Výsledky závodu

Nativia challenge - Lipnice nad Sázavou

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.04.2017



ENDURO - ENDURO muži (minimálně 18 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šáfr Vladimír ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 21 00:36:47.1 1.
2. Opolecký Martin ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 17 00:36:48.2 2.
3. Melecha Jiří ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 6 00:37:03.4 3.
4. Pflug Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 16 00:39:54.1 5.
5. Olbert Jan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 5 00:41:11.4 7.
6. Směšný Michal ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 11 00:42:10.6 8.
7. Vaníček Adam ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 1 00:42:13.6 9.
8. Dočekal Milan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 12 00:42:27.4 11.
9. Sokolíček Dan ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 2 00:43:04.9 12.
10. Budák Radek ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 18 00:43:14.1 13.
11. Czerner Lukáš ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 8 00:43:52.1 15.
12. Kliment Libor ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 7 00:45:16.6 16.
13. Miroslav Šefl - enduro ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 13 00:46:26.1 18.
14. Kleibl Michal ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 10 00:48:04.1 21.
15. Jurášek Roman ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 19 00:50:45.4 25.
16. Liebich Martin ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 9 00:54:10.1 29.
17. Kuchař Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 15 00:55:42.4 31.
18. Beránek Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 302 00:56:33.9 32.
19. Zdanovec Václav ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 20 00:56:46.1 33.
20. Kreisinger Petr ENDURO ENDURO muži (minimálně 18 let) 14 00:56:54.1 34.

ENDURO - ENDURO ženy (minimálně 18 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lehká Gábina ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 300 00:39:48.1 4.
2. Marešová Nicole ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 35 00:40:10.6 6.
3. Kuříková Václava ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 39 00:42:20.6 10.
4. Melechová Dominika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 22 00:43:51.6 14.
5. Dušková Zdenka ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 43 00:46:10.4 17.
6. Veselá Klára ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 28 00:46:50.9 19.
7. Vera Maskova - enduro ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 301 00:47:46.9 20.
8. Bolková Lucie ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 30 00:49:23.4 22.
9. Sedláčková Martina ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 32 00:49:25.9 23.
10. Pokorná Kateřina ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 27 00:49:46.4 24.
11. Makovocvá Eva ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 24 00:53:15.1 26.
12. Nehodová Veronika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 41 00:53:53.9 27.
13. Korbová Lenka ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 29 00:53:55.4 28.
14. Běhalová Veronika ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 40 00:55:12.4 30.
15. Hladká Tereza ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 37 01:05:52.4 35.
16. Lechna Mirella ENDURO ENDURO ženy (minimálně 18 let) 34 01:11:06.7 36.

SPRINT, Junioři - SPRINT muži se psy do 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Tassler - M19 SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 80 00:17:01.4 6.
2. Václav Viktora - M19 SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 88 00:17:11.4 7.
3. Stanka Radim SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 85 00:18:55.9 12.
4. Adamko Mario SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 81 00:20:36.9 15.
5. Tomčo Tomáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 87 00:20:42.6 19.
6. Beránek Milan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 82 00:21:24.6 26.
7. Sedlačík Tomáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 86 00:23:52.6 57.
8. Havlín Antonín SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 74 00:24:01.4 60.
9. Paslavský Bohumil SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 75 00:24:18.6 69.
10. Fiala Tomas SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 128 00:24:22.9 70.
11. Šefl Miroslav SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 83 00:25:46.4 89.
12. Hylena Zdeněk SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 89 00:27:17.4 104.
13. Mähring Lukáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 79 00:27:57.6 109.

