Výsledky závodu

Pyšelský kopeček

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.04.2017



10,5 km - Muži do 39 let (1978-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kohoutek Pavel SK Vyžlovka 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 185 00:50:05.6 3.
2. Koňák Petr 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 184 00:51:24.4 4.
3. Jiří Šimáček 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 191 00:51:42.6 5.
4. Roštík Patrik Eleven Mercedes Mitas Team 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 124 00:51:57.6 7.
5. Velda Jan 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 128 00:52:52.4 8.
6. Weinhauer MIchal JABLOTRON 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 131 00:53:23.4 11.
7. Zahálka Tomáš naBOSo 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 132 00:56:55.9 18.
8. Šmuhař Michal 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 190 00:57:30.9 21.
9. VOTRUBA PAVEL DISKUSÁCI 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 130 00:57:53.1 22.
10. Alexa Petr Endurance Prague 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 201 00:59:58.6 25.
11. Svoboda Ondřej 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 173 01:00:06.1 26.
12. Pergler Jindřich 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 120 01:01:10.1 29.
13. Fujak Martin OMG champagne PLS! 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 104 01:01:40.1 30.
14. Příhoda Jan 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 122 01:02:25.1 31.
15. Lebeda Jiří 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 189 01:05:26.4 36.
16. Sýkora Jakub 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 125 01:07:57.9 42.
17. Bína Šimon 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 172 01:11:05.4 53.
18. Kotouš Petr 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 111 01:15:09.6 56.
19. Mareš Jakub 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 164 01:15:27.1 57.
20. Viktora Jan JABLOTRON 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 176 01:16:31.4 61.
21. Vlach Petr AUTO OPAT 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 129 01:17:43.1 65.
22. Mračko Michal 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 117 01:24:39.7 69.
  Kristek Milan Jablotron a.s. 10,5 km Muži do 39 let (1978-) 112 DNF  

10,5 km - Muži do 49 let (1968-1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gondík Dalibor 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 178 00:49:01.4 2.
2. Papírník Petr BC Vinopalna 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 119 00:53:13.1 10.
3. Novakovský Jan 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 180 00:54:10.6 12.
4. Magula Milan Ready2Run 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 114 00:54:57.1 14.
5. Opat Richard AUTO OPAT 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 218 00:56:09.9 16.
6. Gbelec Petr AA-Vet 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 105 00:57:16.6 19.
7. Alexa Michal Skiraan Ondřejov 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 101 00:58:05.4 23.
8. Mansfeld Petr AUTO OPAT 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 116 01:04:23.9 34.
9. Šedivý Jiří 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 188 01:05:32.4 37.
10. Tink Tomáš 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 167 01:09:04.9 46.
11. Páša Richard Sk Pyšely 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 162 01:10:28.9 52.
12. Walder Petr Sokol Zaječice 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 228 01:16:13.4 59.
13. Ferencz Pavel 10,5 km Muži do 49 let (1968-1977) 103 01:37:30.7 74.

10,5 km - Muži nad 49 let (-1967)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machek Daniel 10,5 km Muži nad 49 let (-1967) 115 00:53:00.1 9.
2. Štěpánek Jindřich 10,5 km Muži nad 49 let (-1967) 127 01:02:58.6 32.
3. Novotny Petr 10,5 km Muži nad 49 let (-1967) 118 01:08:15.6 43.
4. Velda Michal 10,5 km Muži nad 49 let (-1967) 227 01:09:18.9 47.
5. Boruta Alfréd AUTO OPAT 10,5 km Muži nad 49 let (-1967) 102 01:25:07.7 70.

10,5 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stolárik Peter Benešovský BK se psem 10,5 km Muži canicross 181 00:41:48.3 1.
2. Glacner Jiří 10,5 km Muži canicross 106 00:55:40.3 15.
3. Novotný Luděk 3D Fitness RC 10,5 km Muži canicross 165 00:56:34.4 17.
4. Kalivoda Vladimír 10,5 km Muži canicross 109 01:49:57.4 77.

