchová Zuzana Fyziouinesis Schody Host ženy 153 00:01:50.3 22.
2. Bartasová Zuzana SK Babice Schody Host ženy 8 00:02:08.8 57.
3. Pelová Simona ano Schody Host ženy 84 00:02:12.8 63.
4. Chotěborová Jana SPKolo Loap Schody Host ženy 134 00:02:48.1 96.
5. Pelová Simona kategorie host Schody Host ženy 6 00:03:06.8 102.

Schody - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pazdera Lukáš BKČS Schody Muži do 39 let 103 00:01:40.1 4.
2. Fleišman Miroslav RKC Praha - Západ Schody Muži do 39 let 78 00:01:40.5 5.
3. Rusý Tomáš 6210 - Market Risk Schody Muži do 39 let 11 00:01:43.3 7.
4. Hilbert Hynek SK Choroši Schody Muži do 39 let 10 00:01:43.8 9.
5. Florian Josef 2250_01 tým Nákladový kontroling Schody Muži do 39 let 20 00:01:45.1 12.
6. Paul Tomáš ALM Schody Muži do 39 let 94 00:01:45.3 13.
7. Kříž Jan AC Tepo Kladno Schody Muži do 39 let 104 00:01:46.1 14.
8. Šusta Jan 7320 Schody Muži do 39 let 55 00:01:46.5 15.
9. Pospíšil Milan SKI TÝM ČS Schody Muži do 39 let 33 00:01:47.3 17.
10. Roučka Petr Choroši Schody Muži do 39 let 151 00:01:48.3 19.
11. Filip Koudelka Fyziouinesis Schody Muži do 39 let 152 00:01:48.8 20.
12. Bušta Jan 2290 Strategické řízení kapitálu a reporting Schody Muži do 39 let 13 00:01:50.6 23.
13. Šafařík Pavel CEN8432 back office finančních trhů Schody Muži do 39 let 98 00:01:51.1 24.
14. Dubnický Zdeněk D6000_01, řízení rizik, CSAS Schody Muži do 39 let 109 00:01:51.3 25.
15. Skála Václav BKČS Schody Muži do 39 let 35 00:01:52.6 29.
16. Votava Pavel Zahraniční platební styk a šeky Schody Muži do 39 let 56 00:01:53.0 31.
17. Kožina Štěpán BKČS Schody Muži do 39 let 60 00:01:53.5 32.
18. Mužíček Pavel BKČS Schody Muži do 39 let 36 00:01:53.6 33.
19. Vejvoda Jan Premier - Rytířská Schody Muži do 39 let 95 00:01:54.8 35.
20. Fialka Ondřej WebAPI Schody Muži do 39 let 28 00:01:55.1 36.
21. Hlaváč Adam BI Schody Muži do 39 let 102 00:01:56.1 38.
22. Staněk Daniel BKČS Schody Muži do 39 let 74 00:01:56.5 39.
23. Kuc Matěj ALM Schody Muži do 39 let 93 00:01:56.6 40.
24. Marek Jakub Partner24 Schody Muži do 39 let 12 00:01:57.1 41.
25. Sobotka Filip Řízení úvěrových rizik Schody Muži do 39 let 80 00:01:58.0 42.
26. Čech Filip Tým RTODS Schody Muži do 39 let 140 00:01:59.6 43.
27. Sekanina Jan Lidé Schody Muži do 39 let 139 00:02:01.8 45.
28. Liška Jan ČSAS, TCOE Schody Muži do 39 let 45 00:02:03.8 46.
29. Jedlička Radek ČS - Penzjní společnost Schody Muži do 39 let 57 00:02:05.3 48.
30. Dvořák Marek 6240 Schody Muži do 39 let 62 00:02:05.5 49.
31. Podlaha Libor Podpora a rozvoj řízení rizik Schody Muži do 39 let 69 00:02:05.8 50.
32. Malina Ondřej Data Science Schody Muži do 39 let 19 00:02:06.3 51.
33. Jurík Martin Řízení rizik na finančních trzích Schody Muži do 39 let 89 00:02:06.5 52.
34. Zrůbek Jan Interní Audit Schody Muži do 39 let 34 00:02:06.8 53.
35. Machulka Filip Ďáblice Schody Muži do 39 let 53 00:02:08.8 55.
36. Hliničan Marek DWH 7410 Schody Muži do 39 let 14 00:02:08.8 56.
37. Novák Michal Cenotvorba Schody Muži do 39 let 32 00:02:09.1 58.
38. Bernášek Aleš Endorfinové fretky Schody Muži do 39 let 101 00:02:09.1 59.
39. Zemánek Jakub 4610 Schody Muži do 39 let 99 00:02:11.0 60.
40. Jůzl Ondřej SKI TEAM Schody Muži do 39 let 30 00:02:14.1 65.
41. Kule Aleš BKČS Schody Muži do 39 let 17 00:02:14.3 66.
42. Dědič Igor ČS Bike Team Schody Muži do 39 let 81 00:02:15.0 67.
43. Lomjanský Michal SKI Tym Schody Muži do 39 let 136 00:02:17.3 69.
44. Petrovič Václav ne Schody Muži do 39 let 51 00:02:23.3 74.
45. Jakeš Marek MSE Praha 5 Schody Muži do 39 let 61 00:02:24.6 75.
46. Králíček Tomáš 1420 IA Schody Muži do 39 let 107 00:02:26.6 79.
47. Chovanec Kamil 6230 Schody Muži do 39 let 141 00:02:26.6 80.
48. Pešek Jakub Život90 Schody Muži do 39 let 39 00:02:29.1 82.
49. Šuk David 5031 Schody Muži do 39 let 16 00:02:30.6 83.
50. Wachtl Martin SKI Tym Schody Muži do 39 let 135 00:02:44.6 93.
51. Kern Jan ČS - OC Krakov Schody Muži do 39 let 48 00:02:47.3 95.
52. Hubáček David Čs Schody Muži do 39 let 23 00:02:50.6 97.
53. Příkaský Petr Bkčs Schody Muži do 39 let 145 00:02:52.8 99.
54. Marek Honza Důsledným dopíjením piv za úsporu ječmene Schody Muži do 39 let 50 00:03:07.8 103.
55. Balada Ivo Bkčs Schody Muži do 39 let 157 00:03:08.3 104.
56. Nerad Milan Bkčs Schody Muži do 39 let 146 00:03:15.1 108.

