Výsledky závodu

Nativia challenge - Kolesa

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.05.2016



4km - canicross muži se psy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Erbs Dušan Merlin 4km canicross muži se psy nad 20kg 5 00:12:09.4 1.
2. Tassler Lukáš Bolt 4km canicross muži se psy nad 20kg 20 00:12:15.4 2.
3. Merta Tomáš Ray 4km canicross muži se psy nad 20kg 10 00:13:36.4 4.
4. Jindra Aleš Piha 4km canicross muži se psy nad 20kg 7 00:14:29.9 5.
5. Hladký Jan Peny od Nezdického potoka 4km canicross muži se psy nad 20kg 6 00:14:48.2 6.
6. Pflug Petr Toby 4km canicross muži se psy nad 20kg 15 00:15:06.9 7.
7. Sucharda Jiří Pes 4km canicross muži se psy nad 20kg 188 00:16:19.9 11.
8. Vaňura Ondřej Mates 4km canicross muži se psy nad 20kg 164 00:16:23.9 13.
9. Stanka Radim Gala Zbirožské podzámčí 4km canicross muži se psy nad 20kg 16 00:16:32.2 14.
10. Nohejl Martin Marry Cazador Liebre 4km canicross muži se psy nad 20kg 13 00:16:47.9 16.
11. Štětina Tomáš Bria z Jamenských Valíků 4km canicross muži se psy nad 20kg 165 00:17:16.7 20.
12. Viktora Václav Ágnes 4km canicross muži se psy nad 20kg 21 00:17:37.9 21.
13. Budák Radek Googleš 4km canicross muži se psy nad 20kg 1 00:17:38.9 23.
14. Kohout Václav Sam 4km canicross muži se psy nad 20kg 8 00:18:04.4 27.
15. Sušánka Robert Ines 4km canicross muži se psy nad 20kg 18 00:18:21.7 29.
16. Kopecký Jan Arny 4km canicross muži se psy nad 20kg 9 00:18:33.2 32.
17. Czerner Lukas Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett 4km canicross muži se psy nad 20kg 2 00:19:01.9 37.
18. Davídek Miroslav Helios 4km canicross muži se psy nad 20kg 3 00:19:22.4 39.
19. Soukup Milan Ferda 4km canicross muži se psy nad 20kg 218 00:19:31.2 43.
20. Och Jan Dex 4km canicross muži se psy nad 20kg 14 00:20:16.0 52.
21. Vodňanský Petr Jaco 4km canicross muži se psy nad 20kg 22 00:21:09.7 67.
22. Šindelář Rudolf Aston 4km canicross muži se psy nad 20kg 19 00:21:19.7 68.
23. Stehlík Bronislav Era 4km canicross muži se psy nad 20kg 17 00:21:25.9 70.
24. Zdanovec Vaclav Clara Czech Anela 4km canicross muži se psy nad 20kg 76 00:21:38.7 73.
25. Liebich Martin Jessie 4km canicross muži se psy nad 20kg 199 00:22:53.7 91.
26. Eckschlager Tomáš Kitty 4km canicross muži se psy nad 20kg 4 00:23:37.2 96.
27. Milan Beránek Cink 4km canicross muži se psy nad 20kg 11 00:24:26.2 102.

