Výsledky závodu

Storm Attack

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.10.2017



6km, 22 překážek - 1. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Tyl 6km, 22 překážek 1. vlna 437 00:27:17.2 1.
2. David Kellner 6km, 22 překážek 1. vlna 429 00:29:36.1 3.
3. Luboš DAVID SRTG Kolín 6km, 22 překážek 1. vlna 324 00:31:33.1 10.
4. Levý Štěpán Left Boys 6km, 22 překážek 1. vlna 336 00:31:47.5 11.
5. Martin Grim 6km, 22 překážek 1. vlna 322 00:31:49.7 12.
6. Kadrmas Martin SVVAT 6km, 22 překážek 1. vlna 323 00:36:42.2 31.
7. Poskočil Aleš 6km, 22 překážek 1. vlna 338 00:37:47.6 39.
8. Levý Jan Left Boys 6km, 22 překážek 1. vlna 337 00:38:40.2 46.
9. Liška Jiří 6km, 22 překážek 1. vlna 326 00:38:47.7 48.
10. Mirka Svobodová SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 342 00:41:39.4 75.
11. Lukáš Marek 6km, 22 překážek 1. vlna 325 00:42:42.5 85.
12. Švarcová Alena SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 346 00:44:02.7 93.
13. Přibylová Alexandra CrossFit Destiny / Dirty Beasts 6km, 22 překážek 1. vlna 335 00:44:44.0 98.
14. Kolmačka Filip 6km, 22 překážek 1. vlna 414 00:46:57.9 113.
15. Hubený Jan 6km, 22 překážek 1. vlna 329 00:49:01.9 128.
16. Laurinčíková Lenka 6km, 22 překážek 1. vlna 421 00:52:34.4 151.
17. Kudrnovská Zuzana SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 344 00:54:32.2 156.
18. Řeháková Nikola SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 343 00:54:32.2 157.
19. Markéta Otáhalová 6km, 22 překážek 1. vlna 550 00:57:35.4 180.
20. Důjka Martin 6km, 22 překážek 1. vlna 339 00:57:35.5 181.
21. Anežka Štěpánková SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 340 01:01:38.9 196.
22. Štěpánková Veronika SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 341 01:01:39.5 197.
23. Andělová Monika 6km, 22 překážek 1. vlna 328 01:03:29.2 208.
24. Jakub Tomášek 6km, 22 překážek 1. vlna 415 01:05:50.4 213.
25. Fialová Kateřina STRG Olomouc 6km, 22 překážek 1. vlna 332 01:05:53.2 214.
26. Skála David STRG Olomouc 6km, 22 překážek 1. vlna 331 01:05:53.3 215.
27. Ivana Šopíková STRG Olomouc 6km, 22 překážek 1. vlna 333 01:05:53.3 216.
28. Bohumil Stuchlík 6km, 22 překážek 1. vlna 321 01:14:40.2 234.
29. Dopita Pavel OCR Vrahovice 6km, 22 překážek 1. vlna 327 01:50:48.0 250.
30. Mračková Veronika 6km, 22 překážek 1. vlna 334 01:52:08.2 251.

6km, 22 překážek - 2. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Novák 6km, 22 překážek 2. vlna 499 00:28:48.0 2.
2. Maliha Vít SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 374 00:29:40.4 4.
3. Kadrmas Marek SRTG PARDUBICE 6km, 22 překážek 2. vlna 377 00:29:56.9 6.
4. Maliha Roman SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 373 00:30:37.4 7.
5. Černý Lukáš SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 376 00:35:59.2 24.
6. Hlava Roman SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 358 00:36:07.9 26.
7. Křepela Pavel SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 368 00:36:44.9 32.
8. Skokan Jan SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 357 00:36:50.2 33.
9. Zlesák Vojtěch SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 349 00:40:03.2 58.
10. Blažek Ondřej SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 364 00:40:11.2 60.
11. Němeček Petr SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 371 00:41:59.7 76.
12. Horák Matěj SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 369 00:42:02.4 78.
13. Zavadilova Jana SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 362 00:44:28.9 96.
14. Kašpar Josef SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 361 00:46:40.7 111.
15. Fléglová Blanka SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 367 00:46:41.1 112.
16. Popilková Martina SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 356 00:47:22.2 117.
17. Petrovičová Linda SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 370 00:51:20.5 144.
18. Vinopalová Václava SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 363 00:51:33.0 145.
19. Nedvídek Daniel SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 359 00:56:19.7 171.
20. Pavel Aleš SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 365 00:56:34.7 172.
21. Nagyová Lenka SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 360 01:00:03.2 190.
22. Koucký Roman SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 348 01:00:05.2 191.
23. Veronika Svatoňová SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 375 01:01:00.2 193.
24. Steindlová Markéta SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 372 01:01:05.2 194.
25. Mach Lukáš SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 355 01:06:58.0 220.
26. Křováková Ilona SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 353 01:06:58.0 221.
27. Dvořáková Kateřina SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 350 01:06:58.0 222.
28. Kňourek Jan SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 351 01:06:58.0 223.
29. Machová Lucie SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 354 01:06:59.0 224.

