Výsledky závodu

Tůruj Brdy - winter run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.02.2017



12km+ - Muži 1.vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beránek Lukáš 12km+ Muži 1.vlna 8 01:00:49.2 6.
2. Šeděnka Jan 12km+ Muži 1.vlna 7 01:01:03.7 9.
3. Mráz Marek 12km+ Muži 1.vlna 77 01:01:38.4 13.
4. Charpentier Mickael 12km+ Muži 1.vlna 27 01:01:54.5 15.
5. Šeděnka Vít 12km+ Muži 1.vlna 4 01:02:36.2 18.
6. Jiranek Vaclav 12km+ Muži 1.vlna 22 01:04:11.5 19.
7. Klimek Jan 12km+ Muži 1.vlna 10 01:04:12.7 20.
8. Balta Petr 12km+ Muži 1.vlna 25 01:05:03.2 21.
9. Jenšovský Viktor 12km+ Muži 1.vlna 31 01:06:32.7 29.
10. Poláček Tomáš 12km+ Muži 1.vlna 2 01:07:00.4 31.
11. Hrabák Jiří 12km+ Muži 1.vlna 97 01:07:20.5 35.
12. Váňa Miloslav 12km+ Muži 1.vlna 23 01:08:13.5 39.
13. Falcník Ondřej 12km+ Muži 1.vlna 3 01:08:21.2 42.
14. Novotný David 12km+ Muži 1.vlna 11 01:08:29.9 43.
15. Klusal Miloš 12km+ Muži 1.vlna 14 01:08:36.2 44.
16. Novotný Ladislav 12km+ Muži 1.vlna 42 01:08:42.2 45.
17. Pavlíček Richard 12km+ Muži 1.vlna 9 01:09:11.2 49.
18. Kolařík Lukáš 12km+ Muži 1.vlna 12 01:10:01.0 52.
19. Mraček Lukáš 12km+ Muži 1.vlna 44 01:10:11.7 53.
20. Weissar Petr 12km+ Muži 1.vlna 16 01:10:34.5 56.
21. Čmolík Kuba 12km+ Muži 1.vlna 79 01:11:39.0 61.
22. Zizala Jiří 12km+ Muži 1.vlna 5 01:11:52.0 62.
23. Hálek Jaroslav 12km+ Muži 1.vlna 33 01:12:21.5 66.
24. Paul Pavel 12km+ Muži 1.vlna 38 01:12:33.7 68.
25. Kubiš Jiří 12km+ Muži 1.vlna 43 01:15:18.7 84.
26. Poupa Martin 12km+ Muži 1.vlna 15 01:16:45.7 90.
27. Svoboda Petr 12km+ Muži 1.vlna 29 01:16:46.5 91.
28. Veselý Lukáš 12km+ Muži 1.vlna 19 01:17:50.5 96.
29. Schwarz Marek 12km+ Muži 1.vlna 37 01:19:24.4 102.
30. Petráš Stanislav 12km+ Muži 1.vlna 91 01:22:59.0 114.
31. Karel Šmolík 12km+ Muži 1.vlna 83 01:26:05.5 128.
32. Bruml Mirolslav 12km+ Muži 1.vlna 85 01:33:32.7 142.
33. Boukal Stanislav 12km+ Muži 1.vlna 41 01:34:54.2 147.
34. Kellner Jiri 12km+ Muži 1.vlna 84 01:42:22.2 154.

