Výsledky závodu

Běh Dobrý Anděl

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.09.2017



5km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křivánek Pavel 5km Muži 25 00:18:41.8 1.
2. Klváček Aleš 5km Muži 20 00:19:03.1 2.
3. Jelínek Štěpán 5km Muži 17 00:19:43.8 3.
4. Lekeš Marek 5km Muži 45 00:20:01.6 4.
5. Martinča Tomáš 5km Muži 28 00:22:29.6 7.
6. Krasiun Dmitrij 5km Muži 23 00:22:34.8 8.
7. Šnajdr Pavel 5km Muži 43 00:24:01.1 10.
8. Sixta David 5km Muži 38 00:24:36.1 11.
9. Samek Josef 5km Muži 37 00:24:36.3 12.
10. Jirásek Vít 5km Muži 18 00:24:48.1 13.
11. Martinča David 5km Muži 27 00:25:00.6 14.
12. Smetana Daniel 5km Muži 118 00:28:16.7 25.
  Albrecht Zdeněk 5km Muži 2 DNS  

5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuťková Katarína 5km Ženy 46 00:20:24.6 5.
2. Šnajdrová Alena 5km Ženy 44 00:22:24.6 6.
3. Pepina 5km Ženy 35 00:23:31.1 9.
4. Kinštová Marta 5km Ženy 19 00:25:05.9 15.
5. Kočandrlová Eva 5km Ženy 22 00:25:09.1 16.
6. Dostálová Martina 5km Ženy 10 00:26:15.6 17.
7. Pémová Michaela 5km Ženy 34 00:27:15.8 18.
8. Heroldová Dagmar 5km Ženy 110 00:27:23.3 19.
9. Pavlatová Alena 5km Ženy 33 00:27:23.6 20.
10. Dočkalová Michaela 5km Ženy 9 00:27:36.1 21.
11. Bútorová Tereza 5km Ženy 7 00:27:47.3 22.
12. Tyburcová Ilona 5km Ženy 117 00:27:52.8 23.
13. Martinčová Renata 5km Ženy 29 00:28:16.6 24.
14. Trpková Martina 5km Ženy 11 00:28:24.6 26.
15. Erhartová Nikol 5km Ženy 42 00:29:22.6 27.
16. Böhmová Alena 5km Ženy 5 00:30:32.6 28.
17. Brabcová Radmila 5km Ženy 6 00:30:37.4 29.
18. Lisnerová Lenka 5km Ženy 26 00:30:37.6 30.
19. Šimonová Alida 5km Ženy 41 00:30:44.9 31.
20. Hejdová Nikola 5km Ženy 14 00:31:04.9 32.
21. Hasalová Hana 5km Ženy 13 00:31:17.1 33.
22. Hurníková Leona 5km Ženy 16 00:33:05.9 34.
23. Cejnarová Jiřina 5km Ženy 8 00:33:06.1 35.
24. Dyntrová Markéta 5km Ženy 12 00:33:06.2 36.

5km - Nordic walking

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berková Michala 5km Nordic walking 106 00:47:22.4 37.
2. MORAVCOVÁ JANA 5km Nordic walking 114 00:48:53.6 38.
3. Myšková Jitka 5km Nordic walking 115 00:48:53.9 39.
4. Todtova Eva 5km Nordic walking 116 00:48:53.9 40.

Děti - Děti

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dynybyl Benedikt Děti Děti 131 00:01:07.7 1.
2. Albrechtová Kristýna Děti Děti 3 00:01:10.7 2.
3. Bútora Matěj Děti Děti 101 00:01:14.0 3.
4. Parýzek Ondřej Děti Děti 105 00:01:14.0 4.
5. Dynybyl Tomáš Děti Děti 169 00:01:14.5 5.
6. Bednářová Diana Děti Děti 4 00:01:16.0 6.
7. Kočandrle Alex Děti Děti 102 00:01:27.5 7.
8. Parýzek Dominik Děti Děti 104 00:01:31.5 8.
9. Albrecht Matěj Děti Děti 1 00:01:33.7 9.
10. Kočandrle Tobiáš Děti Děti 103 00:01:45.0 10.