Výsledky závodu

Nativia challenge - Kolesa

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.03.2017



ENDURO - ENDURO muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šáfr Vladimír Manu ENDURO ENDURO muži 20 00:36:16.1 1.
2. Melecha Jiří Art ENDURO ENDURO muži 5 00:36:43.1 2.
3. Pflug Petr Toby ENDURO ENDURO muži 15 00:38:04.9 4.
4. Směšný Michal Kuky ENDURO ENDURO muži 11 00:40:18.0 5.
5. Budák Radek Googleš ENDURO ENDURO muži 16 00:40:27.4 6.
6. Olbert Jan Dotted Django Black Bubble ENDURO ENDURO muži 4 00:40:44.6 7.
7. Dočekal Milan Cherry ENDURO ENDURO muži 12 00:40:48.1 8.
8. Miroslav Šefl - enduro Abby Rose Smart Destiny ENDURO ENDURO muži 13 00:41:28.9 10.
9. Czerner Lukáš Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett ENDURO ENDURO muži 7 00:41:35.1 11.
10. Vaníček Adam Febee Danarny ENDURO ENDURO muži 1 00:42:04.6 12.
11. Hanuš Tomáš Majda ENDURO ENDURO muži 300 00:44:19.8 17.
12. Sušánka Robert Ines ENDURO ENDURO muži 17 00:44:33.1 19.
13. Kleibl Michal Primo ENDURO ENDURO muži 10 00:44:46.4 21.
14. Kliment Libor Bonie ENDURO ENDURO muži 6 00:44:55.3 22.
15. Kuchař Petr Kamilka ENDURO ENDURO muži 14 00:49:35.6 25.
16. Liebich Martin Jessie ENDURO ENDURO muži 8 00:49:44.9 26.
17. Jurášek Roman Reggie ENDURO ENDURO muži 18 00:50:07.1 28.

ENDURO - ENDURO ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lehká Gábina Oslo ENDURO ENDURO ženy 24 00:37:48.4 3.
2. Kuříková Václava ENDURO ENDURO ženy 39 00:40:52.6 9.
3. Marešová Nicole ENDURO ENDURO ženy 35 00:42:47.9 13.
4. Dušková Zdenka Tina ENDURO ENDURO ženy 42 00:43:40.9 14.
5. Veselá Klára Kašpar ENDURO ENDURO ženy 28 00:43:59.7 15.
6. Melechová Dominika Minnie ENDURO ENDURO ženy 21 00:44:05.4 16.
7. Pokorná Kateřina Blecha ENDURO ENDURO ženy 27 00:44:31.2 18.
8. Sedláčková Martina Dáša ENDURO ENDURO ženy 33 00:44:37.9 20.
9. Bolková Lucie Aron Amicus Miris ENDURO ENDURO ženy 31 00:46:03.9 23.
10. Zuzana Šulková-enduro Ares ENDURO ENDURO ženy 44 00:46:05.7 24.
11. Makovocvá Eva Betka ENDURO ENDURO ženy 23 00:50:06.7 27.
12. Kroupova Andrea ENDURO ENDURO ženy 302 00:51:01.9 29.
13. Běhalová Veronika Akim ENDURO ENDURO ženy 301 00:52:35.2 30.
14. Nehodová Veronika Saša ENDURO ENDURO ženy 40 00:53:03.7 31.
15. Korbová Lenka Barnabáš ENDURO ENDURO ženy 29 00:53:24.4 32.
16. Laštovičková Eva Adelaid ENDURO ENDURO ženy 22 00:55:31.4 33.
17. Surá Veronika Darcy ENDURO ENDURO ženy 41 00:56:02.4 34.
18. Hladká Tereza Sheldon ENDURO ENDURO ženy 38 00:57:42.7 35.
19. Lechna Mirella Hachiko2 ENDURO ENDURO ženy 34 01:05:28.7 36.

