Výsledky závodu

Teplický půlmaraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.12.2015



11km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janda David 11km Muži 69 00:47:59.5 1.
2. Findrik Karel Chomutov 11km Muži 93 00:53:04.5 2.
3. Vodička František 11km Muži 73 00:55:00.3 4.
4. Vitásek Jan 11km Muži 152 00:56:45.2 5.
5. Diviš Martin 11km Muži 138 00:58:09.5 7.
6. Antoš Jan 11km Muži 47 00:58:18.0 8.
7. Vašek Libor 11km Muži 124 00:59:08.5 10.
8. Koblížek Šimon 11km Muži 92 01:00:04.0 11.
9. Baran Richard 11km Muži 74 01:03:24.0 13.
10. Brouk Petr 11km Muži 58 01:05:09.2 16.
11. Hampl Ondřej 11km Muži 141 01:05:46.5 17.
12. Wilk Karel 11km Muži 150 01:05:47.3 18.
13. Novák Lubomír CSPOTV, ch.o. 11km Muži 4 01:06:17.0 20.
14. Mráz Jaroslav 11km Muži 27 01:07:55.7 21.
15. Bruner Luboš 11km Muži 155 01:09:00.5 22.
16. Brabec Adam 11km Muži 127 01:10:48.7 23.
17. Kytýr Pavel 11km Muži 13 01:15:14.2 27.
18. Hulha Karel 11km Muži 66 01:19:11.5 32.
19. Hulha Lukáš 11km Muži 67 01:25:17.1 37.
20. Hlinka David 11km Muži 60 01:29:41.4 39.

11km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana 11km Ženy 28 01:03:28.0 14.
2. Hlavsová Olga 11km Ženy 25 01:06:09.0 19.
3. Zemanová Martina 11km Ženy 42 01:13:03.2 25.
4. Lužinová Jana 11km Ženy 65 01:14:33.4 26.
5. Brabcová Kateřina 11km Ženy 100 01:15:39.2 28.
6. Opolecká Helena 11km Ženy 142 01:16:45.9 29.
7. Prokešová Jitka 11km Ženy 84 01:17:35.2 30.
8. Musilová Zdenka 11km Ženy 17 01:18:42.2 31.
9. Žitníková Gina TJ Doksy 11km Ženy 14 01:23:44.9 34.
10. Krourská Jitka 11km Ženy 85 01:24:27.6 35.
11. Vencovská Eva 11km Ženy 53 01:27:22.9 38.
12. Svejkovská Adriana 11km Ženy 99 01:30:07.4 40.

11km - Muži se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zeman / Meggie Petr 11km Muži se psem 41 00:54:27.0 3.

11km - Ženy se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gráfová / Ambra + Mystery Věra Catch Chomutov 11km Ženy se psem 9 00:57:28.7 6.
2. Škálová / Ambra Ilona Sokol Maxičky 11km Ženy se psem 10 00:58:53.5 9.
3. Popelková / Argo z Krakonošova Daniela Red Frog / Praha 11km Ženy se psem 68 01:02:36.0 12.
4. Beranová / Baylene Jana Severský vlci / Báječné ženy v běhu 11km Ženy se psem 45 01:03:45.9 15.
5. Višková Lenka 11km Ženy se psem 156 01:13:02.7 24.
6. Senešiová / Retina Jana Severští vlci / Litoměřice 11km Ženy se psem 43 01:21:10.9 33.
7. Mateiciucová / Cita od Vícenického potoka Anna Štěk Běh / atletika Varnsdorf 11km Ženy se psem 86 01:24:55.4 36.
8. Brůhová / Amchitka Yantarni „Čita“ Veronika MC Český ráj 11km Ženy se psem 8 01:31:21.6 41.

