Výsledky závodu

Běžíme na hrad - Bouzov

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 03.06.2017



100m - Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Huňka Richard 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 260 00:00:26.4 1.
2. Mandák Jonáš 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 267 00:00:30.7 2.
3. Valenta Ondřej 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 251 00:00:30.9 3.
4. Bulant Jáchym 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 407 00:00:31.4 4.
5. Průša Jakub 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 217 00:00:32.5 6.
6. Kuča Petr 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 276 00:00:33.7 8.
7. Ondečko Matyáš 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 403 00:00:34.2 10.
8. Pavela Honzík 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 244 00:00:35.4 11.
9. Čechmánek Oliver 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 417 00:00:37.2 12.
10. Pazdírek Marek 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 440 00:00:37.9 13.
11. Pavela Tomášek 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 245 00:00:38.4 14.
12. Zimmermann Jan 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 436 00:00:39.3 15.
13. Lochman Jakub 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 271 00:00:39.7 18.
14. Svoboda František 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 278 00:00:40.9 19.
15. Čirtek Štěpán 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 460 00:00:44.2 23.
16. Hašek Šimon 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 430 00:00:53.2 24.
17. Machatý Vítek 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 427 00:00:55.2 25.

100m - Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horníčková Johanka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 404 00:00:31.7 5.
2. Kalabusová Anna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 120 00:00:33.4 7.
3. Čecháčková Tereza 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 279 00:00:33.7 9.
4. Kaplová Magdaléna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 142 00:00:39.4 16.
5. Maturová Valentýnka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 243 00:00:39.7 17.
6. Smejkalová Sára 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 282 00:00:41.9 20.
7. Hašková Dominika 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 429 00:00:43.2 21.
8. Berková Helena 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 413 00:00:43.7 22.
9. Pechoušková Jiřina 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 409 00:00:59.2 26.
10. Schusterová Veronika 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 291 00:00:59.4 27.
11. Tichá Laura 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 273 00:01:01.2 28.
12. Machatá Anna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 426 00:01:02.9 29.
13. Šrajerová Rebeka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 294 00:52:30.0 30.
14. Neoralová Julie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 258 00:52:30.3 31.
  Boháčová Alžběta 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 182 DNS  

300m - Mini M 2010–2011 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kříž Vojtěch 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 284 00:01:08.7 2.
2. Popovský Daniel 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 292 00:01:13.9 6.
3. Pavlas Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 213 00:01:15.2 7.
4. Čechmánek Eduard 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 416 00:01:15.7 8.
5. Horníček Hubert 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 405 00:01:16.7 10.
6. Průša Ondřej 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 218 00:01:17.7 11.
7. Brada Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 444 00:01:19.2 12.
8. Krejčík Kryštof 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 51 00:01:20.4 13.
9. Wachtel Tobiáš 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 443 00:01:21.4 16.
10. Kolomazník Karel 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 274 00:01:22.0 17.
11. Hlaváč Petr 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 458 00:01:22.7 20.
12. Krov Tadeáš 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 288 00:01:23.9 22.
13. Bráza Filip 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 27 00:01:30.7 28.
14. Lochman Lukáš 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 250 00:01:33.9 31.
15. Vlach Sebastian 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 119 00:01:34.2 32.
16. Berka Marek 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 415 00:01:37.0 33.
17. Brada Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 488 00:01:39.0 34.
18. Macek Jiří 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 462 00:01:39.9 35.
19. Chromý Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 172 00:01:40.2 36.
20. Čirtek Matěj 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 461 00:01:41.7 37.
21. Schuster Jan 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 290 00:01:42.5 38.
22. Pechoušek Josef 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 408 00:01:43.5 39.
23. Žák Vojtěch 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 449 02:11:47.6 41.
  Mazáč Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 33 DNS  