SPRINT, Junioři - SPRINT muži se psy do 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václav Viktora - M19 Ora od Nezdického potoka SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 88 00:14:23.0 8.
2. Lukáš Tassler - M19 Odie SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 81 00:14:29.9 9.
3. Stanka Radim Ben SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 86 00:15:37.1 14.
4. Adamko Mario Blaze SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 82 00:16:02.9 17.
5. Tomčo Tomáš Spajky SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 87 00:16:28.9 18.
6. Gregovský Libor Jessie SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 350 00:16:36.1 19.
7. Šefl Miroslav Olivia Tennant SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 84 00:17:00.5 23.
8. Maixner Jan Gromit SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 78 00:17:08.8 24.
9. Beránek Milan Flam SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 83 00:17:39.4 28.
10. Paslavský Bohumil Betyna SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 73 00:18:24.9 43.
11. Rousek Milosav Coney Brillante Estrella SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 353 00:18:34.7 48.
12. Hablin Antonin Dante SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 75 00:20:33.7 86.
13. Pozníček Libor Andie SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 79 00:20:44.0 89.
14. Šverčič Marcel Cashka Valkar SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 352 00:20:44.4 91.
15. Fabian Jan Kacenka SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 77 00:21:04.9 96.
16. Matějka Libor Bubla SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 351 00:21:36.6 106.
17. Pintér Ivan Get the Price for Solipse (Geta) SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 74 00:22:13.9 112.
18. Hylena Zdeněk Dafne SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 89 00:23:24.9 130.
  Mähring Lukáš Anakin Skywalker SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy do 19.9 kg 80 DNF  

SPRINT, Junioři - SPRINT ženy se psy do 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Uhlířová Miroslava Annie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 142 00:15:59.4 16.
2. Zemanova Martina Ballista Wäka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 85 00:18:07.9 36.
3. Stanovská Šárka Beruška z Vlčí chaloupky SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 147 00:18:20.4 40.
4. Dolejšová Tereza Roxy Rara Golem SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 148 00:18:29.9 46.
5. Václavová Linda Merckx SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 30 00:18:37.7 50.
6. Bouchalová Lucie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 134 00:18:40.2 53.
7. Uhlířová Gabriela Aram SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 123 00:19:12.4 62.
8. Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 143 00:19:19.2 65.
9. Serynová Jana Zoe SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 330 00:19:30.2 69.
10. Krauzová Marcela Beky SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 137 00:19:35.2 70.
11. Stiehlová Kateřina Rudolf SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 130 00:19:50.4 74.
12. Vlčková Ivana Delaforce Fine Ruby z Brzáneckých Vinohradů SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 126 00:20:01.8 78.
13. Henychova Jana SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 336 00:20:04.4 79.
14. Klímová Lenka Salámek SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 133 00:20:26.2 83.
15. Kubenová Veronika Whisky SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 149 00:20:44.2 90.
16. Větrovská Eva Annie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 121 00:21:10.5 99.
17. Svobodová Nikola Monty SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 333 00:21:14.2 100.
18. Nová Gabriela Amíček SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 122 00:21:17.7 102.
19. Lebedínská Andrea Koudy SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 116 00:21:29.4 104.
20. Civínová Petra Emily SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 188 00:21:35.0 105.
21. Půlpanová Barbora SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 335 00:21:39.7 107.
22. Sůrová Michaela Snow Flake SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 140 00:21:45.4 108.
23. Pecháčková Jana Young Blood Wizard Bull SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 127 00:21:50.2 109.
24. Králová Martina Little princess Des Compagnons Du Berger SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 138 00:22:30.9 117.
25. Reslová Lucie Goldie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 136 00:22:34.9 120.
26. Náměstková Eliška Flaya SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 160 00:22:44.7 122.
26. Dohnalová Kateřina Baki SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 129 00:22:40.9 121.
27. Kabourková Kateřina Baf SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 331 00:22:57.7 124.
28. Haberzettlová Petra Berry (VIVA LA VITTA from Balihara ranch) SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 145 00:22:58.7 125.
29. Ružičková Adela SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 337 00:23:41.5 133.
30. Lejsková Dominika Bella SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 120 00:23:43.7 134.
31. Michalik Iwona SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 334 00:23:47.2 135.
32. Listopadová Petra Scandal Beauty Puella Fera SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 146 00:24:14.2 138.
33. Turnovská Zuzana Marcelka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 152 00:24:20.2 140.
34. Drahošová Michala Oggy SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 141 00:24:21.0 141.
35. Hejsková Daniela Blackie (Aggie Z Herbu Kosmate) SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 119 00:24:41.9 143.
36. Sůrová Veronika Daniels SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 151 00:25:28.5 150.
37. Junková Lucie Aura Aurantia SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 135 00:25:29.4 151.
38. Bradáčová Klára Clyde SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 131 00:27:36.5 161.
39. Rokosová Markéta Ferda SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 332 00:28:17.2 163.
40. Macounová Dagmar Joey SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 118 00:29:41.2 165.
41. Mikulecká Irena Amaze Beetle Koryfej SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy do 19.9 kg 125 00:31:59.7 167.