SPRINT, Junioři - SPRINT ženy se psy do 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dolejšová Tereza SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 148 00:22:08.4 33.
2. Stanovská Šárka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 147 00:22:18.7 36.
3. Václavová Linda SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 134 00:22:19.9 37.
4. Bouchalová Lucie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 135 00:22:33.4 39.
5. Hrníčková Pavla SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 142 00:23:01.1 45.
6. Auzká Tereza SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 332 00:23:28.9 49.
7. Stiehlová Kateřina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 131 00:23:32.6 51.
8. Zemanova Martina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 84 00:23:34.6 52.
9. Krauzová Marcela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 138 00:23:41.4 55.
10. Vlčková Ivana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 127 00:24:05.9 63.
11. Serynová Jana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 129 00:24:09.6 64.
12. Hradecká Hana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 125 00:24:10.9 65.
13. Murgašová Dana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 120 00:24:28.6 72.
14. Šulková Zuzana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 153 00:24:34.7 74.
15. Šíchová Jindra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 130 00:25:04.4 78.
16. Pachutová Tereza SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 149 00:25:05.4 79.
17. Fabiánková Simona SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 331 00:25:28.4 82.
18. Židuliaková Pavla SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 143 00:25:30.6 84.
19. Civínová Petra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 144 00:26:24.9 93.
20. Větrovská Eva SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 123 00:26:45.9 98.
21. Nová Gabriela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 124 00:26:59.6 101.
22. Reslová Lucie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 137 00:27:07.9 102.
23. Půlpanová Barbora SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 330 00:27:16.9 103.
24. Klímová Lenka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 133 00:27:59.7 110.
25. Náměstková Eliška SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 23 00:29:29.2 116.
26. Voráčková Eliška SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 122 00:29:41.4 119.
27. Listopadová Petra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 146 00:30:11.7 122.
28. Haberzettlová Petra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 145 00:30:12.1 123.
29. Králová Martina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 139 00:30:35.9 124.
30. Drahošová Michala SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 141 00:31:22.9 127.
31. Sůrová Michaela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 140 00:32:16.6 130.
32. Sůrová Veronika SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 152 00:32:28.9 131.
33. Macounová Dagmar SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 119 00:34:53.9 136.
34. Mikulecká Irena SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 126 00:42:09.7 142.
  Rúžičková Adéla SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 116 DNS  

SPRINT, Junioři - SPRINT muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tassler Lukáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 103 00:15:04.7 1.
2. Vokrouhlík Michal SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 108 00:16:07.2 2.
3. Jindra Aleš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 90 00:16:49.2 4.
4. Pischek Pavel SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 355 00:16:50.2 5.
5. Rinn Jakub SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 94 00:17:24.4 8.
6. Hladký Jan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 95 00:17:24.7 9.
7. Pubrdle Lukáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 101 00:18:36.4 11.
8. Škorpil Ondřej SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 110 00:20:38.9 17.
9. Hutla Ondřej SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 356 00:20:38.9 18.
10. Turek Marcel SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 104 00:20:53.7 20.
11. Štětina Tomáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 115 00:21:02.9 21.
12. Skalický Lukáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 102 00:21:11.7 23.
13. Kopecký Jan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 97 00:22:06.9 32.
14. Nohejl Martin SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 106 00:22:13.2 34.
15. Pilgr Jiří SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 98 00:22:30.7 38.
16. Davídek Miroslav SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 109 00:23:00.2 44.
17. Pavlíček David SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 91 00:23:06.4 46.
18. Bušta Pavel SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 111 00:24:12.4 66.
19. Hojda Jan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 96 00:24:17.9 68.
20. Novák Martin SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 107 00:24:41.9 75.
21. Fiala Radovan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 112 00:25:02.7 77.
22. Náměstek Jan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 4 00:26:45.7 97.
23. Eckschlager Tomáš SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 114 00:30:03.7 121.

SPRINT, Junioři - SPRINT ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zapletalova Katerina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 171 00:17:37.2 10.
2. Wallcon Martina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 347 00:20:18.2 13.
3. Srchová Michaela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 346 00:20:30.4 14.
4. Lesiuková Veronika SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 200 00:20:37.4 16.
5. Šrůtková Adéla SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 156 00:21:03.2 22.
6. Hrnčířová Kateřina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 172 00:21:14.2 24.
7. Křížková Petra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 344 00:21:21.7 25.
8. Nováková Karolína SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 170 00:22:15.4 35.
9. Zbožínková Alena SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 340 00:22:36.0 40.
10. Palasová Zuzana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 201 00:22:58.0 41.
11. Pinkasová Tereza SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 198 00:22:58.4 42.
12. Horynova Jana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 165 00:22:58.7 43.
13. Junková Kristýna SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 176 00:23:08.7 47.
14. Havlíčková Tereza SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 197 00:23:12.9 48.
15. Zábranská Kristýna SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 177 00:23:31.2 50.
16. Lukavská Klára SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 174 00:23:36.7 54.
17. Zemanová Zuzana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 203 00:23:50.2 56.
18. Ullmannová Lucie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 184 00:23:53.9 58.
19. Dvořáčková Tereza SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 341 00:24:01.7 61.
20. Lipková Nicole SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 189 00:24:02.4 62.
21. Pyšová Anna SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 157 00:24:59.0 76.
22. Lejsková Dominika SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 159 00:25:17.9 80.
23. Hovorková Simona SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 195 00:25:19.2 81.
24. Poživilová Martina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 343 00:25:28.9 83.
25. Vojtíšková Lada SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 178 00:25:34.4 85.
26. Běhalová Iveta SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 164 00:25:38.9 86.
27. Hartlová Tereza SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 196 00:25:39.5 87.
28. Nováková Dominika SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 345 00:25:40.7 88.
29. Škorpilová Králová Lenka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 180 00:25:47.2 90.
30. Mikova Klára SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 175 00:26:12.7 92.
31. Lubojacká Ivana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 342 00:26:24.9 94.
32. Kuchyňková Petra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 192 00:26:45.5 96.
33. Kočí Eliška SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 161 00:26:56.7 99.
34. Benkovičová Drahomíra SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 160 00:27:37.2 106.
35. Němečková Lenka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 179 00:27:45.7 107.
36. Sarauerova Adela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 155 00:27:54.7 108.
37. Točeková Lucie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 183 00:28:16.7 111.
38. Adamová Markéta SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 186 00:28:47.5 113.
39. Senešiová Jana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 168 00:29:27.7 115.
40. Krpálková Martina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 187 00:29:37.2 118.
41. Kadlečková Linda SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 181 00:30:57.2 126.
42. Petrová Adéla SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 154 00:31:37.4 128.
43. Poláková Marie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 185 00:31:50.5 129.
44. Kohoutová Gabriela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 162 00:32:34.2 132.
45. Mikulášková Radka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 193 00:34:56.5 137.
46. Preusslerová Kateřina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 173 00:37:53.0 138.
47. Spáčilová Jana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 169 00:38:09.0 139.
48. Satinská Zuzana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 202 00:38:11.2 140.
49. Kořínková Michaela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 188 00:39:49.0 141.
50. Kubešová Václava SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 199 00:42:51.5 143.