300m - Mini Z 2010–2011 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lepčíková Leontýna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 466 00:01:07.7 1.
2. Bendová Elen 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 175 00:01:11.7 3.
3. Grussová Karolína 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 281 00:01:11.9 4.
4. Bednaříková Ester 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 254 00:01:12.9 5.
5. Bětíková Jana 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 61 00:01:16.2 9.
6. Dunková Martička 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 242 00:01:20.4 14.
7. Kopová Nela 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 457 00:01:20.7 15.
8. Zahradníčková Lucie 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 297 00:01:22.5 18.
9. Krňávková Anna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 146 00:01:22.5 19.
10. Uhříková Karolína 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 128 00:01:23.4 21.
11. Jahodová Tereza 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 431 00:01:24.4 23.
12. Svobodová Anežka 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 419 00:01:24.7 24.
13. Kučová Marie 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 277 00:01:25.0 25.
14. Škutová Lenotýnka 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 401 00:01:25.2 26.
15. Marie Lipenská Jana 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 270 00:01:29.5 27.
16. Borůvková Anna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 246 00:01:31.4 29.
17. Berková Monika 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 414 00:01:31.5 30.
18. Maturová Zlatka 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 241 00:01:51.7 40.

600m - Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lipenský Matouš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 269 00:02:05.0 2.
2. Sotona Filip Rychlí šneci 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 64 00:02:05.7 3.
3. Bednařík Vojtěch TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 262 00:02:13.7 7.
4. Rašner Jiří 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 306 00:02:14.0 8.
5. Kutty Frederik Opava 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 100 00:02:17.0 10.
6. Kříž Antonín 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 283 00:02:19.0 11.
7. Bráza Jim SK Hostivař 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 25 00:02:22.7 13.
8. Kapl Daniel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 141 00:02:26.0 19.
9. Popovský David 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 293 00:02:26.0 20.
10. Mandák Filip 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 268 00:02:26.5 21.
11. Ruprecht Daniel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 264 00:02:28.0 24.
12. Přikryl Vítek 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 428 00:02:28.6 25.
13. Novotný Ondřej 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 445 00:02:28.7 27.
14. Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 420 00:02:28.8 29.
15. Skoupý Jan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 299 00:02:32.2 33.
16. Brettler Matyáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 465 00:02:33.0 35.
17. Pavlas Matyáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 214 00:02:36.5 38.
18. Dunka Frank SOS dětské vesničky 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 240 00:02:40.2 41.
19. Václavek Jakub 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 406 00:02:41.2 43.
20. Pavlas Tomáš TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 247 00:02:42.7 45.
21. Rosta Václav 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 34 00:02:44.2 46.
22. Horák Filip 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 101 00:02:46.0 49.
23. Chrástecký Jan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 126 00:02:49.5 52.
24. Chromý Karel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 173 00:02:49.7 53.
25. Morávek Tomáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 424 00:02:52.7 56.
26. Valenta Štěpán TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 253 00:02:53.2 58.
27. Kosek Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 160 00:02:54.5 59.
28. Klega Martin 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 475 00:03:15.0 64.
  Ferenc Daniel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 83 DNS  
  Mazáč Jakub Příbor 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 32 DNS  

600m - Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Johanová Sára 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 423 00:02:16.2 9.
2. Fryšáková Alžběta 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 456 00:02:28.7 26.
3. Jurásková Tereza Atletika Hranice 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 411 00:02:28.8 28.
4. Neoralová Stela TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 259 00:02:29.2 30.
5. Kaplová Hana 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 285 00:02:31.5 31.
6. Uhříková Barbora ŠAK Židlochovice 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 127 00:02:32.0 32.
7. Kalabusová Ema 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 122 00:02:33.2 36.
8. Kolomazníková Karolína 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 275 00:02:40.0 40.
9. Huňková Beata TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 257 00:02:40.7 42.
10. Mojžíšová Nela TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 249 00:02:41.2 44.
11. Hejtmanová Simona TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 255 00:02:44.7 47.
12. Čecháčková Andrea TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 256 00:02:45.0 48.
13. Franklová Magdalena 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 301 00:02:48.2 51.
14. Machatá Eliška Železní Draci Chrudim 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 422 00:02:52.7 57.
15. Jančíková Valérie TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 248 00:02:56.2 60.
16. Jurkovičová Kristýna 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 304 00:02:57.5 61.
17. Onteková Sophie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 448 00:02:58.5 62.
18. Škrabalová Vanesska 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 452 00:02:59.0 63.
19. Veverková Nicol 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 219 00:24:59.0 65.
20. Dunková Sandra 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 231 00:25:00.7 66.
21. Zimmermannová Natálie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 435 00:25:01.5 68.