SPRINT, Junioři - SPRINT muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tassler Lukáš Bolt SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 102 00:12:08.0 1.
2. Vokrouhlík Michal Balů SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 108 00:12:46.4 2.
3. Spilka Kryštof Ripley SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 98 00:13:46.7 3.
4. Hladký Jan Peny od Nezdického potoka SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 94 00:13:51.7 4.
5. Jindra Aleš Piha SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 90 00:13:51.7 5.
6. Pischek Pavel Gas SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 112 00:14:13.4 6.
7. Šebek David Smokie SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 92 00:14:31.4 10.
8. Rinn Jakub Rimi SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 93 00:15:03.3 13.
9. Viktora Václav SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 356 00:15:50.8 15.
10. Štětina Tomáš Arya SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 115 00:17:27.2 26.
11. Škorpil Ondřej Bruno SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 110 00:17:44.5 30.
12. Pilgr Jiří Jamie SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 97 00:17:49.7 32.
13. Skalický Lukáš Zbyšek SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 101 00:17:59.4 34.
14. Turek Marcel Brixa SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 103 00:18:08.9 37.
15. Smejkal Marek Max SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 355 00:18:20.4 41.
16. Bušta Pavel Olaf SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 111 00:18:21.3 42.
17. Kopecký Jan Arny SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 96 00:18:25.2 44.
18. Klesal Jakub Braan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 76 00:18:44.1 55.
19. Nohejl Martin Marry SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 105 00:18:47.8 57.
20. Pavlíček David X- Runner Jednička SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 91 00:18:48.7 58.
21. Novák Martin Arnold Man of the Woofland SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 106 00:19:12.9 63.
22. Čekajle Vilém SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 357 00:19:16.5 64.
23. Davídek Miroslav Helios SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 109 00:19:39.7 72.
24. Šindelář Rudolf Aston SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 113 00:20:01.2 76.
25. Hojda Jan Arwen Garzo Lobo SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 95 00:20:21.9 81.
26. Sedmák Michal Ashley Divine Blue SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 107 00:20:56.5 95.
27. Náměstek Jan SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 304 00:21:52.0 110.
28. Eckschlager Tomáš Good by Kitty SPRINT, Junioři SPRINT muži se psy nad 20 kg 114 00:22:58.7 126.