12km+ - Ženy 1.vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hanzliková Hana 12km+ Ženy 1.vlna 34 01:10:30.0 55.
2. Procházková Patrícia 12km+ Ženy 1.vlna 28 01:12:22.0 67.
3. Moulisová Markéta 12km+ Ženy 1.vlna 96 01:13:16.0 71.
4. Cuřínová Petra 12km+ Ženy 1.vlna 36 01:16:54.0 92.
5. Žohová Hana 12km+ Ženy 1.vlna 35 01:19:42.7 103.
6. Fujová Petra 12km+ Ženy 1.vlna 92 01:22:58.7 113.
7. Šmídlová Monika 12km+ Ženy 1.vlna 17 01:23:25.0 118.
8. Nováková Radka 12km+ Ženy 1.vlna 26 01:23:32.0 119.
9. Stržínková Markéta 12km+ Ženy 1.vlna 6 01:25:17.7 123.
10. Safínová Lucie 12km+ Ženy 1.vlna 18 01:25:43.7 127.
11. Bernatova 12km+ Ženy 1.vlna 86 01:33:32.4 141.
12. Popovičová Pavla 12km+ Ženy 1.vlna 39 01:34:54.0 146.
13. Plicová Lucie 12km+ Ženy 1.vlna 32 01:37:49.1 151.
14. Steinbauerová Klára 12km+ Ženy 1.vlna 40 01:39:54.0 152.

12km+ - Muži 2.vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmejkal Jiří 12km+ Muži 2.vlna 21 00:59:35.7 3.
2. Svoboda Pavel 12km+ Muži 2.vlna 98 00:59:58.9 4.
3. Holec Jiří 12km+ Muži 2.vlna 1 01:00:24.5 5.
4. Berka Lukáš 12km+ Muži 2.vlna 67 01:00:55.0 7.
5. Kůstka Josef 12km+ Muži 2.vlna 24 01:01:31.0 11.
6. Šimonek Jan 12km+ Muži 2.vlna 63 01:01:32.7 12.
7. Drinka Daniel 12km+ Muži 2.vlna 75 01:02:10.5 16.
8. Drinka Filip 12km+ Muži 2.vlna 76 01:02:10.7 17.
9. Cipra Jiří 12km+ Muži 2.vlna 48 01:05:22.7 23.
10. Šmok Josef 12km+ Muži 2.vlna 13 01:05:47.2 24.
11. Kšána Martin 12km+ Muži 2.vlna 88 01:05:50.0 25.
12. Ulč Jiří 12km+ Muži 2.vlna 45 01:06:01.5 26.
13. Souček Radek 12km+ Muži 2.vlna 100 01:07:07.5 32.
14. Kyselák David 12km+ Muži 2.vlna 101 01:07:08.2 33.
15. Orsag Dominik 12km+ Muži 2.vlna 70 01:07:29.0 36.
16. Slatkovský Marek 12km+ Muži 2.vlna 81 01:08:48.0 46.
17. Hrtoň Ladislav 12km+ Muži 2.vlna 65 01:08:59.2 47.
18. Johánek Jiří 12km+ Muži 2.vlna 80 01:09:07.5 48.
19. Řehoř Roman 12km+ Muži 2.vlna 66 01:10:26.0 54.
20. Franěk Patrik 12km+ Muži 2.vlna 62 01:10:54.7 57.
21. Straka Petr 12km+ Muži 2.vlna 89 01:10:56.0 58.
22. Toufar Karel 12km+ Muži 2.vlna 56 01:11:04.5 60.
23. Kučera Vojtěch 12km+ Muži 2.vlna 78 01:13:07.5 70.
24. Kratochvíl Jan 12km+ Muži 2.vlna 99 01:13:52.2 74.
25. Chval Marek 12km+ Muži 2.vlna 53 01:14:24.4 77.
26. Liška Michal 12km+ Muži 2.vlna 61 01:18:08.0 97.
27. Karas Martin 12km+ Muži 2.vlna 64 01:18:13.2 98.
28. Kolda Lukáš 12km+ Muži 2.vlna 60 01:18:33.0 99.
29. Novotný Tomáš 12km+ Muži 2.vlna 74 01:19:56.7 104.
30. Sedláček Petr 12km+ Muži 2.vlna 102 01:22:31.0 110.
31. Moravec Stanislav 12km+ Muži 2.vlna 95 01:24:19.0 120.
32. Tršo David 12km+ Muži 2.vlna 59 01:24:50.7 121.
33. Blecha Vladislav 12km+ Muži 2.vlna 68 01:26:10.5 129.
34. Franěk Jan 12km+ Muži 2.vlna 57 01:26:38.6 130.
35. Matěj Kraus 12km+ Muži 2.vlna 73 01:30:17.2 135.
36. Halmo Martin 12km+ Muži 2.vlna 58 01:35:37.7 148.