600m - St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krov David 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 287 00:01:57.7 1.
2. Florec Ondřej 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 97 00:02:08.5 4.
3. Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 433 00:02:10.5 6.
4. Morávek Jan 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 425 00:02:22.8 14.
5. Škrabal Jakub 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 453 00:02:24.2 17.
6. Florec Marek 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 96 00:02:25.5 18.
7. Najman František 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 21 00:02:26.7 23.
8. Šelepský Dan SOS dětské vesničky 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 237 00:02:51.5 55.

600m - St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Polesová Zuzana 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 215 00:02:10.2 5.
2. Novotná Michaela MP3 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 209 00:02:19.5 12.
3. Lasáková Eliška 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 272 00:02:24.0 15.
4. Zahradníčková Tereza 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 298 00:02:24.2 16.
5. Dunková Vanesska SOS dětské vesničky 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 239 00:02:26.5 22.
6. Mohlerová Sára TJ Sokol Náměšť na Hané 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 261 00:02:32.7 34.
7. Jurkovičová Šárka 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 305 00:02:34.5 37.
8. Sotonová Šárka Rychlí šneci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 65 00:02:37.2 39.
9. Jurásková Natalie Atletika Hranice 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 412 00:02:46.7 50.
10. Přikrylová Zuzana 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 194 00:02:51.0 54.
11. Hejtmanová Helena TJ Sokol Náměšť na Hané 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 252 00:25:01.2 67.

1200m - Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fryšák Pavel 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 455 00:04:58.5 8.
2. Hlaváč Josef 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 459 00:05:05.0 11.
3. Dunka Leon SOS dětské vesničky 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 238 01:38:16.5 17.
4. Šelepský Milan SOS dětské vesničky 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 236 01:38:17.8 18.
5. Žák Marek 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 451 02:40:53.3 19.
  Cahlík Jan 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 183 DNS  

1200m - Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Přikrylová Adéla Vinary 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 193 00:04:37.7 7.
2. Valerie Pospíšilová Valentina 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 446 00:05:01.2 9.
3. Franklová Alžběta 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 302 00:05:01.5 10.
4. Polesová Lucie 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 216 00:05:07.5 12.
5. Šelepská Lucka SOS dětské vesničky 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 233 00:06:16.2 14.
6. Bártová Zuzana 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 442 00:06:41.2 16.

1200m - St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný ml. Petr MP3 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 210 00:03:59.7 1.
2. Vodička Patrik 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 84 00:04:12.7 2.
3. Čáp Radek SK Dobruška 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 152 00:04:14.7 3.
4. Gruss Zdeněk 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 280 00:04:22.0 4.

1200m - St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šelepská Alča SOS dětské vesničky 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 232 00:04:25.7 5.
2. Rostová Eliška 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 35 00:04:35.0 6.
3. Pivoňková Adéla 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 309 00:05:24.2 13.
4. Urbańczyková Natka SOS dětské vesničky 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 234 00:06:16.7 15.

5km - Muži do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný ml. Petr MP3 5km Muži do 18 let (1999+) 211 00:30:58.5 14.
2. Tylšar Štěpán 5km Muži do 18 let (1999+) 116 00:34:07.0 34.
3. Morávek Jan 5km Muži do 18 let (1999+) 295 00:40:05.3 70.
4. Najman František 5km Muži do 18 let (1999+) 1021 00:40:05.5 71.
  Melich David Pňovičák 5km Muži do 18 let (1999+) 112 DNS  

5km - Ženy do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotná Tereza 5km Ženy do 18 let (1999+) 113 00:32:19.3 23.
2. Kovářová Barbora 5km Ženy do 18 let (1999+) 108 00:35:18.8 44.
3. Kolářová Vendula 5km Ženy do 18 let (1999+) 482 00:37:15.5 55.
4. Chrobáková Karolína 5km Ženy do 18 let (1999+) 76 00:39:03.8 62.
5. Galbavá Barbora Olomouc 5km Ženy do 18 let (1999+) 168 00:39:54.5 66.

