Výsledky závodu

Ramaton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 06.06.2017



4km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Burger Michal 4km Muži 172 00:14:58.0 1.
2. Brož Milan dTest 4km Muži 16 00:15:16.2 2.
3. Dopita Zdeněk 4km Muži 24 00:16:15.3 3.
4. Oskar 4km Muži 131 00:16:47.7 4.
5. Kalina Martin 4km Muži 181 00:18:01.5 6.
6. Klor Filip 4km Muži 51 00:18:07.5 7.
7. Přibyl Marek 4km Muži 97 00:18:58.0 9.
8. Zemánek Jakub 4km Muži 141 00:19:12.5 10.
9. Ontl Vojtěch 4km Muži 175 00:19:18.8 11.
10. Dvořák Milan 4km Muži 140 00:20:13.7 16.
11. Hrab Jakub 4km Muži 132 00:20:31.7 17.
12. Černohorský Vladimír 4km Muži 176 00:20:54.0 21.
13. Šotola Jan 4km Muži 169 00:21:11.7 23.
14. Richter Jiři 4km Muži 178 00:21:14.0 24.
15. Rudolf Honza 4km Muži 134 00:22:18.7 31.
16. Vachule Filip 4km Muži 158 00:22:38.7 34.
17. Matulik Pavel 4km Muži 79 00:23:23.5 35.
18. Škoula Miroslav 4km Muži 152 00:26:07.8 47.
19. Vevera Ondřej 4km Muži 177 00:32:02.8 56.
  Roubík Tomáš 4km Muži 128 DNS  

4km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sternwaldová Aneta 4km Ženy 130 00:17:59.5 5.
2. Frolíková Štepánka Ipsos 4km Ženy 32 00:18:58.0 8.
3. Svobodová Denisa 4km Ženy 167 00:19:23.7 12.
4. Albrechtová Aneta 4km Ženy 2 00:19:33.2 13.
5. Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor 4km Ženy 120 00:19:41.2 14.
6. Drážďanská Zuzana 4km Ženy 25 00:20:07.0 15.
7. Oweyssi Natálie 4km Ženy 133 00:20:35.0 18.
8. Dušková Tereza 4km Ženy 26 00:20:37.0 19.
9. Heřmanovská Barbora 4km Ženy 36 00:20:47.5 20.
10. Moravcová Magdaléna 4km Ženy 139 00:21:11.0 22.
11. Čechová Alena 4km Ženy 19 00:21:24.7 25.
12. Čechová Jiřina 4km Ženy 20 00:21:26.5 26.
13. Blažková Kateřina 4km Ženy 12 00:21:41.5 27.
14. Königsmarková Lucie 4km Ženy 54 00:21:41.7 28.
15. Aunická Bára 4km Ženy 5 00:22:05.7 29.
16. Černá Barbora 4km Ženy 22 00:22:09.5 30.
17. Hruškovcá Tereza 4km Ženy 135 00:22:32.2 32.
18. Fraňková Monika Ski Team ČS 4km Ženy 31 00:22:34.5 33.
19. Motejlová Kateřina 4km Ženy 83 00:23:23.8 36.
20. Klourová Jana 4km Ženy 137 00:24:01.8 37.
21. Pospíšilová Jana 4km Ženy 138 00:24:03.0 38.
22. Dekastello Alena 4km Ženy 144 00:24:07.0 39.
23. Vencovská Pavlína 4km Ženy 149 00:24:10.8 40.
24. Hronová Jitka 4km Ženy 150 00:24:37.7 41.
25. Hronová Blanka 4km Ženy 42 00:24:50.0 42.
26. Bergmannová Klára 4km Ženy 165 00:24:56.5 43.
27. Čermáková Kristýna 4km Ženy 21 00:25:03.5 44.
28. Markvartová Vendula 4km Ženy 77 00:25:39.5 45.
29. Pěnková Michaela 4km Ženy 90 00:25:39.8 46.
30. Pařiková Martinba 4km Ženy 153 00:26:08.3 48.
31. Šedivá Klára 4km Ženy 171 00:26:11.5 50.
32. Nováková Marie VSK Humanita Praha 4km Ženy 86 00:26:26.3 51.
33. Aunická Zuzana 4km Ženy 6 00:26:38.0 52.
34. Ožanová Sarah 4km Ženy 88 00:26:51.3 53.
35. Částková Markéta 4km Ženy 143 00:26:52.5 54.

4km - Na kolečkách - kluci a holky na vozíčku a rodiče s dětmi

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mára Holeček + Matiáš Jurkouč 4km Na kolečkách - kluci a holky na vozíčku a rodiče s dětmi 127 00:26:10.0 49.
2. Marek Jan 4km Na kolečkách - kluci a holky na vozíčku a rodiče s dětmi 73 00:32:00.3 55.
3. Janoušek Martin 4km Na kolečkách - kluci a holky na vozíčku a rodiče s dětmi 124 00:33:54.8 57.