10,5 km - Ženy do 39 let (1978-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hana Melenová 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 179 01:00:27.6 27.
2. Březinová Renata 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 174 01:01:09.9 28.
3. Čížková Martina Bolteam 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 133 01:04:27.1 35.
4. Soukupová Petra AA-Vet 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 155 01:06:22.4 39.
5. Papcunova Maria 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 146 01:07:25.4 41.
6. Polášková Pavla 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 150 01:08:22.1 44.
7. Vágnerová Jaroslava 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 160 01:08:42.4 45.
8. Marešová Jindra 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 163 01:15:27.4 58.
9. Jílková Veronika JABLOTRON 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 175 01:16:30.6 60.
10. Kubátová Petra 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 231 01:16:46.6 62.
11. Romana Chmátalová 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 183 01:17:42.1 63.
12. Fojtáchová Michaela AUTO OPAT 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 136 01:17:42.9 64.
13. Švorcová Irena 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 157 01:19:23.6 67.
14. Daňková Michaela 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 134 01:24:39.2 68.
15. Kramolišová Markéta 10,5 km Ženy do 39 let (1978-) 139 01:25:32.7 71.

10,5 km - Ženy do 49 let (1968-1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Třísková Katarína Praha 6 10,5 km Ženy do 49 let (1968-1977) 182 00:54:38.4 13.
2. Příhodová Irena AA-Vet 10,5 km Ženy do 49 let (1968-1977) 151 01:06:03.6 38.
3. Nováková Michaela 10,5 km Ženy do 49 let (1968-1977) 144 01:06:26.9 40.
4. Magulová Eva Ready2Run club 10,5 km Ženy do 49 let (1968-1977) 141 01:09:20.6 48.
5. Hofta Marta 10,5 km Ženy do 49 let (1968-1977) 193 01:09:42.1 49.
6. Sizlingova Eva 10,5 km Ženy do 49 let (1968-1977) 154 01:14:44.1 55.
7. Tinková Jarka 10,5 km Ženy do 49 let (1968-1977) 168 01:17:52.9 66.
8. Ferenczová Romana 10,5 km Ženy do 49 let (1968-1977) 135 01:37:30.9 75.

10,5 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pohlová Kateřina 10,5 km Ženy canicross 170 00:51:42.9 6.
2. Machková Kristýna 10,5 km Ženy canicross 142 00:57:25.1 20.
3. Sebkova Cerna Katerina 10,5 km Ženy canicross 153 00:59:34.9 24.
4. Kohlová Zuzana SOOB Kralupy n. Vlt. 10,5 km Ženy canicross 138 01:04:10.4 33.
5. Kupková Vendula 10,5 km Ženy canicross 186 01:09:49.9 50.
6. Malimánková Zuzana 10,5 km Ženy canicross 143 01:09:52.6 51.
7. Tejnecká Tereza 10,5 km Ženy canicross 159 01:14:04.4 54.
8. Mikscheova Sandra Aa vet 10,5 km Ženy canicross 187 01:26:05.4 72.
9. Klozová Naďa 10,5 km Ženy canicross 137 01:28:18.9 73.
10. Černá Kateřina 10,5 km Ženy canicross 169 01:38:05.4 76.