20km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dokulil Zdeněk 20km Muži 143 01:28:11.4 1.
2. Žaloudek Jan 20km Muži 32 01:30:37.9 3.
3. Rež Zdeněk Spona Teplice 20km Muži 135 01:31:22.2 4.
4. Král David 20km Muži 62 01:33:42.7 5.
5. Beck Zdeněk 20km Muži 48 01:33:59.0 6.
6. Vencovský Daniel 20km Muži 51 01:34:15.9 7.
7. Liška Petr 20km Muži 105 01:36:01.9 8.
8. Rauer Robert BK Běkodo Teplice 20km Muži 102 01:36:42.6 9.
9. Eliáš Lukáš BK Běkodo Teplice 20km Muži 103 01:38:21.1 10.
10. Krupička Tomáš 20km Muži 107 01:41:19.4 11.
11. Wolf Jan 20km Muži 72 01:43:03.6 13.
12. Ešler Daniel MB Sauny Mladá Boleslav 20km Muži 83 01:47:14.0 16.
13. Mašek Jiří 20km Muži 77 01:47:36.1 17.
14. Diviš Jan Carda, Jedomelice 20km Muži 1 01:52:16.9 19.
15. Šůs Jaroslav 20km Muži 34 01:52:27.3 20.
16. Kubáč Petr 20km Muži 94 01:52:31.1 21.
17. Šulej Marcel 20km Muži 64 01:53:03.3 22.
18. Klail Vojtěch 20km Muži 90 01:53:10.6 23.
19. Bezděk Miroslav 20km Muži 108 01:53:34.6 24.
20. Skřičík Petr 20km Muži 126 01:54:21.3 26.
21. Vencovský Jiří 20km Muži 52 01:56:56.6 29.
22. Souček Martin 20km Muži 136 01:57:15.3 30.
23. Šilhavý Jan 20km Muži 144 01:57:18.7 31.
24. Filinger Zbyněk SK MAXTRI Liberec 20km Muži 98 01:58:13.5 33.
25. Kadlec Rostislav Ma - Lé – R 20km Muži 139 01:59:41.3 34.
26. Stolz Jan 20km Muži 18 02:02:28.0 35.
27. Kubáč Michal 20km Muži 145 02:04:05.0 36.
28. Řezáč Zdeněk 20km Muži 130 02:05:15.3 38.
29. Březina Vlastimil 20km Muži 110 02:05:27.8 39.
30. Kotvald Karel 20km Muži 147 02:10:55.5 41.
31. Bašek Václav Žalany 20km Muži 6 02:16:59.7 44.
32. Havlíček Michal 20km Muži 57 02:18:49.9 46.
33. Klail Vladimír 20km Muži 91 02:28:18.2 51.
34. Töpfer Jan Ma - Lé – R 20km Muži 140 02:30:12.8 53.
35. Křivánek Roman 20km Muži 109 02:31:18.9 54.
36. Kulík Michal 20km Muži 2 02:31:20.6 55.
37. Nerad Sváťa 20km Muži 148 02:35:24.4 57.
38. Tábor Roman 20km Muži 132 02:42:20.4 58.
39. Kubáč Jan 20km Muži 146 02:58:15.3 60.

20km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Voborníková Pavla 20km Ženy 134 01:53:54.3 25.
2. Hejnicová Eva ACES KV 20km Ženy 40 01:57:20.1 32.
3. Březinová Dagmar 20km Ženy 111 02:05:01.0 37.
4. Silnicová Iva 20km Ženy 19 02:09:26.0 40.
5. Beránková Libuše Glassman TT 20km Ženy 137 02:11:52.2 42.
6. Stušková Hana 20km Ženy 149 02:18:49.7 45.
7. Špírková Lenka Ma - Lé – R 20km Ženy 21 02:22:38.5 47.
8. Rutzenstorferová Jana Ma - Lé – R 20km Ženy 61 02:27:45.0 49.
9. Havlíčková Michaela 20km Ženy 151 02:27:49.2 50.
10. Dostálová Miluška 20km Ženy 154 02:30:12.4 52.
11. Blumentritová Simona 20km Ženy 76 02:34:17.7 56.
12. Richterová Martina Ma - Lé – R 20km Ženy 20 02:47:19.1 59.

20km - Muži se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Opolecký / Sándor Martin Sándor the Readheaded 20km Muži se psem 128 01:30:28.6 2.
2. Valjent / Luky Jiří Lukyteam / Chodov 20km Muži se psem 79 01:42:12.8 12.
3. Šedivý / Roxy Jiří Bohemia Horrido 20km Muži se psem 131 01:44:31.3 14.
4. Mondri / Dasty Petr Dastyprti 20km Muži se psem 15 01:44:38.8 15.
5. Hampl / Merit Fitmin Michal Glassman TT Teplice 20km Muži se psem 23 01:52:16.1 18.
6. Kykal / Rocky Jan Praha 20km Muži se psem 104 01:55:51.3 28.

20km - Ženy se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pokorná / Blecha Kateřina MC Český ráj 20km Ženy se psem 75 01:54:44.3 27.
2. Šulejová / Bastien + Aragorn Šárka 20km Ženy se psem 63 02:13:20.2 43.
3. Hrdličková / Beruška Martina 20km Ženy se psem 82 02:22:44.4 48.