5km - Muži 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Navrátil David Prostějov 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 29 00:28:38.3 6.
2. Houserek Tomáš 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 58 00:30:34.0 13.
3. Grau Jakub Postřelmov 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 178 00:31:26.0 19.
4. Zahálka Tomáš naBOSo 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 230 00:34:07.3 35.
5. Vlach Rostislav 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 103 00:34:19.7 36.
6. Cink Petr 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 265 00:36:05.5 46.
7. Horníček Vladimír 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 491 00:36:17.8 49.
8. Vacula Tomáš 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 140 00:36:49.3 52.
9. Petržela Jiří 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 311 00:37:37.3 56.
10. Tichá Eva 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 489 00:41:57.8 86.
11. Průša Jan 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 225 00:43:13.3 96.

5km - Ženy 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čechmánková Olga 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 418 00:30:18.8 10.
2. Melecká Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 207 00:32:11.3 22.
3. Kalabusová Zuzana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 121 00:33:24.3 29.
4. Franklová Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 10 00:33:50.5 31.
5. Melicharová Megan 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 439 00:34:33.5 38.
6. Kadulová Nela Opava 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 94 00:35:53.5 45.
7. Polesová Zuzana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 224 00:36:13.5 47.
8. Bavšíková Anna 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 221 00:36:21.5 50.
9. White Regina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 438 00:37:09.8 54.
10. Horníčková Tereza 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 308 00:37:45.8 57.
11. Petrová Magdalena BŽB 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 490 00:38:40.3 61.
12. Peterková Lucie Olomouc 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 201 00:39:51.0 64.
13. Mešťánková Kateřina Tygřice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 67 00:40:02.5 69.
14. Kučová Pavla D.R.A.CY 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 166 00:40:29.5 74.
15. Florecová Romana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 98 00:41:06.8 77.
16. Popovská Lenka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 158 00:41:09.0 78.
17. Benešová Žaneta 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 133 00:41:33.0 80.
18. Kopová Iveta 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 79 00:41:44.0 81.
19. Čásenská Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 3 00:42:45.5 90.
20. Košťálová Markéta 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 296 00:42:58.0 91.
21. Rostová Pavla 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 39 00:43:10.8 95.
22. Kumiová Jana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 110 00:43:36.0 98.
23. Bendová Jana Planetka B612 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 167 00:45:05.8 102.
24. Klegova Kristina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 474 00:45:26.0 103.
25. Čírtková Barča 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 52 00:45:54.2 104.
26. Gieslová Veronika Planetka B612 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 164 00:46:05.5 105.
27. Peterková Petra BŽB 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 163 00:46:07.8 106.
28. Červenková Jiřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 72 00:46:19.0 107.
29. Štvrtňová Hana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 86 00:46:19.3 108.
30. Koseková Martina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 161 00:47:23.5 113.
31. Elicerová Jitka Měnín 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 88 00:47:55.0 114.
32. Přikrylová Iva Vinary 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 199 00:48:41.8 115.
33. Kalábová Veronika 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 316 00:48:48.0 116.
34. Králová Luci Odry 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 69 00:50:13.0 118.
35. Bartonova Veronika 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 479 00:51:01.3 119.
36. Skopalová Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 74 00:53:27.5 124.
  Babuňková Karin 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 208 DNS  
  Čápová Šárka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 156 DNS  
  Vondráková Lenka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 228 DNS  