4km - canicross ženy se psy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina Nick 4km canicross ženy se psy nad 20kg 62 00:13:15.0 3.
2. Křížková Petra Mia 4km canicross ženy se psy nad 20kg 40 00:16:05.4 10.
3. Wallcon Martina Bronx 4km canicross ženy se psy nad 20kg 178 00:16:21.7 12.
4. Marešová Nicole Nick 4km canicross ženy se psy nad 20kg 45 00:16:48.2 17.
5. Šmegrová Michaela A´viol Lilly Fragoli D´argento suerte 4km canicross ženy se psy nad 20kg 61 00:17:38.6 22.
6. Lorenc Linda Arwen Marlin Grey Wind 4km canicross ženy se psy nad 20kg 44 00:18:18.1 28.
7. Horynová Jana Dorotka 4km canicross ženy se psy nad 20kg 30 00:18:28.7 30.
8. Pavelková Andrea Arwen 4km canicross ženy se psy nad 20kg 182 00:18:32.1 31.
9. Horynová Jana špagetka 4km canicross ženy se psy nad 20kg 189 00:18:34.6 34.
10. Lamačová Veronika 4km canicross ženy se psy nad 20kg 211 00:19:49.9 45.
11. Myslivcová Markéta Gina 4km canicross ženy se psy nad 20kg 46 00:19:56.1 47.
12. Čmakalová Hana Charlie 4km canicross ženy se psy nad 20kg 27 00:20:05.9 49.
13. Šírová Šárka Arin 4km canicross ženy se psy nad 20kg 195 00:20:09.6 50.
14. Točeková Lucie Chňapík 4km canicross ženy se psy nad 20kg 55 00:20:16.9 53.
15. Hrnčířová Kateřina Donn Bohemia Elenor 4km canicross ženy se psy nad 20kg 31 00:20:45.9 61.
16. Žohova Hana Níťěnka 4km canicross ženy se psy nad 20kg 64 00:21:26.6 71.
17. Podoláková Milena Barny 4km canicross ženy se psy nad 20kg 51 00:21:40.4 74.
18. Rejholdová Petra FRIDA 4km canicross ženy se psy nad 20kg 180 00:21:46.6 75.
19. Nováková Kristýna Lecher z Panských lesů 4km canicross ženy se psy nad 20kg 48 00:21:55.9 78.
20. Plzenská Markéta "Kora" Odomay Alfari Bohemia 4km canicross ženy se psy nad 20kg 50 00:21:59.1 80.
21. Kovářová Andrea Max 4km canicross ženy se psy nad 20kg 38 00:22:03.6 81.
22. Běhalová Veronika Akim 4km canicross ženy se psy nad 20kg 23 00:22:13.9 82.
23. Škorpilová Králová Lenka Ice Caffee Daysi Art 4km canicross ženy se psy nad 20kg 176 00:22:17.4 84.
24. Sedláčková Martina Inari 4km canicross ženy se psy nad 20kg 57 00:22:29.6 85.
25. Sarauerova Adela Deli 4km canicross ženy se psy nad 20kg 56 00:22:41.9 88.
26. Čermáková Lucie Ary 4km canicross ženy se psy nad 20kg 186 00:22:54.1 92.
27. Korbová Lenka Barnabáš 4km canicross ženy se psy nad 20kg 37 00:22:59.1 93.
28. Civínová Petra Emily 4km canicross ženy se psy nad 20kg 79 00:23:11.9 94.
29. Benešová Kateřina Etincelle Magic Magpie 4km canicross ženy se psy nad 20kg 24 00:23:27.4 95.
30. Kocvrlichová Hana Darth Vader Vědusk 4km canicross ženy se psy nad 20kg 35 00:23:53.6 97.
31. Kuchařová Iva Coahoma Delcambre 4km canicross ženy se psy nad 20kg 175 00:23:55.4 98.
32. Nehodová Veronika Forest Fidela 4km canicross ženy se psy nad 20kg 47 00:24:06.4 99.
33. Brzáková Soňa Arthas 4km canicross ženy se psy nad 20kg 25 00:24:34.9 103.
34. Jankovská Věra Agáta 4km canicross ženy se psy nad 20kg 183 00:24:39.2 104.
35. Pikulová Lenka Arís 4km canicross ženy se psy nad 20kg 49 00:25:05.6 106.
36. Kohoutová Gabriela Angel Wings Aisha's Heritage 4km canicross ženy se psy nad 20kg 36 00:25:05.9 107.
37. Zetková Jana Igy 4km canicross ženy se psy nad 20kg 210 00:25:30.9 108.
38. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge 4km canicross ženy se psy nad 20kg 39 00:25:46.1 110.
39. Krajčová Vlaďka Bonnie 4km canicross ženy se psy nad 20kg 209 00:25:47.1 111.
40. Landová Mirka Špagáta 4km canicross ženy se psy nad 20kg 41 00:26:35.1 113.
41. Senešiová Jana Retina 4km canicross ženy se psy nad 20kg 58 00:26:35.4 114.
42. Kudrnáčová Marie Sergej Grigorij 4km canicross ženy se psy nad 20kg 177 00:28:16.1 118.
43. Váchová Lenka Quest for Glory Siwash legend 4km canicross ženy se psy nad 20kg 198 00:29:46.2 122.
44. Hudecová Chadimová Petra Olda 4km canicross ženy se psy nad 20kg 85 00:30:05.6 123.
45. Vítková Lenka Zoe 4km canicross ženy se psy nad 20kg 197 00:39:23.6 126.

