Výsledky závodu

Ještědská 1000

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.07.2017



Ještědská 1000 - Jednotlivci muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tassler Lukáš Zero DC Ještědská 1000 Jednotlivci muži 4 00:08:58.8 1.
2. Kučera David Ještědská 1000 Jednotlivci muži 20 00:09:24.5 2.
3. Stezka Martin Táta dvojčat Ještědská 1000 Jednotlivci muži 31 00:10:52.5 3.
4. Louda Jan Loudové Ještědská 1000 Jednotlivci muži 32 00:11:39.5 4.
5. HANZL Jiří trpimrad Ještědská 1000 Jednotlivci muži 22 00:11:46.5 5.
6. Jukowski Jarosław Twardziele Team Bogatynia Ještědská 1000 Jednotlivci muži 13 00:12:03.5 6.
7. Černý Patrik Patrik a Skaare Workout Ještědská 1000 Jednotlivci muži 35 00:12:06.3 7.
8. Kocián Pavel Ještědská 1000 Jednotlivci muži 14 00:12:14.3 8.
9. Oniszczuk Bartosz Twardziele Team Bogatynia Ještědská 1000 Jednotlivci muži 7 00:12:25.3 9.
10. Kysela Pavel ZPCYKLO PROOFY CORRATEC TEAM Ještědská 1000 Jednotlivci muži 18 00:12:30.5 10.
11. Hronek Lukáš Ještědská 1000 Jednotlivci muži 36 00:12:36.0 11.
12. Jůra David Ještědská 1000 Jednotlivci muži 25 00:12:47.3 12.
13. Janiak Tomasz Twardziele Team Bogatynia Ještědská 1000 Jednotlivci muži 2 00:12:54.8 13.
14. Mraček Lukáš Rozběháme Česko Ještědská 1000 Jednotlivci muži 3 00:13:04.8 14.
15. Šimůnek Jakub Ještědská 1000 Jednotlivci muži 91 00:13:21.3 16.
16. Černý Jan Patrik a Skaare Workout Ještědská 1000 Jednotlivci muži 34 00:13:35.0 17.
17. Zieleniecki Miroslaw Ještědská 1000 Jednotlivci muži 8 00:13:44.5 18.
18. Jindra Karel Zoufalci Ještědská 1000 Jednotlivci muži 24 00:14:40.8 22.
19. Mochnal Dawid Twardziele Team Bogatynia Ještědská 1000 Jednotlivci muži 10 00:14:45.0 23.
20. Grosman Tomáš Ještědská 1000 Jednotlivci muži 12 00:15:01.5 24.
21. Padula Marcin TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA Ještědská 1000 Jednotlivci muži 6 00:15:16.8 25.
22. Bugajny Paweł Twardziele Team Bogatynia Ještědská 1000 Jednotlivci muži 1 00:15:44.3 26.
23. Krupička Lukáš Ještědská 1000 Jednotlivci muži 11 00:16:36.8 29.
24. Jiřišta Lukáš Ještědská 1000 Jednotlivci muži 30 00:24:16.8 34.
  Široký Jakub Ještědská 1000 Jednotlivci muži 38 DNF  

Ještědská 1000 - Jednotlivci ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. KŘELINOVÁ MARTINA trpimrad/freshkozy Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 19 00:13:13.3 15.
2. Paprocka Sylwia Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 9 00:13:50.5 19.
3. Trojanowska-Padula Aleksandra TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 21 00:14:00.0 20.
4. Pavlová Kateřina Zoufalci Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 23 00:14:33.0 21.
5. Franklová Dita Freshkozy Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 26 00:16:00.3 27.
6. Kosíková Veronika Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 37 00:16:34.8 28.
7. Večerníková Barbora Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 17 00:19:05.3 30.
8. Veselá Lucie Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 27 00:21:36.0 31.
9. Krupařová Jana Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 28 00:21:53.8 32.
10. Vesela Michaela Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 16 00:23:09.3 33.
11. Hanušová Dagmar Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 5 00:24:31.9 35.