5km - Muži 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bětík Miroslav J E M M - Team Pozlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 62 00:24:32.3 2.
2. Čáp Ondřej SK Dobruška 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 155 00:24:58.3 3.
3. Pazdírek Marcus COOS RUNNERS 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 441 00:28:20.3 5.
4. Kolář Jindřich 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 421 00:29:17.0 7.
5. Sotona Martin Rychlí šneci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 6 00:29:46.3 8.
6. Bárta Radek Bártíci Velké Pavlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12 00:31:14.8 17.
7. Žák Robert 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 450 00:31:25.8 18.
8. Tichý Martin SK Malešov 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 31 00:32:08.0 21.
9. Matulík Václav Chlebovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 134 00:32:23.3 24.
10. Přikryl Pavel 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 198 00:33:21.5 27.
11. Uhřík Jaromír 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 437 00:33:22.3 28.
12. Tylšar Miloslav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 117 00:36:14.0 48.
13. Přikryl Tomáš Vinary 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 197 00:38:10.8 59.
14. Galbavý Pavel Olomouc 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 169 00:39:54.6 67.
15. Zapletal Jan 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 486 00:41:05.5 76.
16. Vybral Libor 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 28 00:41:44.1 82.
17. Skoupý Pavel 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 180 00:43:04.0 93.
18. Kopa Miloš 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 78 00:43:59.0 99.
19. Chrástecký Radim 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 129 00:45:05.5 101.
20. Vereskov Miroslav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 81 00:46:36.3 111.
  Urban Miroslav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 80 DNF  

5km - Ženy 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotná Petra MP3 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 222 00:31:09.3 16.
2. Hlaváčová Eva Krnov 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 190 00:31:50.5 20.
3. Bártová Karolína Bártíci Velké Pavlovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13 00:34:58.5 40.
4. Mazáčová Martina Příbor 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 37 00:35:12.0 41.
5. Novotná Renata 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 114 00:37:06.5 53.
6. Pavlorková Kateřina 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 174 00:39:41.8 63.
7. Najmanová Marcela 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 19 00:40:15.3 72.
8. Ondrisová Dagmar 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 170 00:41:30.8 79.
9. Přikrylová Leona 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 200 00:41:48.3 83.
10. Konečná Jarmila 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 480 00:41:52.0 84.
11. Chrobáková Lenka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 77 00:43:01.5 92.
12. Matulíková Monika Chlebovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 135 00:43:07.0 94.
13. Gendová Iveta 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 90 00:46:19.5 109.
14. Vereskov Zuzana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 82 00:46:36.5 112.
15. Slavíčková Šárka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 30 00:52:50.5 121.
16. Novotná Martina 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 143 00:53:40.8 125.
17. Kubienová Monika Tým Auto Kubiena 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 150 00:53:53.0 126.
18. Brázová Jitka Taximatka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 17 00:58:33.5 128.
  Ptačková Zuzana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 91 DNS  
  Cahlíková Lucie 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 184 DNS  

5km - Muži 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomečka Libor ČERNÉ KONĚ 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 138 00:31:07.3 15.
2. Novotný Roman 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 115 00:32:30.3 25.

5km - Ženy 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomečková Dagmar ČERNÉ KONĚ 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 139 00:33:35.8 30.
2. Vykydalová Eva Tygřice 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 68 00:42:31.8 89.

5km - Muži 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Suk Petr 5km Muži 1957-, 60+ 303 00:37:57.5 58.
2. Sedlář Drahomír Olomouc 5km Muži 1957-, 60+ 73 00:38:27.8 60.
  Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1957-, 60+ 8 DNS  

5km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fochler Petr AK Drnovice 5km Muži 19-29let 181 00:22:48.3 1.
2. Kramoliš Jiří AKEZ Kopřivnice 5km Muži 19-29let 109 00:25:35.8 4.
3. Ondris Tomáš 5km Muži 19-29let 317 00:30:08.5 9.
4. Meravý Tomáš SRTG Litovel 5km Muži 19-29let 467 00:30:19.0 11.
5. Rozsíval Marek Brno 5km Muži 19-29let 186 00:30:24.3 12.
6. Táborský Ivo 5km Muži 19-29let 205 00:35:14.3 42.
7. Šustáček Jan 5km Muži 19-29let 314 00:39:51.5 65.
8. Rizner David 5km Muži 19-29let 477 00:40:23.5 73.
9. Drobný Jakub Tým Auto Kubiena 5km Muži 19-29let 89 00:53:54.2 127.