8km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mach Tomáš Ztělesněné Zlo 8km Muži 72 00:26:36.8 1.
2. Krejčí Filip Ušandy ušatý 8km Muži 61 00:26:38.1 2.
3. KUbíček Ondřej 8km Muži 162 00:28:22.0 3.
4. Šimral Vít inveast 8km Muži 111 00:28:59.5 4.
5. Kách Jakub 8km Muži 166 00:29:48.0 5.
6. Adam De Gree 8km Muži 159 00:29:51.5 6.
7. Minařík Jan VŠE 8km Muži 81 00:30:05.5 7.
8. Hlaváč Ondra Ekonom Praha Outdoor 8km Muži 37 00:30:12.3 8.
9. Smékal Aleš 8km Muži 103 00:30:28.8 9.
10. Svoboda Miroslav ČZU 8km Muži 106 00:30:44.0 10.
11. Taušer Josef FMV VŠE 8km Muži 116 00:31:34.0 11.
12. Patera Martin 8km Muži 136 00:31:54.3 12.
13. Kořínek Miroslav EPO 8km Muži 55 00:32:05.0 13.
14. Láža Jan FMV VŠE 8km Muži 68 00:33:03.3 14.
15. Kalců Milan FMV VŠE 8km Muži 47 00:33:13.5 16.
16. Kasper Jan 8km Muži 155 00:33:33.5 17.
17. Pešek Jan 8km Muži 91 00:33:53.5 18.
18. Pavel David 8km Muži 129 00:33:53.6 19.
19. Antal Jarolim FMV VŠE 8km Muži 3 00:33:59.8 20.
20. Chaloupka Zdeněk 8km Muži 161 00:34:03.3 21.
21. Vošahlík Jan 8km Muži 121 00:34:22.8 22.
22. Kabelka Petr FMV VŠE 8km Muži 45 00:34:42.5 23.
23. Stejskal Tomáš TJ Sokol Žižkov 8km Muži 104 00:34:44.8 24.
24. Sýba Vašek 8km Muži 163 00:34:57.0 25.
25. Mojžíšek Tomáš 8km Muži 156 00:35:28.3 26.
26. Simandl Petr 8km Muži 102 00:36:04.6 28.
27. Prokop Martin Pivíčka se nevzdám 8km Muži 96 00:36:08.0 29.
28. Moravec Tomáš 8km Muži 82 00:36:33.5 31.
29. Červenka Petr 8km Muži 23 00:36:51.0 33.
30. Kolečkář David 8km Muži 170 00:37:58.5 36.
31. Markvart Ludek 8km Muži 75 00:38:06.0 37.
32. Marek Jan 8km Muži 160 00:38:08.8 38.
33. Krupka Lukáš 8km Muži 64 00:38:09.3 39.
34. Žamberský Pavel FMV VŠE 8km Muži 123 00:38:25.0 42.
35. Pokorný Jan 8km Muži 94 00:38:36.5 43.
36. Čejka Martin 8km Muži 173 00:38:49.5 45.
37. Bobot Marek 8km Muži 13 00:39:25.3 46.
38. Exl David 8km Muži 28 00:39:40.5 48.
39. Babor Václav Svatý hole 8km Muži 7 00:40:08.0 51.
40. Peltek Daniel Ramus - Extreme Sports, Ltd. 8km Muži 89 00:41:00.0 54.
41. Brabec Jiři 8km Muži 148 00:41:01.0 55.
42. Pfann Michal 8km Muži 179 00:41:24.3 56.
43. Tupý Robert 8km Muži 157 00:41:24.8 57.
44. Goláň Matěj 8km Muži 125 00:41:41.5 58.
45. Goláň Lubor 8km Muži 142 00:41:41.8 59.
46. Čech Jiří 8km Muži 18 00:42:28.5 61.
47. Klátil Jan 8km Muži 48 00:42:53.0 63.
48. Mühldorf Jan G + 8km Muži 84 00:43:09.8 65.
49. Růžička Štěpán 8km Muži 146 00:43:22.9 67.
50. Brajer Miroslav 8km Muži 14 00:44:23.5 70.
51. Klíma Matěj 8km Muži 50 00:45:15.5 72.
52. Hanzlík Pavel 8km Muži 126 00:46:50.8 76.
53. Levý Jan 8km Muži 69 00:50:27.8 79.

8km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fraňková Alexandra Horoguru 8km Ženy 30 00:33:10.3 15.
2. Francová Blanka KoaSquad 8km Ženy 29 00:36:04.5 27.
3. Purmova Ivana 8km Ženy 98 00:36:21.0 30.
4. Ševčíková Martina 8km Ženy 110 00:36:34.8 32.
5. Králová Kateřina EPO 8km Ženy 60 00:37:43.3 34.
6. Šarochová Petra - 8km Ženy 109 00:37:58.3 35.
7. Držbková Tereza 8km Ženy 147 00:38:18.0 40.
8. Kleinerová Barbora Rozběháme Prahu 8km Ženy 49 00:38:20.5 41.
9. Semeradova Lucie 8km Ženy 101 00:38:49.3 44.
10. Sedlaříková Jana 8km Ženy 100 00:39:40.3 47.
11. Šnellerová Tereza 8km Ženy 112 00:39:41.0 49.
12. Lojkova Kristyna 8km Ženy 70 00:39:51.5 50.
13. Košková Zuzana 8km Ženy 56 00:40:13.3 52.
14. Kněžourová Nikola 8km Ženy 52 00:40:55.3 53.
15. Markvartová Lenka 8km Ženy 76 00:42:05.8 60.
16. Asterová Katharina 8km Ženy 4 00:42:44.3 62.
17. Martina Navrátilová 8km Ženy 164 00:42:53.5 64.
18. Ružičková Dominika 8km Ženy 145 00:43:22.5 66.
19. Stuchlíková Marie 8km Ženy 105 00:43:40.5 68.
20. Špringlová Jitka 8km Ženy 113 00:43:56.8 69.
21. Šabatová Petra 8km Ženy 108 00:44:29.8 71.
22. Balnerová Alžběta Asistence o.p.s. 8km Ženy 9 00:46:04.0 73.
23. Kupková Anna Asistence 8km Ženy 67 00:46:04.5 74.
24. Krevňáková Lenka Asistence o.p.s. 8km Ženy 63 00:46:04.8 75.
25. Klápová Radka 8km Ženy 154 00:49:48.0 77.
26. Mezzeiová Pavla 8km Ženy 80 00:50:14.0 78.
27. Michálkocvá Barbora 8km Ženy 174 00:52:28.9 80.