4km - canicross muži se psy do 19.9kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Melecha Jiří Art 4km canicross muži se psy do 19.9kg 161 00:15:35.9 8.
2. Tassler Lukáš Odie 4km canicross muži se psy do 19.9kg 65 00:15:38.1 9.
3. Šebek David Arwen Cloudy Ranč 4km canicross muži se psy do 19.9kg 74 00:16:39.4 15.
4. Sedlačík Tomáš Malina 4km canicross muži se psy do 19.9kg 140 00:17:11.4 18.
5. Zeman Petr Balista Wäka 4km canicross muži se psy do 19.9kg 77 00:17:11.9 19.
6. Šefl Miroslav Abby Rose Smart Destiny 4km canicross muži se psy do 19.9kg 75 00:18:03.4 26.
7. Kavřík Pavel Bonnie 4km canicross muži se psy do 19.9kg 69 00:18:34.1 33.
8. Maixner Jan Gromit 4km canicross muži se psy do 19.9kg 72 00:19:26.6 41.
9. Hojda Jan Argonath Havlovický čert 4km canicross muži se psy do 19.9kg 68 00:20:24.4 57.
10. Mähring Lukáš Anakin Skywalker 4km canicross muži se psy do 19.9kg 71 00:20:53.4 65.
11. Pohl Erik Gepetto Blackbarbarian 4km canicross muži se psy do 19.9kg 73 00:21:02.1 66.
12. Rezek Karel April Schay County 4km canicross muži se psy do 19.9kg 163 00:21:50.9 77.
13. Klíma Luboš Wizard Girl Wizardbull 4km canicross muži se psy do 19.9kg 70 00:22:16.6 83.
14. Husar Jozef Zekkee Jack Wizard Bull 4km canicross muži se psy do 19.9kg 162 00:22:39.1 87.

4km - canicross ženy se psy do 19.9kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kavříková Patricie Annie z Kouzelných hor 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 89 00:17:46.1 24.
2. Lehká Gabriela Gréta 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 43 00:17:47.4 25.
3. Křížková Petra 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 190 00:18:35.6 35.
4. Dušková Zdenka Andy 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 80 00:18:38.4 36.
5. Zemanová Zuzana Robin 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 103 00:19:11.6 38.
6. Stanovská Šárka Beruška z Vlčí chaloupky 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 98 00:19:24.4 40.
7. Salačová Kateřina Cliff Blackbarbarian 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 97 00:19:28.9 42.
8. Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 104 00:19:37.6 44.
9. Stiehlová Kateřina BREM Love in paws 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 99 00:19:52.1 46.
10. Melechová Dominika Colorka 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 168 00:20:05.6 48.
11. Holíková Pavla Batty Vera Gopo 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 84 00:20:14.4 51.
12. Bouchalová Lucie Kosta 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 184 00:20:20.1 54.
13. Vitoušová Petra Aida 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 101 00:20:21.4 55.
14. Šíchová Jindra Koty 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 170 00:20:21.6 56.
15. VACLAVOVA LINDA 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 196 00:20:26.9 58.
16. Krombholcová Barbora Layla 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 129 00:20:32.4 59.
17. Tykalová Lucie Big Boss Impossant Bohemia 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 100 00:20:36.6 60.
18. Bayerová Helena Arthur Smiling Heavenly Love 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 78 00:20:46.1 62.
19. Brabcová Anna Poppy 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 166 00:20:50.6 63.
20. Auzká Tereza Elza Karmex 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 174 00:20:50.6 64.
21. Trnková Olga Lily 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 179 00:21:24.9 69.
22. Karasová Petra Ashar Hak Ami 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 88 00:21:31.6 72.
23. Linhartová Tereza Honey 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 181 00:21:48.9 76.
24. Fürstová Petra Pejsi 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 28 00:21:56.1 79.
25. Beňová Pavlína 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 150 00:22:39.1 86.
26. Náměstková Eliška Flaya 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 92 00:22:52.1 89.
27. Gill Šárka Astra Latika 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 81 00:22:53.1 90.
28. Králová Martina Little Princess de Compagnons du Berger 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 172 00:24:15.1 100.
29. Nová Gabriela Camberra Queen of Diamonds 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 160 00:24:24.6 101.
30. Maisnerova Ilona Tomy 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 91 00:25:01.8 105.
31. Hladká Tereza Sheldon 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 83 00:25:36.6 109.
32. Podoláková Michaela Erwin 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 94 00:25:47.8 112.
33. Rokosová Markéta Kolča 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 207 00:27:18.1 115.
34. Kačeriková Kristýna Roise 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 87 00:27:19.1 116.
35. Sůrová Michaela Jack 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 208 00:27:19.9 117.
36. Růžičková Adéla Mia 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 96 00:28:27.8 119.
37. Dittrichová Eva Rex 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 187 00:28:43.3 120.
38. Drahošová Michala Oggy 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 173 00:29:22.6 121.
39. Veselá Veronika Enfant Terrible Du Champ D´Onix 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 214 00:30:41.6 124.
40. Blaževičová Dana Ferda 4km canicross ženy se psy do 19.9kg 185 00:30:47.8 125.