5km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopková Iveta SRTG Litovel 5km Ženy 19-29let 473 00:33:01.8 26.
2. Koutná Lenka 5km Ženy 19-29let 476 00:33:51.0 32.
3. Jurníková Petra 5km Ženy 19-29let 204 00:33:56.0 33.
4. Rajchlová Denisa BK Louny 5km Ženy 19-29let 203 00:34:32.5 37.
5. Hubeňáková Hana Tygřice 5km Ženy 19-29let 36 00:34:53.3 39.
6. Zonková Petra Opava 5km Ženy 19-29let 206 00:35:14.5 43.
7. Dvořáčková Tereza 5km Ženy 19-29let 493 00:36:28.5 51.
8. Zabloudilová Lenka SRTG Litovel 5km Ženy 19-29let 472 00:39:55.0 68.
9. Zetochová Iveta Vyšehrad Praha 5km Ženy 19-29let 192 00:40:54.8 75.
10. Řeháková Michaela 5km Ženy 19-29let 478 00:41:56.3 85.
11. Přichystalová Šárka 5km Ženy 19-29let 315 00:42:23.5 87.
12. Tylšarová Aneta 5km Ženy 19-29let 118 00:42:24.3 88.
13. Vodičková Veronika 5km Ženy 19-29let 125 00:43:27.8 97.
14. Mančíková Markéta SRTG Prostějov 5km Ženy 19-29let 63 00:44:29.3 100.
15. Hradilová Kateřina 5km Ženy 19-29let 123 00:46:23.5 110.
16. Smékalová Markéta 5km Ženy 19-29let 483 00:48:48.3 117.
17. Ruprechtová Monika 5km Ženy 19-29let 165 00:52:04.5 120.
18. Havlíková Nikola 5km Ženy 19-29let 286 00:53:13.0 122.
19. Sabová Aneta 5km Ženy 19-29let 484 00:53:13.8 123.

15km - Ženy do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čampišová Natálie 15km Ženy do 18 let (1999+) 307 01:33:42.1 54.
  Čapková Lucie 15km Ženy do 18 let (1999+) 177 DNS  

15km - Muži 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dokulil Zdeněk 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 402 01:03:32.1 1.
2. Kadlec Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 434 01:11:19.6 7.
3. Veverka Miroslav 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 227 01:13:12.4 8.
4. Kořínek Aleš 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 326 01:14:07.6 10.
5. Koubek Michal Miničmen Olomouc 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 124 01:17:08.4 13.
6. Hybš Marek SRTG Čelákovice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 321 01:17:33.9 15.
7. Jakuba Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 2 01:18:04.4 16.
8. Horák Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 105 01:18:27.1 17.
9. Machatý Radek Železní Draci Chrudim 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 11 01:24:18.1 25.
10. Prucek Martin 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 226 01:26:18.9 32.
11. Pacák Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 223 01:26:19.1 33.
12. Otava Radim SRTG - Litovel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 144 01:28:27.4 40.
13. Fröml Martin MK Prostejov 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 447 01:29:51.6 46.
14. Koutník Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 498 01:30:35.9 47.
15. Bulant Matěj 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 20 01:34:00.9 55.
16. Zahálka Tomáš naBOSo 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 323 01:35:45.1 62.
17. Tyl Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 497 01:37:06.4 65.
18. Chodura Ondřej 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 23 01:39:38.4 68.

15km - Ženy 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ciencialová Alena Třinec 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 93 01:24:32.9 26.
2. Rychlíková Jana 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 487 01:25:20.6 30.
3. Hubáčková Zuzana Runners Bílsko 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 53 01:26:32.1 35.
4. Bendová Jitka MK Prostějov 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 300 01:29:51.1 45.
5. Sotonová Jitka Rychlí šneci 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 5 01:32:04.4 49.
6. Kutty Jana 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 111 01:32:18.9 51.
7. Hlavinková Martina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 496 01:33:30.9 53.
8. Hanáčková Magda Báječné ženy v běhu 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 266 01:42:34.6 71.
9. Budíková Alena 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 104 01:45:04.1 74.
10. Wohlrabová Alexandra 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 171 01:46:19.6 75.
11. Pechoušková Václava 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 410 01:46:42.9 77.
  Hlavinková Martina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 157 DNS  