12km+ - Ženy 2.vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svejkovská Teodora 12km+ Ženy 2.vlna 52 01:01:03.5 8.
2. Adamcová Helena 12km+ Ženy 2.vlna 54 01:07:32.2 37.
3. Lenemayer Jana 12km+ Ženy 2.vlna 55 01:11:04.5 59.
4. Kroupova Petra 12km+ Ženy 2.vlna 82 01:13:54.5 75.
5. Císařová Dana 12km+ Ženy 2.vlna 49 01:14:50.0 79.
6. Endrštová Barbora 12km+ Ženy 2.vlna 114 01:17:20.7 93.
7. Truksová Veronika 12km+ Ženy 2.vlna 69 01:19:57.2 105.
8. Boula Lukáš 12km+ Ženy 2.vlna 90 01:20:43.2 106.
9. Králíková Tereza 12km+ Ženy 2.vlna 20 01:20:44.2 107.
10. Petáková Kateřina 12km+ Ženy 2.vlna 87 01:22:04.2 109.
11. Ciprová Oldřiška 12km+ Ženy 2.vlna 47 01:22:45.7 111.
12. Málková Zelechovska Jana 12km+ Ženy 2.vlna 104 01:22:57.5 112.
13. Schulcová Monika 12km+ Ženy 2.vlna 72 01:30:16.7 134.
14. Suchanová Ester 12km+ Ženy 2.vlna 50 01:30:40.2 139.
15. Nováková Eliška 12km+ Ženy 2.vlna 71 01:30:52.0 140.
16. Bětíková Dagmar 12km+ Ženy 2.vlna 93 01:43:12.7 155.

12km+ - Muži 3.vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Muras Petr 12km+ Muži 3.vlna 118 00:54:16.7 1.
2. Klouzal Jan 12km+ Muži 3.vlna 147 00:58:00.2 2.
3. Sýkora Petr 12km+ Muži 3.vlna 144 01:01:28.5 10.
4. Kral Ondrej 12km+ Muži 3.vlna 112 01:01:48.2 14.
5. Dlugoš Vít 12km+ Muži 3.vlna 122 01:05:17.2 22.
6. Švarc Pavel 12km+ Muži 3.vlna 46 01:06:04.0 27.
7. Kaplan Robert 12km+ Muži 3.vlna 111 01:06:18.2 28.
8. Mejzr Dušan 12km+ Muži 3.vlna 136 01:06:36.5 30.
9. Dočekal Jakub 12km+ Muži 3.vlna 116 01:07:16.2 34.
10. Frčka Lukáš 12km+ Muži 3.vlna 139 01:08:14.5 40.
11. Vildman Tomáš 12km+ Muži 3.vlna 30 01:08:16.7 41.
12. Hustopecký Tomáš 12km+ Muži 3.vlna 152 01:09:30.5 50.
13. Kříž Lubomír 12km+ Muži 3.vlna 128 01:09:57.9 51.
14. Hlávka Jan 12km+ Muži 3.vlna 155 01:12:05.5 64.
15. Antoš Jan 12km+ Muži 3.vlna 115 01:12:13.5 65.
16. Mertl Vladimír 12km+ Muži 3.vlna 123 01:13:27.2 72.
17. Fencl Miroslav 12km+ Muži 3.vlna 121 01:14:13.0 76.
18. Stanislav Tichý 12km+ Muži 3.vlna 117 01:14:50.2 80.
19. Černý Lukáš 12km+ Muži 3.vlna 127 01:15:13.2 82.
20. Černý Michal 12km+ Muži 3.vlna 126 01:15:14.0 83.
21. Illmann Erik 12km+ Muži 3.vlna 110 01:15:31.5 87.
22. Janský Petr 12km+ Muži 3.vlna 105 01:16:02.0 88.
23. Prušinovský Zdenek 12km+ Muži 3.vlna 94 01:16:33.7 89.
24. Hons Pavel 12km+ Muži 3.vlna 130 01:18:53.2 100.
25. Jeřábek Jakub 12km+ Muži 3.vlna 146 01:20:58.0 108.
26. Brož David 12km+ Muži 3.vlna 138 01:23:22.6 117.
27. Jíra František 12km+ Muži 3.vlna 124 01:25:31.0 124.
28. Vlček Pavel 12km+ Muži 3.vlna 153 01:25:42.5 126.
29. Bartoň Ondřej 12km+ Muži 3.vlna 157 01:34:27.8 144.
30. Jiřikovský Jiří 12km+ Muži 3.vlna 149 01:53:50.3 156.