SPRINT, Junioři - SPRINT ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Srchová Michaela Kim SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 345 00:14:16.7 7.
2. Zapletalova Katerina Ella SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 167 00:14:38.2 11.
3. Wallcon Martina Bronx SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 184 00:16:41.5 20.
4. Křížková Petra Letty SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 346 00:16:56.7 22.
5. Točeková Lucie Chňapik SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 179 00:17:23.0 25.
6. Lesiuková Veronika Lex SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 197 00:17:52.0 33.
7. Hrnčířová Kateřina Forest SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 168 00:18:00.0 35.
8. Nováková Karolína SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 348 00:18:09.7 38.
9. Ságnerová Lucie Angie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 343 00:18:33.7 47.
10. Lipková Nicole Harav SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 186 00:18:35.7 49.
11. Horynova Jana Špagetka SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 164 00:18:38.7 51.
12. Zemanová Zuzana Robin SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 201 00:18:39.0 52.
13. Lorenc Linda Arwen Marlin Grey Wind SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 178 00:18:41.1 54.
14. Palasová Zuzana Dino SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 199 00:18:45.5 56.
15. Pinkasová Tereza Eternity Zašovský květ SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 193 00:18:54.0 59.
16. Pyšová Anna Bonny SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 157 00:19:19.5 66.
17. Junková Kristýna Graffiti SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 172 00:19:24.0 67.
18. Zbožínková Alena SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 155 00:19:35.6 71.
19. Lukavská Klára Kassidy Z Korycanských skal SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 170 00:19:51.7 75.
20. Zábranská Kristýna Niko SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 173 00:20:01.5 77.
21. Fürstová Petra Dixie SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 144 00:20:17.9 80.
22. Lubojacká Ivana Marshmallow SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 25 00:20:23.2 82.
23. Hovorková Simona Gascha SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 191 00:20:32.2 85.
24. Škorpilová Králová Lenka Figaro SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 177 00:20:41.8 87.
25. Točeková Martina Kimi SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 183 00:20:53.7 92.
26. Mikova Klára Damon SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 171 00:21:07.5 97.
27. Hartlová Tereza Ginger SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 192 00:21:07.5 98.
28. Běhalová Iveta Barney SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 163 00:21:15.2 101.
29. Moravcová Milana Highway to hell Dreamfinder SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 187 00:22:20.0 115.
30. Vojtíšková Lada Boogie Z Dlouhého vrchu SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 174 00:22:30.0 116.
31. Mančíková Markéta Ajust Spik Mon Coeur SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 181 00:22:32.0 118.
33. Fiedlerová Klára Kora SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 169 00:22:56.2 123.
34. Němečková Lenka Roxy SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 176 00:23:06.5 127.
35. Adamová Markéta Becrux B Crucis SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 344 00:23:17.0 128.
36. Paris Camille Polks SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 340 00:23:27.0 131.
37. Sarauerova Adela Deli SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 154 00:23:29.0 132.
38. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 182 00:23:47.7 136.
39. Kočí Eliška Douglas SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 159 00:23:49.7 137.
40. Gregorová Jaroslava Cowley SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 342 00:24:19.2 139.
41. Gajdošíková Ladislava Zestes Sherak SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 175 00:24:42.7 144.
42. Kohoutová Gabriela Angel Wings Aishas Heritage SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 161 00:24:43.6 145.
43. Benkovičová Drahomíra Adler De Alphaville Bohemia SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 341 00:24:45.2 146.
44. Drahotská Pavlína SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 347 00:25:09.7 147.
45. Poláková Marie Figo Moravia Temperamento SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 180 00:25:13.5 148.
46. Andrea Moravcová Ebby SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 185 00:25:14.5 149.
47. Petrová Adéla Angel SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 153 00:25:40.8 152.
48. Senešiová Jana Retina SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 166 00:26:00.5 154.
49. Hejzlarová Helena Rasty SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 162 00:26:26.7 156.
50. Mikulášková Radka Balzír Rumina Moravia SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 189 00:26:31.0 157.
51. Satinská Zuzana FireFox Srdcerváč SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 200 00:27:02.5 159.
52. Jakubcová Jana Rony SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 165 00:29:10.2 164.
53. Ptáčková Dana Zeus SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 158 00:31:06.2 166.
54. Kubešová Václava Keysi SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 194 00:33:18.3 168.
55. Kořínková Michaela Nelly SPRINT, Junioři SPRINT ženy se psy nad 20 kg 139 00:33:56.4 169.