SPRINT, Junioři - Juniorky (13-17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 64 00:16:39.2 3.
2. Švecová Adriana SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 49 00:21:31.9 27.
3. Marie Cylková Anna SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 50 00:21:37.0 28.
4. Balíková Eliška SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 53 00:21:44.5 29.
5. Veselá Kateřina SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 57 00:21:45.0 30.
6. Jílková Zuzana SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 72 00:21:50.2 31.
7. Bláhová Marie SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 62 00:23:35.2 53.
8. Turková Tereza SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 67 00:23:54.5 59.
9. Jabůrková Lucie SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 60 00:24:17.7 67.
10. Mojžíšková Lucie SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 61 00:24:28.0 71.
11. Houdová Dominika SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 52 00:24:32.0 73.
12. Mateiciucová Adéla SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 47 00:25:51.2 91.
13. Dvořáková Lucie SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 59 00:26:35.0 95.
14. Adámková Bára SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 51 00:26:58.0 100.
15. Havlová Kateřina SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 56 00:28:26.7 112.
16. Mojžíšková Klára SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 58 00:29:18.5 114.
17. Jedlickova Tyna SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 320 00:29:34.7 117.
18. Sakhová Radana SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 321 00:29:44.5 120.
19. Chlumská Veronika SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 70 00:30:39.7 125.
20. Hanušová Nikola SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 65 00:33:09.7 133.
21. Chadimová Karolína SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 55 00:33:16.2 134.
22. Maskova Vera SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 69 00:33:45.2 135.

SPRINT, Junioři - Junioři (13–17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lovas Matěj SPRINT, Junioři Junioři (13–17 let) 73 00:27:26.2 105.

Svišti, svištice - Svišti (9–12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bohun Sebastian Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 206 00:04:59.5 2.
2. Lizna Ondřej Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 204 00:05:21.7 3.
3. Kadleček Tomáš Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 207 00:08:22.7 11.
4. Kadleček Vojtěch Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 208 00:09:36.7 12.

Svišti, svištice - Svištice (9-12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Erlebachová Aneta Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 209 00:04:35.2 1.
2. Šplíchalová Karolína Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 211 00:05:29.2 4.
3. Lehká Zorka Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 71 00:05:49.0 5.
4. Sigmundová Adéla Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 213 00:05:50.0 6.
5. Kejřová Anna Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 210 00:05:57.2 7.
6. Luptovská Viktorka Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 216 00:06:08.7 8.
7. Trávníčková Karolína Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 212 00:06:34.5 9.
8. Kakarová Johana Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 361 00:07:53.7 10.
9. Lechna Martina Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 215 00:11:12.0 13.
10. Slezakova Berenike Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 360 00:11:24.5 14.

Holky, kluci - Holky (6-8 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zasadilová Tereza Holky, kluci Holky (6-8 let) 46 00:06:37.2 1.
2. Bohmová Samanta Holky, kluci Holky (6-8 let) 45 00:08:21.7 3.

Holky, kluci - Kluci (6-8 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václav Petr Holky, kluci Kluci (6-8 let) 205 00:06:56.0 2.
2. Gregor Kuba Holky, kluci Kluci (6-8 let) 315 00:10:20.0 4.