Výsledky závodu

Běžíme na hrad - Kunětická hora

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.09.2017



100m - Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zykan Oliver NMNM 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 215 00:00:27.1 1.
2. Jadrný Vojtěch 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 100 00:00:29.9 4.
3. Farkač Nikolas 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 131 00:00:35.7 6.
4. Zimmermann Jan Postřelmov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 26 00:00:40.4 9.
5. Novotný Václav 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 81 00:00:42.2 10.
6. Machatý Vítek Železní draci Chrudim 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 127 00:01:01.7 14.

100m - Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Barvikova Kristiana Red Devils 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 206 00:00:27.4 2.
2. Nývltová Tereza Pardubice 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 47 00:00:28.7 3.
3. Jadrná Valentýna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 101 00:00:31.9 5.
4. Boháčová Alžběta Staré Čívice 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 95 00:00:38.9 7.
5. Stryková Zuzana DFO SK Pardubice 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 128 00:00:40.2 8.
6. Cejnarová Nikola Hradec Králové 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 137 00:00:45.2 11.
7. Nývltová Veronika Pardubice 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 48 00:00:48.9 12.
8. Stryková Kamila Běžím za maminku 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 130 00:00:58.9 13.
9. Machatá Anna Železní draci Chrudim 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 126 00:01:01.9 15.

300m - Mini M 2010–2011 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kříž Vojtěch Atletika SK Přerov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 208 00:00:59.7 1.
2. Barvík Tadeáš Red Devils 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 205 00:01:00.4 2.
3. Koten Jan Zbiroh 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 76 00:01:04.9 3.
4. Brada Kubík 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 444 00:01:10.9 4.
5. Hyksa Lukáš 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 139 00:01:18.4 8.
6. Bráza Filip 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 27 00:01:20.4 9.
7. Brada Míša 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 488 00:01:22.2 10.
8. Vaněk Filip ZŠ Staňkova 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 124 00:01:24.2 11.

300m - Mini Z 2010–2011 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Polická Beáta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 43 00:01:11.9 5.
2. Baraková Katka Svitavy 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 134 00:01:12.4 6.
3. Novotná Anežka 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 80 00:01:15.2 7.
4. Stryková Johana DFO SK Pardubice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 129 00:01:24.2 12.
5. Polická Julie 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 44 00:01:26.4 13.
6. Novotná Denisa 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 79 00:01:28.2 14.
7. Nešporová Andrea Dobřichovice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 39 00:01:28.7 15.

600m - Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sotona Filip Rychlí šneci 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 35 00:02:06.7 2.
2. Kříž Antonín Atletika SK Přerov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 209 00:02:08.5 3.
3. Motl Jonáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 217 00:02:11.7 4.
4. Bráza Jim SK Hostivař 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 25 00:02:12.5 6.
5. Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 420 00:02:17.2 8.
6. Motl Alex ASB Stará Boleslav 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 218 00:02:20.2 9.
7. Motl Filip ASB Stará Boleslav 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 216 00:02:20.5 10.
8. Čepkový Jan ZŠ - Svítkov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 140 00:02:20.7 11.
9. Hyksa Tomáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 138 00:02:22.2 13.
10. Chýle Jonáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 97 00:02:27.0 16.
11. Barvik Matyas Red Devils 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 203 00:02:28.7 18.
12. Renský Matěj Náchod 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 132 00:02:36.2 21.
13. Novotny Ondrej 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 106 00:02:37.0 22.

600m - Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kainarová Zita 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 74 00:02:26.9 15.
2. Kainarová Zora 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 75 00:02:27.5 17.
3. Culková Lucie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 109 00:02:38.7 23.
4. Renská Adéla Náchod 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 133 00:02:39.2 24.
5. Machatá Eliška Železní draci Chrudim 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 125 00:02:40.0 25.
6. Nešporová Kristýna Dobřichovice 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 38 00:03:07.7 26.

600m - St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Motl Eliáš ASB Stará Boleslav 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 219 00:02:00.0 1.
2. Kučera Michal Kučerovci 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 211 00:02:12.0 5.
3. Novotný Kryštof 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 78 00:02:24.7 14.
4. Najman František 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 21 02:02:21.9 27.

600m - St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hálová Sabina 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 499 00:02:13.0 7.
2. Novotná Michaela MP3 Novásci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 87 00:02:21.2 12.
3. Polická Liliana 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 42 00:02:32.2 19.
4. Sotonová Šárka Rychlí šneci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 36 00:02:34.9 20.

