Výsledky závodu

Snorock SEMIFINAL

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 29.04.2017



SPRINT - 13-16 år heat1

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Aadland Petter Thorslund SPRINT 13-16 år heat1 26 00:01:37.2 1.
2. Philip Brøvig SPRINT 13-16 år heat1 27 00:01:43.5 9.
3. Mathiesen Ida F SPRINT 13-16 år heat1 21 00:01:46.0 16.
4. Hillestad André Boysen SPRINT 13-16 år heat1 33 00:01:47.1 18.
5. Vegard Gregersen SPRINT 13-16 år heat1 13 00:01:49.7 22.
6. Johanne Harby SPRINT 13-16 år heat1 17 00:01:59.9 33.
7. Bakken Selma Furuvald SPRINT 13-16 år heat1 20 00:02:02.7 36.
8. Langlie Helene Midtlien SPRINT 13-16 år heat1 23 00:02:17.4 44.

SPRINT - 13-16 år heat 2

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Leegaard Maren emilie SPRINT 13-16 år heat 2 31 00:01:44.5 11.
2. Jørgen Harby SPRINT 13-16 år heat 2 18 00:01:45.9 15.
3. Hartz Brage Dybendahl SPRINT 13-16 år heat 2 12 00:01:47.5 21.
4. Ylva Leegaard SPRINT 13-16 år heat 2 25 00:01:50.2 23.
5. Vilde Wiberg SPRINT 13-16 år heat 2 24 00:01:50.3 24.
6. Annika Dahl SPRINT 13-16 år heat 2 30 00:01:50.4 25.
7. Martin Bjerke SPRINT 13-16 år heat 2 15 00:01:52.2 27.
8. Truls Johansen SPRINT 13-16 år heat 2 28 00:01:59.6 32.

SPRINT - Turklassen heat 1

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gjerald Monica Åsen SPRINT Turklassen heat 1 40 00:01:52.4 28.
2. Ebbe Hartz SPRINT Turklassen heat 1 46 00:01:52.6 29.
3. Lina Holmstrøm SPRINT Turklassen heat 1 55 00:02:01.5 34.
4. Simen Larsen SPRINT Turklassen heat 1 49 00:02:04.0 37.
5. Morten Bøe-Valø SPRINT Turklassen heat 1 41 00:02:05.3 39.
6. Kjetil Stamstad SPRINT Turklassen heat 1 36 00:02:07.9 40.
7. Hagen Karl Axel SPRINT Turklassen heat 1 102 00:02:12.4 42.

SPRINT - Turklassen heat 2

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svein Øksnevad SPRINT Turklassen heat 2 44 00:01:52.1 26.
2. Andreas Fleischer SPRINT Turklassen heat 2 38 00:01:55.3 31.
3. Kjetil Thøgersen SPRINT Turklassen heat 2 34 00:02:02.0 35.
4. Snette Knut Harald SPRINT Turklassen heat 2 109 00:02:04.8 38.
5. Niklas Larsen SPRINT Turklassen heat 2 48 00:02:10.5 41.
6. Truls Johansen SPRINT Turklassen heat 2 39 00:02:13.6 43.
7. Olsen Fredrik Fjærvoll SPRINT Turklassen heat 2 37 00:02:27.5 45.

SPRINT - Junior/Senior heat 1

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Adrian Meissner SPRINT Junior/Senior heat 1 86 00:01:39.5 2.
2. Eira Aaseby SPRINT Junior/Senior heat 1 78 00:01:40.3 4.
3. Henrik Mathiesen SPRINT Junior/Senior heat 1 70 00:01:40.8 5.
4. Petter Kristiansen SPRINT Junior/Senior heat 1 61 00:01:41.9 6.
5. Emil Sletmoe SPRINT Junior/Senior heat 1 59 00:01:42.8 7.
6. Martin Corell SPRINT Junior/Senior heat 1 64 00:01:44.0 10.
7. Maurin Kerst SPRINT Junior/Senior heat 1 82 00:01:52.9 30.

SPRINT - Junior/Senior heat 2

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mikael Lillestu SPRINT Junior/Senior heat 2 100 00:01:39.7 3.
2. Yngve Hoel SPRINT Junior/Senior heat 2 84 00:01:43.0 8.
3. Alex Burashov SPRINT Junior/Senior heat 2 88 00:01:45.1 12.
4. Iver Aaseby SPRINT Junior/Senior heat 2 76 00:01:45.3 13.
5. Susannah Kelly SPRINT Junior/Senior heat 2 92 00:01:45.5 14.
6. Jurvelin Vesa-Pekka SPRINT Junior/Senior heat 2 63 00:01:46.3 17.
7. Svetlana Muravskaia SPRINT Junior/Senior heat 2 71 00:01:47.2 19.
8. Kvasnes Elise Schiøtz SPRINT Junior/Senior heat 2 80 00:01:47.2 20.