SPRINT, Junioři - Juniorky (13-17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda KAISA SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 63 00:14:40.7 12.
2. Jílková Zuzana SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 198 00:16:53.2 21.
3. Veselá Kateřina Beauty Maybe von Petrowich SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 57 00:17:32.2 27.
4. Švecová Adriana Bris SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 49 00:17:44.1 29.
5. Marie Cylková Anna Airy SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 50 00:17:45.5 31.
6. Bláhová Marie Raymond Daxis SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 62 00:18:19.8 39.
7. Balíková Eliška SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 53 00:18:28.2 45.
8. Mojžíšková Lucie Lucie SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 61 00:19:03.3 61.
10. Houdová Dominika Baron SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 52 00:20:29.8 84.
11. Truijensová Sarah Agnes Of Nettlefield SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 67 00:20:42.3 88.
12. Jindrová Petra Don't Worry Fitmin SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 65 00:20:54.8 94.
13. Mateiciucová Adéla Cita Od Vícenického potoka SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 46 00:21:24.2 103.
14. Adámková Bára Kamila SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 51 00:22:11.5 111.
15. Turková Tereza Eima SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 68 00:22:15.3 113.
16. Mojžíšková Klára Klára SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 58 00:22:18.5 114.
17. Jabůrková Lucie Amigo SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 60 00:22:32.6 119.
18. Sakhová Radana Daisy SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 66 00:23:22.5 129.
19. Ditrichová Nikola SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 322 00:24:30.3 142.
20. Chadimová Karolína Maruška SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 55 00:25:57.8 153.
21. Hanušová Nikola Yunior Yustin z Benešovské zahrady SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 64 00:26:23.0 155.
22. Slezáková Euniké Chelsea SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 54 00:26:48.3 158.
23. Dvořáková Lucie SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 59 00:27:11.0 160.
24. Havlová Kateřina Blayde Chřibské zátiší SPRINT, Junioři Juniorky (13-17 let) 56 00:27:56.3 162.

SPRINT, Junioři - Junioři (13–17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horyna Vlastimil SPRINT, Junioři Junioři (13–17 let) 320 00:18:55.8 60.
2. Lovas Matěj Grace SPRINT, Junioři Junioři (13–17 let) 72 00:19:29.5 68.
3. Šanc Jakub SPRINT, Junioři Junioři (13–17 let) 321 00:20:54.5 93.

Svišti, svištice - Svišti (9–12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bohun Sebastian Yasmin Gulden Land Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 203 00:07:13.8 1.
2. Lizna Ondřej Scott Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 202 00:07:39.8 3.
3. Rejsek Benedikt Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 363 00:07:46.0 4.
4. Rejsek Matyáš Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 364 00:07:46.0 5.
5. Horyna Daniel Svišti, svištice Svišti (9–12 let) 360 00:09:19.5 8.

Svišti, svištice - Svištice (9-12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Luptovská Viktorka Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 208 00:07:37.0 2.
2. Nina Smilnakova Blaze Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 207 00:08:44.8 6.
3. Šplíchalová Karolína Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 205 00:08:54.8 7.
4. Kejřová Anna Gracie Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 204 00:09:34.8 9.
5. Lehká Zorka Oslo Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 71 00:09:54.3 10.
5. Čefelínová Zuzana Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 361 00:14:08.6 10.
6. Lechna Martina Hachiko3 Svišti, svištice Svištice (9-12 let) 206 00:20:11.8 11.

Holky, kluci - Holky (6-8 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zasadilová Tereza Cordi Holky, kluci Holky (6-8 let) 45 00:05:48.3 3.
2. Bohmová Samanta Holky, kluci Holky (6-8 let) 319 00:06:10.5 4.

Holky, kluci - Kluci (6-8 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václav Petr Holky, kluci Kluci (6-8 let) 315 00:05:17.5 1.
2. Kolenec Denis Holky, kluci Kluci (6-8 let) 316 00:05:27.0 2.