12km+ - Ženy 3.vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Porazilova Michaela 12km+ Ženy 3.vlna 113 01:07:32.5 38.
2. Nižňanová Kateřina 12km+ Ženy 3.vlna 154 01:12:05.2 63.
3. Jeřábková Petra 12km+ Ženy 3.vlna 145 01:12:57.0 69.
4. Ledererová Kamila 12km+ Ženy 3.vlna 51 01:13:51.5 73.
5. Urbanová Zora 12km+ Ženy 3.vlna 131 01:14:38.0 78.
6. Čížková Martina 12km+ Ženy 3.vlna 133 01:15:06.7 81.
7. Hrníčková Pavla 12km+ Ženy 3.vlna 142 01:15:30.7 85.
8. Zbožínková Alena 12km+ Ženy 3.vlna 141 01:15:31.0 86.
9. Hocká Jana 12km+ Ženy 3.vlna 134 01:17:26.0 94.
10. Sikova Aneta 12km+ Ženy 3.vlna 140 01:17:36.7 95.
11. Loukotova Lenka 12km+ Ženy 3.vlna 106 01:19:21.2 101.
12. Jezberová Michaela 12km+ Ženy 3.vlna 137 01:23:22.0 115.
13. Pulkrábková Mirka 12km+ Ženy 3.vlna 132 01:23:22.2 116.
14. Pourová Kateřina 12km+ Ženy 3.vlna 150 01:25:07.7 122.
15. Filipová Nikola 12km+ Ženy 3.vlna 125 01:25:32.3 125.
16. Kohoutova Klara 12km+ Ženy 3.vlna 143 01:29:14.5 131.
17. Fialová Věra 12km+ Ženy 3.vlna 119 01:29:15.5 132.
18. Zemanova Alexandra 12km+ Ženy 3.vlna 129 01:29:58.2 133.
19. Beránková Monika 12km+ Ženy 3.vlna 156 01:30:34.5 136.
20. Dlouhá Natálie 12km+ Ženy 3.vlna 108 01:30:34.7 137.
21. Slezáková Jana 12km+ Ženy 3.vlna 109 01:30:35.0 138.
22. Koníčková Andrea 12km+ Ženy 3.vlna 158 01:34:27.7 143.
23. Benediktová Lenka 12km+ Ženy 3.vlna 151 01:34:28.0 145.
24. Sestakova Radmila 12km+ Ženy 3.vlna 135 01:35:42.0 149.
25. Mozolova Ivana 12km+ Ženy 3.vlna 120 01:36:18.0 150.
26. Adamcová Kateřina 12km+ Ženy 3.vlna 103 01:41:31.5 153.
27. Ventrubová Kateřina 12km+ Ženy 3.vlna 148 01:53:51.3 157.