6km, 22 překážek - 3. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ferko Alexander Druhý patro 6km, 22 překážek 3. vlna 380 00:35:41.2 19.
2. Janata Jan Czech extreme team 6km, 22 překážek 3. vlna 381 00:35:41.3 20.
3. Titěrová Barbora 6km, 22 překážek 3. vlna 385 00:35:42.2 21.
4. Žižková Kateřina Outdoor Crew 6km, 22 překážek 3. vlna 408 00:35:44.5 22.
5. Miroslav Lukács BARBÍNY A KEŇOVÉ 6km, 22 překážek 3. vlna 562 00:35:56.0 23.
6. Marek Michal Vokuři 6km, 22 překážek 3. vlna 386 00:37:39.0 36.
7. Sisr Tomáš Vokuři 6km, 22 překážek 3. vlna 387 00:37:39.5 37.
8. Špůr Radek Druhý patro 6km, 22 překážek 3. vlna 379 00:38:13.2 43.
9. Černý Radek Kamarádi 6km, 22 překážek 3. vlna 401 00:39:16.0 49.
10. Bednář Vítek Outdoor Crew 6km, 22 překážek 3. vlna 407 00:39:54.5 56.
11. Šnýdr Pavel Gunners La 6km, 22 překážek 3. vlna 390 00:40:54.7 64.
12. Pekař Patrik Kamarádi 6km, 22 překážek 3. vlna 403 00:41:23.0 71.
13. Vydra Josef 6km, 22 překážek 3. vlna 399 00:43:06.5 86.
14. Chaloupka Filip Kamarádi 6km, 22 překážek 3. vlna 400 00:43:42.5 92.
15. Nováková Marie SRDG Ňoumové 6km, 22 překážek 3. vlna 382 00:47:18.7 115.
16. Foit Tomáš 6km, 22 překážek 3. vlna 406 00:51:38.0 146.
17. Dvořák Marek 6km, 22 překážek 3. vlna 392 00:52:24.2 149.
18. Křížka Pavel Better Planet 6km, 22 překážek 3. vlna 396 00:55:48.2 164.
19. Plšek Miroslav Better Planet 6km, 22 překážek 3. vlna 395 00:55:51.7 165.
20. Lungová Alena Better Planet 6km, 22 překážek 3. vlna 397 00:55:53.7 166.
21. Richter Lukáš Better Planet 6km, 22 překážek 3. vlna 398 00:55:54.5 167.
22. Zavřelová Lucie Kamarádi 6km, 22 překážek 3. vlna 402 00:58:02.0 182.
23. Pavlína Dávidíková BARBÍNY A KEŇOVÉ 6km, 22 překážek 3. vlna 563 01:01:15.2 195.
24. Pavla Katrin Hloušková SRDG Ňoumové 6km, 22 překážek 3. vlna 384 01:02:39.5 202.
25. Směja David Prvosleďáci 6km, 22 překážek 3. vlna 405 01:03:16.2 204.
26. Sako Luboš Prvosleďáci 6km, 22 překážek 3. vlna 404 01:03:58.0 210.
27. Beňová Vanesa Nadšenci 6km, 22 překážek 3. vlna 388 01:12:29.0 227.
28. Müller Michal Nadšenci 6km, 22 překážek 3. vlna 389 01:12:35.0 228.
29. Hamzová Gabriela 6km, 22 překážek 3. vlna 391 01:20:34.0 237.
30. Mokrušová Pavla 6km, 22 překážek 3. vlna 393 01:20:38.8 238.
31. Hamzová Vendula 6km, 22 překážek 3. vlna 394 01:20:43.0 239.
  Veverka Michal 6km, 22 překážek 3. vlna 409 DNF  