15km - Muži 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučera Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 432 01:04:59.3 2.
2. Čáp Ondřej SK Dobruška 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 154 01:08:34.1 3.
3. Kropáček Jaroslav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 14 01:10:00.8 5.
4. Šubrt Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 313 01:10:52.4 6.
5. Kaláb Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 106 01:13:24.1 9.
6. Petr Jaroslav 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 325 01:15:52.4 11.
7. Kovář David 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 107 01:16:54.4 12.
8. Kuchař Jan 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 499 01:17:21.9 14.
9. Zimmermann Zdeněk Postřelmov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 16 01:18:50.4 18.
10. Škrabal David 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 454 01:20:51.9 20.
11. Nenadál Petr HZ Sázava 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 22 01:21:58.1 21.
12. Šťastný Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 485 01:22:46.1 22.
13. Bráza Jirka LAIC 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18 01:23:30.6 23.
14. Záviška Václav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 159 01:25:09.4 28.
15. Navrátil Jiří 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 162 01:26:14.6 31.
16. Žebrák Zbyněk 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 492 01:26:28.4 34.
17. Urbášek Daniel 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 185 01:27:06.9 36.
18. Novotný Jan Planá 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 136 01:27:10.1 37.
19. Vít Richard Wayra 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 188 01:28:24.1 39.
20. Suransky Tomas Ak čagan Mistrice 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 137 01:28:50.9 42.
21. Schuster Jan 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 481 01:29:36.5 43.
22. Simon Richard Spolu 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 59 01:32:08.9 50.
23. Piroch Jiří 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 202 01:34:22.9 58.
24. Žák Robert 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1450 01:36:24.9 64.
25. Ház Stanislav 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 310 01:43:28.4 72.
  Elicer David Měnín 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 87 DNF  
  Haur Pavel Plzeň 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1 DNS  
  Šafránek Jan 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 70 DNS  
  Zákravský Michal Šumperk 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 189 DNS  

15km - Ženy 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holan Dita 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 7 01:09:32.3 4.
2. Krčmářová Gabriela SRTG Prostějov 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 191 01:19:05.9 19.
3. Uhříková Gabriela 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 130 01:24:36.6 27.
4. Šnoblová Markéta 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 71 01:25:18.9 29.
5. Řeháková Romana JBT 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 494 01:28:03.1 38.
6. Vrtalová Eva Olomouc 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 320 01:28:33.6 41.
7. Soldánová Vidmuchová Martina Planetka B612 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 289 01:31:26.6 48.
8. Fohlová Silva MOTYKY 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 495 01:34:12.9 56.
9. Davídková Lenka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 195 01:34:21.9 57.
10. Ruprechtová Iveta 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 263 01:35:23.9 59.
11. Lounová Markéta 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 99 01:35:44.9 61.
12. Vondráčková Laďka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 95 01:36:00.1 63.
13. Mandáková Lucie 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 148 01:37:16.6 66.

15km - Muži 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kosztyu Peter 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 179 01:32:46.9 52.
2. Václavík Petr Klopina 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 92 01:47:31.9 78.

15km - Muži 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4 01:40:54.9 69.
  Novotný Jaroslav TEP Trutnov 15km Muži 1957-, 60+ 196 DNS  

15km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlahorek Jan 15km Muži 19-29let 149 01:29:44.4 44.
2. Přichystal Jiří 15km Muži 19-29let 333 01:35:41.9 60.
3. Karásek Tomáš 15km Muži 19-29let 57 01:38:05.6 67.
  Ducháček Pavel 15km Muži 19-29let 187 DNS  
  Vostal Matěj EXTRA Brno 15km Muži 19-29let 151 DNS  

15km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Trojáková Martina Extreme obstacle runners 15km Ženy 19-29let 318 01:23:43.1 24.
2. Vlková Petra 15km Ženy 19-29let 324 01:42:01.4 70.
3. Kopečková Jana 15km Ženy 19-29let 229 01:44:46.9 73.
4. Růžičková Šárka 15km Ženy 19-29let 322 01:46:19.7 76.
  Štverková Iva 15km Ženy 19-29let 131 DNS  
  Routová Tereza 15km Ženy 19-29let 9 DNS  
  Ochmannová Kristýna 15km Ženy 19-29let 132 DNS