Schody - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zuzana Kožinová BKČS Schody Ženy do 39 let 111 00:02:17.1 68.
2. Novotná Denisa Ski tým ČS Schody Ženy do 39 let 18 00:02:21.6 71.
3. Widholmová Adéla RKC Praha - Západ Schody Ženy do 39 let 77 00:02:22.8 73.
4. Vostárková Šárka Česká spořitelna, a.s. Schody Ženy do 39 let 49 00:02:26.1 77.
5. Čierná Anna RKC Praha-Západ Schody Ženy do 39 let 76 00:02:31.5 84.
6. Lojková Kristýna Ski team Schody Ženy do 39 let 24 00:02:35.1 89.
7. Ponczová Zuzana Choroši Schody Ženy do 39 let 108 00:02:40.3 91.
8. Davidová Michaela FČS Schody Ženy do 39 let 105 00:02:56.8 100.
9. Bačkovská Petra Česká spořitelna - BKČS Schody Ženy do 39 let 65 00:03:11.5 106.
10. Bajasgalan Jeošijn ČS Schody Ženy do 39 let 155 00:03:20.8 109.
11. Turečková Lenka ne Schody Ženy do 39 let 66 00:03:26.3 110.

Schody - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Otáhal Jakub New ATM SW tým Schody Muži nad 40 let 64 00:01:52.0 26.
2. Pela Zbyněk Bike team Schody Muži nad 40 let 87 00:01:55.8 37.
3. Seibert Petr 7320 Schody Muži nad 40 let 142 00:02:00.3 44.
4. Patience Dzian Bkčs Schody Muži nad 40 let 150 00:02:13.6 64.
5. Matras Martin CS Ski team Schody Muži nad 40 let 75 00:02:21.5 70.
6. Picek Marek Ski tým Schody Muži nad 40 let 42 00:02:22.3 72.
7. Přibík Jan RKC Schody Muži nad 40 let 156 00:02:25.1 76.
8. Šafra Martin BKČS Schody Muži nad 40 let 82 00:02:26.5 78.
9. Kožina Petr BKČS Schody Muži nad 40 let 52 00:02:28.0 81.
10. mendl jaromir BI Schody Muži nad 40 let 100 00:02:31.6 85.
11. Brajer Miroslav Úvěrové produkty a procesy (4620) Schody Muži nad 40 let 27 00:02:31.6 86.
12. Veselý Marek 7380_01 tým SC George Schody Muži nad 40 let 86 00:02:38.8 90.
13. Šauer Vít BViketeam Schody Muži nad 40 let 154 00:02:57.8 101.

Schody - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Danišová Iva BKCS Schody Ženy nad 40 let 67 00:02:51.3 98.
2. Pouzarová Věra ČS - 2600 Business Intelligence Schody Ženy nad 40 let 59 00:03:10.5 105.
3. Jendrichovská Lada Běžecký klub České spořitelny Schody Ženy nad 40 let 106 00:04:39.6 111.

Schody - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jan Ležák + Dominika Michnová ČS Penzijní společnost Schody Štafeta 127 00:01:38.6 1.
2. Pavel Doubek + Martin Novák Život 90 Schody Štafeta 121 00:01:39.6 2.
3. Eliška Kušniráková + Dmytro Holubyev SK Choroši Schody Štafeta 118 00:01:40.1 3.
4. Jan Kult + Silvie Appeltová SK Choroši Schody Štafeta 123 00:01:40.8 6.
5. Hynek Hilbert + Veronika Dvořáková SK Choroši Schody Štafeta 122 00:01:43.6 8.
6. Monika Šustová + Jan Žalud Choroši Schody Štafeta 116 00:01:44.6 10.
7. Iva Pasecká + Rostoslav Golier ČS Schody Štafeta 120 00:01:44.6 11.
8. Radek Döme + Karolína Mačenková BKČS Schody Štafeta 132 00:01:46.8 16.
9. Radek Blecha + Barbara Šuvadová 3700 Schody Štafeta 125 00:01:47.3 18.
10. Lukáš Pazdera + Nikola Samková BKČS Schody Štafeta 131 00:01:52.8 30.
11. Markéta Fuková + Petr Zaspal Motivace Schody Štafeta 112 00:02:04.1 47.
12. Anna Košvancová + Aneta Procházková Energie ČS, a.s. Schody Štafeta 119 00:02:07.3 54.
13. Daniela Magerová + Judita Štěpáníková Moravačky Schody Štafeta 186 00:02:32.6 87.
14. Radek Lexa + Petra Nováková Běžecký klub České Spořitelny Schody Štafeta 115 00:02:46.1 94.
15. Marcela Žaloudková + Soňa Vránová Verunka Schody Štafeta 185 00:03:12.3 107.