6km, 22 překážek - 4. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krejčí Vlastimil 6km, 22 překážek 4. vlna 428 00:29:43.7 5.
2. Plíhal Tomáš Svídnický extrém team 6km, 22 překážek 4. vlna 416 00:30:48.2 8.
3. Macek Petr 6km, 22 překážek 4. vlna 588 00:36:51.5 34.
4. Bevelágua Ladislav 6km, 22 překážek 4. vlna 420 00:38:02.0 40.
5. Bouček Tomáš 6km, 22 překážek 4. vlna 419 00:39:28.5 52.
6. Houšková Šárka 6km, 22 překážek 4. vlna 427 00:41:17.0 70.
7. Radek Bečvář 6km, 22 překážek 4. vlna 426 00:42:36.0 84.
8. guga Matúš Nemšová 6km, 22 překážek 4. vlna 412 00:43:14.0 88.
9. Uherka Adam Nemšová 6km, 22 překážek 4. vlna 413 00:43:14.1 89.
10. Jana Picmousová Barbíny a Keňové 6km, 22 překážek 4. vlna 553 00:45:53.5 103.
11. Markéta Hourová Barbíny a Keňové 6km, 22 překážek 4. vlna 552 00:46:15.5 105.
12. Bonczková Gabriela SRTG Orlová 6km, 22 překážek 4. vlna 418 00:46:28.5 107.
13. Daniel Lotter 6km, 22 překážek 4. vlna 417 00:46:28.9 108.
14. Pražáková Veronika 6km, 22 překážek 4. vlna 410 00:51:39.3 147.
15. Glos Petr Czech Extreme Team 6km, 22 překážek 4. vlna 411 00:51:50.5 148.
16. Martin Nunvar 6km, 22 překážek 4. vlna 425 01:22:47.5 240.
17. Veronika Paldusova 6km, 22 překážek 4. vlna 424 01:23:00.3 241.

6km, 22 překážek - 5. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martin Sonda SVVAT 6km, 22 překážek 5. vlna 460 00:33:26.0 14.
2. Tereza Tocháčková až do cíle 6km, 22 překážek 5. vlna 450 00:33:33.0 15.
3. Tomáš Kábrt 6km, 22 překážek 5. vlna 452 00:33:43.5 16.
4. Šimon Ryšavý Barbarian Extreme Team 6km, 22 překážek 5. vlna 438 00:36:28.5 28.
5. David Černohorský 6km, 22 překážek 5. vlna 564 00:39:49.0 54.
6. tomáš Fišer tom a tom 6km, 22 překážek 5. vlna 443 00:41:28.0 72.
7. tomáš Zvěřina tom a tom 6km, 22 překážek 5. vlna 444 00:41:28.5 73.
8. Damián Havlíček 6km, 22 překážek 5. vlna 442 00:42:12.7 81.
9. Milan Kozák 6km, 22 překážek 5. vlna 451 00:42:26.2 82.
10. Michal Holoubek až do cíle 6km, 22 překážek 5. vlna 449 00:45:08.7 99.
11. Jiří Šťastný Extremglatt 6km, 22 překážek 5. vlna 439 00:45:39.0 102.
12. Martin Berky až do cíle 6km, 22 překážek 5. vlna 448 00:47:11.8 114.
13. Michaela Huňáková 6km, 22 překážek 5. vlna 561 00:49:00.0 127.
14. Markéta Smékalová 6km, 22 překážek 5. vlna 436 00:49:05.5 129.
15. Příhodová Pavlína 6km, 22 překážek 5. vlna 6 00:49:21.5 131.
16. Petr Hloška AKTS 6km, 22 překážek 5. vlna 445 00:49:54.7 136.
17. Lenka Dolečková 6km, 22 překážek 5. vlna 430 00:53:11.5 152.
18. Lucie Šrůtová Veselačky 6km, 22 překážek 5. vlna 458 00:53:12.5 153.
19. Dominika Švrčková 6km, 22 překážek 5. vlna 435 00:53:51.5 154.
20. Pavlína Kubíčová Veselačky 6km, 22 překážek 5. vlna 454 00:54:16.0 155.
21. Lucie Koudelková 6km, 22 překážek 5. vlna 434 00:55:19.5 161.
22. Martina Lonská Veselačky 6km, 22 překážek 5. vlna 456 00:55:23.3 162.
23. Olga Konopická Veselačky 6km, 22 překážek 5. vlna 455 00:56:07.5 168.
24. Martina Šašková Veselačky 6km, 22 překážek 5. vlna 457 00:56:51.0 173.
25. Žaneta Antošová Extremglatt 6km, 22 překážek 5. vlna 440 00:57:01.0 174.
26. Sarka brzobohata 6km, 22 překážek 5. vlna 433 00:58:44.3 184.
27. Marek Springle 6km, 22 překážek 5. vlna 431 01:07:32.0 226.
28. Honza Berger 6km, 22 překážek 5. vlna 459 01:14:07.3 229.

