Výsledky závodu

Pivní běh - jednotlivci

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.10.2017



6 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skalka Jakub 6 km Muži 6 00:23:49.0 1.
2. Eliáš Petr Mladý páky 6 km Muži 310 00:24:10.3 2.
3. Hlaváč Jiří Adidas Runners Prague 6 km Muži 32 00:25:10.3 3.
4. Zítek Ondřej Adidas Runners Prague 6 km Muži 34 00:25:42.8 4.
5. Svoboda Vojtěch Mladý páky 6 km Muži 311 00:26:29.8 5.
6. Fialka Ondřej 6 km Muži 39 00:26:40.8 6.
7. Petrányi Radoslav Mladý páky 6 km Muži 312 00:27:58.5 7.
8. Babík František Bartoš + Babík + Ocelka 6 km Muži 302 00:28:09.0 8.
9. Slabihoudek Jan Bukkake, AC Mageo 6 km Muži 5 00:29:29.3 9.
10. Král Alan 6 km Muži 4 00:29:36.0 10.
11. Špot Jan Chlapský klub a alkoholičky 6 km Muži 31 00:30:57.5 11.
12. Bartoš Jan Bartoš + Babík + Ocelka 6 km Muži 301 00:31:37.0 12.
13. Malina Martin 6 km Muži 21 00:31:58.0 13.
14. Ocelka Pavel Bartoš + Babík + Ocelka 6 km Muži 303 00:32:08.8 14.
15. Zmidloch Jindřich Medojedi 6 km Muži 225 00:34:03.0 16.
16. Hejnyš Daniel Medojedi 6 km Muži 226 00:34:10.0 18.
17. Vaněček Jan 6 km Muži 16 00:34:21.8 19.
18. Bureš Přemek Pena od pusy 6 km Muži 405 00:34:52.8 20.
19. Dostál Martin Pena od pusy 6 km Muži 407 00:34:54.0 22.
20. Zdychynec Jan Pena od pusy 6 km Muži 408 00:34:54.3 23.
21. Scally Tom 6 km Muži 23 00:35:40.8 25.
22. Zavadil Michal 6 km Muži 22 00:35:46.0 26.
23. Žihla Petr Pivní Gentlemani 6 km Muži 221 00:35:53.0 27.
24. Franc Jan Pivní Gentlemani 6 km Muži 222 00:35:54.0 28.
25. Technik Miroslav Když musíš, tak musíš 6 km Muži 216 00:37:14.3 31.
26. Dušek David 6 km Muži 9 00:38:43.5 32.
27. Kubrt Václav SC Fekál 6 km Muži 17 00:39:32.0 33.
28. Břicháček Miloš Adidas Runners Prague 6 km Muži 18 00:39:48.5 35.
29. Mandaus Aleš Z hoven tým 6 km Muži 402 00:40:35.3 41.
30. Beneš Lukáš 6 km Muži 13 00:40:39.8 42.
31. Jahnátek Dušan Z hoven tým 6 km Muži 404 00:40:40.3 43.
32. Mašek Jan Kopřiva + Mašek 6 km Muži 38 00:40:49.3 44.
33. Kopřiva Martin Kopřiva + Mašek 6 km Muži 37 00:40:50.3 46.
34. Bordovský Michal FreeRUM Team 6 km Muži 212 00:41:03.3 47.
35. Pospíšil Marek Abstinent a vinař 6 km Muži 207 00:41:23.0 50.
36. Kuník Michal Hánkovci 6 km Muži 210 00:41:38.8 51.
37. Anýž Eduard Anýž + Danielová 6 km Muži 217 00:41:44.5 53.
38. Klíčman Jiří 6 km Muži 3 00:42:41.3 54.
39. Krupička Jan Plochý nohy 6 km Muži 36 00:43:14.8 56.
40. Čuřík Nikola BCR-ABL1 6 km Muži 224 00:44:28.0 59.
41. Želízko Jan Jendové 6 km Muži 219 00:46:13.6 64.
42. Fuchs Jan Jendové 6 km Muži 220 00:46:13.8 65.
43. Sigmund Luděk AG násosky 6 km Muži 203 00:47:30.5 68.
44. Pešek Tomáš AG násosky 6 km Muži 204 00:47:31.3 69.
45. Bako Michal B^ 6 km Muži 313 00:47:54.8 72.
46. Havlíček Luboš Římani 6 km Muži 201 00:48:51.8 74.
47. Keller David Kellerová + Keller 6 km Muži 214 00:50:48.3 77.
48. Krejčí Jiří 6 km Muži 19 00:51:20.5 79.
49. Pirný Jakub Jen utíkej zajíci 6 km Muži 30 00:58:23.8 80.
50. ladislav Marek 6 km Muži 155 01:03:14.8 83.
51. Blecha Jan 6 km Muži 175 01:03:15.1 84.
52. Říha Pavel TygroFans 6 km Muži 307 01:08:32.8 86.
53. Pršala Daniel TygroFans 6 km Muži 309 01:08:33.6 87.