1200m - Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jadrný Tomáš Iscarex junior team ČT 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 99 00:04:25.2 1.
2. Cahlík Jan Staré Čívice 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 94 00:04:25.5 2.
3. Beran Ondřej 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 214 00:05:15.0 5.

1200m - Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chýlová Eliška 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 96 00:06:33.5 6.
2. Kadlecová Tereza ZŠ Sokolovská Velké Meziříčí 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 135 00:06:35.5 7.
3. Kučerová Adéla Kučerovci 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 213 00:06:39.2 8.

1200m - St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný ml. Petr MP3 Novásci 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 85 00:04:31.5 3.
2. Horák Tomáš 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 118 00:05:14.2 4.

5km - Muži do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Patkoló Samuel Cyklo Point Jičín 5km Muži do 18 let (1999+) 143 00:21:13.6 4.
2. Hála Slávek 5km Muži do 18 let (1999+) 72 00:24:33.1 12.
3. Novotný ml. Petr MP3 Novásci 5km Muži do 18 let (1999+) 1085 00:25:22.4 21.
4. Kučera Michal Kučerovci 5km Muži do 18 let (1999+) 1211 00:26:43.2 27.
5. Bráza Jim SK Hostivař 5km Muži do 18 let (1999+) 222 00:26:54.4 28.
6. Najman František 5km Muži do 18 let (1999+) 1021 00:30:34.9 47.

5km - Ženy do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotna Tereza 5km Ženy do 18 let (1999+) 105 00:24:52.1 15.
2. Hálová Sabina 5km Ženy do 18 let (1999+) 1499 00:26:43.1 26.
3. Korotvičková Denisa 5km Ženy do 18 let (1999+) 119 00:34:19.4 58.

5km - Muži 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kahl Václav Předměřice 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 58 00:20:30.4 3.
2. Polický Tomáš 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 41 00:23:15.9 7.
3. Jirák Josef 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 148 00:24:46.9 13.
4. Hála Petr 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 73 00:25:09.1 19.
5. Zahálka Tomáš naBOSo 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 225 00:26:55.9 29.
6. Jungwirth Karel 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 107 00:32:59.9 51.
7. Novotný Ondřej O+Š= 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 62 00:33:03.4 53.
8. Barka David 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 111 00:33:11.7 54.
9. Čumpl Radek Lem(u)ři 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 150 00:33:23.4 57.

5km - Ženy 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Franklova Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 10 00:26:09.1 23.
2. Bradová Marcela KSB Benátky 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 123 00:26:35.6 24.
3. Tikalová Lucie Sezemice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 82 00:27:41.7 32.
4. Návarová Jituška 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 147 00:29:14.7 39.
5. Návarová Ivanka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 145 00:29:14.7 40.
6. Bláhová Jaruška 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 146 00:29:14.7 41.
7. Konečná Martina SK Správná míra 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 154 00:29:44.2 42.
8. Kučerová Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 212 00:29:58.7 43.
9. Baráková Monika Svitavy 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 112 00:30:15.7 44.
10. Mušinská Radka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 115 00:30:16.9 45.
11. Hálová Lucie 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 70 00:30:21.4 46.
12. Beňová Jana Klagenfurt 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 59 00:30:38.4 48.
13. Nývltová Lucia Pardubice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 49 00:31:55.7 49.
14. Havlínová Zuzana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 90 00:32:40.7 50.
15. Čásenská Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 3 00:33:22.7 56.
16. Kainarová Petra 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 29 00:34:39.2 59.

5km - Muži 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tall Pavel Pivovar Moucha 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 144 00:19:07.4 1.
2. Jadrný Lubomír Iscarex Česká Třebová 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 98 00:20:10.7 2.
3. Pazdirek Marcus COOS RUNNERS 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 221 00:22:27.6 5.
4. Krůža Jan Vápenný Podol :-) 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 69 00:23:09.1 6.
5. Bárta Radek Bártíci Velké Pavlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12 00:23:30.6 8.
6. Barvík Roman Red Devils 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 204 00:24:50.1 14.
7. Novotný st. Petr MP3 Novásci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 84 00:25:01.1 16.
8. Sotona Martin Rychlí šneci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 6 00:25:03.6 17.
9. Kříž Radim 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 207 00:25:21.9 20.
10. Pavlík Viktor SK Správná míra 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 153 00:27:17.9 30.
11. Culek Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 108 00:37:19.7 63.