6km, 22 překážek - 6. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matěj Michalčák Barons 6km, 22 překážek 6. vlna 466 00:30:48.8 9.
2. Vlasák Jindřich PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 473 00:32:44.7 13.
3. František Koudelka 6km, 22 překážek 6. vlna 489 00:35:04.0 18.
4. Pavel Tojnar PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 467 00:36:29.3 29.
5. martin šobáň Čertova kopyta 6km, 22 překážek 6. vlna 480 00:36:33.5 30.
6. Svoboda Roman Čertova Kopyta 6km, 22 překážek 6. vlna 479 00:38:44.8 47.
7. Karel Pliska Extra Brno 6km, 22 překážek 6. vlna 487 00:39:16.7 50.
8. Petra Šmídová Čertova Kopyta 6km, 22 překážek 6. vlna 478 00:39:47.3 53.
9. Jaroslav Šáfr VÍT a VNUK pekařství 6km, 22 překážek 6. vlna 463 00:39:51.3 55.
10. Jan Večeřa 6km, 22 překážek 6. vlna 472 00:41:11.0 66.
11. Michal Novotný PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 474 00:41:14.3 68.
12. Ladislava Zábranská 6km, 22 překážek 6. vlna 583 00:41:29.0 74.
13. Daniel Švarc PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 471 00:42:04.5 80.
14. Petr Laštovička 6km, 22 překážek 6. vlna 486 00:43:09.0 87.
15. Petra Kovaříková Predator Workout Kladno 6km, 22 překážek 6. vlna 462 00:46:11.0 104.
16. Alexandra Klasová PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 468 00:46:17.5 106.
17. Veronika Metzlová 6km, 22 překážek 6. vlna 461 00:46:39.5 109.
18. Michal Flaška 6km, 22 překážek 6. vlna 490 00:47:20.5 116.
19. Miroslav Dvořák 6km, 22 překážek 6. vlna 492 00:47:24.5 118.
20. Bakalářová Kateřina 6km, 22 překážek 6. vlna 491 00:47:36.5 119.
21. David Bartoš 6km, 22 překážek 6. vlna 482 00:47:42.8 120.
22. Nikola Bochenská PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 469 00:47:43.0 121.
23. David Pachta 6km, 22 překážek 6. vlna 481 00:47:43.6 122.
24. Lucie Folvarská SRTG HK 6km, 22 překážek 6. vlna 579 00:48:33.5 124.
25. Lívia Kundisová EXTRA Brno 6km, 22 překážek 6. vlna 488 00:49:37.0 134.
26. Klára Navrátilová SRTG Ceska Trebova 6km, 22 překážek 6. vlna 485 00:50:00.3 137.
27. Radek Šimek 6km, 22 překážek 6. vlna 464 00:50:52.3 142.
28. Michaela Malecová #sisterspower 6km, 22 překážek 6. vlna 484 00:56:14.0 169.
29. Alena Bouchnerová Buchtysmakem 6km, 22 překážek 6. vlna 497 00:56:17.0 170.
30. Tereza Vedralová PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 470 00:57:03.0 175.
31. Pavla Šimková BĚHNY 6km, 22 překážek 6. vlna 475 01:02:25.0 198.
32. Eva Kalinovská BĚHNY 6km, 22 překážek 6. vlna 476 01:02:25.1 199.
33. Radka Svobodová 6km, 22 překážek 6. vlna 465 01:02:36.5 200.
34. Eliška Švaříčková 6km, 22 překážek 6. vlna 477 01:02:36.6 201.

