Výsledky závodu

Snorock PROLOG

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 29.04.2017



SPRINT - 13-16 år

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Thorslund Aadland Petter SPRINT 13-16 år 26 00:01:31.5 1.
2. Harby Jørgen SPRINT 13-16 år 18 00:01:43.3 17.
3. F Mathiesen Ida SPRINT 13-16 år 21 00:01:44.2 18.
4. emilie Leegaard Maren SPRINT 13-16 år 31 00:01:45.2 22.
5. Brøvig Philip SPRINT 13-16 år 27 00:01:45.4 23.
6. Dybendahl Hartz Brage SPRINT 13-16 år 12 00:01:46.4 26.
7. Harby Johanne SPRINT 13-16 år 17 00:01:47.9 33.
8. Bjerke Martin SPRINT 13-16 år 15 00:01:48.1 34.
9. Gregersen Vegard SPRINT 13-16 år 13 00:01:49.1 37.
10. Dahl Annika SPRINT 13-16 år 30 00:01:50.8 42.
11. Boysen Hillestad André SPRINT 13-16 år 33 00:01:51.5 43.
12. Leegaard Ylva SPRINT 13-16 år 25 00:01:51.9 44.
13. Midtlien Langlie Helene SPRINT 13-16 år 23 00:02:00.1 54.
14. Wiberg Vilde SPRINT 13-16 år 24 00:02:01.1 57.
15. Furuvald Bakken Selma SPRINT 13-16 år 20 00:02:02.4 59.
16. Johansen Truls SPRINT 13-16 år 28 00:02:03.4 62.
17. Ness Sander SPRINT 13-16 år 11 00:02:08.6 74.
18. Andresen Olivia SPRINT 13-16 år 14 00:02:10.8 78.
19. sofie Larsen Ida SPRINT 13-16 år 22 00:02:11.7 79.
20. Haagen Caroline SPRINT 13-16 år 101 00:02:12.9 80.
21. Gussøy Vorland Ole-Andreas SPRINT 13-16 år 32 00:02:28.9 88.
22. Thoslund Kari SPRINT 13-16 år 97 00:02:29.7 90.
23. Brenden Sivert SPRINT 13-16 år 16 00:02:39.3 91.

SPRINT - Turklassen

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Åsen Gjerald Monica SPRINT Turklassen 40 00:01:48.2 35.
2. Øksnevad Svein SPRINT Turklassen 44 00:01:50.0 38.
3. Hartz Ebbe SPRINT Turklassen 46 00:01:50.6 41.
4. Fleischer Andreas SPRINT Turklassen 38 00:01:52.7 45.
5. Holmstrøm Lina SPRINT Turklassen 55 00:01:57.6 53.
6. Mahium Erik SPRINT Turklassen 110 00:02:01.9 58.
7. Bøe-Valø Morten SPRINT Turklassen 41 00:02:05.7 64.
8. Thøgersen Kjetil SPRINT Turklassen 34 00:02:06.8 67.
9. Stamstad Kjetil SPRINT Turklassen 36 00:02:07.9 68.
10. Harald Snette Knut SPRINT Turklassen 109 00:02:08.4 70.
11. Larsen Simen SPRINT Turklassen 49 00:02:08.6 73.
12. Johansen Truls SPRINT Turklassen 39 00:02:09.6 76.
13. Nordby Vidar SPRINT Turklassen 52 00:02:16.2 81.
14. Fjærvoll Olsen Fredrik SPRINT Turklassen 37 00:02:16.9 82.
15. Axel Hagen Karl SPRINT Turklassen 102 00:02:17.9 83.
16. Larsen Niklas SPRINT Turklassen 48 00:02:18.5 84.
17. Midtlien Langlie Helene SPRINT Turklassen 35 00:02:26.8 86.
18. Van Megen Wibeke SPRINT Turklassen 53 00:02:28.7 87.
19. Branden Lillien SPRINT Turklassen 104 00:02:29.3 89.
20. Erik Engen Lars SPRINT Turklassen 129 00:02:39.8 92.
21. Van Megen Frida SPRINT Turklassen 54 00:02:44.7 93.
22. Haugen Andrea SPRINT Turklassen 51 00:02:46.5 94.
23. Tove Lauvdal Else SPRINT Turklassen 47 00:02:49.0 95.
24. Anderssen Oscar SPRINT Turklassen 105 00:02:58.0 97.
25. Asker Christensen Anna SPRINT Turklassen 108 00:02:58.2 98.
26. Halien Thea SPRINT Turklassen 103 00:03:02.1 99.