5km - Ženy 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotná Petra MP3 Novásci 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 83 00:24:30.1 11.
2. Bártová Karolína Bártíci Velké Pavlovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13 00:27:37.4 31.
3. Novotna Renata 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 103 00:27:49.7 33.
4. Najmanová Marcela 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 19 00:28:36.9 36.
5. Aubrechtová Erika 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 45 00:29:02.7 38.
6. Fridlová Jana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 223 00:35:08.7 60.
7. Brázová Jitka Taximatka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 17 00:44:25.7 64.

5km - Muži 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotny Roman 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 104 00:25:05.7 18.
2. Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 50 00:26:00.2 22.

5km - Ženy 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horáková Hana 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 116 00:35:26.9 61.

5km - Muži 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1957-, 60+ 8 00:26:40.7 25.
2. Bednář Josef Počáply 5km Muži 1957-, 60+ 155 00:27:53.4 34.
3. Suk Petr 5km Muži 1957-, 60+ 210 00:28:44.7 37.

5km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šafařík Pavel JC Team 5km Muži 19-29let 201 00:23:49.9 9.
2. Haman Ondřej Lem(u)ři 5km Muži 19-29let 151 00:33:16.2 55.

5km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukešová Petra 5km Ženy 19-29let 91 00:24:16.4 10.
2. Šedová Tereza 5km Ženy 19-29let 220 00:28:13.9 35.
3. Mužíková Šárka O+Š= 5km Ženy 19-29let 63 00:33:03.2 52.
4. Černá Radka 5km Ženy 19-29let 152 00:36:18.0 62.

15km - Muži 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Alberto Riciu Hvězda Pardubice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 159 00:54:08.8 1.
2. Wolf Tomáš Sokol hoření paseky 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 86 00:55:15.1 3.
3. Jakuba Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 2 01:01:03.6 9.
4. Vančura Václav AC Kamenné Sedliště 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 202 01:03:15.6 11.
5. Hybš Marek SRTG Čelákovice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 102 01:04:57.6 16.
6. Rensky Michal Náchod 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 114 01:07:04.3 21.
7. Žabčík Marek 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 77 01:08:09.8 23.
8. Machatý Radek Železní Draci Chrudim 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 11 01:08:48.3 25.
9. Farkač Pavel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 142 01:09:02.1 26.

15km - Ženy 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Melecká Kateřina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 122 01:10:12.8 28.
2. Ciencialová Alena 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 226 01:10:49.6 29.
3. Renská Lenka Náchod 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 113 01:14:24.9 31.
4. Hlavinková Martina Zábřeh 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 224 01:15:05.9 32.
5. Sotonová Jitka 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 5 01:18:07.6 33.
6. Nešporová Kamila Dobřichovice 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 37 01:25:02.9 38.

15km - Muži 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brada Ondřej 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 333 00:54:35.1 2.
2. Kučera Michal Kučerovci 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 121 00:56:24.3 4.
3. Prouza Robert Trojanovice 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 156 00:57:00.6 5.
4. Kropáček Jaroslav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 14 00:58:45.8 7.
5. Mačák Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 157 01:03:46.8 12.
6. Hušek Pavel 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 231 01:04:17.6 14.
7. Novák Viktor www.kalirna.cz 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 55 01:04:49.3 15.
8. Miroslav Suchý Forrest Gump 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 227 01:05:23.6 17.
9. Zimmermann Zdeněk Postřelmov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 16 01:05:33.3 18.
10. Karal Pavel Luže 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 53 01:05:40.8 19.
11. Bráza Jirka LAIC 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18 01:06:10.6 20.
12. Hromádko Jaroslav AČR VP Pardubice 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 54 01:08:01.1 22.
13. Novotný Filip Letňany 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 56 01:08:18.6 24.
14. Schuster Jan 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 88 01:09:48.8 27.

15km - Ženy 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bojanovská Alena Žďár nad Sázavou 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 229 01:04:03.1 13.
2. Kainarová Andrea 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 30 01:13:03.9 30.
3. Kekulová Tereza Báječné ženy v běhu 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 228 01:23:07.4 37.

15km - Muži 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švec Miroslav 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 46 00:57:05.1 6.
2. Dušánek Jiří Hlinsko 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 230 01:00:38.6 8.
3. Kořínek Martin PCE/HK 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 89 01:21:34.4 36.

15km - Muži 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4 01:21:06.6 35.

15km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fišer Michal 15km Muži 19-29let 158 01:01:25.8 10.

15km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zobačová Michaela Lem(u)ři 15km Ženy 19-29let 149 01:20:28.1 34.