6km, 22 překážek - 7. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hajžman David Buchtysmakem 6km, 22 překážek 7. vlna 496 00:36:06.5 25.
2. Zdeněk Plešinger Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 509 00:38:11.0 41.
3. Vojtech Petr Plhovsky psi 6km, 22 překážek 7. vlna 518 00:41:05.5 65.
4. Marek Parničan Plhovsky psi 6km, 22 překážek 7. vlna 519 00:41:13.5 67.
5. Pavel Forejt Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 506 00:41:16.5 69.
6. Petr Kalousek Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 508 00:46:40.3 110.
7. Martin Vachta Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 500 00:49:23.8 132.
8. Lukáš Dokoupil Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 505 00:49:25.5 133.
9. Andranik Sargsjan Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 507 00:55:03.6 160.
10. Monika Divišová Buchtysmakem 6km, 22 překážek 7. vlna 493 00:57:32.8 176.
11. Jitka Konrádová Buchtysmakem 6km, 22 překážek 7. vlna 495 00:57:33.3 177.
12. Kamila Karasová Buchtysmakem 6km, 22 překážek 7. vlna 494 00:57:33.5 178.
13. Jiří Kučera Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 504 00:57:33.6 179.
14. Michaela Dvořáková Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 501 00:59:01.3 186.
15. Luboš Pajer Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 502 00:59:03.3 187.
16. Zelinková Hana Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 503 01:00:55.1 192.
17. Alena Švarcová Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 515 01:04:48.1 211.
18. Kateřina Vařeková 6km, 22 překážek 7. vlna 498 01:04:48.5 212.
19. Jakub Grau PRO ZDENKA 6km, 22 překážek 7. vlna 520 01:05:54.0 217.
20. Martina Králová Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 512 01:23:10.8 242.
21. Andrea Zápotocká Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 514 01:23:11.1 243.
22. Beáta Zápotocká Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 511 01:23:11.2 244.
23. Martina Lanková Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 516 01:23:11.2 245.
24. Veronika Konopásková Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 517 01:23:11.5 246.
25. Tomáš Kohout Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 513 01:23:12.1 247.

6km, 22 překážek - 8. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukas Sipka AC Gomango-Högner 6km, 22 překážek 8. vlna 544 00:34:20.8 17.
2. Lukáš Doležal 6km, 22 překážek 8. vlna 547 00:36:10.3 27.
3. Lukáš Hendrych SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 539 00:37:44.8 38.
4. Klára Kučerová Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 530 00:38:11.9 42.
5. Jakub Hendrych SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 543 00:38:29.8 44.
6. David Trousil AC Gomango-Högner 6km, 22 překážek 8. vlna 545 00:38:39.5 45.
7. Richard Hurník kischova team ostrava 6km, 22 překážek 8. vlna 522 00:39:27.0 51.
8. Kubín Petr 6km, 22 překážek 8. vlna 525 00:40:46.3 63.
9. Jan Stavinoha Kischova Team Ostrava 6km, 22 překážek 8. vlna 524 00:42:01.0 77.
10. Tomáš Hendrych SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 538 00:42:04.0 79.
11. Veselý Lukáš Kischova Team Ostrava 6km, 22 překážek 8. vlna 523 00:42:32.1 83.
12. Tomáš Till SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 542 00:43:27.1 91.
13. Zbyšek Zámečník Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 531 00:50:03.8 138.
14. Miluše Zámečníková Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 532 00:50:04.3 139.
15. Martina Lyčková SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 541 00:50:33.3 140.
16. Tomáš Till SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 540 00:50:34.0 141.
17. Petr Stiska 6km, 22 překážek 8. vlna 521 00:50:52.8 143.
18. MICHAL KOŘÍNEK Ac GoMango Hogner 6km, 22 překážek 8. vlna 546 00:52:26.6 150.
19. Tomáš Kosina Tomi & Miri 6km, 22 překážek 8. vlna 527 00:54:45.1 158.
20. Tomáš Világi Tomi & Miri 6km, 22 překážek 8. vlna 526 00:54:50.3 159.
21. Miroslava Galová 6km, 22 překážek 8. vlna 549 00:55:25.1 163.
22. Jiří Ptáček Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 535 01:14:22.8 230.
23. Jiří Bělohlávek Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 537 01:14:23.1 231.
24. Ivo Faflík Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 536 01:14:23.3 232.
25. Jakub Zámečník Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 533 01:14:23.9 233.
26. Magdalena Sedláková CrossGym 6km, 22 překážek 8. vlna 529 01:17:05.3 235.
27. Markéta Sedláková CrossGym 6km, 22 překážek 8. vlna 528 01:17:05.8 236.