21 km - Muži do 39 let (1978-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gurin David Murghab Runners 21 km Muži do 39 let (1978-) 257 01:42:48.2 6.
2. Charpentier Mickael 21 km Muži do 39 let (1978-) 205 01:42:57.2 7.
3. Kříž Vojtěch Start Náchod 21 km Muži do 39 let (1978-) 256 01:43:11.7 8.
4. Kamlar Pavel 21 km Muži do 39 let (1978-) 207 01:45:32.7 12.
5. Křenek Jiří Dry Crew 21 km Muži do 39 let (1978-) 210 01:48:04.4 14.
6. Škoda Milan Tj Haje 21 km Muži do 39 let (1978-) 223 01:48:07.7 15.
7. David Marek Indifferent Loiterers 21 km Muži do 39 let (1978-) 203 01:53:43.9 18.
8. Třasák Jan Újezd nad Lesy 21 km Muži do 39 let (1978-) 258 01:55:46.2 20.
9. Málek Ondřej 21 km Muži do 39 let (1978-) 214 01:59:49.2 24.
10. Novotný Jiří 21 km Muži do 39 let (1978-) 217 02:04:47.9 28.
11. Tylingr Tomáš RUNCAT 21 km Muži do 39 let (1978-) 226 02:06:21.9 30.
12. Kužel Jan KOCOURKOV 21 km Muži do 39 let (1978-) 212 02:07:02.5 32.
13. Bulant Matěj 21 km Muži do 39 let (1978-) 192 02:21:27.2 39.
14. Türkott Stanislav 21 km Muži do 39 let (1978-) 225 02:45:21.2 42.

21 km - Muži do 49 let (1968-1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavel Šimek Praha 3 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 220 01:30:11.9 2.
2. Malý Jiří 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 215 01:34:59.4 3.
3. Neumann Josef 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 254 01:36:32.7 4.
4. Franz Petr 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 177 01:37:56.4 5.
5. Horák Vladislav 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 253 01:44:31.9 10.
6. Nykl Karel 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 255 01:44:55.4 11.
7. Bína Jiří 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 171 01:46:17.7 13.
8. Procházka Ivo 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 222 01:52:32.7 17.
9. Bouček Vladimir 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 202 01:54:57.9 19.
10. Plecháč Petr Kosova Hora 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 221 01:58:40.2 22.
11. Hulínský Roman Spartan gym 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 204 01:59:16.7 23.
12. Řízek Mára Marathon Děčín 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 252 02:00:52.2 25.
13. Matějka Tomáš 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 251 02:03:47.9 27.
14. Hrabec Michal Running2.cz 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 240 02:15:37.7 36.
15. Brányik Alexander 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 166 02:20:38.5 38.
  Mužík Pavel AC Mageo 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 216 DNF  
  Jakub Machacek MVDr. Ondrejov 21 km Muži do 49 let (1968-1977) 206 DNF  

21 km - Muži nad 49 let (-1967)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smrčka Miloš Běžecký klub Říčany 21 km Muži nad 49 let (-1967) 199 01:26:25.2 1.
2. Kučera Luděk 21 km Muži nad 49 let (-1967) 211 01:43:31.4 9.
3. Lechner Jan vlk samotář Uhřice 21 km Muži nad 49 let (-1967) 213 02:13:59.5 35.

21 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kocian David Leopard team 21 km Muži canicross 209 02:01:42.7 26.
2. Pačes Jan run for ever 21 km Muži canicross 219 02:22:17.2 40.

21 km - Ženy do 39 let (1978-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Malínková Věra 21 km Ženy do 39 let (1978-) 232 01:50:37.7 16.
2. Vyhnalová Lucie RUNCAT 21 km Ženy do 39 let (1978-) 238 02:06:22.2 31.
3. Šrahůlková Kateřina Kozojídská střela 21 km Ženy do 39 let (1978-) 236 02:13:59.2 34.

21 km - Ženy do 49 let (1968-1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Niklovà Andrea Run mommy run 21 km Ženy do 49 let (1968-1977) 234 02:04:53.9 29.
2. Kotulková Soňa Running2.cz 21 km Ženy do 49 let (1968-1977) 241 02:11:13.4 33.
3. Málková Zelechovska Jana 21 km Ženy do 49 let (1968-1977) 233 02:19:08.7 37.
4. Hulínská Renata Spartan gym 21 km Ženy do 49 let (1968-1977) 230 02:46:59.2 43.

21 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Urbanová Zora Bolteam 21 km Ženy canicross 237 01:57:57.9 21.
2. Dvořáková Jana 21 km Ženy canicross 229 02:39:20.7 41.