2,5 km - canicross dorostenci

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bohun Sebastian Yasmin Gulden land 2,5 km canicross dorostenci 1213 00:12:17.6 3.

2,5 km - canicross dorostenkyně

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda Kaisa 2,5 km canicross dorostenkyně 123 00:10:12.8 1.
2. Lehká Zorka Julie 2,5 km canicross dorostenkyně 107 00:13:22.3 6.
3. Luptovská Viktorie Arnhild 2,5 km canicross dorostenkyně 108 00:14:08.8 10.
4. Jabůrková Lucie Amigo 2,5 km canicross dorostenkyně 191 00:15:06.3 16.
5. Veselá Kateřina Ellis 2,5 km canicross dorostenkyně 110 00:15:29.1 17.
6. Kejřová Anna Gracie 2,5 km canicross dorostenkyně 192 00:16:13.3 20.
7. Hanušová Nikola Yunior Yustin z Benešovské zahrady 2,5 km canicross dorostenkyně 106 00:16:17.1 21.

2,5 km - canicross junioři

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beňa Ondřej Junior Bore Harcovský les 2,5 km canicross junioři 122 00:12:53.1 4.
2. Panýrek Ondřej Aron Amicus Miris 2,5 km canicross junioři 66 00:14:19.3 11.

2,5 km - canicross juniorky

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jílková Zuzana Enie 2,5 km canicross juniorky 194 00:12:11.6 2.
2. Smetanová Karolína Kesinka 2,5 km canicross juniorky 120 00:12:59.3 5.
3. Dvořáková Michaela Nero 2,5 km canicross juniorky 114 00:13:29.1 7.
4. Mojžíšková Lucie Lucie 2,5 km canicross juniorky 157 00:13:31.3 8.
5. Suchánková Kristýna 2,5 km canicross juniorky 152 00:14:00.3 9.
6. Kovářová Anna Ebi 2,5 km canicross juniorky 117 00:14:22.6 12.
7. Švecová Adriana Bris 2,5 km canicross juniorky 121 00:14:31.3 13.
8. Mojžíšová Lucie Dasty 2,5 km canicross juniorky 119 00:15:04.1 14.
9. Cylková Anna Bona Bety z Královské březiny 2,5 km canicross juniorky 113 00:15:04.6 15.
10. Miková Zuzana Albien Angel 2,5 km canicross juniorky 118 00:15:40.6 18.
11. Chudá Veronika Allegria Daff fun dog 2,5 km canicross juniorky 116 00:15:56.3 19.
12. Maskova Vera 2,5 km canicross juniorky 193 00:17:06.8 22.
13. Bečvářová Kristýna Keisy 2,5 km canicross juniorky 112 00:17:12.8 23.
14. Chadimová Karolína Maruška 2,5 km canicross juniorky 115 00:17:48.8 24.
15. Suchardová Adéla Kim Harcovský les 2,5 km canicross juniorky 153 00:18:07.6 25.
16. Adámková Bára Kamila 2,5 km canicross juniorky 111 00:18:42.6 26.
17. Vaštová Lucie Alexis Pearl Hevenly Love 2,5 km canicross juniorky 213 00:18:42.8 27.