6km, 22 překážek - 9. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marcel Hoffman 6km, 22 překážek 9. vlna 585 00:37:28.1 35.
2. Michal Čapek Jinej gang 6km, 22 překážek 9. vlna 557 00:39:55.8 57.
3. Marek Havlat 6km, 22 překážek 9. vlna 584 00:40:10.3 59.
4. Jiří Bervid 2HaSance 6km, 22 překážek 9. vlna 570 00:40:11.3 61.
5. Monika Procházková 2HaSance 6km, 22 překážek 9. vlna 568 00:40:16.1 62.
6. Lucie Perníčková jinej gang 6km, 22 překážek 9. vlna 556 00:43:20.8 90.
7. Alena Krumbholzová jinej gang 6km, 22 překážek 9. vlna 555 00:44:03.3 94.
8. Ondřej Kraus Beer Pong Berušky 6km, 22 překážek 9. vlna 572 00:44:11.0 95.
9. Jan Kotlář Beer Pong Berušky 6km, 22 překážek 9. vlna 574 00:44:41.6 97.
10. Kristýna Lauschová 6km, 22 překážek 9. vlna 565 00:45:08.8 100.
11. Pavel Bureš North Czech Runners 6km, 22 překážek 9. vlna 554 00:45:15.1 101.
12. Jonáš Melichar 6km, 22 překážek 9. vlna 567 00:48:31.6 123.
13. Petr Bergl 2HaSance 6km, 22 překážek 9. vlna 571 00:48:38.8 125.
14. Lucie Lochmanová 2hasance 6km, 22 překážek 9. vlna 569 00:48:39.3 126.
15. Tadeáš Melichar 6km, 22 překážek 9. vlna 566 00:49:09.8 130.
16. Romana Sitová 6km, 22 překážek 9. vlna 586 00:49:44.3 135.
17. Pavlína Hejkalová Jinej Gang 6km, 22 překážek 9. vlna 558 00:58:10.8 183.
18. Aleš Jakubek 6km, 22 překážek 9. vlna 587 00:58:59.8 185.
19. Diana Sedláčková Gunners La 6km, 22 překážek 9. vlna 560 00:59:46.1 188.
20. Kateřina Šnýdrová Gunners La 6km, 22 překážek 9. vlna 559 00:59:46.5 189.
21. Šulcovâ Jana 6km, 22 překážek 9. vlna 582 01:02:41.3 203.
22. Simona Vlková Vlčice 6km, 22 překážek 9. vlna 578 01:03:17.3 205.
23. Michaela Wolfová vlčice 6km, 22 překážek 9. vlna 577 01:03:18.1 206.
24. Renáta Kudělková Beer Pong Berušky 6km, 22 překážek 9. vlna 573 01:03:26.6 207.
25. Lenka Hromádková 6km, 22 překážek 9. vlna 581 01:03:37.1 209.
26. Jakub Skalický Beer Pong Berušky 6km, 22 překážek 9. vlna 576 01:05:58.3 218.
27. Kateřina Lipinová Beer Pong Berušky 6km, 22 překážek 9. vlna 575 01:06:03.8 219.
28. Pošvářová Eliška 6km, 22 překážek 9. vlna 15 01:07:09.3 225.
29. Karolína Chroustová 6km, 22 překážek 9. vlna 551 01:24:13.0 248.
30. Miroslava Portova 6km, 22 překážek 9. vlna 580 01:24:13.5 249.