6 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Digmayerová Ivana iThinkBeer 6 km Ženy 27 00:33:32.5 15.
2. Baubínová Barbora 6 km Ženy 33 00:34:08.3 17.
3. Blažková Míša Pena od pusy 6 km Ženy 406 00:34:53.5 21.
4. Richterová Nikol Nalitý kozy B 6 km Ženy 410 00:35:22.5 24.
5. Ryglová Nikol Nalité kozy B 6 km Ženy 412 00:36:04.6 29.
6. Nováková Ludmila Když musíš, tak musíš 6 km Ženy 215 00:37:13.5 30.
7. Rabochová Agáta adidas Runners 6 km Ženy 28 00:39:38.0 34.
8. Hrášková Anna Nalitý kozy A 6 km Ženy 306 00:40:04.3 36.
9. Ondráčková Vanda Nalitý kozy A 6 km Ženy 305 00:40:04.3 37.
10. Kadlecová Eliška Nalitý kozy A 6 km Ženy 304 00:40:04.6 38.
11. Jahnátková Aneta Z hoven tým 6 km Ženy 403 00:40:18.5 39.
12. Mandausová Vladimíra Z hoven tým 6 km Ženy 401 00:40:32.5 40.
13. Čadilová Tereza 6 km Ženy 14 00:40:50.3 45.
14. Macounová Iveta FreeRUM Team 6 km Ženy 211 00:41:03.5 48.
15. Patočková Lucie Abstinent a vinař 6 km Ženy 208 00:41:21.0 49.
16. Danielová Beáta Anýž + Danielová 6 km Ženy 218 00:41:43.0 52.
17. Sochorová Markéta Plochý nohy 6 km Ženy 35 00:43:14.3 55.
18. Vokounová Marcela 6 km Ženy 10 00:44:14.8 57.
19. Koblihová Jitka BCR-ABL1 6 km Ženy 223 00:44:27.5 58.
20. Janoušová Jana Nalitý kozy B 6 km Ženy 409 00:45:20.8 60.
21. Burjánková Petra Nalitý kozy B 6 km Ženy 411 00:45:27.8 61.
22. Silovská Zuzana 6 km Ženy 1 00:45:40.0 62.
23. Wolframová Kristýnka Agresivní vodky 6 km Ženy 206 00:46:11.8 63.
24. Žežulková Lenka 6 km Ženy 7 00:47:02.3 66.
25. Matoušková Lucie Agresivní vodky 6 km Ženy 205 00:47:28.5 67.
26. Szabová Zuzana B^ 6 km Ženy 315 00:47:54.3 70.
27. Baková Gabriela B^ 6 km Ženy 314 00:47:54.5 71.
28. Havlíčková Markéta Římani 6 km Ženy 202 00:48:51.5 73.
29. Kůrková Aneta 6 km Ženy 26 00:49:32.8 75.
30. Kellerová Kateřina Kellerová + Keller 6 km Ženy 213 00:50:48.0 76.
31. Kuželová Barbora 6 km Ženy 20 00:51:05.3 78.
32. Petra Červená Jen utíkej zajíci 6 km Ženy 29 00:58:23.8 81.
33. Švorcová Irena Rungo Pro Ženy 6 km Ženy 11 01:00:41.0 82.
34. Novais Silvia 6 km Ženy 106 01:03:15.1 85.
35. Krejčová Lucie TygroFans 6 km Ženy 308 01:10:10.6 88.
36. Kellerová Karolína 6 km Ženy 15 01:15:52.8 89.
  Rašpličková Tereza Hánkovci 6 km Ženy 209 DNS  
  Dolhá Jitka 6 km Ženy 2 DNS