Výsledky závodu

SEAL´S RUN - Kasiopea

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.05.2018



4km+, 8+ překážek - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šašek Matěj 4km+, 8+ překážek Muži 40 00:26:00.3 1.
2. Cipra Jiří Forrest Gump team 4km+, 8+ překážek Muži 67 00:26:25.1 2.
3. Kodydek Tomáš Svídnický Extrém team 4km+, 8+ překážek Muži 41 00:26:29.5 3.
4. Škarda Petr 4km+, 8+ překážek Muži 65 00:27:09.8 4.
5. Sloup Jiří 4km+, 8+ překážek Muži 46 00:27:42.0 6.
6. Toupal Dominik Maková panenka 4km+, 8+ překážek Muži 43 00:28:55.3 7.
7. Behenský Jan Rozběháme Česko 4km+, 8+ překážek Muži 22 00:29:02.0 8.
8. Baxa Marek 4km+, 8+ překážek Muži 75 00:30:24.8 10.
9. Farkaš Martin Emanuel 4km+, 8+ překážek Muži 42 00:31:09.0 11.
10. Svoboda Roman Unicorn Power 4km+, 8+ překážek Muži 34 00:31:38.5 12.
11. Schleiss Luboš SRTG Holýšov 4km+, 8+ překážek Muži 58 00:31:49.9 13.
12. Záhrobský Tomáš Hrobákeliteklacíkocra run tým 4km+, 8+ překážek Muži 60 00:32:08.8 14.
13. Sýkora Jakub 4km+, 8+ překážek Muži 31 00:33:17.5 17.
14. Cích Daniel #přidej 4km+, 8+ překážek Muži 51 00:33:21.0 18.
15. Šobáň Martin Unicorn Power 4km+, 8+ překážek Muži 33 00:33:41.0 19.
16. Klimeš Matěj Zkažená mládeš 4km+, 8+ překážek Muži 55 00:34:36.3 20.
17. Bardzák Adam Zkažená mládeš 4km+, 8+ překážek Muži 54 00:35:06.6 21.
18. Rapčan Ladislav 4km+, 8+ překážek Muži 49 00:35:23.0 23.
19. Drahozal Michal 4km+, 8+ překážek Muži 141 00:36:18.1 25.
20. Bečvář Radek Ampéři 4km+, 8+ překážek Muži 38 00:37:15.0 26.
21. Merta Martin Zkažená mládeš 4km+, 8+ překážek Muži 57 00:38:13.8 27.
22. Kos Vlastimil FAKT Třeboň 4km+, 8+ překážek Muži 68 00:38:58.6 28.
23. Kunciter Lukáš 4km+, 8+ překážek Muži 26 00:39:17.3 29.
24. Polanka Zdeněk 4km+, 8+ překážek Muži 47 00:40:56.6 32.
25. Čech Jan 4km+, 8+ překážek Muži 73 00:41:59.4 33.
26. Plocar Ondřej 4km+, 8+ překážek Muži 50 00:42:58.8 35.
27. Poslední Josef 4km+, 8+ překážek Muži 29 00:45:30.5 37.
28. Černý Lukáš Parťáci 4km+, 8+ překážek Muži 64 00:46:03.1 41.
29. Bečvář Rudolf Ampéři 4km+, 8+ překážek Muži 37 00:46:15.1 42.
30. Poslední Jan 4km+, 8+ překážek Muži 27 00:46:25.5 43.
31. Záhrobský Roman Hrobákeliteklacíkocra run tým 4km+, 8+ překážek Muži 53 00:46:44.3 45.
32. Vaněk Roman VanRun 4km+, 8+ překážek Muži 35 00:47:18.3 48.
33. Košinár Daniel 4km+, 8+ překážek Muži 21 00:48:14.3 49.
34. Hasl Pepa 4km+, 8+ překážek Muži 77 00:49:57.8 51.
35. Krsek Jan 4km+, 8+ překážek Muži 61 00:52:08.6 53.
36. Sýkora Fanda 4km+, 8+ překážek Muži 76 00:53:11.8 54.
  Procházka Petr 4km+, 8+ překážek Muži 59 DNS  

4km+, 8+ překážek - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šašková Zuzana Fénix Plzeń 4km+, 8+ překážek Ženy 39 00:27:24.5 5.
2. Tocháčková Tereza 4km+, 8+ překážek Ženy 20 00:29:44.0 9.
3. Hervertová Klára 4km+, 8+ překážek Ženy 23 00:32:21.5 15.
4. Svobodová Klára 4km+, 8+ překážek Ženy 48 00:33:08.3 16.
5. Šmídová Petra Unicorn Power 4km+, 8+ překážek Ženy 32 00:35:10.0 22.
6. Hnátová Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 30 00:36:01.0 24.
7. Soutnerová Kristýna zkažená mládeš 4km+, 8+ překážek Ženy 56 00:40:02.8 30.
8. Kristyna Hlavinova 4km+, 8+ překážek Ženy 45 00:40:28.3 31.
9. Hrůzová Petra 4km+, 8+ překážek Ženy 72 00:42:29.3 34.
10. Summerfield Slavěna 4km+, 8+ překážek Ženy 25 00:45:29.8 36.
11. Procházková Nikola 4km+, 8+ překážek Ženy 24 00:45:58.3 38.
12. Poslední Zdeňka 4km+, 8+ překážek Ženy 28 00:45:59.3 39.
13. Plocarova Denisa 4km+, 8+ překážek Ženy 44 00:45:59.6 40.
14. Jelínková Hana Parťáci 4km+, 8+ překážek Ženy 63 00:46:33.1 44.
15. Vaňková Silvie VanRun 4km+, 8+ překážek Ženy 36 00:46:48.4 46.
16. Záhrobská Stanislava Hrobákeliteklacíkocra run tým 4km+, 8+ překážek Ženy 52 00:47:13.3 47.
17. Jilemnická Kateřina 4km+, 8+ překážek Ženy 74 00:48:20.8 50.
18. Havránková Nikola 4km+, 8+ překážek Ženy 62 00:51:39.3 52.
19. Wabneggerová Michaela 4km+, 8+ překážek Ženy 66 01:01:17.6 55.