SPRINT - Junior/Senior

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Meissner Adrian SPRINT Junior/Senior 86 00:01:38.2 3.
2. Sinding-Larsen Viktor SPRINT Junior/Senior 56 00:01:39.5 4.
3. Corell Martin SPRINT Junior/Senior 64 00:01:40.3 5.
4. Vesa-Pekka Jurvelin SPRINT Junior/Senior 63 00:01:40.6 6.
5. Sletmoe Emil SPRINT Junior/Senior 59 00:01:40.6 7.
6. Lillestu Mikael SPRINT Junior/Senior 100 00:01:40.8 8.
7. Mathiesen Henrik SPRINT Junior/Senior 70 00:01:40.9 9.
8. Burashov Alex SPRINT Junior/Senior 88 00:01:40.9 10.
9. Aaseby Eira SPRINT Junior/Senior 78 00:01:41.2 11.
10. Hoel Yngve SPRINT Junior/Senior 84 00:01:41.4 12.
11. Kristiansen Petter SPRINT Junior/Senior 61 00:01:43.1 15.
12. Schiøtz Kvasnes Elise SPRINT Junior/Senior 80 00:01:43.2 16.
13. Kerst Maurin SPRINT Junior/Senior 82 00:01:45.0 19.
14. Aaseby Iver SPRINT Junior/Senior 76 00:01:45.2 20.
15. Kelly Susannah SPRINT Junior/Senior 92 00:01:45.2 21.
16. Muravskaia Svetlana SPRINT Junior/Senior 71 00:01:45.6 24.
17. Enger Simen SPRINT Junior/Senior 58 00:01:46.1 25.
18. Marte Løvstuen Anne SPRINT Junior/Senior 85 00:01:46.6 27.
19. Leegaard Ronja SPRINT Junior/Senior 72 00:01:47.6 29.
20. Ulekleiv Rune SPRINT Junior/Senior 83 00:01:47.7 30.
21. Bryde Solberg Karine-Helene SPRINT Junior/Senior 91 00:01:47.9 31.
22. Line Malin SPRINT Junior/Senior 65 00:01:48.7 36.
23. Morisbak Skjønsberg Ane SPRINT Junior/Senior 66 00:01:50.1 39.
24. Conradi Øksnevad Karoline SPRINT Junior/Senior 95 00:01:50.4 40.
25. Aaseby Solveig SPRINT Junior/Senior 77 00:01:53.0 46.
26. Olsson Johan SPRINT Junior/Senior 79 00:01:54.2 47.
27. Hallan Monika SPRINT Junior/Senior 69 00:01:54.3 48.
28. Osufsen Karianne SPRINT Junior/Senior 98 00:01:55.2 49.
29. Fresvik Kari SPRINT Junior/Senior 57 00:01:55.5 50.
30. Wiberg Axel SPRINT Junior/Senior 99 00:01:55.9 51.
31. Friid Fladeby Lotte SPRINT Junior/Senior 93 00:01:56.8 52.
32. Hjertum Marte SPRINT Junior/Senior 60 00:02:00.7 55.
33. Funnemark Johanne SPRINT Junior/Senior 67 00:02:00.9 56.
34. Zhukov Dmitrii SPRINT Junior/Senior 62 00:02:03.0 60.
35. Quinche Vanessa SPRINT Junior/Senior 68 00:02:03.1 61.
36. Johansen Robin SPRINT Junior/Senior 81 00:02:04.7 63.
37. Dahl Frode SPRINT Junior/Senior 89 00:02:06.4 66.
38. Amund Toftegaard Lars SPRINT Junior/Senior 74 00:02:08.0 69.
39. Spigseth Cathrine SPRINT Junior/Senior 90 00:02:08.4 71.
40. Haynes Jessica SPRINT Junior/Senior 75 00:02:09.1 75.
41. Åsrud Larsen Tonje SPRINT Junior/Senior 73 00:02:10.0 77.
42. Elan Jenssen Bord SPRINT Junior/Senior 87 00:02:19.2 85.

SPRINT - Kjendiser

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Labbe lund Henrik SPRINT Kjendiser 4 00:01:36.4 2.
2. Domratsjeva Daria SPRINT Kjendiser 6 00:01:41.8 13.
3. Sveen Simen SPRINT Kjendiser 3 00:01:43.0 14.
4. Berger Lars SPRINT Kjendiser 7 00:01:47.6 28.
5. Stenshagen Mattis SPRINT Kjendiser 5 00:01:47.9 32.
6. Einar Bjørndalen Ole SPRINT Kjendiser 2 00:02:05.8 65.
7. Halvarsen Kristoffer SPRINT Kjendiser 8 00:02:08.6 72.
8. Sørlie Robert SPRINT Kjendiser 9 00:02:55.1 96.