Výsledky závodu

SEAL´S RUN - Nový Mlýn II

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 26.05.2018



8km+, 15+ překážek - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bureš Šimon Černý uhlí 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 147 01:09:34.7 2.
2. Kedršt Daniel SRTG Kolín 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 128 01:09:37.0 3.
3. Šašek Matěj 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 204 01:13:18.5 5.
4. Placek Petr SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 178 01:14:38.5 7.
5. Kolařík Lukáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 218 01:15:20.0 9.
6. Kadlec Dan Černý uhlí 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 160 01:17:31.0 10.
7. Sloup Jiří 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 107 01:17:47.5 12.
8. Kraus Matěj Přidej 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 163 01:19:28.5 14.
9. Štádler Pavel 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 182 01:19:35.0 15.
10. Kovář Jakub Doubí Orchestra 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 179 01:20:24.0 16.
11. Kříž Lubomír Modré krvinky 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 185 01:21:29.2 17.
12. Roch Marek SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 171 01:21:47.2 18.
13. Zeithaml Jiří Kabrňáci 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 143 01:21:53.2 19.
14. Levora Tomáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 184 01:22:57.0 20.
15. Behenský Jan RUN magazine team 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 148 01:23:06.2 21.
16. Frank Jiří 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 215 01:28:24.3 26.
17. Tomek Petr 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 108 01:29:14.7 29.
18. Blahovský Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 170 01:30:05.5 31.
19. Čejka Martin bez příslušnosti k jakému koliff klubu 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 158 01:30:13.8 32.
20. Žežulák Matěj 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 169 01:30:35.2 33.
21. Cích Daniel #přidej 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 156 01:31:31.0 34.
22. Svoboda Lukáš SVVAT 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 198 01:32:28.8 35.
23. Šobáň Martin Unicorn Power 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 132 01:32:52.5 36.
24. Dvořák Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 208 01:33:00.8 37.
25. Záhrobský Tomáš Hrobákeliteklacíkocra run tým 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 176 01:33:33.8 39.
26. Sýkora Jakub 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 130 01:34:48.7 40.
27. Holec Jan Čez 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 202 01:34:57.3 41.
28. Svoboda Roman Unicorn Power 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 134 01:35:04.5 43.
29. Baxa Marek 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 149 01:35:40.7 44.
30. Marek Luboš Šneci 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 124 01:36:02.5 45.
31. Valkovič Peťko Tatranka 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 100 01:36:09.5 47.
32. Bielecký Erik Šneci 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 123 01:36:44.0 48.
33. Kouřil Tomáš Run4Fun Lhota 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 173 01:37:33.3 50.
34. Tomek Michal 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 109 01:38:21.2 51.
35. Bečvář Radek Ampéři 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 138 01:39:39.8 54.
36. Mlynářík Martin Léčebna TRN Janov 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 174 01:41:21.0 56.
37. Šlehofer Jakub 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 121 01:43:34.7 59.
38. Rapčan Ladislav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 151 01:44:17.5 61.
39. Sychra Václav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 117 01:47:15.7 64.
40. Lavička Tomáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 120 01:49:45.5 65.
41. Kouřil Roman Run4Fun Křimice 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 165 01:50:34.5 68.
42. Vaněk Roman VanRun 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 135 01:50:44.5 69.
43. Kunciter Lukáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 127 01:52:50.2 72.
44. Plocar Ondřej 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 155 01:58:04.5 75.
45. Schleiss Luboš SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 167 01:59:44.8 78.
46. Bečvář Rudolf Ampéři 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 137 01:59:57.8 80.
47. Šmejkal Jan Houbaři 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 122 02:04:52.8 84.
48. Přibyl Vojtěch 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 205 02:07:51.3 87.
49. Kos Vlastimil FAKT Třeboň 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 203 02:08:49.1 89.
50. Štrunc Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 159 02:12:48.5 91.
51. Košinár Daniel 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 104 02:21:08.0 92.
52. Poláček Tomáš Lovci zážitků 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 154 02:21:09.8 93.
53. Reiser Emil Lovci zážitků 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 152 02:21:41.3 95.
54. Vaněk Jiří 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 188 02:39:31.3 97.
55. Vávra Martin 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 211 03:08:02.6 105.
56. Sykora František 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 219 03:18:07.1 106.
57. Springler Marek 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 216 03:20:54.7 107.
  Ziegler Vladislav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 214 DNF  
  Trojan Michal 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 200 DNS  
  Hospr Tomáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 106 DNS  
  Drahozal Michal 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 141 DNS  
  Jelínek Pavel Jihočeské Jerky 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 181 DNS  
  Stoklasa Jakub SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 191 DNS  

8km+, 15+ překážek - Muži 40 let a více

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kellner David 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 210 01:07:10.5 1.
2. Kodydek Tomáš Svídnický Extrém team 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 133 01:11:28.5 4.
3. Kůstka Josef SKP ŠPS Domažlice 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 140 01:15:15.0 8.
4. Bohumil Koča 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 110 01:17:35.2 11.
5. Ringelhán Karel 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 112 01:18:11.7 13.
6. Křivanec Zdeněk P.R.D.I. Plzeň 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 186 01:25:26.3 22.
7. Šalom Jakub 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 126 01:25:42.5 23.
8. Záhrobský Roman Hrobákeliteklacíkocra run tým 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 157 01:26:42.7 24.
9. Kellner Jiri SRTG Rokycany 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 199 01:30:02.8 30.
10. Poslední Josef 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 125 01:39:13.5 52.
11. Přibyl Miloš SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 194 01:43:46.0 60.
  Maule Roman 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 162 DNS  
  Čermák Roman 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 180 DNS  
  Horáček Oldřich ELISHA 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 105 DNS  
  Pinl Libor LEDABORCI 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 161 DNS  

8km+, 15+ překážek - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šašková Zuzana Fénix Plzeň 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 139 01:14:15.7 6.
2. Svobodová Klára 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 150 01:28:23.7 25.
3. Cheníčková Adéla Svvat 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 197 01:28:44.0 27.
4. Hervertová Klára 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 116 01:28:53.7 28.
5. Kulvajtová Markéta Kabrňáci 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 145 01:33:14.5 38.
6. Hladíková Martina Kabrňáci 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 146 01:35:04.0 42.
7. Hnízdilová Lenča Za Hezčí Zadeček 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 101 01:36:02.7 46.
8. Kleknerová Kristýna 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 207 01:36:50.8 49.
9. Šmídová Petra Unicorn Power 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 131 01:39:18.0 53.
10. Kostohryzová Lucie SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 172 01:40:19.5 55.
11. Brunclíková Markéta 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 142 01:41:35.7 57.
12. Placková Veronika SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 177 01:43:13.8 58.
13. Ringelhánová Libuše 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 111 01:46:27.7 62.
14. Schafferová Michaela 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 118 01:46:45.5 63.
15. Kubátová Veronika 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 119 01:50:15.5 67.
16. Hnátová Lucie 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 129 01:51:47.5 70.
17. Dvořáčková Tereza 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 220 01:52:05.5 71.
18. Amousa Jasmína 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 103 01:53:34.5 74.
19. Řežábková Veronika SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 168 01:59:14.5 76.
20. Tomašková Kristýna 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 114 01:59:17.5 77.
21. Procházková Nikola 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 113 01:59:47.7 79.
22. Plocarová Denisa 100D 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 144 02:03:33.5 81.
23. Svozilová Lucie 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 183 02:03:40.0 82.
24. Blažková Nikola Run4Fun Křimice 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 166 02:03:55.0 83.
25. Peculíková Jaroslava 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 209 02:05:58.8 85.
26. Jilemnická Kateřina 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 206 02:07:29.1 86.
27. Vocetková Miroslava 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 115 02:12:16.8 90.
28. Hirschlová Karolína Lovci zážitků 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 153 02:21:14.3 94.
29. Kuklová Lucie Čez 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 201 02:38:31.1 96.
30. Zábranská Karolína 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 187 02:40:01.1 98.
31. Ibehejová Klára SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 195 02:41:31.3 99.
32. Neubauerová Markéta SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 192 02:43:00.6 100.
33. Inderholcová Lucie SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 190 02:44:00.8 101.
34. Kysilková Markéta SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 189 02:44:30.6 102.
35. Mazreku Naděžda 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 213 03:07:01.4 103.
36. Vávrová Kateřina 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 212 03:07:15.4 104.
37. Kublová Vendula 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 217 03:21:24.9 108.
  Ibehejová Klára SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 196 DNS  
  Carvanová Petra SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 193 DNS  
  Dobrovolná Tamča Tatranka 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 102 DNS  

8km+, 15+ překážek - Ženy 40 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaňková Silvie VanRun 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 136 01:50:14.2 66.
2. Summerfield Slávka 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 164 01:53:06.8 73.
3. Šmolíková Kamila Léčebna TRN Janov 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 175 02:07:59.8 88.